|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 21:19:45   
Jančika_
Jutri se znam še jaz pritrosit do Top Fita. Sam ne obljubim za 100%. Se bom potrudila.

Vasja je imel danes v vrtcu zaključno srečanje. Nisem mogla verjet - vse pesmice je zapel, ful je plesal in sodeloval, men so pa kr solze šle na trenutkeuser posted image . Imeli smo se fajn, z Marjano sva še malo kokodakali in mukali na ukaz (Marjana, a lahko sliko objavimuser posted image ?), mulci so bili pa itak čisto preč in sploh niso hoteli domov.

Ropotuljica, zdaj ko si tekačica, ne moreš hodit okoli in ne vedet, kdo je bil Zatopekuser posted image . Legendarni češki tekač, ki je na OI leta 1952 dobil tri zlate medalje - na 5 in 10 km, potem pa še na maratonu, za katerega se je odločil v zadnjem trenutku in ga je takrat tekel sploh prvič v življenju! Na splošno velja za enega najboljših tekačev ever. Bil je C A R. Imel je pa kr brutalne metode treninga, pa začetnik intervalnega treninga je bil, pa en kup rekordov je takrat podrl...no, zdej vešuser posted image .

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 29.5.2008 21:22:02 >

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3601
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 21:38:03   
skuštrana
No, razen tistega telovadnega orodja . To mi je pa čista zguba denarja.


Eh, teta beta, men je pa tako fajn prišel v nosečnosti..res..zdej pa - no, zdej je pa ra(z)stavljenuser posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 3602
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 21:38:12   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Ropotuljica, zdaj ko si tekačica, ne moreš hodit okoli in ne vedet, kdo je bil Zatopekuser posted image .


kaka tekačica neki. kolena me ful matrajo user posted image user posted image user posted image user posted image

za jutri sporočim po telefonu. če pridem, bom tam že pred deveto

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3603
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 21:41:03   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

kaka tekačica neki. kolena me ful matrajo user posted image user posted image user posted image user posted image


Sej to so Emila tudi ziher kdajuser posted image . Ne daj se, Ines (oz. Ropotuljica).

Zdej grem pa spat, ker sem napol koma. Nočko.

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3604
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 22:00:21   
snorlax
Cel dan me ni bilo doma, tako da sem vse zamudila.

Če bi katera pridrobencljala do Top Fita do 8.00, potem pridem tudi jaz. Samo verjetno vam je to prezgodaj. Jaz pa deco dostavim, pol pa grem domov, tako da ob 9.00 že zalivam rože doma.

Zatopek?user posted image Bemti, da sem slišala zanj, samo sem bila 100%, da je bil Slovenec.user posted image user posted image

Ropotuljica, a sta se cukale za rokav? user posted image Iva je.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3605
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 22:11:06   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Ropotuljica, a sta se cukale za rokav? user posted image Iva je.user posted image



Ja, me je pocukala user posted image
Snorlax, dejmo se jutri zjutraj slišat. Jaz sem te itak mislila poklicat pa se pripeljat do tebe - tam ob kakih 11h, ko mali vstane

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3606
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 22:11:57   
Meggi
He pa smo tud mi pršl enkrat na vrsto... da jo za vikend mahnemo na morje. Šibamo po taveliko princesko, je bila od nedelje z babico in dedijem čist flegma na morju.

Prijeten vikend želim vsem, pa naj pade kakšna ledena kavica v senci!

user posted image  Čao!


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3607
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 22:51:31   
Janeja
Hello, naša Lea je čudežno spet shodila user posted image . Dopoldne še ni bilo variante, da bi stopila na nogico, ko sem prišla iz službe, je pa že prišibala k meni. Pa je končno naša prva "poškodba" za nami. user posted image

Teta beta in Ropotuljica, kako se vama je zdel cirkus. A se splača it? Kaj vse pa imajo?


(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3608
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 23:31:26   
HuAnita
Sem videla danes Mavo in MarjanoR, ko sta šetkali od Top Fita, verjetno proti domu. Jaz pa delat...user posted image

Zdaj pa grem spat. Nič več ne morem....user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3609
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 23:36:32   
Naty*Taja
Ja, Skabi, bi najprej kr mene kap, ker se že orng lovim, da tole kolkr tolk speljem do konca!! Je pa tak, da je vedno kdo doma, pa nikol ni problema, če je treba maladva poahtat. Pa lažje ati doma ostane, ker lahko od doma dela!
Sem se prehitro pohvalila glede kozic - danes jih je tudi Marcel razmnožil povsod. Mala je pa še vedno tak boga. Tak je lačna, pa bi jedla, pa ne more, ker karkoli da v ustka jo tak zelo boli, da kr zajoka. Vsaj voda ji je začela pasat...Upam, da ne bo tavečji tak fejst bogi. Se pa ta hudič kr iz ure v uro razmnožuje.

Dejte mi razjasnit, kje je ta sloviti top fit? Nimam pojma...


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3610
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.5.2008 0:04:17   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Sem videla danes Mavo in MarjanoR, ko sta šetkali od Top Fita, verjetno proti domu. Jaz pa delat...user posted image

Zdaj pa grem spat. Nič več ne morem....user posted image


hm, a mene pa ni bilo zravenuser posted image user posted image ,

smo se naključno srečale, pa sma se z Mavo tak butasto gledale, če je to to ali ni...no, danes sem spoznala še MarjanoRuser posted image .

Naty-Taja, a tvoj sine ima pa danes R.D???user posted image user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3611
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.5.2008 6:39:49   
adrijana.sara
Jutro!

Danes je pa meni čudežno ostal čas pred službo. To se še ni zgodilo. Bo pa Sara špricala vrtec, ker gre s teto k sorodniki in še sladko spi v svoji sobici (že dve celi noči, brez pardonauser posted image ).

Kofetkarce, mogoče se vam pa tudi jaz kaj drugi teden pridružim. Če ne bomo šli na morje, je še vse v zraku. V službi vsekakor ne bom, imam pa sto stvari za nazaj in za naprej zrihtat.

Pišem bolj malo, prebiram vas pa dokaj redno, včasih sem pa prisiljena spustiti kakšno stran, ko ste preveč pridne.

Naty-Taja koze? Full lepo, da so nas v vrtcu opozorili, da so se pojavila celo v skupiniuser posted image  - NE! Toliko, da vsaj veš, da je možno, da jih dobi in si malo bolj pozoren. Sicer je imela Sara pri 10 mesecih kao koze - celih pet, tako da jih imamo pod  vprašajem v kartoteki in obstaja dvom, da je bilo to to, čeprav sva bili pri dežurni takrat in je rekla, da so. Potem se pa ni nič razvijalo in je naša zdravnica rekla, da vpašanje, če so sploh bile. Pa saj vemo kaj so pri nas "posvetovalnice" - bolj nič kot kaj veliko.

Ok, zdaj pa je ura čas, da poberem stvari in odrinem.

Lep dan želim vsem!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3612
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.5.2008 9:06:33   
snorlax
Jutro!user posted image

Janči, sem šla gledat tisto prej-potem. Neverjetno! To ti pa res da pravo voljo. user posted image Res komaj čakam, da snamem ta gips, pa da začnem migaaaaaaaaaaaaat. V nedeljo sem si šla mal zluftat živčke v gozd in kar dosti prehodila, pol me je pa vrglo v neko močvirsko travo, tak da imam čist zelen gips. Za povrh mi ga je mali ta teden 2x polil s kakavom. Zdaj pa hodim okoli ko en user posted image . Če bi vedela, da se dobi v barvah, bi si res vzela črnega. Se vsaj fleki ne bi poznali.

Malo me zanima okoli tega teka. Tiste, ki tečete ali pa ste tekle, kako ste začele? Kar s hojo, pa potem zmeraj hitreje, al kako? Pa obutev? Kaj je pomembno? Jančika, nisi ti na enem tekaškem forumu (slovenskem)? Imaš kak link?

Lep dan vsem!







_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu adrijana.sara)
Neposredna povezava do sporočila: 3613
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.5.2008 11:04:50   
pikecpokec
Snorči, jaz tečem po knjigi Tek za začenike. Najprej kombiniraš hojo in tek, potem si pa vsak teden sposoben več preteči in manj hoditi. Je pa v knjigi tudi program hoje, tko da če ti je tek prehud, lahko najprej delaš po tistem programu.

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3614
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.5.2008 11:33:07   
Skabi
vrgl me je ven user posted image user posted image

V glavnem: Zanima me, po kakem terenu tekate.  A katera teka samo po hribih (tako kot bi jaz)?

Pa kdaj bo katera uletela k meni? Cel kup vas je, ki ste mi obljubile user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3615
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.5.2008 11:33:51   
Skabi
Kako se že izračuna itm?

A ima katera tv preko Amisa?

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3616
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.5.2008 11:42:14   
Skabi
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Dejte mi razjasnit, kje je ta sloviti top fit? Nimam pojma...


To je bolj fensi aerobika in fitnes s kafičem blizu Kladivarja (tja boš hodila na športne dneve). Nekoč, pred davnimi časi, se nas je tam dobilo toliko, da je skoraj zmanjkalo parkirplacov za vozičke user posted image  

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3617
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.5.2008 11:54:42   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Malo me zanima okoli tega teka. Tiste, ki tečete ali pa ste tekle, kako ste začele? Kar s hojo, pa potem zmeraj hitreje, al kako? Pa obutev? Kaj je pomembno? Jančika, nisi ti na enem tekaškem forumu (slovenskem)? Imaš kak link?



Popolni začetniki so pri nas začeli takole (za prvi in drugi trening nisem čist zihr, če je blo tako, ampak nekaj podobnega je pa blo):
1. trening: 20 minut - menjaje 1 min teka, 2 min hoje
2. trening: 20 minut - menjaje 1minuta teka, 1 min hoje
3. trening: 25 minut - 1 min teka, 1 min hoje, 2 mi teka, 1 min hoje, 3 min teka, 1 min hoje - to menjavaš 25 minut
4. trening: 1 min teka, 1 min hoje; 2 min teka, 1 min hoje; 3 min teka, 1 min hoje; 5 min teka, 1 min hoje; 6 min teka, 1 min hoje; 4 min teka, 1 min hoje

To je zaenkrat. V bistvu moraš ful študirat zraven in pol sploh ne veš, da si že pol ure treniral. Pred tekom imamo vedno razgibavanje, po treningu malo raztezanja in enkrat v tednu vaje za moč, enkrat pa šolo teka. Na koncu je vedno še raztezanje vseh mišičnih skupin.

IZVIRNO SPOROČILO: skabi
V glavnem: Zanima me, po kakem terenu tekate.  A katera teka samo po hribih (tako kot bi jaz)?

Hm, ne glih ..


Pa kdaj bo katera uletela k meni? Cel kup vas je, ki ste mi obljubile


Js bi, pa nisem upala.

Kako se že izračuna itm?

http://www.osebnitrener.com/online/main.htm




(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3618
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.5.2008 11:56:27   
Jančika_
Snorlax: http://www.tekaskiforum.net/index.php

Jaz sem začela kar s tekom, ker sem imela ful kondicije od tae-boja. Seveda pa se še zdaj zgodi, da kaj hodim vmes, če glih tak pride.

Skabi: ITM - http://www.nhlbisupport.com/bmi/bmi-m.htm

Jaz tečem bolj ali maj po ravnem, tule v bližini česa drugega niti ni (ne da se mi pa furat nekam z avtom, pa pol laufat, pa spet domov - grem raje kar od doma). Hribi so kr hudič, sploh na začetku, ampak super za trening moči.

Mi bi vsi skup prišli kakšen dan. Kdaj bi ti pa najbolj pasalo? Ta vikend imamo že splaniran, lahko pa pridemo tudi med tednom tam okoli 4ih. Povej.



(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3619
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.5.2008 12:55:12   
marjanaR
Hojla!
Bravo, tekačice.

Danes sem se šla šoping in nisem utegnila nitio do računalnika, kaj šele na kofe.

Jančika,  dej, obavi fotke, bi jih prav rada vidla. Saj večja kura, kot sem, tko al tko ne morem bit ...


_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3620
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.5.2008 14:10:54   
nemrak
user posted image user posted image ,
tudi jaz sem danes začela migat.
Sem vas brala in mi je dalo to še več volje!!!
Sem šla na Stari grad peš, malo po gozdu, malo po cesti. Nazaj pa počasi malo tekla, malo hodila. Je res prav pasalo.
Sem pa doma pod gradom, tako, da bom sedaj začela to prakticirati. Hotela sem začeti laufat, pa imam tle same neke hribe, pa bo že to v redu za začetek.


(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 3621
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.5.2008 14:51:15   
HuAnita
Puuuuunce!!!!!! HuAnita je vso solno dokumentacijo spravila do prave osebe!!!! Zdaj pa samo še čakam, da dobim GD v roke!!!!! Bager že koplje za cesto, tako da če bi šlo po sreči - bi nam lahko ćže čez nekaj dni delali izkop...

Imam pa več komentarjev, kasneje, imam gužvo v službi....

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 3622
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.5.2008 15:03:56   
Ropotuljica
A je katera včlanjena v knjižnico Žalec ali knjižnico Šentjur? Jaz bi nujno rabla eno knjigo

< Sporočilo je popravil Ropotuljica -- 30.5.2008 15:05:12 >

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3623
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.5.2008 16:47:57   
Naty*Taja
Ne Barika, ga je imel konc aprila!user posted image sam mi še ni ratalo zamenjat onega trakca...

Ja, Adrijana. In to so se pojavile pri Marušini skupini, zdej sta pa oba zbolela. S tem, da je meni pomočnica pri Maruški povedala, da je ena mamica klicala, da ima en fantek koze, tak da smo jih imeli v rezervi...nisem fejst presenečena. Pa glede na to, da razsajajo po celjskem...tule na rr vidiš sam pri naših kolk jih je bilo! Če je pa Sara malo imela, jih pa itak lahko še enkrat dobi. Men je kr super, ker jih imata oba naenkrat in zgleda, da pri tamali smo tahujše mimo... je danes že prav živahna pa po jezičku se je pobralo...
Skabi jaz imam tv total...(sem misla rečt amis -pa vidim, da to ni isto..user posted image ) Hvala za info. Sej kladivar pa poznam s srednješolske atletike (sem bila v 5. letniku celjski prvak v krogli med srednješolci user posted image ) Pa gasilska državna imamo tam. Sam pit smo pa vedno hodli drugam.

Ropotuljica - moja tašča je v Šentjurski, če ti to kaj pomaga. Kdaj pa rabiš?

Grem zdej peglat!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3624
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
30.5.2008 18:23:43   
teta beta
Midve sva bile prejle na Fifi. V bistvu je bilo bolj kot ne brezveze, gužva in ful vroče, tako da niste nič zamudile. Slikat sem se pa seveda morala še jaz zraven.

Janeja, v sredo in včeraj je bila vstopnica za cirkus 5 evrov po osebi. Za ta denar se vsekakor splača. Drugače pa mislim, da so kar zasoljene cene. pa vsako piz...rijo ti zaračunajo. Ogled živali 2 e po osebi (pa nimajo nič posebnega), slikanje s kačo 7 e, jahanje ponija 2 e... in tiste glupe plastične svetleče "igračke" oz. krama 5e. Zraven nas je sedela ena punčka, ki ji je mama to kupila, potem jo je pa ves čas samo to zanimalo, predstava pa ne in jo je še mama skoz opozarjala.

Ropotuljica, jaz sem včlanjena v knjižnico Žalec.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kam z otroki za noč čarovnic 2024?
Letos bodo noč čarovnic po Sloveniji zaznamovali številni dogodki za otroke, od zabavnih delavnic do strašljivih dogodiv...
Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.