|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 7:43:05   
Skabi
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec
Tko da, Skabi, sori, mogoče sem se ti zagravžala.


nisi pikec, glavno, da sta obe ostali živi in zdravi user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Bi ju najraje prestavla, sam kaj ko moraš potem celo oš posebej na sistematske furat pa to...


Mislim, da to ne drži. Naš M bo imel šolsko zdravnico v celju, na sistematske pa bo hodil v Vojnik - kot cela šola. Edino to je tečn, da moraš kartoteko sem in tja nosit.

Kok ti pa zlavfa brez bolniške? A jih tašča pazi? Še dobro, ker bi ziher koga kap (ene od veselja, druge od skrbi user posted image )  če bi zdaj v šoli manjkala, a ne?

Kje pa je Snorči? A bi se danes k meni pripeljala, z Razočaranimi gospodinjami vred? user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3576
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 8:04:24   
Jančika_
Sam na hitro, ker pičim v štacuno. (Jerebica, vidim te! Kdaj prideš, mal pred pol dvanajsto, lahk že prej, če hočeš, bom itak doma.) Mavo, torej ob pol dvanajstih, velja!  

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3577
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 8:19:19   
marjanaR
Hojla!

Da poročam. Včeraj smo imeli posvetovalnico pri treh mesecih: N. je dolga 63 cm, težka 5950 g (po atiju, itak) in ima obseg glavice 41 cm.

Kače - slepca sem našla pod toboganom, ko sem ga premaknila, da sem lahko pokosila in potem se je frajer 20 minut zraven mene in kosilnice sončil. No, potem je vendar zlezel nazaj v luknjo. Sicer pa se tudi jaz kač bojim, tega pa poznam in vem, da je koristna živalca, zato ga pustim čisto pri miru. Res pa je, da če  bi ga našla med solato, ko ne pričakuješ česa takšnega, bi tudi jaz kričala in bežala ...

Darja in mavo,
kje pa bosta danes? Mogoče pa uletim. Pozdrav vsem.


_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3578
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 8:23:34   
darja33
Ob 9 bova pred top fitom na kavi. Pridite...

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 3579
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 8:48:55   
snorlax
Pismo, zdaj to preberem, ko sem glih iz Celja prišla. Zdaj pa res ne grem nazaj. Fajn se mejte na kafetkanju. user posted image




_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3580
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 9:13:42   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja
Pa po glavici...edine kolkr tolk normalne površine so na nogicah in rokicah. Kak dolgo to traja do krast?


Koze se začnejo po trupu, potem pa se preselijo še na roke in noge. Tako, da jih lahko žal tudi tam kmalu pričakujete. user posted image
Krastice pa začnejo nastajat po 4-5 dneh od pojava mehurčka. Eno obdobje lahko pričakuješ vse - nekaj kozic bo že suhih s krasticami, drugje bodo pa šele nove nastajale.

Saj vem, da te nisem nič potolažla user posted image . Jaz sem se v najhujšem tolažila s tem, da bo kmalu za nami in potem smo jih rešeni za vedno!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3581
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 9:26:57   
barika
Jutro!!

Naty-taja, jaz sem imela tudi enih par vodenih koz (vodenkuser posted image ), brat je bi la cel kozlat (eno na drugi, ...sta ga moja dva kr celga v hipermargan (sej se reče tak, ne??) namočla...bogi revež, pa ene 4, 5 mesecev je bil star.


DARJA, Mavo...sej vem, da je že pozno, mogoče se pa vidimo.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3582
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 9:42:34   
Ropotuljica
Eh, eh, Darja33, Mavo, jaz sem pa ravno s sprehoda user posted image user posted image user posted image Pa tako se mi lušta malo počvekat.
Hm, razmišljam, če bi se vam ob pol dvanajstih pridružila. Tjaž ni več kužen, če ne bi bil četrtek, bi ga danes itak dala že v vrtec, ampak za ta dva dneva ne bom. Zdaj pa povejte, a me vzamete zraven al ne. V bistvu se mu krastice že luščijo, precej mu jih je že zginlo - tako da po moje res ni več kužen.

Snorlax, daj zaupaj, kako je tvoji prijateljici ime. Če me ona ne bo pocukala, jo bom pa jaz user posted image user posted image Piši na ZS.

Skuštrana, jaz se nočem igrat s svojimi sklepi. Če sem kdaj kolk malo preveč obremenila, sem več dni šepala - mislim, da to ni ravno ok. Kako pa ti treniraš,smo pa tud videli user posted image . No, za tiste, ki ne veste:

user posted image





(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3583
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 9:48:45   
Ropotuljica
Zdaj pa še par že dolgo obljubljanih fotk iz varstva:


Na igrišču user posted image

user posted image
user posted image
user posted image


Tako se pa peljemo:

user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3584
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 10:06:57   
HuAnita
Ropotuljica, tudi jaz imam eno tako napravo, V-stepper, naj bi moje bedre naredil spet greha vredne. Škoda zgubljati besed, koliko prahu je na njemuser posted image

ful dobre fotke, ti umazančki so pa že na ravno moje dece....user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3585
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 10:23:54   
skuštrana
Ropotuljica, tisti orbitrek je po nosečnostiuser posted image Prej je bil pa brez prahu, lepo prosim...

Jao, ko vidim te slike...Je že 2 leti nazaj, tiste ta umazane, le kam gre cajtuser posted image user posted image

Voziček - če ga katera rabi ga podarimuser posted image user posted image

Kače - jaz jih ne maram, ubijam jih pa tudi ne..Imam neko spoštovanje do njih. Pravzaprav še pajka ne ubijem, ampak ga pustim..Razen kako muho kdaj pa kdaj poknem, ko mi res živce požre..Pa kaga komarja, ampak tu je strokovnjak moj možuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3586
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 10:27:20   
skuštrana
Aja, ko smo že ravno pri športu, mi imamo doma bodočo Blanko Vlašič(vse športnice upam da veste kdo je touser posted image ), no, atletinja bo sigurno, samo po moje bo Forest Gump, ker zelo rada laufa. včeraj je bil z Mirotom na stadionu in se je vozila s kolesom, potem ga je pa samoiniciativno parkirala in šla laufat, ker so vsi okoli nje laufali v krog..In je mala prelaufala 4 krogeuser posted image user posted image , halooo...Čisto na easy..Folk je crval od smeha, ko je prehitevala, pa šprintala, pa joggirala..Skratka, nova zvezda teka je rojenauser posted image Je prišla domov čisto navdušena, da gre danes spet..Zdej ji mormo pa nove teniske nabavit, ker v takih za 5e pa res ne more laufatuser posted image

< Sporočilo je popravil skuštrana -- 29.5.2008 10:28:43 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3587
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 11:06:14   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Zdej ji mormo pa nove teniske nabavit, ker v takih za 5e pa res ne more laufatuser posted image

Emil Zatopek se ziher ne bi sekiraluser posted image .

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3588
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 13:05:19   
sonček85
kako je bilo na kavici.no vse tiste ,ki nismo bile zraven ,vam jst kuham in lahko pridete-tudi tiste ,ki ste že bile lahko.user posted image user posted image user posted image user posted image kar štiri da bo za vse



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3589
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 14:21:22   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ropotuljica, tisti orbitrek je po nosečnostiuser posted image Prej je bil pa brez prahu, lepo prosim...


Ah, ah, sami izgovori ...user posted image user posted image Po nosečnosti je pa itak treba najbolj delat


Voziček - če ga katera rabi ga podarimuser posted image user posted image


Ja, najbolš, itak ne boš več dobla koga v varstvo, ko bojo skrbne mamice vidle zgornje slike

< Sporočilo je popravil Ropotuljica -- 29.5.2008 14:27:43 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3590
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 14:26:41   
mavo
Skuštrana, zdaj te pa imamo! A ni orbitrek boljši od vsakega obešalnika? Moj je trenutno v kleti, ker je njegovo mesto v stanovanju previjalna miza zasedla. Ti smola, ti!

Ropotuljica, sem prepozno vidla tvoje sporočilo, zato prosim raje poklič, je bolj ziher. Men dons sploh ni zneslo prižgat računalnika zjutraj pred sprehodom, še Darji mi je komaj ratalo sms napisat. Je šel danes M. prvič v službo za cel dan, pa me še mal organizacija baše. Jutri pride pa dopoldne patronažna malega prvič skopat user posted image , tako da se bomo težko kaj zmenile, z naslednjim tednom se bomo pa po potrebi celo dopoldne okol potepaliuser posted image  juhu.

Sta bili prej Jerebica in Jančika pri meni in smo nardile šnel kurz (piši kao što govoriš) v nošenju slinga. Zdaj ga imam pa za par dni na izposojo, da vidim, ali bo malemu pasal. Prvič se je neznansko razburil, ampak sem kasneje ugotovila da zato, ker je bil že lačen. Zdaj pa spi in bom kasneje še kaj probala.

Darja33, MarjanaR za jutri zjutraj bi se lahko edino v Top fitu zmenile, ker jaz ne upam biti predolgo, da ne bom patronažne falila. Zadnjič je prišla že malo pred pol enajsto. Ker bo M. tudi doma, bi načeloma lahko šla na kavo, tistih 10 min jo bo že zadržal, da priletim domov. Ni pa treba samo zarad mene tja hodit, če bo primerna klima raje uživajte kje na daljšem sprehodu. Mi še vedno lahko kasneje gremo mal ven. Darja33, a se je mala umirila?

Babe, uživajte!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 3591
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 14:27:24   
mavo
O, halo, Ropotuljica!

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3592
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 14:42:09   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: mavo

O, halo, Ropotuljica!


Hoj!
Se moram spakirat, ker gremo ob 16h v cirkus, po cirkusu pa takoj na laufanje user posted image user posted image

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3593
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 14:43:12   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Zdej ji mormo pa nove teniske nabavit, ker v takih za 5e pa res ne more laufatuser posted image

Emil Zatopek se ziher ne bi sekiraluser posted image .



Kdo je pa to?? user posted image user posted image user posted image



To je pa naša vojakinja:
user posted image

Tako čudno se pa zato drži, ker pleše in poje (Dire Straits)


< Sporočilo je popravil Ropotuljica -- 29.5.2008 14:45:57 >

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3594
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 14:47:35   
mavo
Emil Zatopek je bil hud tekač na dolge proge, se mi zdi, da je maratone laufal. Fajn se mejte v cirkusu, pa pazi, da ne greš preblizu lameuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3595
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 14:52:16   
mavo
[/quote]
To je pa naša vojakinja:
 [/quote]

Če boš take slike objavljala, ti bodo kmalu iz Oddelka za pridobivanje kadra v SV pred vrati zvonili. So bolj vztrajni kot jehove priče...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3596
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 14:57:18   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: mavo

Če boš take slike objavljala, ti bodo kmalu iz Oddelka za pridobivanje kadra v SV pred vrati zvonili. So bolj vztrajni kot jehove priče...user posted image user posted image user posted image


Hm ... le kdo dela tam na kadrovski?? mogoče bi pa za mene kak šiht meli - zdej sploh, ko bom mela tolk kondicije user posted image

Mavo, danes pa midve smetiva temo. Se vidi, da nimamo kaj počet

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3597
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 18:48:25   
darja33
Mavo, js sem za! V top fitu jutri zjutraj, ko bodo razmere (otroci!) dopuščale. Do 9 pa sigurno. Maš pol itak uro pa pol cajta do patronažne. Lahk se pa dobimo že tudi prej. Kar po dojenju.

Ropotulca zdej pa pridi, da se ne boš spet zgovarjala...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3598
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 21:03:40   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Ropotuljica, tisti orbitrek je po nosečnosti Prej je bil pa brez prahu, lepo prosim...



Ah, ah, sami izgovori ... Po nosečnosti je pa itak treba najbolj delat


Saj delam - gvihtam. Prestavljam otroke iz enga kota v druguser posted image
Ma, saj je res sramotno, ampak od novega leta se spravljam zraven pa nič..Vem da bo zvenelo čudno, ampak sedaj ko nič kaj ne športam jem kot konj in sem čisto normalna, si ne predstavljam koliko bi morala jest, če bi športalauser posted image Al bi se čisto posušilauser posted image Je pa res, da bi mi kakšna mišica prav prišlauser posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3599
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 21:15:01   
teta beta
Mi smo bili tudi danes v cirkusu, smo se srečali z ropotuljico. Naša je bila ful navdušena, še najbolj od vsega so ji bili pa konji. Sedeli smo v prvi vrsti in na koncu so še mene našli, da naj kao sodelujem. On mali pobec klovn me je hotel pitati s kokicami user posted image . Sem pa čisto crknjena, to sedenje me je na koncu že prav matralo.

slikice so pa krasne! No, razen tistega telovadnega orodja user posted image . To mi je pa čista zguba denarja.

Jaz se bom za kavo raje drug teden zmenila, ker si moram delo naprej spravit.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.