|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.6.2008 23:08:10   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

K&M    &   Trnuljčica  kako sta pa vajina user posted image ?



Včeraj smo se jaz Čmrlika ter K&M dobile na user posted image in le to združile s sprehodom. user posted image Sem malega nato  tako hvalila možu, kako je bil neverjetno priden in je celo spal 3 ure ... Kot da bi bil drugi otrok.
Danes pa tako sr.... Že pri enem mesecu je začel polivat, sicer ne dosti. Pred 5 dnevi je dobesedno čez noč ratal hripav in tako je ostalo. Prehlajen ni. Polival je bolj, vendar se nam ni zdelo kritično. Danes pa  je bil grozen dan. Začelo se je dopoldan, ko je polil 3 ure po zadnjem hranjenju. Nato po dojenju, pa zopet po dojenju. Sem ga 3x preoblekla in menjala pleničko za podirat kupčke. Hrane se mu tako  nisem upala dati nato vsaj 1,5 uro. user posted image pa jokcal kot da je lačen... grozno. Nato sem mu raje dala dodatek, pa je bilo enako. Grozna želja po hrani, nato pa komaj kaj spije, nato pa polije 3/4 spitega (pa tako je malo spil ca 20 ml). Sedaj je pred eno uro komaj zaspal. Celi dan je prečukiral. Revež mali.
Upam da se jutri vrnemo vsaj v normalne tire. Pa brez polivanja. Ker ne vem, če ni hripav zaradi refluksa. Ampak da bi tako čez noč to nastalo... Še dobro, da imamo posvetovalnico v pon. Mogoče pa rabi protirefluksno mleko? Bomo videli.  Razen da sma mu včeraj zopet uvedla Antiflat je bilo vse enako kot prej. Ampak to ne more biti vzrok...

Sicer je pa takouser posted image user posted image user posted image . Večina jih reče, da je nežen fantek. A ne K&M? user posted image Jaz ga kličem vrabček že od rojstva. Obožuje pesmice,...

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 3526
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.6.2008 23:14:41   
trnuljčica

Blacky sem prebrala zgodbo.user posted image Me veseli, da si se odločila za drugega. Pravijo, da je drugič lažje.user posted image Upam da te bolezen tokrat obide.user posted image

Wilma bo kmalu zibala ali se mi samo zdi?
Saraja kako daleč si pa ti? Nikjer ne vidim...

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3527
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
12.6.2008 23:58:59   
Pandica
trnuljčica   držim pesti, da se vam vse fajn porihta nazaj. Glede polivanja: moja je tut zelo veliko polivala, ko je bila še čisto mičkena, ampak se je to potem kr čez noč nehalo user posted image   Je pa res, da sem jo samo dojila tako, da o teh AM ne vem nič oz. sem slišala, da obstajajo tut takšna proti polivanju. No, mi2 se še zdaj dojiva, uvajama "že" GH, ampak mamina ziza pa še je vedno zakon user posted image  user posted image    Je bila polno dojena do 6 mesecev in 9 dni user posted image user posted image user posted image
V soboto bo že stara 8 mesecev, takrat, ko pa smo se dobile na user posted image   pa je bila mogoče taka mala pikica kot zdaj tvoj, ne? user posted image   Joj, kako hitro čas beži.
Že zna pomahati, ji rečem daj pa- pa in začne mahati, pa bravo - bravo,pa začne ploskati, skratka moj srček zlati je user posted image
Aja, še to me zanima: ker si full veliko pisala o tvojem user posted image     Kakšno pasmo pa imaš?

< Sporočilo je popravil Pandica -- 13.6.2008 0:01:20 >

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3528
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.6.2008 8:04:43   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: Pandica


Aja, še to me zanima: ker si full veliko pisala o tvojem user posted image     Kakšno pasmo pa imaš?

Beli višavski terier- Cezar iz reklame po domačeuser posted image . On je pa trenutno na antibiotiku že 13 dan. Smo mu ugotovili Borelijo v začetni fazi. Je sedaj ok. Zopet živahen...

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 3529
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.6.2008 10:31:36   
kekec in mojca
Blacky, glej, slabše, kot se je iztekel tvoj prvi porod, se drugi ne more. Zato si lahko brez skrbi, da bo tokrat bolje in predvsem lažje.

Trnuljčica, tebi sem bila dolžna pojasnilo, ker sem komaj doma skapirala, kaj sem izjavla s tistim, ko sem rekla: "Oprosti, ampak tvoj otrok je pa celi ati!" (Žal imam včasih lajtngo do Ljubljane in še nazaj!) Ko sem enkrat to opazko povedala eni moji kolegici, je bila kar užaljena, ker si je blazno želela, da bi otrok bil po njej. No, od takrat mi je ta "oprosti" ostal, ampak šele doma sem ugotovila, da lahko to razumeš kot konkretno "kritiziranje" tako otroka, kot tudi atija. user posted image

No, v glavnem, "oprosti" je mišljeno samo kot šala in ne kot karkoli slabega.

Drugače, Pandica, moj otroček je čisto ok, ful je priden - razen, ko gremo kam ven, takrat sploh noče spat, ampak je pa tiho in opazuje okolico. Ko se voziček premika, pa je itak takoj koma.

Tvoja mala je pa že stara 8 mesecev? Saj ne morem verjet, no... Ful čas beži! A GH je lepo sprejela? Joj, mene je tega obdobja kar strah. Se spomnim, kako razočarana sem bila pri Kekcu. Frutka je prišla enkrat k nam, ko je bil njen mali star približno 5 mesecev. Postal je lačen, pa je zmazal celo stekleničko sadnega frutka... in to kako!!! Frutka je komaj uspela basat hrano na žličko... Potem pa sem nekako pričakovala, da bo pri nas enako. user posted image user posted image user posted image Jok brate! Še pri 10-ih mesecih sem se morala na trepalnice postavit, da sem v njega spravla ENO ŽLIČKO goste hrane na dan. Če pa je slučajno imel dober dan, pa je pojedel celo žličko in pol... user posted image user posted image user posted image Zdaj se temu sicer še smejem, takrat mi pa ni bilo smešno, sploh ker sva morala it za dva dni v bolnico na preiskave zaradi nenapredovanja v teži in zaprtja.. Najbolj me je razjezlo, ko je kakšen pametoval, da je to zaradi dojenja in da naj neham dojit. user posted image user posted image Če mu pa nisem ponudla dojke, je pa raje bil lačen 8 ur, kot da bi jedel hrano...

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3530
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.6.2008 10:33:38   
kekec in mojca
Bubi... kje si? user posted image Pogrešam te!!!!!!!!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3531
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.6.2008 10:59:49   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Trnuljčica, tebi sem bila dolžna pojasnilo, ker sem komaj doma skapirala, kaj sem izjavla s tistim, ko sem rekla: "Oprosti, ampak tvoj otrok je pa celi ati!" (Žal imam včasih lajtngo do Ljubljane in še nazaj!) Ko sem enkrat to opazko povedala eni moji kolegici, je bila kar užaljena, ker si je blazno želela, da bi otrok bil po njej. No, od takrat mi je ta "oprosti" ostal, ampak šele doma sem ugotovila, da lahko to razumeš kot konkretno "kritiziranje" tako otroka, kot tudi atija. user posted image

No, v glavnem, "oprosti" je mišljeno samo kot šala in ne kot karkoli slabega.



Ne skrbi, sem samo v P (torej 1 teden) videla našega user posted image tako kot, da je podoben mojemu bratu. user posted image user posted image user posted image Hormoni. Pa tekmovanje komu je podoben...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Veš da je izrezan očka. Sva se hecala da ne rabimo testa očetovstva. Vsak sodnik ga pogleda in je že fertik ugotavljanja. user posted image Samo nos ima po meni. Kar moj user posted image najprej reče. No pa laskov še nima rdečih po  očku.
A ti laski, ki izrastejo po tem, ko prvi izpadejo so tisti dokončni? Ker jih že dobiva pa so zaenkrat blond. user posted image je bil od rojstva rdeč.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3532
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
13.6.2008 13:36:20   
Pandica
K&M ko si pisala kako je bilo pri Kekcu pri uvajanju GH sem se lahko samo smejala, ker pri nas je isto.
Do 6m in 9 dni sem jo polno dojila, pol pa sva začeli z uvajanjem GH. In tudi ne poje kaj ekstra user posted image   Zelenjava je sploh blek, sadje še kar gre, samo tut samo po par žličk. Ji še vedno po obroku GH ponudim dojko in ona navali na njo, ko nora user posted image user posted image user posted image
Še nisma niti enega obroka čisto nadomestili z GH, ampak se ne sekiram, bo že user posted image
Še malo pa me bo čisto "izcuzala" user posted image , saj sem že kar nekaj časa 5 kg v minusu kot sem bila pred user posted image Pa še vedno se mi tako mleko izceja iz dojk kot, da imam novorojenčka user posted image Bog ne daj, da bi bla brez blazinic, sem takoj premočena user posted image




Vrtnica79   kje pa si ti?  user posted image


< Sporočilo je popravil Pandica -- 13.6.2008 13:39:23 >

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3533
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.6.2008 4:40:13   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Bubi... kje si? user posted image Pogrešam te!!!!!!!!


Evo me. Prideš na čvek? user posted image

Čakam..... user posted image


Eh, ta teden je bil user posted image . Bo drug teden malo boljše. Upam vsaj user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3534
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.6.2008 12:45:49   
kekec in mojca
Ob petih zjutraj boš ti mene zastonj čakala na čveku! user posted image user posted image user posted image

Danes sem si privoščila, oz. moj user posted image me je pustil spat do pol desetih. Tako da sem spala v kosih 12 ur... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3535
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
14.6.2008 18:45:26   
*bubi*
Tako da sem spala v kosih 12 ur...


user posted image  O ti zaspanka user posted image  To meni ne rata tudi če grem ob osmih z bubijem spat.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3536
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 9:27:00   
kekec in mojca
Zaspanka pa sem, ja! Kaj šele bo med počitnicami? Prav kontrolirat se bom morala, da ne bom predolgo spala.

Kje so že tisti dnevi, ko zvečer nisem mogla spat? user posted image user posted image user posted image Nosečnice, vam je kaj poznano? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3537
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 11:44:43   
*bubi*
Zaspanka pa sem, ja! Kaj šele bo med počitnicami?


Kakšne počitnice pa bi ti rada imela? user posted image user posted image user posted image  Saj imaš zdaj enoletne. No, malo je že mimo user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3538
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 11:46:46   
*bubi*
Kje so že tisti dnevi, ko zvečer nisem mogla spat? Nosečnice, vam je kaj poznano?


Jaz zvečer trenutno (še) nimam nobenih problemov. Redko se zgodi, da ne bi zaspala poleg bubija. Je pa res, da sem cel dan v pogonu in nič kaj ne počivam user posted image

Imam pa zaradi zgodnjega odhoda v posteljo včasih probleme ponoči. Pa še to je marsikdaj krivo nekaj čisto drugega.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3539
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 12:29:14   
arabela*
K&M,meni je popolnoma znano to glede spanja zvečer.
Tako utrujena,pa ne morem zaspat,pol pa berem ,pa jem,pa sem na rr,pa tv.....Joj,samo da mineuser posted image


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3540
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 20:23:14   
Rubin.
Haj ho Mariborčanke,

enkrat sem že bila med vami, pa se ni dobro končalo (ss), zdaj pa z veseljem sporočam, da se vam spet pridružujem user posted image .

Moram malce prečekirat kako daleč ste, jaz sem čist na začetku. PDP 17.2.2008, tako da boš še dolgo tu, če bo sreča mila.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3541
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 20:26:25   
*bubi*
Pozdravljena, Rubin. ŽElim ti, da ostaneš vse do februarja user posted image user posted image user posted image user posted image

Druge bomo pač prej pobegnile, pa nič zato, saj prihajajo vedno nove.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3542
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 20:36:14   
arabela*
Rubin,čestitkeuser posted image .

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3543
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 21:09:39   
Rubin.
Hvala. Saraya a ultivo dajejo samo na Ptuju? Ste se zato odločile tam roditi?
A mogoče katera ve kako je Mb? Še vse po starem?

Jaz sem rodila avgusta 2005, imela sem sicer dogovorjeno EA vendar se je mala miss odločila, da pride prej na svet, tako da sem rodila naravno. V porodnišnico sem prispela ob 8h cartali smo ob 10h. A je res kaj pravijo, da je drugič še bolj hitro. Meni je babica rekla, da moram v drugo, takoj ko kaj začutim prišibat, ker drugače bom kar doma rodila user posted image .

Je pa res, da nisem imela svojih popadkov, doma mi je odtekla voda, v bolnici pa sem dobila umetne popadke. 

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3544
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 21:20:38   
Blacky30
Rubin., še tukaj iskrene čestitke!!!!!user posted image user posted image user posted image Res ti privoščim iz srca in vem, da boš tukaj ostala vse do februarja. Pa tudi kasneje se mamice ne umaknejo iz te teme, pač pa bomo poskrbele, da boš imela družbo še naprej.

Glede poroda pa sem se tudi jaz odločila za ptujsko porodnišnico zaradi 100% zagotovljene ultive. Prvega user posted image  sem rodila januarja 2005 v MB in EA ni bila 100% zagotovljena, prav tako še danes ni. Porod je bil težek in naporen, zato sem sedaj naredila celo študijo o ultivi in EA. O tem sem tudi pisala na tej temi nekaj strani nazaj. Odločila sem se za ultivo, ker si želim, da bi drugi porod izgledal čisto drugače kot prvi. Srčno upam, da se mi uresniči.

Ti pa računaj, da boš res v drugo rodila še hitreje, tak da se nimaš kaj bati. Srečnica!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3545
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 21:25:03   
Blacky30
Nosečnice: 

user posted image Willma, PDP 16.06.2008
user posted image Malab, PDP 07.07.2008
user posted image Blacky30, PDP 17.07.2008
user posted image Frutka, PDP 19.07.2008
user posted image Renatka, PDP 22.08.2008
user posted image *Bubi*, PDP 03.09.2008
user posted image Saraya, PDP 1.9. ali 31.8.2008
user posted image Zakzak, PDP 10.09.2008
user posted image  rubin., PDP 17.02.2009


Mamice in dojenčki ali dojenčice:

user posted image  Barbaw, Maja,
user posted image Čmrlika, Taja, 19.04.2008
user posted image Trnuljčica, mali princ, 16.04.2008
user posted image Kekec in Mojca, mali Kekec, 09.04.2008
user posted image Janey, Jaka, 12.02.2008
user posted image Marusah, Lovro, 07.02.2008
user posted image Nana 35, Klemen, 27.12.2007
user posted image Pandica , Zala, 14.10.2007
user posted image Koala, Alex, ?
user posted image Mehurčica, Eni, 19.10.2007
user posted image Vrtnica, Vana, 28.11.2007



In tiste, ki ki imamo že malo večje nadebudnike:
user posted image  Lataša (Vrtnica) 6 let
user posted image David (Mehurčica), 4 leta
user posted image Frutek (Frutka) 3,5 let
user posted image Žan (Willma) 3, 5 let
user posted image Kekec (K&M), 3,5 let
user posted image Nejc (od Blacky), 3 leta
user posted image Aneja (Saraya), 3 leta
user posted image Bubi (*Bubi*), 2,5 leta
user posted image  ???? (rubin.), 2,5 leta
user posted image Jaka (Barbaw), 2 leti

< Sporočilo je popravil Blacky30 -- 15.6.2008 21:28:13 >

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3546
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 21:26:42   
arabela*
Blacky30,a mi zaupaš,kako si si omogočila 100% ultivo,če ni skrivnost??user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3547
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 21:29:06   
Blacky30
Evo, sem si dovolila poiskat seznam, ki ga je naredila K in M in sem ga malo posodobila. Javite mi še manjkajoče podatke, da seznam malo ažuriramo.user posted image

Rubin., ti imaš že eno princesko doma, nam zaupaš ime?user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3548
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 21:30:12   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Blacky30,a mi zaupaš,kako si si omogočila 100% ultivo,če ni skrivnost??user posted image


Bila sem na razgovoru na Ptuju in tam so nam zagotovili, da je ultiva 100% zagotovljena, kadarkoli, ponoči, vikendi, poleti med dopusti, kadarkoli. Samo z napotnico moraš prej priti na razgovor in to je to.user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3549
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 21:31:23   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Blacky30,a mi zaupaš,kako si si omogočila 100% ultivo,če ni skrivnost??user posted image


A ni to na splošno za Ultivo na Ptuju? So tebi rekli drugače?

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  140 141 [142] 143 144   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Katera oblika imena je nalepša?
Beckie

Katera oblika imena Erik vam je najlepša?

Erik (69%)

Eric (4%)

Erich (1%)

Ta ime mi ni všeč (26%)


Število vseh glasov: 582

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!