|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Montignac
27.6.2008 12:29:54   
maja1488
kolk je lušna tale štajerka. Po mojem ji sploh nebi psalo, če bi bla suha.

Aja trenja gledam user posted image  in komentiram

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3151
   RE: Montignac
27.6.2008 15:45:15   
mojamura
jaz sem jih tudi ravno zdaj pogledala....samo ene izjave, sploh ona blond baba tudi bolj okrogle sorte, ki je rekla:

"edina preverjena dieta je: manj jej pa več se gibaj"

no....če jo je preverila na sebi, je bila malo v protislovjuuser posted image user posted image


malo sem packa i knowuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3152
   RE: Montignac
27.6.2008 18:18:19   
snorlax
Meni je tudi faca tista okrogla Štajerka. user posted image Mogoče je pa RR-ovka? user posted image Samo jaz nisem, jaz tolčem po celjsko.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3153
   RE: Montignac
27.6.2008 18:20:34   
snorlax
Mojamura, una blond mislim, da je bila ali je še pri reviji Rina za močnejše. Saj ima prav, kar se tiče gibanja. Edina rešitev je manj pojest kot pokuriš oz. več pokurit, kot pojest. Saj v teoriji vse to obvladamo, a ne? Samo prakticirat je treba.

Ste videle unga strica, ki je shujšal 70 kg ali nekaj takega? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3154
   RE: Montignac
27.6.2008 19:54:48   
mojamura
ja snorlax....si je dal želodec operirati....eno poznam iz enega foruma (ne osebno) ko si je dala trak okrog želodca zvezat....je tudi zelo shujšala


ampak, jaz raje ostanem pri montiju

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3155
   RE: Montignac
27.6.2008 20:41:09   
maja1488
Jst tudi nisem nobena iz trenj :)

Ja un stric je pa faca. Sam jaz tudi nebi šla na operacijo.

A je res, da nekaterim niti pod razno nebi pasalo če bi bili suhi. Moja sestra je recimo zdaj, ko je okrogla ful bolj vesela in sproščena. Čeprav si ful želi shujšat in ji je ful tudi ratalo z montijem mi je bla prej ful bolj všeč. Bla je taka fejst simpatična bajsika.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3156
   RE: Montignac
28.6.2008 5:16:14   
snorlax
Mojamura, ne vem, če sem jaz prav razumela, da bi on stric moral na operacijo želodca, pa je potem shujšal po naravni poti, s športom.

Drugače pa so tudi meni rekli, pred leti, ko sem že toliko shujšala, da sem bila prej bolj fajna. Taka vesela, nasmejana, potem pa sem bila upadla v lice in sem skoz zgledala žalostna.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3157
   RE: Montignac
28.6.2008 5:26:52   
snorlax
Maja, glede une teme na gradnji, nama je načrt rušenja delala ena projektna firma. Greš do ene firme, ki se ukvarja s projektiranjem in ti ga naredijo. Pa še poceni ni. Midva sva dala pred 5 leti 70.000.00 SIT. Za primerjavo: za tipski načrt pa okoli 100.000.00 SIT.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3158
   RE: Montignac
28.6.2008 13:00:42   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Maja, glede une teme na gradnji, nama je načrt rušenja delala ena projektna firma. Greš do ene firme, ki se ukvarja s projektiranjem in ti ga naredijo. Pa še poceni ni. Midva sva dala pred 5 leti 70.000.00 SIT. Za primerjavo: za tipski načrt pa okoli 100.000.00 SIT.


O user posted image . Ja drago ej to, pol pa še vsi stroški, da ti zrušijo...

Dost smetenja. Jst že drugi dan jem sladko tako da me prosim začnite v ponedeljek brcat v rit user posted image  Ampak do ponedeljka pa nič, ok.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3159
   RE: Montignac
29.6.2008 11:15:44   
dulcinea
Bom še tle napisala. Včeraj in danes sem/bom malo grešila, ker praznujem.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3160
   RE: Montignac
29.6.2008 13:51:02   
Špelca21
Hepi brzdej tu ju,
hepi brzdej tu ju,
hepi brzdej dir dulcinea,
hepi brzdej tu ju!!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3161
   RE: Montignac
29.6.2008 21:13:26   
snorlax
Še enkrat, vse najboljše Dulči! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3162
   RE: Montignac
29.6.2008 22:30:04   
maja1488
Vse najboljše Dulci!!!!

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3163
   RE: Montignac
30.6.2008 11:45:13   
dulcinea
Hvala za lepe želje...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3164
   RE: Montignac
30.6.2008 12:19:42   
maja1488
No in kako se počutiš zdej ko si stara user posted image ?

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3165
   RE: Montignac
30.6.2008 17:03:53   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Bom še tle napisala. Včeraj in danes sem/bom malo grešila, ker praznujem.



a tako se temu reče.... Da praznujemouser posted image   no, jaz sem tudi 11 dni nazaj,,,, pa še zdaj praznujemuser posted image   Ne, ne, sme kar pridna, samo kg ne dol

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3166
   RE: Montignac
30.6.2008 17:11:30   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

No in kako se počutiš zdej ko si stara user posted image ?


Jst že nisem stara. user posted image  

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3167
   RE: Montignac
30.6.2008 17:42:06   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

No in kako se počutiš zdej ko si stara user posted image ?


Jst že nisem stara. user posted image  


Starejša kot v petek ane user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 3168
   RE: Montignac
30.6.2008 18:10:25   
Anonimnica
No, danes sem pa začela. poteka moj prvi dan. zaenkrat je kar ok. Nisem pa ful komplicirala glede obrokov.
Ali lahko jemo vložene zadeve?


Dekleta, kako pa kaj gibanje? Tukaj jaz čisto pogorim. Zdaj tak sploh nimam kondicije, že vsakodnevni napori me čisto izčrpajo. Rada bi pa postopoma uvedla kako lahkotno gibanje.
Zelo težko pa prenašam tudi vročino in si ne predstavljam, da bi se zdaj nekaj posebej  rekreirala.

Upam, da se lahko vedno obrnem na vas, če bom v dilemi.

Mislite, da obstajajo možnosti, da bi do novega leta shujšala 30 kg? Saj vem, da ne smem kalulirat, a tak malo za motivacijo.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3169
   RE: Montignac
30.6.2008 21:28:00   
maja1488
Anonimnica, najprej čestitke za prvi dan. user posted image

Jaz velikokrat jem vložene zadeve, predvsem ko se mi ful mudi in ni časa za kosilo. Takrat recimo vržem v skledo eno konzervo stročjega fižola in tuno ali koščke sira in vse skupaj pokisam. Pa kisle kumarice tudi jem in vloženo papriko. Pazim le, da ni s sladkorjem. Stročji fižol je recimo samo od Valfrutte brez sladkorja. Saj vem, da ga je ful palo pa vseeno. Ga pa raje v jogurtu pojem kot v zelenjavi.

Rekreiram se tudi jaz ne kaj dosti. Kak sprehod s tamalo, pa še to ne vsak dan, ker če gre ona peš, potem to ne štejem za rekreacijo, ker gremo po polžje. Danes sva šle z vozičkom kake 3 km, več ni hotla.

Glede 30kg je pa čisto mogoče. Poglej punce tle gor, so jih tolko zgubile od novega leta do zdaj. Sam disciplina bo potrebna pa bodo šle kilce dol.

Kar tako naprej!!

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3170
   RE: Montignac
1.7.2008 6:22:59   
snorlax
Zdravo, anonimnica!

Kar vztrajaj, kile bodo že šle. Ni važno, če bo 30 ali 10 ali 20, počutila se boš veliko bolje. Na Montija moraš gledat dolgoročno, za celo življenje. Je pa tako, kot lahko vidiš pri meni, več kot imaš dol za spravit, hitreje gre od začetka dol. Tako da je možno tudi 30 kg v pol leta.

Pridna punca! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3171
   RE: Montignac
1.7.2008 8:02:06   
mojamura
no tudi jaz se ne gibam kaj dosti....nimam časa in ne voljeuser posted image , ampak kg pa kar počasi vseeno lezejo dol.

čestitke za začetek tvojega projekta user posted image user posted image user posted image

nop mene pa danes full želodec boli....verjetno sem občutljiva na nekaj kar sem včeraj pojedla....po moje je bila kriva šunka

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3172
   RE: Montignac
1.7.2008 15:38:49   
maja1488
nop mene pa danes full želodec boli....verjetno sem občutljiva na nekaj kar sem včeraj pojedla....po moje je bila kriva šunka


enga jegra spij user posted image  sej tebi to gre ane user posted image user posted image user posted image
Pa dej olj proti večeru, da ne boš že zdaj pijana

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3173
   RE: Montignac
1.7.2008 20:15:49   
Anonimnica
Ojla!

Drugi dan se bliža h koncu. Se kar pridno držim.
Malo vam bom napisala, kaj sem jedla, ker še nisem taka strokovnjakinja vi pa malo pokomentirajte.

Z: jabolko, pz kruh in marmelada bs, kava bk z mlekom
M: jabolko
K: puranji zrezek na žaru in kuhana zelenjava (Tukaj zraven je bil kuhan korenček - se ga lahko je?) in mešana solata
V: se mi ni ljubilo kuhat, pa sem jedla navadni lca jogurt z enim naribanim jabolkom in malo lanenih semen (Se to sme jesti za večerjo?)

Moram reči, da kar gre, nisem prehudo lačna.


Pa še neki me zanima. Kako se striktno držati montija, ko si na dopustu? Mi gremo konec julija za 14 dni v hotel in me to kar skrbi.



< Sporočilo je popravil Anonimnica -- 1.7.2008 20:28:27 >

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3174
   RE: Montignac
1.7.2008 21:21:29   
snorlax
Kar se mene tiče, mislim, da je s tvojim jedilnikom vse vredu. Na dopustu boš pač jedla tisto, kar lahko in si malo prilagodila. Kruh si lahko neseš s seboj ali pa ješ za zajtrk klobase, sir, jajca, zelenjavo... seveda brez kruha. Za kosilo boš pač jedla meso in zelenjavo, solato, za večerjo isto. Za malico si pa vmes privoščiš sadje ali jogurt.

To je sicer teorija, v praksi pa ti naj povedo druge punce, ki so že jedle po hotelih. Mi gremo redkokdaj na dopust (na cca vsakih 5 let), pa še takrat kuham sama, ker ima tudi tavečji dieto (celiakijo) in je tako najbolj enostavno za vse.

Čestitke za uspešno prestan drugi dan. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  125 126 [127] 128 129   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?