|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 12:28:21   
jazzz27
sonček....saj bo!!!! Jaz sem pozitivka glede tebe in Oktavije....vidve sta definitivno naše naslednjeuser posted image !!! Ampak bog ne daj, da nas potem zapustite tukajle na borbi!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 12:29:29   
KAHLO
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  o bošček.....jazzzika.............pri takih opravkih moraš vedno uporabljat polnomastno majonezo!!!!! jaz nevem no............user posted image user posted image user posted image  ni čudno če vama pol ne rata sindikalistov v žemlco spravtuser posted image user posted image user posted image
Zdaj pa poslušaj....12.6. bodo tvoji sidnikalisti ob pomoči začeli z javnim shodom...podpore bodo imeli verjetno veliko od belih mož.....ti le glej da jih pol v žemlci dobr zadržala......tvojga pa streniraj .....na polnomastno majonezo.....kapiiiiiiiiiiiišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   pa da slučajno pol ne greš še kakega kečupa nabavlat ....!!!! user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 12:29:39   
sonček33
Ah kje pa jazzz...jaz itak ne znam več živet brez rr in vas, ki mi stojite ob strani

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 12:35:28   
jazzz27
že, že....tovarna ne dela polnomastne majonezeuser posted image user posted image user posted image user posted image ....pa moja žemla tud ni glih v ponosuser posted image user posted image user posted image user posted image ...ah, le kdaj bo polnozrnata???user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 12:40:29   
murkica
Zdravo čveke....

Ne boste verjele, kako sem se razveselila, ko sem prišla na RR in videla, koliko ste načvekale...No ja, kaj pa je drugega za pričakovati, ko pa je KAHLO tukiuser posted image user posted image user posted image ...

Ne res super. Sem se kar spomnila malo na stare čase, ko smo še čvekale na ...nepričakujemo... user posted image

Najprej sonček33- a nebi ti malo zgolljufala pa probala, če je že + viden? Jaz sem po mojem ravno tako nestrpna kot ti in komaj čakam, da nam sporočiš veselo novico. Pa znaki so kaj prisotni?

Ledenka dobrodošla nazaj... Kar se pa tiče bruseljskega oz belgijskega piva te pa čisto razumem, moj oče je bil z manjšimi odmori v Bruslju skoraj pol leta in je ves čas tovoril domov pivo... Zakon je... Moja mam je čist padla notri in si sedaj v Eleclercu kupuje češnjevo pivo..user posted image user posted image user posted image

Oktavija- Pa ti bi res lahko jutri zjutraj znova naredila test...  Sigurno bo nekaj na tem, ker ti je ves čas slabo. V glavnem držim pesti.

KAHLO- Tebe sem itak vedno vesela in sem prav pogrešala tvoj čvekanje z nami.

Erin-  le glej, da dovolj počivaš, ker drugače bomo vse borke prišle k tebi in te za ušesa, no ravno tako velja za Špelko.
Beyba- tale tvoj dojenček pa bo res prišel v luksuz. Prekrasne fotkeuser posted image user posted image user posted image


jazzz- tele tvoje žemeljce bo pa res treba probati.

Se*- tebi pa želim na tvoj poročni dan obilo lepih trenutkov in naj se vse tako izpelje, kot si načrtovala. V glavnem uživaj in le glej, da nam boš pripopala slikice, da ti bomo lahko malo fouš.
 
 
Upam, da nisem katere pozabila, če pa sem jo, je nisem namerno in ji pošiljam pozdravčke.


LP

Murkica

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 12:47:25   
sonček33
Murkica - kje pa upam. Jaz  še nisem nikol naredila testa. Ma me kar zvije, če samo pomislim. Znakov pa nič kaj posebnih. Mogoče malo večje prsi..kej drugega pa ne, tako da je kar malo smuljivo.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 12:54:57   
KAHLO
sonček33, oktavija.....jaz sem tud kr nekak prepričana da sta user posted image ,pa nevem zakaj , nek notranji glas mi pravi...da tu sploh ni debateuser posted image user posted image   pa k bosta oznanli veselo novico bo na tem forumu, k da bi novo leto praznovaliuser posted image user posted image

Ojla murkica pr vas borkah pa se res ne moram nazaj držat.....sigurno bo zdaj spet moja služba trpelauser posted image
 
jazzika 12.6. bo tako polnozornata da bo komaj živi kipnilauser posted image user posted image user posted image user posted image   ti le glej da boš te zrnate sidnikaliste dobro sprejela in jih uspešno vzkalilauser posted image user posted image user posted image user posted image  upam da si teren že prpravla..... 

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:06:37   
beyba
Evo krompirjeva solata narejena, zrezek tut..... postreženo pred računalnik....zdej pa lahko čvekamo naprej....

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:11:07   
KAHLO
beyba.....mene si pozabla......daj mal prostora naredi pa še hitro en pogrinjek gor vrži............že user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:12:02   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

beyba.....mene si pozabla......daj mal prostora naredi pa še hitro en pogrinjek gor vrži............že user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pa jaz tudiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:14:38   
jazzz27
jaz tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image , daj si prej v usta narini, ker bomo vse požrleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:16:13   
jazzz27
KAHLCA, jaz teren že pripravljam dobro že dve leti!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....je že vse tako spedenano!! Za after partyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:20:36   
KAHLO
beyba zaj glej kaj si nardila........ da ne boš pol iskala kakih izgovorov......k bo tvoj uletel domov in bodo piskri prazniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jazzika....ja te pa spusti že tote reveže na fešto!!!!!!!!!!!!!!! al si jim zaračunala še kako vstopninouser posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:21:47   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: KAHLO

sonček33, oktavija.....jaz sem tud kr nekak prepričana da sta user posted image ,pa nevem zakaj , nek notranji glas mi pravi...da tu sploh ni debateuser posted image user posted image   pa k bosta oznanli veselo novico bo na tem forumu, k da bi novo leto praznovaliuser posted image user posted image



Kaj pa če moj testek ne bo poakazal + in bo teta user posted image  prišla z zamudo???? Pol bomo pa jokaluser posted image user posted image , da bo teklo v potokih.....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:23:22   
KAHLO
babnce zaj poglejte toto beybiko kak se baše.....sam da ne bi nič za nas ostalo.........saj ne moram gledat....se bom kr vstran obrnila.....user posted image user posted image user posted image


BEYBIKA dober teeeeeeeeeeeekuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:24:11   
jazzz27
Oktavija....potem bomo pa skupinsko....user posted image user posted image user posted image user posted image ....bodi pozitivka....pa daj no, če bi kmal celo pisarno danes pojuhubruhuuser posted image user posted image user posted image user posted image ....sigurno si user posted image

< Sporočilo je popravil jazzz27 -- 23.5.2008 13:26:19 >

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:25:50   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image user posted image zdajle ko tole bere ji sigurno ven pada z ust na tipkovnico od smehauser posted image user posted image user posted image user posted image .....saj jaz tud stran gledam...drugač bi ji že krožnik vzelauser posted image user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:25:55   
KAHLO
Oktavija nič ne bomo jokal.....tak bojni plan bomo nardili k pr jaziki......pa ni vrag, da ne bi prišli na cilj boš vidla!!!!!! sam nič črno gledat pa obupavat!!!! ti tud ne greš rada na fešto.....nekam k majo vsi žalostne facikeuser posted image  glavo pokonco in dobro spromovirat.....svojo pot do cilja....da bodouser posted image user posted image user posted image  fiksno odločeni da pridejo na cilj!!!!!!!

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:27:06   
KAHLO
ja saj to je pa že višek...................vsaj mljask mljask............ali nekaj bi lahko natipkala........me pa mormo zraven gledat....c.....c.....cuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:28:43   
jazzz27
jaz sem se pa včeraj tako češenj (kmal bi napisala češpelj)user posted image najedla, da me je po še dve ure trebuh bolel!user posted image ....sam da ne bodo zdaj škorci na našo češno prileteluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KAHLO)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:31:04   
jazzz27
beybika, sam da ne boš popadkov dobila...ker jaz nimam hilikopterjauser posted image user posted image user posted image , da te pridem iskatuser posted image user posted image user posted image user posted image
če se ti pa kolca, pa mal vode rukniuser posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:34:47   
ledenka
user posted image user posted image user posted image  

vidim, da debata teče! gate sem menjala user posted image  zdaj grem pa na kavo

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:36:27   
jazzz27
Prvo na pir, zdaj pa na kavo?user posted image  user posted image user posted image user posted image Al maš kavo samo za izgovor, da greš na pivo?user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:37:09   
beyba
bejbe moje....Vse še čaka zreski, krompirjeva solata, med tem časom mi je testo vzhajov, za mini krofke, pa breskvovo pogačo...A nebi sladice tut....

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Nova borba se pripravlja II.
23.5.2008 13:38:51   
beyba
Ker jst sem za vas naredila take mini krofke, nič mastne, ker se v pekaču pečejo, potem ga daš pa v usta, se pa kar stopi....mmmmmmmmmm  kolk bo dobr kera pride pol na kosilo?

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?