|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
20.6.2008 18:17:13   
maja1488
A količine sadja pri montiju so kaj omejene? Jaz sem pravkar pojedla pomojem več kot kilo sadja. Se komaj premikam user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3101
   RE: Montignac
20.6.2008 21:14:17   
rainbow
Ojla!

ne, maja, nismo suheuser posted image user posted image

ja, če ješ ful dosti sadja, ne shujšaš ravno. pač zmerno. jaz ga pa premalo jem. Ne vem, če ne bi zdaj kakšnega jabolka, iz čiste slabe vesti. Pa nekaj mi ni dobro po maminem kosilu.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3102
   RE: Montignac
20.6.2008 21:19:09   
maja1488
user posted image  jst pa ful sadja žrem. Bom mal manj od jutri naprej user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3103
   RE: Montignac
21.6.2008 12:45:02   
snorlax
Aaajaaaaa, stročji fižol pa lahko. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3104
   RE: Montignac
21.6.2008 13:32:01   
maja1488
Mi smo danes puranje čevapčiče user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3105
   RE: Montignac
21.6.2008 21:40:25   
dulcinea
Ojla babnce. Jaz sem včeraj grešila. Malček no. Pa danes spet... Sem pila šveps. Včeraj sem bila pa v mehiški.



_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3106
   RE: Montignac
21.6.2008 21:41:03   
rainbow
Jaz sem bila tudi danes pridnauser posted image  sem se izognila sladoledu, pa mafinom, ki sem ji spekla.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3107
   RE: Montignac
21.6.2008 22:07:52   
maja1488
Mene tudi ful matra, da bi kej spekla. Gremo pa jutri na eno žurko, pa bom videla, če se lahko uprem tortam in ostalemu sladkemu.

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3108
   RE: Montignac
22.6.2008 7:22:30   
sonjah
Punce, punce, ste mi ga začele nekej sračkatuser posted image user posted image . Pa ne dobesednouser posted image
Jaz vztrajam, samo časa za čveke mi mal manjkauser posted image user posted image .Danes mam sicer mal bolj čudno prehrano v planu(sadno-jogurtno), ker sem cel dan v službi in se mi včeraj ni ljubilo pripravljat za današnje kosilouser posted image . Montignac me ne bi bil glih veseluser posted image .

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3109
   RE: Montignac
22.6.2008 7:27:51   
snorlax
Sonjah, ti si mi vzor tule gor. Povej, koliko časa že ti hujšaš po Montiju? In koliko še nameravaš zgubit?

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 3110
   RE: Montignac
22.6.2008 7:55:46   
sonjah
Jaz sem začela septembra, vztrajala ene 2 meseca in izgubila 11 kg, pol popustila in do konca leta skoraj vse nazaj dobilauser posted image user posted image . Tako da sem z začetkom leta začela skoraj od začetka spet. Ampak vzela sem se v roke in se odločila, da zdaj pa zares- do cilja!!!Dodatno motivacijo mi daje sodelovanje na forumu user posted image user posted image . Predvsem Dulcinei se imam zahvalit (kot sem se že 100X reklauser posted image ), ker sem "pri njej" kar pogosti gost.
Aja, moj prvi cilj je -32kg. Ko bo dosežen, si bom postavila novega. Še tam nekje vsaj 15 kg oddaljenega, pa bom še vedno nad idealno težouser posted image user posted image . Ampak se ne obremenjujem- glavno da je voljauser posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3111
   RE: Montignac
22.6.2008 11:38:56   
dulcinea
Sonjah, nehaj, k mi bo nerodno. Pa jst nisem več z vzor, ker sem te dni grešila. Se vidi, da bo kmalu user posted image . Ne vem pa, kaj bom jedla na popotovanju po Evropi - Skandinaviji. Dajte predlagat, kaj vse lahko nesem s seboj, da bom jedla. Greva pa z avtom in bova bolj okoli, nimava apartmaja la kaj podobnega. Bolj kamp varianta, oz. zastonjsko prenočišče pri kavčsurferjih.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 3112
   RE: Montignac
23.6.2008 7:19:53   
snorlax
Sonjah, potem sva si kar podobni po kilah, bi rekla. user posted image Jaz sem tudi dobila voljo nazaj in danes sem začela spet od začetka, po strogem Montiju, tako kot 1.1.2008. Nobenih suhih sliv, arašidov, čokolad, prigrizkov vsako uro. 5 obrokov in nič vmes, razen voda.

Meni pa ste za motivacijo vse ve, ki tule vztrajate skupaj z mano. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3113
   RE: Montignac
23.6.2008 14:21:08   
sonjah
Ja, mislim, da sva siuser posted image , snorlax. Saj smo že enkrat ugotovile, da smo trojčice z mojamurouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3114
   RE: Montignac
23.6.2008 19:33:59   
rainbow
Ojla!

Dulci, če pa si res vzoruser posted image , tudi meni. pa Snorlax, itakuser posted image

meni se tudi stanje izboljšuje, napadi na sladko zvečer so se umirili, in takoj imam malo manjši trebuh. Pa v tej vročini neka težka hrana niti ne paše.

pridne bodteuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 3115
   RE: Montignac
23.6.2008 23:02:21   
Naja30
Evo, pa sem tukaj. user posted image

OBUPALA z ločevalno. Že 2 meseca se spravljam hujšat, pa vedno nekaj "pride vmes" user posted image  Priznam, da o Montignacu nimam najmanjšega pojma, bom jutri prebrala tole temo od začetka. Prepričala me je pa debata na eni drugi temi. In na splošno vidim, da je tale dieta res fajn, da res shujšaš in da se težo da obdržat.

Tako, sem lahko "vaša"? user posted image

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3116
   RE: Montignac
24.6.2008 6:31:05   
snorlax
Naja3, pozdravljena! user posted image Seveda si lahko naša. Za začetek ti svetujem, da si prebereš knjigo Jem, torej hujšam. To je v bistvu temelj Montignacove prehrane. 

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3117
   RE: Montignac
24.6.2008 8:21:28   
Špelca21
HOj punce. Jst sem pa zdj pred user posted image  mal grešila ampak sem zdj že spet pridna. Danes si grem pa v knjižnico sposodit knjigo Montignacovi recepti in jedilniki, da dobim še kakšno idejo da bojo moji jedilniki malo bolj pestri.

Jutri bom pa nardila piknik za rojstni dan. user posted image user posted image

Lepo se imejte.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3118
   RE: Montignac
24.6.2008 8:25:51   
maja1488
Živjo Naja3. A si vidla tabelco na drugi temi user posted image ? Kolk smo pridne! Lahko se nam pridružiš tudi tam, pa te damo noter.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3119
   RE: Montignac
24.6.2008 12:31:31   
mojamura
jaz bom danes najverjetneje skočila do trgovine in kupila nekaj bučk in jih nafilala z tuno pa skledo solate poleg

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3120
   RE: Montignac
24.6.2008 13:56:11   
Naja30
Aha, knjigo bom vzela v knjižnici takoj, ko grem naslednjič tja.

maja, mogoče se vam pridružim še tam. Kaj tam tudi po Montiju hujšate? No, grem kar pogledat.user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3121
   RE: Montignac
24.6.2008 14:44:54   
mojamura
tam se hujša prosto po prešernu :-)user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3122
   RE: Montignac
24.6.2008 17:40:10   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

tam se hujša prosto po prešernu :-)user posted image




hahahahah user posted image

sam da se hujša

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3123
   RE: Montignac
25.6.2008 3:33:56   
snorlax
Špelca, jaz imam te recepte v elektronski obliki, če hočeš. user posted image

< Sporočilo je popravil snorlax -- 25.6.2008 3:34:24 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3124
   RE: Montignac
25.6.2008 14:28:34   
Naja30
Lahko še meni te recepte? Prosim, snorlax? user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  123 124 [125] 126 127   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?