|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 21:33:16   
Pandica
Rubin.   dobrodošla user posted image   Seveda bo tokrat vse vredu, le pozitivno misli pa bo.
Saj bo hitro februar tu in boš tut ti že cartala user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3551
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 21:36:48   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Blacky30,a mi zaupaš,kako si si omogočila 100% ultivo,če ni skrivnost??user posted image


A ni to na splošno za Ultivo na Ptuju? So tebi rekli drugače?


Ja, ja, saj tak sem mislila, da velja na splošno za vse user posted image .user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3552
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 21:39:54   
arabela*
jaz sem bila v četrtek na predavanju za ultivo.
Ultiva je sicer res zagotovljena,ampak nam je anesteziologinja povedala,da velikokrat babica ali pa porodničar nočeta poklicat ljudi,da bi izvedli ultivo.
Vsaj nam je bilo tako rečeno.
Kdo pa je vam predaval,Blacky30?Tudi Pišekova?'user posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 15.6.2008 21:40:31 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 3553
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 21:49:08   
kekec in mojca
Blacky, končno, da se je ena spomnila in osvežila seznam! user posted image user posted image user posted image Meni se tega tako že več ni dalo, pol pa mi je bilo malo krivo... Samo kaj, ko pa raje zapravim čas za moja dva mižeka, kot pa za RR.

Na seznam bi morala dat še B.M., pa Lyro in zdi se mi, da še katero, samo ne vem.


Rubin... tebi pa iskrene čestitke za nosečnost in veliko veliko sreče! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tudi jaz sem imela pred Tinetom ss, naslednja nosečnost je pa potekala BP (no, slabosti se odštejejo!).


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3554
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 22:04:17   
Janey
Rubinuser posted image mi imamo doma enga navihanega letošnjega februarčka. Želim ti lepo nosečnost.

sem prišla povedat da smo danes dobili že 2 zob...faca mala, se je danes tako režal...tak se na glas smeji ne morem vrjet...je kuža lajal on pa dobesedno pokal od smeha. noro kaki cortek je...kak ga mam rada

ne da se mi brat..res ne, kr sem zmozgana do amena. mislim na vas

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3555
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 22:07:04   
kekec in mojca
... vmes je tamali vklopil sireno in na žalost prebudil še velikega, tako da je bila prava štala... K sreči se je hitro vse porihtalo...

Rubin, jaz še zmeraj težim tu gor, čeprav nisem več nosečnica, pa tudi še hitro ne bom (če sploh bom, bomo še videli), tako da za to, da bi ti družbe zmanjkalo, se ne rabiš bat. user posted image Upam samo, da vam ne težim preveč z mojimi otroki...

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3556
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 22:13:13   
Blacky30
Ja, nam je tudi ona predavala. In je tudi to povedala, vendar je rekla, da naj vztrajamo pri svoji odločitvi in če imamo partnerja zraven, da naj on vztraja, v kolikor mamica ni dovolj samozavestna. No, glede na moj prvi porod in strah pred drugim mislim, da ne rabim omenjat, da bo pri meni vztrajnost glavna vrlina pri porodu.user posted image user posted image  Se pa zavedam, da lahko zaradi kakšnih drugih okoliščin pride do tega, da ultive ne dobim, npr. da bi po čudežu prišla že ful odprta ali v primeru komplikacij. Samo iz njihove odločitve, da mi je ne dajo, pa ne bodo prišli lepo skozi.user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3557
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 22:15:29   
Blacky30
Iiiiiiiiii, sem vesela, da ste se malo prebudile danes. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3558
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 22:16:42   
kekec in mojca
Blacky, si te kar predstavljam, kako boš babico nadrla, če ti ne bo dala ultive... Grem stavit, da četudi je tisti dan nobeni ne bodo hoteli dat, jo boš ti ziher dobila. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3559
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 22:18:23   
Blacky30

Nosečnice: 

user posted image Willma, PDP 16.06.2008
user posted image Malab, PDP 07.07.2008
user posted image Blacky30, PDP 17.07.2008
user posted image Frutka, PDP 19.07.2008
user posted image  lyra, PDP ????? user posted image user posted image
user posted image Renatka, PDP 22.08.2008
user posted image *Bubi*, PDP 03.09.2008
user posted image  B.M., PDP ????????
user posted image  Dusk@, PDP ??????
user posted image Saraya, PDP 1.9. ali 31.8.2008
user posted image Zakzak, PDP 10.09.2008
user posted image  rubin., PDP 17.02.2009


Mamice in dojenčki ali dojenčice:

user posted image  Barbaw, Maja, ??????
user posted image Čmrlika, Taja, 19.04.2008
user posted image Trnuljčica, mali princ, 16.04.2008
user posted image Kekec in Mojca, mali Kekec, 09.04.2008
user posted image Janey, Jaka, 12.02.2008
user posted image Marusah, Lovro, 07.02.2008
user posted image Nana 35, Klemen, 27.12.2007
user posted image Pandica , Zala, 14.10.2007
user posted image Koala, Alex, ??????
user posted image Mehurčica, Eni, 19.10.2007
user posted image Vrtnica, Vana, 28.11.2007



In tiste, ki ki imamo že malo večje nadebudnike:
user posted image  Lataša (Vrtnica) 6 let
user posted image David (Mehurčica), 4 leta
user posted image Frutek (Frutka) 3,5 let
user posted image Žan (Willma) 3, 5 let
user posted image Kekec (K&M), 3,5 let
user posted image Nejc (od Blacky), 3 leta
user posted image Aneja (Saraya), 3 leta
user posted image Bubi (*Bubi*), 2,5 leta
user posted image  ???? (rubin.), 2,5 leta
user posted image Jaka (Barbaw), 2 leti

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3560
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 22:19:08   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Blacky, si te kar predstavljam, kako boš babico nadrla, če ti ne bo dala ultive... Grem stavit, da četudi je tisti dan nobeni ne bodo hoteli dat, jo boš ti ziher dobila. user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3561
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 22:40:16   
Blacky30
Sem malo preletela strani nazaj in jih še kar nekaj našla. Ostale pa se še javite.user posted image
 
Nosečnice: 

user posted image Willma, PDP 16.06.2008
user posted image Malab, PDP 07.07.2008
user posted image Blacky30, PDP 17.07.2008
user posted image Frutka, PDP 19.07.2008
user posted image  lyra, PDP ????? user posted image user posted image
user posted image  Maja T., PDP 08.08.2008
user posted image  dojenč, PDP 11.08.2008
user posted image Renatka, PDP 22.08.2008
user posted image *Bubi*, PDP 03.09.2008
user posted image  gold fish, PDP ????????
user posted image  B.M., PDP ??? oktober 2008
user posted image  Dušk@, PDP ??????
user posted image Saraya, PDP 1.9. ali 31.8.2008
user posted image Zakzak, PDP 10.09.2008
user posted image  Tamara85, PDP 07.10.2008
user posted image  mars.2903, PDP januar 2009
user posted image  rubin., PDP 17.02.2009


Mamice in dojenčki ali dojenčice:

user posted image  Barbaw, Maja, ??????
user posted image  hijenca, Vid, 08.05.2008
user posted image Čmrlika, Taja, 19.04.2008
user posted image Trnuljčica, mali princ, 16.04.2008
user posted image Kekec in Mojca, mali Kekec, 09.04.2008
user posted image Janey, Jaka, 12.02.2008
user posted image Marusah, Lovro, 07.02.2008
user posted image Nana 35, Klemen, 27.12.2007
user posted image Pandica , Zala, 14.10.2007
user posted image Koala, Alex, ??????
user posted image Mehurčica, Eni, 19.10.2007
user posted image Vrtnica, Vana, 28.11.2007



In tiste, ki ki imamo že malo večje nadebudnike:

user posted image  Lataša (Vrtnica) 6 let
user posted image David (Mehurčica), 4 leta
user posted image Frutek (Frutka) 3,5 let
user posted image Žan (Willma) 3, 5 let
user posted image Kekec (K&M), 3,5 let
user posted image Nejc (od Blacky), 3 leta
user posted image Aneja (Saraya), 3 leta
user posted image Bubi (*Bubi*), 2,5 leta
user posted image  ???? (rubin.), 2,5 leta
user posted image Jaka (Barbaw), 2 leti
user posted image  ???? (gold fish), ????

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3562
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 22:43:30   
Blacky30
Zdaj torej navijamo za willmo!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  user posted image     user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image     user posted image  user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3563
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
15.6.2008 23:02:49   
arabela*
Rubin,trenutno na Ptuju,pa v Kranju izvajajo to ultivo.
Jaz sem prvi porod tud na hitro opravila(dve uri).Ampak je bilo zelo hudo.
Mb pa mislim,da izvaja samo epiduralnouser posted image


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3564
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.6.2008 9:35:06   
kekec in mojca
Ja, Willma, glej, da se čimprej rešiš in da ne boš predolgo vlekla.  Zgled si jemlji po meni. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3565
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.6.2008 13:44:27   
B.M.
Pozdravljeneuser posted image
Res se dolgo nisem javla a vas berem skoraj vsak dan. Vidim da obstaj atudi tu seznam me veseli. Ja Blacky30 mi imamo PDP oktobra in to 2 za seznamuser posted image . Drugače pa pri nas nič kaj posebnega razen tega da user posted image že pošteno brca, boksa in ritauser posted image in to tako da ga sedaj že nekaj časa tudi ati pošteno čuti in ga je prav zanimivo opazovat kako z roko na trebuhu nestrpno čaka na premik in ko user posted image končno brcne je kar vshičen prav lep prizor user posted image . Edino kaj ni najbolj prijetno je takrat ko se mi z rokami upre na mehur in ne spusti dokler ne da ritke levo ali desno. Pa tudi to ni ničkaj hudega samo da ostane tako do koncauser posted image .
Komaj pa že čakam da mineta ta dva tedna in da greva na morje pa čeprav samo za par dni.

Lepo bodite mamice in user posted image

Čestitke Rubin za + in vso srečo čas pa tako gre zelo hitrouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najina sreča je Matic in od 27.9.2008 nama vsak dan sije sonček tudi če so na nebu oblaki !!! RODILA SE JE NAJVEČJA SREČA !

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3566
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.6.2008 13:53:08   
cati
Punce pozdravljene

Upam da me boste sprejele med sebe. Po ss in izvenmaternični sedaj izggleda da bo uspelouser posted image .
Krvni test je bilpozitiven (bhch 555) Točno pa bom vedela v četrtek po UZ.

(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 3567
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.6.2008 13:57:46   
B.M.
user posted image user posted image user posted image čestitsm in držim pesti,za srečo pauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najina sreča je Matic in od 27.9.2008 nama vsak dan sije sonček tudi če so na nebu oblaki !!! RODILA SE JE NAJVEČJA SREČA !

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 3568
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.6.2008 14:03:34   
kekec in mojca
Cati, vso srečo ti želim!

(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 3569
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.6.2008 14:21:43   
Pandica
cati   dobrodošla user posted image


B.M.   ti pa imaš PDP tak kot sem jaz imela lani, 2.10.
Pa veš kdaj sem potem rodila? 14.oktobra user posted image
Boš pa imela "oktoberčka" tak kot jaz user posted image
Kaj boš imela user posted image al user posted image ?





_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3570
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.6.2008 14:24:55   
Rubin.
Hvala vsem za čestitke in res močno upam, da tokrat preguramo do konca. Danes sem imela krvni test in je Beta Hcg nekaj čez 500. Bomo morali počakati do UZ, da vidimo ali imamo user posted image  ali user posted image user posted image . Če bo tako kot zadnjič (hormon je bil 591) bo samo eden. Pa nič zato važno da je user posted image .

Ja za Mariborčanke itak vem, da ste super, sem bila 2x na srečanju pri Marogici in je bilo full fajn. Morali bi se večkrat tako dobit user posted image .

Jaz imam doma Malo miss  - Blacky za tvoj seznam - staro skoraj tri leta in je moj srček. Septembra gre v vrtec in že komaj čaka, mami malo manj user posted image , eh sej ponavadi je tako, da je nam bolj hudo kot otrokom, ne vem meni se zdi da tako hitro rastejo, še dobro da se mi tako hitro ne staramo user posted image .

A torej v Mb porodnišnici nič novega. Jaz sem se sicer po vezah dogovorila za EA in babica ni bila nič kaj zadovoljna, da sem imela tako gužvo v sobi (anestezistka, pomočnik, študent pa še moj dragi. Zgleda, da jim gre v nos, da se sedaj anastezisti vtikujejo v njihovo delo, tako občutek sem dobila.

Cati se vidiva na februarčicah.

Blacky tebi pa še 1x hvala za čestitke, res ti želim tak porod kot sem ga imela sama. V bistvu bi lahko šla iz porodne domov in res ne vem zakaj sem morala biti še 3 dni not user posted image , niti enega šiva, nobenih bolečin ob krčenju maternice, nič, kot da ne bi rodila, samo iztis je bil malce boleč ostalo mala malca.

Še pridem kaj na obisk user posted image .

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3571
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.6.2008 14:49:36   
B.M.
Pandica mi bomo imeli user posted image in veš kaj mislim da bomo malo prej pa ne vem zakaj ali pa na datum,pravijo,jaz sicer na to ne dam nič kaj pravijo,da user posted image radi malo pohitijo user posted image pa da so raje malo dlje not. No bomo videli pustimo se presenetituser posted image kako pa bo pa bo. Upam da bo hotel bit not vsaj do oktobrauser posted image .

_____________________________

Najina sreča je Matic in od 27.9.2008 nama vsak dan sije sonček tudi če so na nebu oblaki !!! RODILA SE JE NAJVEČJA SREČA !

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3572
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.6.2008 14:51:31   
B.M.
Pandica mislim pa da poznaš tudi mojo kolegico ki je prav tako rodila lani oktobra in ima prav tako Zalouser posted image

_____________________________

Najina sreča je Matic in od 27.9.2008 nama vsak dan sije sonček tudi če so na nebu oblaki !!! RODILA SE JE NAJVEČJA SREČA !

(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 3573
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.6.2008 14:53:35   
B.M.
Aja Pandica veš kaj me še zanima kako si si nastavla slikico ki se odpre ko se z miško postavim na tvoj nik,če mi lahko poveš prosimuser posted image

_____________________________

Najina sreča je Matic in od 27.9.2008 nama vsak dan sije sonček tudi če so na nebu oblaki !!! RODILA SE JE NAJVEČJA SREČA !

(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 3574
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
16.6.2008 15:09:17   
cati
Punce hvala za čestitke in lep sprejem.
Rubin še tukaj čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu B.M.)
Neposredna povezava do sporočila: 3575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




termometer
Admin

Kateri termometer uporabljate?

digitalni za pod pazduho (33%)

ušesni (17%)

čelni / brezkontaktni (50%)


Število vseh glasov: 12

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!