|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 16:34:17   
teta beta
Snorlax, jaz se tudi ne sekiram zaradi kil. Tehtnice sploh doma nimamo. Sem pa res že po naravi bolj suha, celulit me pa nekaj blazno ne moti.

Pikecpokec, zgornje in spodnje dele kopalk lahko kombiniraš tudi v H&M, New Yorkerju ali v Skinyju (v Tušu ali pa v MEgafactory outlet ali kaj je že).


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3551
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 16:55:41   
barika
Huanita, poslala sem ti zs.

moj tamal pa sam piz*** delauser posted image , vsepovsod ga je polno, sam tam ne ko more bit, potem pa z glavo v radiator trešiuser posted image user posted image

punce, ne se sekira glede kg, men tud ni nič več prav, imam pa strijo pri striji...pa zravga otroka, pa se vse poklapauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3552
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 18:23:12   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Huanita, poslala sem ti zs.

moj tamal pa sam piz*** delauser posted image , vsepovsod ga je polno, sam tam ne ko more bit, potem pa z glavo v radiator trešiuser posted image user posted image

punce, ne se sekira glede kg, men tud ni nič več prav, imam pa strijo pri striji...pa zravga otroka, pa se vse poklapauser posted image user posted image user posted image
važno je da je mali zdrav kaj pa kile sej bo vse šlo enkrat dol če boste le manj jedle po 6 uri ali sploh nič.meni se to takoj pozna kokr en teden ne jem po 6 uri.lp


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3553
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 18:32:43   
Janeja
Mene pa ful skrbi - Lea še vedno ne more stopit na nogo. user posted image
Z njo normalno miga, pa pokrči jo, pa nič je ne boli, ko jo po rokah nosimo in jo primem za nogo pod kolenčkom. Ko pa jo postavim na noge pa takoj pokrči levo nogico in začne jokat. A bi bila to lahko že mal psiha zraven? user posted image Pravi pa, da jo boli koleno.
Darja33, a te lahko vprašam za mnenje: a je možno, da ima v kolenu kakšno križno vez pretrgano? Se nič ne vidi navzven, koleno ni ne oteklo ne modro,... Nič, samo boli jo.
Kaj bi ve naredila na mojem mestu? A bi morala it po kakšno drugo mnenje?

No zdaj mi ni pa nič jasno. Ko sem tole pisala me je klicala in ker je nisem takoj dvignila z ležalnika je šla na vse štiri in prilezla do mene. Po kolenu, ki naj bi jo bolelo user posted image   Hodit pa ne?! Mogoče je pa res tole samo njena psiha? user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 3554
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 19:22:30   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image če jutri ne bo bolje ojdita malo do zdravnika in naj pogleda,sej narobe ne more bit nč če greta in vprašata.saj te skrbi za njo.upam da bo vse ok.

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3555
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 19:36:43   
Jančika_
Janeja, pojma nimamuser posted image . Blefirat znajo kr fajn, jaz sem zadnjič mislila, da si je Vasja zlomil sredinec na desni roki - tulil je ko zverina, da ne more prsta premikat in kaj jaz vem kaj še vse, v resnici si je pa samo malo kože dol posnel. Tisti trenutek, ko sem rekla, ja nič, gremo na urgenco, ga je nehalo boletuser posted image .

Mavo, kaj pa okoli pol dvanajstih bi ti bilo kul? Jerebica ima ob enih zobarja, mi bo pa v vsakem primeru prinesla sling, tako da me se lahko dobimo tudi kasneje. Čeprav tudi meni bolj paše prej.

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 28.5.2008 19:37:10 >

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3556
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 19:55:38   
skuštrana
Janeja, mogoče samo blefira..Ker se ji zdi fajn, da ima mamico samo zase, da ji vse pedenete od vseh straniuser posted image So kar strokovnjaki kar se takih stvari tiče..Probaj jo dobit na finto..Po moje če se plazi po kolenih potem nima vezi natrgane, jaz sem jo imela, to boli ko user posted image .

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3557
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 20:03:26   
Jančika_
Skuštrana, zdajle sem ti poslala zs, pa mi je nekaj čudnega napisalo, tak da ne vem, če ti je bilo poslano al ne. Dej poglej pliz.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3558
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 20:48:57   
skuštrana
Ropotuljica, ko jaz začnem telovadit je to na full..Resno, sem začela laufat in grem takoj na 5 kilometrov in mi trma ne da, da se ustavim prej, pa čeprav me potem še cel teden mišice bolijo - ampak hodim laufat taka razbolena, pol je pa super..po enem tednuuser posted image Isto orbitrek - kar takoj na največjo stopnjo in 10 kilometropv pa še noseča zraven...samo kaj naj, jaz pač tako funkcioniramuser posted image

dARJA, to pa je babnca, ni kajuser posted image Zdej veš kam gre vsa tista hranauser posted image




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3559
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 20:56:05   
Janeja
Ja, mulčki znajo fajn fintirat in izkoriščat. user posted image
Potem, ko je prilezla do mene po kolenih, je šla po kolenih še malo okoli pogledat in ker je šlo počasi, je začela "hodit" po vseh štirih brez problema. Na noge se postavit je bil pa spet problem. user posted image Pol sem ji pa rekla, da če ne bojo nogice znale hodit do sobote, ne bomo šli na zabavo (imamo v Mostecu srečanje nedonošenčkov) in je bila takoj pripravljena probat. Sicer sem jo mogla za rokice držat, ampak je šla počasi in previdno celo 2x okoli hiše. user posted image
Je pa res, da jo je tale hoja po 2 dneh kar fejst zmatrala in je potem spet začela na polno šepat. Mogoče bo pa do jutri že pozabila, da jo nogica boli, drugače bomo pa spet treniral hojo, da bomo lahko šli na zabavo - to vidim da upali. user posted image

Sonček85, pri zdravniku smo bili pa včeraj, so ji nogico čist preslikali in pregledali (2 zdravnika - njen in še dežurni na urgenci), pa noben ni nič posebnega našel. Upam, da bo jutri res boljše.

Sem vam pa kar mal fouš, ko lahko po tej peklenski vročini lepo u senčki kofetkate. Jaz bi tuuuudiiii user posted image ...  Uživajte!




(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3560
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 21:21:36   
pikecpokec
Čer!
Mi smo se dans kopali v novih bazenih v Laškem. Sej me je mal sram da šele zdej, glede na to da smo domačini user posted image . Gal je bil najprej čist prestrašen, celo v otroškem bazenčku. No, potem je celo ''pozabil hodit'' in se je v tistem malem bazenčku zvrnil in potunkal čisto čez glavo. Potem ga pa kar naenkrat ni bilo več strah user posted image . Smo si sposodili fredov obroč in je užival. tko da smo ugotovili, da to pa mormo nabavit!
V glavnem, ta novo zdravilišče je fajn, una steklena streha se odpre in je v bistvu skoraj na odprtem. pa zuni je še par bazenov. samo ne vem kateri idiot se je spomnil položit take ploščice ki se segrejejo na enih 100 stopinj user posted image . smo laufali po njih ko po žerjavici user posted image .

Nč, grem spat, ker nas je tole kopanje malo zmatralo. Gal je mrknil v šusu user posted image . Za jutri imam pa namen en jutranji tek (če mi uspe vstati user posted image )


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3561
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 21:29:07   
pikecpokec
Aja, še to, kaj se mi je dans zgodilo: lepo v senčki delam za diplomo, pa začne mačka po travi neki noret pa lovit. In je privlekla od nekod KAČO!user posted image Ajmene, mene je mal kap po moje oplazila. Sej je bila čist majhna pa tanka, ampak se je tko ogabno zvijala. Jst mam namreč ornk fobijo pred kačami. RES ornk! V glavnem, se začnem dret ko zmaj, tko da je babi priletela ven ker je po moje mislila da je kej res narobe user posted image . Jst sem bila prepričana, da je to ena strupenjača, gad al pa modras (itak, al pa anakonda user posted image ). No, babi je potem tisto kačo preučila (mačka jo je seveda fentala) in je ugotovila da je en navaden mlad slepič (no, vsaj rekla je tko, ampak še vedno sumim da je bilo kej bolj strašnega). Jst sem potem ene pol ure sedela na kuhinjski mizi, z nogami na stolu user posted image . Ko je moj prišel domov, se je seveda smejal, pacek grdi!
Ne morm pomagat, ampak tko se bojim teh gnusob. Ko bi vsaj noge imele, pa bi bilo čist drugač! Po moje je čas za kakega psihiatra, kaj mislite? Ker ne morem nikamor ne da bi razmišljala kje bom nabasala na eno snejkico. Prou obremenjuje me to, res user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3562
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 21:37:36   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Aja, še to, kaj se mi je dans zgodilo: lepo v senčki delam za diplomo, pa začne mačka po travi neki noret pa lovit. In je privlekla od nekod KAČO!user posted image Ajmene, mene je mal kap po moje oplazila. Sej je bila čist majhna pa tanka, ampak se je tko ogabno zvijala. Jst mam namreč ornk fobijo pred kačami. RES ornk! V glavnem, se začnem dret ko zmaj, tko da je babi priletela ven ker je po moje mislila da je kej res narobe user posted image . Jst sem bila prepričana, da je to ena strupenjača, gad al pa modras (itak, al pa anakonda user posted image ). No, babi je potem tisto kačo preučila (mačka jo je seveda fentala) in je ugotovila da je en navaden mlad slepič (no, vsaj rekla je tko, ampak še vedno sumim da je bilo kej bolj strašnega). Jst sem potem ene pol ure sedela na kuhinjski mizi, z nogami na stolu user posted image . Ko je moj prišel domov, se je seveda smejal, pacek grdi!
Ne morm pomagat, ampak tko se bojim teh gnusob. Ko bi vsaj noge imele, pa bi bilo čist drugač! Po moje je čas za kakega psihiatra, kaj mislite? Ker ne morem nikamor ne da bi razmišljala kje bom nabasala na eno snejkico. Prou obremenjuje me to, res user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  o hudo, a potem si pisala naprej diplomo al kok???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3563
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 21:43:14   
snorlax
Ropotuljica, moja frendica tudi laufa zraven tebe. Sem se danes pogovarjala z njo in je rekla, da je ena N. v skupini, pa da ima probleme s kolki. Da si pa baje že včasih laufala in da si dobra. user posted image Evo, vse sem izvedela. No, un ki vas trenira je njen brat, pa zraven nje še trenira sestra.

Tako, da če te jutri pocuka za rokav, sem ji jaz to naročila. Saj verjetno te ne bo upala, ker je rekla, da se ne poznate tako med seboj.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3564
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 21:43:33   
Naty*Taja
Oj, pokec, jaz sem jo zadnjič skor namest solate spipala v rastlinjaku. Sem tud ko ena furja zbežala ven in se drla, kot da samga hudiča vidim. Je pa bil malo bolj rejen slepič. ... Jaz pa še zdaj ne upam po solato. Če so pa tak...brez nog ja !user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3565
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 21:48:41   
barika
punce, moja soseda jih je imela doma...neke kobranke al kaj so že..

potem je bila pa ena crknjena sredi ceste, glih mal pred našo hišo...brrrrr (tud taka lepo rejena)..brez noguser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3566
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 22:01:58   
Meggi
user posted image  Huanita zate! Če sem ga utupila,, me lahk sk...


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3567
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 22:16:36   
sonček85
how kjut,happy family

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3568
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 22:33:06   
Skabi
No, komaj sem prilezla dp konca in skoraj vse pozabila...Samo tele kače - zelo veliko dam na spoštovanje vsega živega in zato živali pustim pri miru. Saj ne, da bi se mi kače ful dopadle, ampak ubila jih pa ne bi nikoli.  Zadnjič sem slučajno brala post, v katerem se je ena  RRjevka hvalila, kako je ubila eno majčkeno kačico.user posted image  Zagabila se mi je bolj kot vse kače na svetu.

Jančika, tvoje razmišljanje o minuli lepoti se zelo uejma z mojim. in tudi tisto je rodila/ni rodila mi je blizu...

Janeja, pri nas je bila tudi nezgoda. Tavelik se je stiščal v leseni voziček az punčke. Potem  se je voziček zložil in priškrnil kazalca na obeh rokicah. Bilo je toliko vpitja in dretja , da sem ga z vozičkom na riti zvlekla pod vodo, pa pol Calpola zlila v usta in odšibala v Celje. Seveda z Ožbejem, ke rni bilo časa mleka pumpat. Njegova zdravnica ga popoldne ni hotela poslati na slikanej (ker so dežurni kirurgi z vseh oddelkov in so nevajeni malih koščic), dane spa smo ugotovili, da ni nič zlomljenega. In jutri bo že plesal na proslavi.
A veste, da imajo modre povoje za fantke in roza za punčke? Nametso, da bi bil M. vzhičen nad tem, je zagodrnajl: A oranžnega nimate? user posted image

Aja, prijavljam se na srečanje. Petek, 13 je odličen datum za naše coprnije user posted image

Skuštrana, številka od šešč. če še nimaš: 041 329 385, 041 329 386 taprva od g. egona zakrajška, tadruga od nejgove žene.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3569
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 22:33:33   
Skabi
Meggi, kje si ap ti?
Ej, a ti je Huanitkina familija?

< Sporočilo je popravil Skabi -- 28.5.2008 22:34:30 >

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3570
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 22:39:11   
darja33
Janeja, če je poslikana potem kaj hudega ne more biti. Torej nič na sklepih, je pa res da slika (rentgenska) ne pokaže hrustanca in vezi, ampak če bi to blo, potem res ne bi mogla hoditi, pa še oteklo bi blo koleno.
Torej kar opazuj, ko se ona ne zaveda... Je pa pri otrocih pogost sinuvitis, vnetje sklepne ovojnice,ki se kaže kot bolečina, pa nič drugega... Samo mine, brez zdravil, torej se le počaka.

Mavo, jutri spet jutranja tura ne?? Danes sem šla na večerni sprehod, od 6 do pol9, pa kopanje, zdej pa spi kot ubita...

Ropotuljica, maš kaj cajta, pridi na kavo v mesto. Ali pa kterakoli druga!!!!Jutranja tura med pol9 in 10 sva z Mavo v mestu...

Lahko noč

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3571
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 23:00:17   
Janeja
Ste me pa nasmejale zdajle s temi breznogimi kačami. user posted image  user posted image  user posted image Jaz sicer nimam nič proti njim, res pa še nobene nisem v živo srečala (razen v ZOO ampak to ne šteje). user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Skabi
Janeja, pri nas je bila tudi nezgoda. Tavelik se je stiščal v leseni voziček az punčke. Potem  se je voziček zložil in priškrnil kazalca na obeh rokicah. Bilo je toliko vpitja in dretja , da sem ga z vozičkom na riti zvlekla pod vodo, pa pol Calpola zlila v usta in odšibala v Celje. Seveda z Ožbejem, ke rni bilo časa mleka pumpat. Njegova zdravnica ga popoldne ni hotela poslati na slikanej (ker so dežurni kirurgi z vseh oddelkov in so nevajeni malih koščic), dane spa smo ugotovili, da ni nič zlomljenega. In jutri bo že plesal na proslavi.
A veste, da imajo modre povoje za fantke in roza za punčke? Nametso, da bi bil M. vzhičen nad tem, je zagodrnajl: A oranžnega nimate?
A pri vas tudi user posted image . Saj na slikanju je bilo pa res mal hecno (no takrat se nisem smejala, zdaj pa ko za nazaj pomislim...). Nikakor ni našel prave podloge za slikanje, ki bi ustrezala Leini mini nogici. Pa potem posvetovanje kaj vse in kako vse to slikat. user posted image Na koncu pa še povoja nismo dobili - ne roza ne modrega user posted image .

Darja33, hvala za razlago. Sem kar bolj mirna, ko dobim takole na hitro še eno strokovno mnenje.

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3572
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
28.5.2008 23:30:33   
mavo
Jančika, ob pol dvanajstih bo super. Men tud bolj ustreza dopoldne, ker pop. dobim obiske. Če imata pa že zjutraj čas, pa pojdita z nama z Darjo na kavo.

Kar se pa kač tiče, jaz sem pa kačo že jedla, pri tabornikih. Pa še kaj drugega, samo ne bi o tem. Me pa tud strese, če vidim kakšno živo kje. Pa tud če je samo slepec. Tako reagiram samo še kadar škorpijona vidim. Na te sem pa res alergična, ker jih imamo na morju še kar veliko. Smo lani nekaj podirali, pa so tako tolsti škorpijoni lezli ven izpod skal...se kar zgrozim, ko se spomnim

Zdaj pa grem spat, pa kače in škorpjone sanjat....

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3573
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 6:02:20   
pikecpokec
Jutrooooo!
Dans sem pa jaz prva. Sem imela namen laufat it, pa mi nekak ni user posted image . bom šla zvečer, obljubim!

Kar se tiče kač: tud jst je ne bi mogla ubit, sam ne iz kakih moralnih pomislekov, ampak zato ker ko jo sam vidim, bežim sto na uro user posted image . Tko da, Skabi, sori, mogoče sem se ti zagravžala.

aja, diplome pa pol nisem več zuni pisala, ker sem itak mogla it južno kuhat user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3574
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
29.5.2008 6:56:06   
Naty*Taja
Dobro jutro. Kje se to v mestu dobivate dopoldan na kafetu? Bi si prišla kak dan lušte delat z bebikami!user posted image Sam verjetno niste kje blizu LJubljanske? POtem bi lahko jaz kr med kako fraj uro uletela...
Naša mala je pa tak boga. Po celem ima skor en do drugega tole čredo koz nametano. Po ustkih - je tak dobra, da jest ji pa še ni problem. Pa po ritki user posted image ... Res je grozno. Pa po glavici...edine kolkr tolk normalne površine so na nogicah in rokicah. Kak dolgo to traja do krast? Marcel ima pa sam 4 koze do zdaj? A je to sploh to? Je pa bil prej kak teden utrujen pa zdej ima vročino tam okrog 37,7... Sem klicala našo dohtarco in ker je ni bilo me je kr sestra odpravla, da itak nimajo kej pomagat in da naj ji dam kak claritin pa proti vročini..to mam vse doma tak da nisem komplicirala. Sam pri Marcelu me zanima točna diagnoza, da bom potem ziher...ah ti dohtarji! Bi ju najraje prestavla, sam kaj ko moraš potem celo oš posebej na sistematske furat pa to... Sej drugače je ful vredu zdravnica, sam strokovnosti z najmanjšimi se mi zdi da ji manjka. Gelde na pregled v razvojni...bi bilo lahko marsikaj z malim narobe, pa nebi tule opazli...
Eh, sem se mogla mal skašlat.
Grem zdej na šiht za par ur potem pa spet cel dan cartat..pa celo noč tudi...nič ne spi srotka mala. No,ja, glede na vse je pa še kr dobre volje...

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kam z otroki za noč čarovnic 2024?
Letos bodo noč čarovnic po Sloveniji zaznamovali številni dogodki za otroke, od zabavnih delavnic do strašljivih dogodiv...
Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.