|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.6.2008 8:47:36   
kekec in mojca
Izčrpno poročilo? Blo je fajn. Res. Sestra Ester je asica, vidla sem, kakšne napake sem delala pri Kekcu . V glavnem, ne pričakovat, da bo Jakec pojedel prvič cel frutek, ampak nekje do 9. mesca se zna zgodit, da bo pojedel le ŽLIČKO goste hrane.

Glej, dobila sem en list, opomnik, pa ga bom kopirala in ti ga jutri dam, velja?

Renatka, jaz sem dobila sposojen jogi za zibko. Ena ga je dala delat v SG, je pa iz nekih kokosovih vlaken ali nekaj podobnega. Pozanimala se bom, kje točno je bilo to...

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3726
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.6.2008 10:19:03   
Blacky30
Da se spet malo javim:

Pandica, si kar predstavljam malo pogumno čivavo, kako se spravlja na dogo!??!user posted image user posted image user posted image  Res bom vesela slikic, da jo vidim, kako izgleda.user posted image
Jaz sem ok, sicer me ta vročina ubija in bi raje hladno vreme. Pa še ta prenosna klima, ki jo imamo, je za en dr..... Nejc je ok, priden, pa tudi zelo nagajiv fant, ki rad cele dneve kuha. Mu dam vodo in piskrčke (na dvorišču, da ne bo pomote!) in je mir pred njim po celo uro ali več. Samo pretaka in kuha. Dedi na vikendu mu celo doda še moko in sladkor. user posted image  Mali user posted image  v trebuščku pa uživa, se razteguje in brca, da je pravi direndaj notri. Težek je 2800 g in vse je v najlepšem redu. Razen mojega vnetja spodaj, ki se kar naprej ponavlja.

Nič, bom potem dalje brala in odgovarjala, zdaj pa letim z malim še malo ven na sončka, ko je še kolikor toliko vzdržno.user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 3727
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.6.2008 14:13:59   
*bubi*
Pri bubiju je šlo uvajanje GH zeeeelo počasi. Sploh, ko sem tu na forumu primerjala, kaj vse so nekatere pisale user posted image  Brezveze se je obremenjevat, vse ob svojem času. Tako kot je mojca napisala, se zna zgodit, da bo pač malo poskusil, pojedel pa nič. Pa kaj.
Bubi je zdaj tak jedec, da se mu vsi čudimo. Navzven mu niti ni videt, ampak ta otrok dejansko ogromno poje user posted image  Samo da ni krompirja blizu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3728
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.6.2008 14:15:13   
*bubi*
Kaj za jutri (četrtek) ob petih je fiksno? Tam pri dvorani Tabor?

Če ne bo peklensko vroče, se vam z bubijem z veseljem pridruživa user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3729
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.6.2008 15:50:59   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Kaj za jutri (četrtek) ob petih je fiksno? Tam pri dvorani Tabor?

Če ne bo peklensko vroče, se vam z bubijem z veseljem pridruživa user posted image


superuser posted image user posted image user posted image user posted image jaz bom ziher tamuser posted image km pa pomoje tudiuser posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3730
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.6.2008 15:55:47   
Janey
bubi sej tam je senca baje

sem ti poslala zs

mi smo pa danes taki bogeci...jakca tak zobki mučijo spet da je za znoret...pomoje zgornji in neukrotljivo jokauser posted image user posted image user posted image prej je ene pol ure, da sem na koncu že z njim jokala.
pa nič ne pomaga, ne calgel, ne masaža dnesni, ne hladne gricke, NIČuser posted image user posted image user posted image user posted image
mamo piknik tu si pečemo polnjene lignje...jakec pa je končno zaspal tak da sem z njim gori na hladnem in čakam da se zbudi da gremooo jest

ja glede GH...res je ful odvisno, od kolegice mala je pri treh en cel frutek zmazala. jaz sem misla še počakat, pa je jakec vedno tak bulo v krožnik in se celi tresouser posted image user posted image pol sem pa malo korenčka skuhala pa mu tak dala pa je tak cmokaluser posted image user posted image user posted image in zdaj že kaka dva tedna tam malo jema, par žličk, danes pa sem mu naredla pol jabke pa pol hruške...količinsko nekje tolko ko mali frutek, pa je pol zmazal.


(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3731
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.6.2008 22:15:59   
Janey
bubi in KM za jutri so napovedane neke plohe...predlagam da se zmenimo še za plan b..kaki evropark al pa kaj takega?qulandija, al pa planet tuš. kaj vama je blžje...meni je vseeno se tak morem v mesto pripeljat. če pa nebo nič pa velja plan a user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3732
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.6.2008 22:25:25   
Blacky30
Rubin., malo z zamudo, pa vseeno:
VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJ ROJSTNI DAN!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image
 
user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3733
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.6.2008 23:05:07   
Blacky30
Filip (Frutka), VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lepo praznuj!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3734
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.6.2008 23:16:53   
Blacky30
Willma, čestitke za hiter in super porod in to kar doma!!!user posted image user posted image user posted image  Komaj čakam, da se javiš in podrobneje poročaš, kako je to potekalo. Lepo se cartajte, želim vam veliko veselja, zdravja in prespanih noči!user posted image

Ja, rakci smo res fajn ljudje.user posted image user posted image  Pa vidim, da nas je kar veliko tudi na tej temi.user posted image user posted image  Če moj user posted image  ne bo preveč zamujal, bo tudi rakec.

Lyra*, čestitke za user posted image user posted image , superca!user posted image user posted image user posted image   V tvojem primeru bi se jaz odločila za CR, morda s spinalno analgezijo, da si zraven budna. Pri dveh gre lahko večkrat kaj narobe, tak da jaz ne bi riskirala. user posted image

K in M, veš, da se popolnoma strinjam s teboj glede CR in naravnega poroda. Jaz tudi sedaj ne bi izbrala CR, če bi mi ga ponudili brez razloga. Res ne! Toliko sem že predelala v glavi in si želim tisti trenutek, ko bom zagledala obrazek svojega user posted image  in ga dobila na trebuh (upam!). Vendar pa pri dvojčkih je stvar drugačna, tam pa ne bi riskirala.user posted image

Nič, grem pod tuš, ker sem čisto zlepljena. user posted image  

Punce, dajte pogledat malo seznam in javite spremembe in dopolnitve, če kje kaj manjka.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3735
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
25.6.2008 23:17:29   
Blacky30
 Nosečnice: 

user posted image Malab, PDP 07.07.2008
user posted image Blacky30, PDP 17.07.2008
user posted image Frutka, PDP 19.07.2008
user posted image  lyra, PDP ?????  user posted image   user posted image
user posted image  Maja T., PDP 08.08.2008
user posted image  dojenč, PDP 11.08.2008
user posted image Renatka, PDP 22.08.2008
user posted image *Bubi*, PDP 03.09.2008
user posted image  gold fish, PDP ????????
user posted image  B.M., PDP 02.10.2008
user posted image  Dušk@, PDP ??????
user posted image Saraya, PDP 1.9. ali 31.8.2008
user posted image Zakzak, PDP 10.09.2008
user posted image  Tamara85, PDP 07.10.2008
user posted image  mars.2903, PDP januar 2009
user posted image  rubin., PDP 17.02.2009
user posted image  cati, PDP februar 2009


Mamice in dojenčki ali dojenčice:

user posted image   Willma, Lili, 22.06.2008
user posted image   Barbaw, Maja, ??????
user posted image  hijenca, Vid, 08.05.2008
user posted image Čmrlika, Taja, 19.04.2008
user posted image Trnuljčica, mali princ, 16.04.2008
user posted image Kekec in Mojca, mali Kekec, 09.04.2008
user posted image Janey, Jaka, 12.02.2008
user posted image Marusah, Lovro, 07.02.2008
user posted image Nana 35, Klemen, 27.12.2007
user posted image Pandica , Zala, 14.10.2007
user posted image Koala, Alex, ??????
user posted image Mehurčica, Eni, 19.10.2007
user posted image Vrtnica, Vana, 28.11.2007



In tiste, ki ki imamo že malo večje nadebudnike:

user posted image  Lataša (Vrtnica) 6 let
user posted image David (Mehurčica), 4 leta
user posted image Frutek (Frutka) 4 leta
user posted image Žan (Willma) 3, 5 let
user posted image Kekec (K&M), 3,5 let
user posted image Nejc (od Blacky), 3,5 leta
user posted image Aneja (Saraya), 3 leta
user posted image Bubi (*Bubi*), 2,5 leta
user posted image  Mala miss (rubin.), 2,5 leta
user posted image Jaka (Barbaw), 2 leti
user posted image  ???? (gold fish), ????

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3736
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.6.2008 8:51:28   
cati
Willmauser posted image user posted image user posted image

Blacky30 za seznam PDP imam 11.2.2009
Danes pa grem na UZ pa da vidim če mi bodo znali povedat kaj več o tisti tvorbi ki straši zraven moje pikice.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3737
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.6.2008 9:55:23   
arabela*
jutro babike.user posted image
Evo,da se vam še jaz malo javim.Joj,ta vročina me ubija,pa drugače jo imam rada,ampak sedaj ko sem user posted image ,pa jo komaj prenašam.Pa pravijo,da bo še bolj vroče.
Pa toliko opravkov imam za zrihtat,od porodniške,do vloge za otroške,paket,zdravnik,laboratorij.Pa enostavno ne upam ven.
Upam samo,da bo jutri kaj dežja.
Kako pa kaj ve??Otročki pridni,pridno spijo?
Ko ste že govorile o gosti hrani.Jaz sem Aneji pri štirih mescih prvič dala kašico.Pa tud po par žličk,ostalo pa mleko.Gosta samo dopolnjuje.user posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 26.6.2008 9:57:32 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 3738
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.6.2008 11:02:08   
willma
Ojla punce!

Hvala za čestitke.
Jaz sem včeraj zaprosila za odpust in ga tudi zvečer dobila.user posted image
Kako je vse skupaj potekalo in kako je bilo bom še napisala.
Vglavnem sva obe OK, Lili je vzoren dojenček, dojenje nama gre od trentuka, ko se je rodila (se je kar sama pristavila, ko sem jo stiskala k sebi in jo cartala), Žan je ponosen veliki brat, sicer mal ljubosumen a še vse v mejah, ati pa je ponosno ponosen (saj je tudi lahko, ko pa je od Lili ne samo ati, ampak tudi njena babicauser posted image ).

Uživajte!
Se še javim, zdaj pa grem počivat, da še izkoristim zadnji "miren" dan pred festivalom lent user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3739
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.6.2008 11:52:29   
cati
Evo mene z UZ.
Videla pikico ki je velika 12mm srček bije in tista tvorba ki je bila prejšnjič je ni več tako da semuser posted image

(odgovor članu willma)
Neposredna povezava do sporočila: 3740
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.6.2008 13:10:07   
*bubi*
user posted image user posted image user posted image user posted image  cati. Zdaj pa srečno do konca user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 3741
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.6.2008 13:18:15   
lyra*
cati  user posted image user posted image user posted image user posted image  Zdaj pa le uživaj!
 
blacky30 jaz imam PDP 2.11.2008. Najverjetneje bo prej,bom pa sporočila kasneje.

Jaz danes tudi pridem na coffee samo nevem kako vas bom prepoznalauser posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3742
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.6.2008 13:19:03   
lyra*
willma  super,da si doma in,da ste vsi zdraviuser posted image  Pa tvojo porodno zgodbo čimprej,saj veš,da smo firbčneuser posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3743
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.6.2008 13:23:52   
Janey
lyra suuuperruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej nimaš kaj sfalituser posted image user posted image 2 vozeka, 2 malo večja škrata, ena nosećnicauser posted image user posted image


(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3744
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.6.2008 13:25:13   
Janey
willma lepo da si doma in da sta z lili dobro. ateku in tebi vsaka čast.moram letet.jaka

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3745
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.6.2008 13:26:36   
Janey
lažnji alarm..kaka faca je...se prebudi me pogleda se pune nasmeji pa spet očke zapreuser posted image user posted image

o v glavnem wilma res vsaka čast---ponosna sem na tebe. naredila si nekaj neverjetnega. zdaj pa le čuvaj svoje sončece in bodita lepo. čez kak mese c pa se le prikažita na kaki kaviuser posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3746
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.6.2008 13:29:30   
arabela*
Catiuser posted image
Willma,ja super,da si doma,pa da se z malečko cartata.
Pa čimprej poročaj,smo firbčneuser posted image .
Nič babe,grem malo ven,lepo bodite,pa ne preveč čvekat,da nebo dež jutriuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3747
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.6.2008 13:34:33   
Janey
joj sem spregledala...kati čestitkeuser posted image user posted image user posted image zdaj pa le srečno do februarja...februarski po posebniuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3748
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.6.2008 14:15:22   
*bubi*
No, super, da pridete danes. KM je tudi obljubila, se trenutno ne more javit user posted image

Jaz se zaenkrat plohe ne bojim, če se prav spomnim, pa je tam konkreten nadstrešek, tako da se ne bomo stopile user posted image user posted image user posted image

Aja, pa moj user posted image  bo verjetno zraven prišel, upam, da nimate nič proti. Jaz rabim nekoga, da bubija lovi user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3749
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
26.6.2008 14:23:22   
Janey
bubi super
že komaj čakam da vas spoznamuser posted image user posted image user posted image kak se pa reče tisti gostilni sploh? mi malo jaka po,aga tipkat tak da je kaka kraca vmesuser posted image user posted image hehe

torej velja ob 5ih tam pri dvorani
jaz grem od doma čez kake pol ure tak da upam da je ziheruser posted image

se vidimo

jj




(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Katero ime bi izbrali?
lenika



Lana (57%)

Manja (15%)

Ajda (28%)


Število vseh glasov: 421

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!