|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 20:40:51   
Vrtnica79
Frutka sem zdaj videla da tvoj Frutek danes praznuje RDuser posted image . Vse naj, naj mu želim!

user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3701
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 21:38:18   
kekec in mojca
Vse lepo Filipu še od mene.

Za srečanje bi mi v četrtek bolj odgovarjalo popoldan, ob petih. Saj je tam takrat senca, se mi zdi... Naš ati bo presrečen, da bo stanovanje spet samo njegovo. user posted image user posted image user posted image

Jutri bo na štorklji predavanje o uvajanju goste hrane. Gre katera - razen mene, seveda? Link

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3702
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 21:42:22   
frutka_
Vrtnica tamali je zdaj božal miki miškouser posted image user posted image user posted image . Saj veš kako je pri tamalih, bolj je kičasto bolj je lepo. Zdaj pa še morava pokazat babici slikico.user posted image
V četrtek mene ziher ne bo. Imam ginek..Potem bom ziher šla malo počivat. Tako da se lepo imejte brez mene.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3703
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 21:44:44   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Vse lepo Filipu še od mene.

Za srečanje bi mi v četrtek bolj odgovarjalo popoldan, ob petih. Saj je tam takrat senca, se mi zdi... Naš ati bo presrečen, da bo stanovanje spet samo njegovo. user posted image user posted image user posted image

Jutri bo na štorklji predavanje o uvajanju goste hrane. Gre katera - razen mene, seveda? Link



joj če bom imela avto bi šla

kaj lahko gre jaka z mano??user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3704
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 21:46:58   
kekec in mojca
Janey, seveda lahko gre zraven! No, se pa vidima tam!!! user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3705
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 21:53:47   
Janey
ej km upam da resuser posted image poglej si jakca na slikah kak zgleda in me pocukaj

kje pa je točno to?

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3706
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 22:03:05   
arabela*
Hojla babike.user posted image
Kako smo kaj? Vidim,da kar aktivno zadnje čase,smo malo zaživeleuser posted image .
Mi smo kar vredu.Edino mene že ta vročina ubija.Sploh ne grem ven,ko je tako vroče,se mi zdi da bom omedlela.
Pa ponoči imam probleme s krči na nogah.Sem si danes kupila magnezijeve šumeče tablete;upam,da bo kaj pomagalo.
Aneja je tudi pridna.Jo moram pohvalit,da nas zadnje dni nič ne jezi.Pa to vročino tud zelo dobro prenaša,je sploh ne moti.Ja,ti naši otročki.user posted image
Ne vem,katera je za zibelko spraševala ,oz.se odločala za njo.Jaz pa moram rečt,da sem bila z njo neverjetno zadovoljna,je Aneja zelo dolgo not spala,več kot pol leta.Pa še fajn je,ker lahko otroka lepo podložiš,da celo noč spi na boku,ker je tolk ozka.Ti pa priporočam spalno vrečo,ker otrok se tam not res navadi mirno spat in ne brca toliko.
Frutka,malemu vse najboljše še od meneuser posted image
K&M,si nekaj te potovalne posteljice omenjala.kako so,imaš izkušnje?Nevem,sem jo hotela nabavit,pa sem kasneje slišala,da se kar same od sebe zlagajo(nevem,koliko bi naj to bilo res)user posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 23.6.2008 22:04:32 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3707
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 22:03:20   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Janey

ej km upam da resuser posted image poglej si jakca na slikah kak zgleda in me pocukaj

kje pa je točno to?



Pred tremi leti je bilo tu http://www.storklja.si/t3/index.php?id=895, pa mislim, da je še zdaj user posted image .

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 23.6.2008 22:04:25 >

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3708
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 22:10:22   
*bubi*
Nevem,sem jo hotela nabavit,pa sem kasneje slišala,da se kar same od sebe zlagajo(nevem,koliko bi naj to bilo res)


No, mi imamo tako, da je eno uro nismo uspeli zložit user posted image user posted image user posted image  Ni šans, da bi se sama zložila ali pa da bi otrok kje kaj stisnil in bi skupaj skočila. Pa je bila ena bolj poceni varianta.

Če bi jo veliko uporabljali, bi edino še jogi za not kupila, tega mi nimamo. Bubi pa je not spal tudi samo ene 3-krat se mi zdi. Najprej sem jo nameravala še kot stajico ponucat, pa ni bilo variante user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3709
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
23.6.2008 22:21:51   
arabela*
Pa mi se nikakor ne moremo še odločit glede te postelje.Bo prej september.Jaz sicer ciljam na dvonadstropno(sem eno tako fajn gledala v Rutarju),samo moj pravi da je malo predraga.user posted image .Naša Aneja pa hoče imet to potovalno,je rekla,da bi not spala.No,si me zdaj potolažla bubi,saj nekateri nekaj rečejo kar tako,pol pa sploh ni res ali pa sploh nimajo izkušenj.Pol pač nastane slaba reklamauser posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 23.6.2008 22:22:36 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3710
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.6.2008 7:56:31   
trnuljčica
Pozdravljene,
zanima me katero kremo za sončenje uporabljate za user posted image ? Saj vem da jih je en milion... Zato smo pa zmedeni...user posted image
Bubi katera pa je najbolje prodajana v lekarnah?

Prenosno posteljico mi imamo. Vendar je še nismo dali narazen in izprobali. Bomo čez 3 dni na morju...user posted image Tako da upam , da ne skače skupajuser posted image , sicer se bo user posted image navadil spati z nama, ko pa prideva nazaj bo pa joj... Hecam se... Imamo tudi jogi. So ga za malo denarja prodajali v Leclercu. Takšnega ki se zloži na tri dele- potovalnega.

Frutku z zamudo vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sedaj se bo pa naš končno zbudil. No, upam, je tako kazalo že uro nazaj, pa nič...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3711
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.6.2008 8:08:40   
trnuljčica
Saj vedno kaj pozabim. Sem v albumu videla Jakca. Janey pravi srček je. Taki velik lump je že...user posted image Komaj čakam da bo naš  malo zrasel...

No sedaj pa je sirena...

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3712
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.6.2008 9:38:01   
arabela*
Jutro babikeuser posted image .
Za mamo je spet kot običajno neprespana noč.Saj pravim,še hvalabogu,da sem doma,drugače nevem kako bi zmogla.
Trnjulčica,mi uporabljamo od nivee kremo za sončenje,že od nekdaj,se mi nekako zdi zelo vredu.Imamo pa zaščitni faktor 50(lsf ultra)

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3713
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.6.2008 10:15:10   
trnuljčica
Saraya to mi je že ena znanka rekla za Niveo. Ampak po pravici imam sama tako slabo izkušnjo z to znamko, da imam kar predsodek. Sem morala enkrat k dermatologu, ker so se mi spustile milije po vekah po njihovem odstranjevalcu ličil oz mleku. Uporabila sem ga, ker sem svojega pozabila doma in sem si pač sposodila maminega. So na dermi rekli, da je največ preobčutljivosti na izdelke od Niveje in po Solei.
Je pa bilo hecno, sprva mi sploh niso verjeli, da tistih milij nimam že od zmeraj, saj so drugače znak staranja. Komaj sem jih prepričala da sicer ne zgledam tako stara.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3714
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.6.2008 10:20:03   
arabela*
Ojoj,trnjulčica.To pa nisem vedela.Ja čisto možno,da določen tip kože ne prenese določenega izdelkauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3715
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.6.2008 10:47:04   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Ojoj,trnjulčica.To pa nisem vedela.Ja čisto možno,da določen tip kože ne prenese določenega izdelkauser posted image

Tudi moj user posted image ne mara Nivee. Ga peče... Kaj češ... Različne kože različni izdelki. Mene pa peče po Eucerinu in to grozno. Se vsa popraskam.
Moram pa reči, da sem včeraj našega malega namazala z Eucerinovo faktor 50 kremo za sončenje za odrasle. Ker druge nisem imela. Sonce je pa že ob 10 ih žgalo... No, zgodilo se ni nič. Vendar moram kljub temu kupit neko otroško.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3716
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.6.2008 13:23:04   
kekec in mojca
Trnuljčica, jaz imam po prsnem košu alergijo ali na sonce, ali na morsko vodo ali pa na neko kremo. Skratka, alergija se mi ni pojavila vsakič, ko sem predel izpostavljala na sonce ali pa se šla kopat v morje, tako da predvidevam, da mi škodi krema za sončenje.

Moja osebna zdravnica mi je predlagala kremo Ilrido - je protialergijska in ni tako zelo hudo draga, kot recimo ostale alergijske... Za odrasle se super maže, za otroke pa malo manj, je bolj gosta. In res, po njej o alergiji ni več ne duha ne sluha. Običajno kupim faktor 30. Bubi, koliko to stane v lekarni?

Kar se tiče potovalnih posteljic, ni šans, da bi se sama zložla skupaj. Tudi midva z mojim user posted image sva porabla kar nekaj časa, preden sva jo zložla skupaj. No, v glavnem, če imate doma kinderped, potem uporabite tistega, ampak meni osebno je žal, da ga imamo, ker je ta posteljica čisto ok. Imam pa od haucka. Ob strani ima še takšno luknjo na zadrgo, tako da lahko otrok kasneje sam spleže ven.

V prejšnjem (manjšem) stanovanju sem jo uporabljala tudi kot stajico, če sem morala kaj na hitro postorit in se zraven še ukvarjat z otrokom (pogovarjat, ga gledat...), v tem stanovanju (večjem) pa za to nimam prostora. user posted image

Za na potovanje smo jo vozili kar nekajkrat, pa nam je kar prav prišla. Če se boma končno spravla kupit strešni kovček, jo bova vzela s seboj tudi tokrat na morje (bo res potrebno, ker vsi štirje ne bomo mogli spat v eni postelji...).

Janey, se vidima danes? Če pa se slučajno zgrešiva, pa potem v četrtek... bom imela kar oba fanta s seboj. Kekec se bo igral v peskovniku, Tine pa bo v vozičku ali pa kar na rokah... Končno te bom spoznala še v živo!!! user posted image user posted image user posted image (Saj ne misliš it rodit, a ne? user posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3717
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.6.2008 13:47:14   
renatka
Po dolgem času se spet oglašam in sicer imam dva vprašanja. Dobila sem ful lepo novo zibelko, pa ne vem kaj naj dam noter peno ali jogi, če se sploh dobi jogi, ker mi je v baby centru rekla, da ne obstajajo jogiji za zibelkeuser posted image
Drugo vprašanje, jaz sem tudi hotela kupiti prenosno posteljo tudi kot namen stajice, ma katera izkušnje s tem?
Žal mene tudi ne bo v četrtek, ker grem na UZ pa še frutko peljem rodit user posted image !
lep in čimanj vroč dan!!!

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3718
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.6.2008 13:56:07   
renatka
Čestitke Wilma za uspešen in pogumen porod user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu renatka)
Neposredna povezava do sporočila: 3719
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.6.2008 13:57:07   
*bubi*
Pozdravljene,
zanima me katero kremo za sončenje uporabljate za ? Saj vem da jih je en milion... Zato smo pa zmedeni...
Bubi katera pa je najbolje prodajana v lekarnah?


Meni je Eucerin všeč, ker je res za občutljivo kožo (tudi mojo, ker imam alergijo na sonce). Drugače pa imajo vse te linije svoje... Mustela recimo, pa Vichy za otroke,...

Ilrido za občutljivo kožo tudi ni slaba.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3720
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.6.2008 15:52:22   
Janey
KM žal me ne bo...če povem po resnici se mi ne ljubi...sem imela danes že izpit in mali je ob 4 mel budnico(zdaj pa spi fakin mali že 2 uri)user posted image , tak da sme ob 4 vstala, ob6ih šla v lj in do 12 prišla nazaj...zdaj sem pa ko cota.

za četrtek pa velja torej ob 17ih pri dvorani tabor

1.Kekec in Mojca + Tine+Kekec
2.Janey+Jaka


še katera?
al bova sami?

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3721
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.6.2008 15:53:50   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca



Janey, se vidima danes? Če pa se slučajno zgrešiva, pa potem v četrtek... bom imela kar oba fanta s seboj. Kekec se bo igral v peskovniku, Tine pa bo v vozičku ali pa kar na rokah... Končno te bom spoznala še v živo!!! user posted image user posted image user posted image (Saj ne misliš it rodit, a ne? user posted image user posted image user posted image )



šele zdaj sem vidla zadnji stavekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hehehehehehehehehe ne to pa še ne...čeprav z mojim trebuhom nisem daleč od tega(pa da nebo kira mislila, da je še kaki škrat non, a-a samo strici ocvirki in tete špeheteuser posted image user posted image )

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3722
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.6.2008 15:55:20   
Janey
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Pozdravljene,
zanima me katero kremo za sončenje uporabljate za ? Saj vem da jih je en milion... Zato smo pa zmedeni...
Bubi katera pa je najbolje prodajana v lekarnah?


Meni je Eucerin všeč, ker je res za občutljivo kožo (tudi mojo, ker imam alergijo na sonce). Drugače pa imajo vse te linije svoje... Mustela recimo, pa Vichy za otroke,...

Ilrido za občutljivo kožo tudi ni slaba.


mi imao ilrido, pa sem zadnjič ko sem malega mazala sebe namazala po rokah in ko sem hodla so se mi rokavo malo privzignili i n tam ko ni blo namazano je živo rdeča črta, tam ko je blo pa lepo rjavo...sem ful zadovoljna z njo. potem ko gremo na morje bom pa ziher od mustele kupla, ker mam tut vse ostalo od nje.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3723
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.6.2008 15:55:37   
Janey
a je katera govorila z wilmo??

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3724
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
24.6.2008 21:09:23   
Janey
KM prosim izčrpno poročilouser posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Ime za fanta
Olija



Robert (24%)

Denis (26%)

Mihael (25%)

Maksim (24%)


Število vseh glasov: 274

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!