|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 10:43:33   
ledenka
čauuuu punce!

sem nazaj, sem vas kooooomaj prebrala user posted image  pa moja user posted image  me je našla tudi v tujini user posted image  ampak tokrat je to morda celo bolje, ker sem prejšnji teden držala mačkona na rentgenu in to ne bi bilo ravno priporočljivo, če bi bila user posted image  poleg tega ga bom morala precej nosit naslednji teden, tehta pa 9 kil, kar ni lih malo. user posted image  

Bruselj je bil fajn, sem probala kup novih pirov user posted image  škoda, da več kot 3 nikakor ne morem spit v enem večeru, drugače je krizaaaa user posted image  3 je pa lih prav, za dobro voljo in potem se ni problem ustavit user posted image  

posebej ne bom nobene pozdravljala,. sam Špelči, dobro, da si ok! sem se fuuuul ustrašla, ko sem prebrala! user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1276
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 10:44:47   
jazzz27
ja....user posted image user posted image ....boš pol še ti mal rajcala s slikcami pa žemlcami, da ne bodo samo mene hecale....bomo vidle po kakšni meri jih boš ti naredilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1277
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 10:45:12   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

SPPS - hvala za lepe želje...
Imam dr.Peternelj Marinšek Suzanauser posted image user posted image  super zdravnica...
sej ,ko bom kdaj šla v ce,boš dala za kafeuser posted image user posted image user posted image user posted image


Ni problema z veseljem gram na kavo s kako borko...user posted image user posted image user posted image  Sam so skoraj vse z gorenske, tako da smo me štajerke mal oddaljene za kake kava partije.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 1278
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 10:48:17   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ledenkica....welcome back.....a si vidla, kdo je tukaj!! KAHLCA....sem ji glih na ZS napisala, da še ti manjkaš in da je potem pa stara klapa nazaj!!! user posted image user posted image

No lepo....kaj si šla ti v bruselj svojo vzdržljivost probavat?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (pivo)

Kak je mucek....?


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1279
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 10:49:46   
beyba
Oktavia pa sej ti skoz govorimo da si nam sumljiva...škoda da dohtrji tega ne vidijouser posted image user posted image user posted image   Pa sej bo testek kmal + pokazal, pa glej da boš lulala na jutranji urin, če bo vsaj mal hormončka notr da se končno pokaže ta +

Jazzz... Ti bi bla kar podnajemnica pri meni, pa ravno enega podnajemnika se bom znebila, pa novega dobila v hišo...Pa še tebe...Z veseljuser posted image m, sam boš mogla pri malemu spat, potem pa če boš že ravno tam..Pa bo ponoči jokal, pa tečnaril  pa se dru na ves glas...Bo itak že tebe zbudil...Pa se potem vidva poštimata..da nebi blo treba še mene budit....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .......Sej boš mela ti tut kmalu to veselje, da boš opremljala stvari za svojega podnajemnika


Hvala za komplimentke o slikcah....Sem pozabla eno nalimat na katero sem pa ponnosna...Namreč moja babica je svoji pravnukinji( moja piuser posted image ica) na roke naštrikala dekico, potem pa na spodnji del našila še bombažno blago, da je fuuser posted image ll mehko in toplo. Pa je full lepa . Aja pa še babica je stara že čez 80 let....   Bom slikala in pripopala


Zdele je bil pri emni ravno majster za klime da naredi predračun da me bo potem lahko en mesec skupi glava bolela...ko jo bojo naredil pa še srce ko bom mogla tolk dinarčkov dat....

Oktavia v mestu sem že bla danes, pa murkica za kužo sem tudi že glasovala( to napišem da še druge mal spomnim kaj vam je naloga vsak dan ko pridete na RR)

KAHLO  ja sej jst sem tut čakala sem rekla da po 27 tednu, ki naj bi bil prelomen glede prezgodnjega rojstva in preživetja....Potem me je pa 13t pred koncem full šusnu nosečniški išias, tko da sem bla čist nepokretna nekaj časa da nisem mogla tut s postle vstat, pa tri dni nisem spala... shujšala skori 6 kg....  Uglavnem potem je bil pa takoj tuki že 34 t ko sem začela šele cunje prat, pa mal okrog letat za dekoracijo pa to...Moj je posteljico postavil ta vikend...  Pobelil in prepleskal prejšnji...Tako da tut lovimo zadnje dneve...V ikeo (če bom bla sposobna it )grem drug teden v sredo, drugače bom pa sam naročila kaj naj pripeljejo da bom lahko do konca sobico opremla. Sreča je v tem, da sem full stvari dobla od sestre in od dveh prijateljic, tko da cunje sem kupla kako za svojo dušo, od opreme pa je moja mami kupla košek, jst pa voziček....To da je blo mal več...potem pa je kljub temu par drobnarij nanesel full dnarja....Tko da tiste ki ne dobijo od drugih se mi kar smilijo ker je to kar drag špas...

Erin in špelka sta očitno pridni in počivata...Sam bejbe dejmo sam napisat...krvavite se je popolnamo ustavila oz. sva ok. Špelka je mela g. včeri če kaj prov vem....Pa slikice tut še čakoamo bejbe sta obljubile....

Dans si morm prpravt torbo za v porodnišnico za vsak slučaj...nikol ne veš... da ne bo tako kot prejšnjič ko me je moj peljal sredi noči pa mi potem naknadno dostavil stvari, pa sem dobla moški gel za prhanje...Šampona itk ne rabim sej si s tem gelom lahko glavo operem...Itak mi paše če  sem mal zamršena, ker je krtačo za česat pozabil.....

sonček sonček kje si...kdaj lulamo....dejmo nekaterim bodo roke odpadle, pa nohti so že zdavnaj nehal rast od pritiska stiskanja pesti....

Katalina ti kar glej stvari za bebice...boš šla kmal za nami...lej ko se je začel dogajat kle na borbi, sam vstrajat morš z nami pa vwelik  user posted image user posted image user posted image user posted image ni vrag da ne rata...

Se* tebi sem pa na poročno noč za darilo naročila štorklo z GPS-om  da bo našla tvoj naslov, pravijo da najlepši otroci ratajo ko si fejst pijan...user posted image user posted image user posted image

Grem gledat nazaj če sem še kej pozabla....

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1280
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 10:56:59   
beyba
Ledenkica Welcome back....viš kako smolo maš po cecli evropi te je dost, a ti s svojo teto se ravno v bruslju najdeta....

Kar se mačkona tiče upa da je uredu...drugače pa tut ko boš noseča, mačkona normalno lahko božaš in vse, sam potem si morš mal večkrat roke umit, pa skrb za njegovo stranišče morš komu drugemu prepustit, to je pa tut vse....Ni treba skrbet, da so pa zdej vse mačke kužne...Lahko pa da si tokso že mela pa sploh ni panike potem z mačkom....

Kolk je spet gnilo vreme ...meni se pa nič ne da...Pa tolk velik mam za speglat, me pa to vreme že od lune naprej tko na kavč privezuje...Še jest se mi ne da zjutri...Potem po kosilu ko končno mal k sebi pridem pa bi nadoknadla vse za nazaj, kar dopoldne nisem pojedla....

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1281
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 11:02:10   
KAHLO
Hallo ledenkica......a si zdaj s koktajlov na pirček prešaltala.....jaz sem si zadnič po dolgem cajtu privošla enga bandidosa se mi je tako zaluštal da sem ga mogla enostavno ruknit....no pol sem pa mela malo slabo vest....k je bla pikica ziher bl židane volje.....pa še tako micena je zdaj!!! ampak ati pravi....da ni nič narobe če kak pir spijemuser posted image
Tako da glede na to da si pa ti zdaj enih 7 vrst piva probala....komot user posted image ratašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jazzika......ja pol 12.6....k majo vajini plavalčki javno predstavo.....lahko prideš samo še na kak after party k meniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

beyba.....ja jaz mam tud to srečo da bom kar nekaj stvari poerbala od sestre, in bom sam par stvari za svojo dušico kupila, in nekaj punčkastih stvari.............drgače pa jaz tud šibav v ikeo 6.6. in že komaj čakam!!!!!!! jaz se najbl veselim nabave dekoracije.....od otroškega vozička me pa itak že glava boli, jih je k dreka...., pa vsak ma neke prednosti in slabosti, pa vsi so polni enih nasvetov ....tako da sem že čistuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1282
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 11:08:31   
jazzz27
Ledenka...pa menda ja nisi ti v pijanem stanju kako drugo teto posvojilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Kje si zdaj, kaj fotokopiraš??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kahelca....nisem še čist prepričana, če bo 12.6. javni shoduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....a bodo tud žemlce tam?user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1283
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 11:13:57   
jazzz27
beyba....z veseljem pridem za podnajemnico...a bom dobila kaj za jest??user posted image user posted image  Ta škratka bi tud merkala...samo sem bolj nevarne sorte, se zna zgodit, da ga kmalu ne bi bilo večuser posted image ....
....uh ti si pa res imela krizo s išjasom...šest kil v nosečnosti dol pa ni kar tako! Hvala bogu, da je sedaj vse ok....
...ti pa le pripravi torbo, da ne boš spet moškega gela za tuširanje dobilauser posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1284
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 11:19:39   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

Kar se mačkona tiče upa da je uredu...drugače pa tut ko boš noseča, mačkona normalno lahko božaš in vse, sam potem si morš mal večkrat roke umit, pa skrb za njegovo stranišče morš komu drugemu prepustit, to je pa tut vse....Ni treba skrbet, da so pa zdej vse mačke kužne...Lahko pa da si tokso že mela pa sploh ni panike potem z mačkom....



moj mačkon nima tokse, ker je notranji user posted image  sem pa bila na testiranju in je nisem še prebolela. se je pa ne bojim, ker za mačka sem sigurna, da je ok. wc mu čistim, ampak imam pri tem rokavice, pa razkužilo za roke uporabim po tem. no, pa tud po presajanju rož user posted image  

bolj sem se bala slabega vpliva rentgena, ker sem ga držala med slikanjem. sicer sem imela tisti zaščitni predpasnik, ampak še vedno ni 100%. pa morda bo treba še ponovit, in prenašanje 9 kil tudi ni ravno najlažja stvar na svetu user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1285
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 11:21:11   
beyba
Jazzika  vrjemii da bi se prekleto borila za svojega škratka, tko da nebi mogla kar tako do njega...Sam tetkam iz RRa bi ga pa za kak krog v formuli, zaupala da se mal materinskega nagona nalezejo in nafutrajo, da se jih kaj prime....

Kahlo ja dekoracija v ikei...Zato bi šla rada...omarce tko vem katere...in tut če ne bom šla mi jih bodo pripeljali...sam dekoracijo bi pa rada sama vidla pa kaj toplega kupla da bo sobica prijetna(lučke, tepihi, slikce...)


Ledenka kje si zdaj...A maš full dela...

joj kolk mi nekdo dans glavce v mehur daje, me prav špika tam spodaj, mogoče je pa lačna...pomoje bi blo treba zajtrk jest...Umadona sej bo kmal že za kosilo čas...


Ma k.... gleda bomo do kosila počakal sam pol litra vode je pa treba zeksat...sam mal pridem nazaj....

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1286
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 11:21:43   
ledenka
KAHLO user posted image  je blo 6 vrst, je to zadost user posted image  
lepo te je spet videt tule!!!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1287
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 11:22:49   
ledenka
eh nič, moram domov... se preoblečt user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1288
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 11:26:29   
KAHLO
beyba..........mah...jaz bi tud kar 3/4 ikeje domov prvelkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....veš da je meni najtežje v nosečnisti se s to vodo nacejat, jaz baš nisem nikoli kaj dost vode spila (mi se lih nikoli ni luštalauser posted image user posted image user posted image ), zdaj me pa na vsakem pregledu kregajo da moram več vode pit, najprej so mi rakli vsaj liter, zdaj sem jih že slišala da več k dva......pol se pa s temi flašami matram, ...........ja čist stresno to vodovjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jazzika.......če bo javni shod, pa še posebaj če bo uspešen..............bom pa se potrudla pa bom lastno ročno žemlce zameslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja drgače pa.....da bom spet mal žleht....jaz ti lahko sam žemlce za okrepčitev dostavim, ta glavno žemlco boš pa mogla ti prstavit.....bodo ti javno shodniki rabil....se ti ne zdiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nekje morjo pol dokončat ta svoj sindikalni shoduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1289
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 11:32:57   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image user posted image beyba...veš da se hecam, bi pa z veseljem mal popeljala formulco, da bom vidla, kako to zgleda....user posted image ...sicer imam nečaka, pa se njegova mamica tako boji ga dat komu v roke, kot da bo kdo požruuser posted image ....samo njena žlahta ga ma lahko v rokah!!
Itak pa na daljavo razgovarjava, se mi tako reži, kot bi orehe raztresal....nočem nič kaj preveč silit vanjuser posted image ... saj mislim, da otrok čuti to energijo...

Ledenkica, kaj prideš še kaj nazaj?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1290
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 11:34:41   
beyba
KAHLO  ja voda ja...vir življenaja...ja....ah....


Zdej pa po pravici fuj in fej smrdi po deževnikih žecelo nosečnost morm tko pit, da takrat ko pijem sapo zadržim in nediham skozi nos, najrajš si jo dam v flašo da je laže. Jst tut nikol nisem pila, spoh pri meni je problem ker sem full malokrat žejna-sploh ne čutim žeje, sam slabo se začnem počutit potem vem ...aha sej je ura 5 popoldan jst pa še nič nisem pila...No zdej v nosečnosti se že od samega začetka trudim spit vsaj 1.5 l na dan, pa je blo to do zdej ok...Zdej so me pa klical iz  zadnjega prefgleda da voda ni ravno najbolša da morm več pit... Tako da zjutraj spijem 0.5 litra soka z radensko, čez dan si naštimam 1.5. l vode v flašo, pa zvečer potem še pol litra cedevite ali čaja...Tako da upam da je dovol. Itak pol celo noč na WC ju visim...In zjutri ko gre moj v službo se ravno zlula...Tako da se spanje začne ob 6-ihh pa pol tja do ene 9-10 potegnem brez lulanja potem pa itak da je treba it po treh urah spet lulat, prej čez noč pa na 1.5 ure....Joj kaj te še vse čaka ...ti nism tega fouš....Jst bom pa kmal vun s tegauser posted image

...sem mal žleht a ne....user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1291
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 11:35:44   
ledenka
jazzz, ja, namesto na kosilo grem pač domov se preoblečt user posted image  mi je user posted image  popolnoma premočla... isto včeraj, pa sem imela na srečo še rezervne gate zraven. še dobr, da je bil tisti wc osamljen, bi najbrž kaka naključna obiskovalka čudno gledala, kaj se probam oprat z mokrimi papirnamtimi brisačami user posted image  no ja... nisem navajena, da je tak močna. bljak.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1292
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 11:39:17   
beyba
Kaj je žew to....Kako to že zgleda...Pomoje sva s Kahlo to že kar mal pozable....Prisežem da to je pa prva stvar ki se je tko hitr navadiš da nimaš pa njič ne pogrešaš...a ne KAHLO, se strinajš?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1293
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 11:44:41   
jazzz27
Men gre tale navada pa že na živce, kajne ledenka?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1294
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 11:50:50   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO


Jazzika.......če bo javni shod, pa še posebaj če bo uspešen..............bom pa se potrudla pa bom lastno ročno žemlce zameslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja drgače pa.....da bom spet mal žleht....jaz ti lahko sam žemlce za okrepčitev dostavim, ta glavno žemlco boš pa mogla ti prstavit.....bodo ti javno shodniki rabil....se ti ne zdiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nekje morjo pol dokončat ta svoj sindikalni shoduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Veš kaj...bom jaz kar žemlce po svoji meri nardilauser posted image user posted image user posted image user posted image Da ne bo pršlo do mutacije žlehtnobeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ja pol pa še majonezo prnesuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1295
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 11:50:55   
KAHLO
Beyba......najprej k vodi........ta tvoja zgodba mi je takooooooooo znana , s tem pitjem in lulanjem.....ampak jaz še mam res polne 3 mesece tega nalivanja pred sabo...ti pa še samo dober mesec niti neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image važička
Kaj se pa user posted image ...sem pa jo jaz tudi tako hitro pozabla....pa nisem lih pr pozablivih.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Me ne na to user posted image spomnijo samo še vložki k jih imam v kopalnici.....verjetno bo jim datum potekel k jih bom spet rabla...no vsaj upamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1296
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 12:04:22   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

... celo noč na WC ju visim...In zjutri ko gre moj v službo se ravno zlula...Tako da se spanje začne ob 6-ihh pa pol tja do ene 9-10 potegnem brez lulanja potem pa itak da je treba it po treh urah spet lulat, prej čez noč pa na 1.5 ure...


Se podpišem pod touser posted image user posted image user posted image pa zadnji teden me dajejo krči v nogah za znoretuser posted image ni spanja sploh...

Slikce sledijo danes, če bom le mojega prepričalauser posted image me ima še povn kufer ko se nastavlam fotoaparatu potem mi pa nobena fotka ni všeč..user posted image

KAHLO - kako si ti 30 teden, če sem jaz 30 tedenuser posted image ...a mal gulfaš a?user posted image

ledenka -welcome back.user posted image Držim pesti za muco da bo vse okuser posted image user posted image user posted image

oktavija - ma zate mam pa tooooooook dober filing res...upam da se ne motimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jooj punce komi sedim tukaj, mali me bo čist zbrcaluser posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1297
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 12:12:38   
KAHLO
Ne erin jaz sem v šestem mesecu 25 teden.....in imam še dobre tri mesece nalivanja....bayba pa je že čez 30 teden....a sem spet kje zabluzla.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja a se je sploh za čudit...pr meniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jazzzika.......ja a nimajo majoneze tvoji sindikalisti čezuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mah že vidim da bom mogla jaz organizirat ta vajin javni shod.....bog mi pomagajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 1298
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 12:20:19   
jazzz27
Teb ni več pomočiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Majoneza je bolj švoh....tista talahka sam s 25% maščobeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pol na konc pa še ketchup vse pokvaruser posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1299
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 12:26:08   
sonček33
Punce, še dva dni! O bog, da bi bil plus.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 [52] 53 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 trikov, da bo tudi zanositveni seks erot...
Preverite sedem trikov, ki vam bodo pomagali tudi v seks za zanositev pripeljati dovolj erotičnega vznemirjenja in seksu...




Samozadovoljevanje
binyy

Ali se samozadovoljujete?

da, z roko (65%)

da, z umetnim penisom (9%)

ne (24%)

ne znam (2%)


Število vseh glasov: 238

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!