|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 21:28:06   
marjanaR
Snorči, mislila sem na moj ČAO. Ne, drugač pa nimaš nobene veze z Osenarco, no, čeprav, ko pogledam tvoje hujšanje, jo boš kmalu imela. Ampak takrat v pozitivnem smislu.Pozdraviti sem te pa hotela, ker sem videla, da si prisotna.

_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3251
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 21:28:30   
chezAnA
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

ChezAnA, pol praviš, da je vseeno, če pojem malo črne čokolade ali veliiiiko mlečneuser posted image



vse je stvar interpretacije. user posted image moram pa priznati, da mi je tvoj način razmišljanja všečuser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3252
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 22:22:14   
Bonnie_RR
Jančika, ti si kar privošči!user posted image

HuAnita... Vi pa res nimate sreče...user posted image Upam, da vseeno uspete zadevo nekako zrihtat... Notarja pa,žal, nobenega ne poznam.

Snorlax... Kdaj pa kdaj paše malo pregrešitve...user posted image Imaš pa ful jekleno voljo, te prav občudujem...user posted image

Naty-Taja... Kako kaj gasilski podvigi? Pa vse fešte? So že za teboj?

Smrček... Še malo zdrži, pa bo...user posted image

Herpes... Ste zadnjič pisale o tem. No, meni se je pa včeraj spustil POD spodnjo ustnico (najprej sploh nisem vedela, da je to herpesuser posted image ). Si nekaj s pasto mažem, pa me srbi ko user posted image !

pikecpokec... Je potem fajn ratalo? Ste vse zmazali?user posted image






_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 3253
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
19.5.2008 23:27:00   
skuštrana
skuštrana, daj me spomni kako je že s tem : a lahko že nosim rokota v ruti križno vezanega (s trebuščkom k meni seveda)? sem ga že v soboto,


Shoo, he, he, saj si ga žeuser posted image Jaz sem ga tako nosila v slingu od 11 dne starosti, tako da lahko..Samo fajn ga zategni da bo nalepljen nate pa je. Upam, da se Neža kmalu unese, moraš jo razumet..Njej je to ŠOK nad šokiuser posted image

Pikecpokec, bljekuser posted image user posted image Jaz bi kar celga v mašino vrglauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 3254
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 7:13:05   
Ropotuljica
Za vse, ki vas zanima:  Tjaž je dobil kozice

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3255
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 7:50:52   
snorlax
Jutro!user posted image

Samo pozdravim vas. Ravno sem pri Monti-zajtrku: svež kruhek, jogurt 1,3 in čaj b.s.

Lep dan vsem! user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3256
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 7:52:29   
Ropotuljica
snorlax, jaz sem od včeraj spet strogo po montiju. sem se švercala z ddrugo stopnjo do prvomasjkih dalje. kile so stale. eh, malo sem rabla ... 

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3257
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 8:03:46   
smrček
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

Za vse, ki vas zanima:  Tjaž je dobil kozice


Sem že spisala per litanij, pa mi je Gašper mašino zresetiraluser posted image
Gašper je tudi dobil danes pikice. Bolje sedaj, kot pa čez kakšna dva ali tri mesece. Torej jih lahko čez kakšne tri tedne pričakujemo še pri Ančiki.

Jančika: I še ima vedno alergijo kljub ztemu, da se diete strogo drži. Je pa nekako tako kot pri vas: če rečem, da ta bioresonanca pomaga in da je boljš, potem bo zvečer ziher dobil izpuščajeuser posted image

Moja dva sta pa v fazi MAMA: Oba bi kar po meni plazla in se cartalauser posted image  Anja kr naprej pravi catat, catat, Gašper bi me pa kr božal in doječka lubčkaluser posted image  Očitno občutita moje hormonske spremembe.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3258
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 8:51:44   
Skabi
user posted image  user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3259
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 8:58:24   
Ropotuljica
Skabi, kaj se je pa tebi zgodilo?
user posted image user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3260
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 9:06:10   
Skabi
user posted image Skuštrana, shoo, kak je to križno vezanega al kaj že? Kako naj to naredim v slingu? Sicer potrjujem, da je sling ful fajn zadeva za prikrito dojenje v javnosti. Sem ga zadnjič dojila vpričo 12 000 ljudi, pa ni nihče opazil user posted image

shoo, mene so pri tadrugem bradavice bolele skoraj do 4. meseca. je bila tamali obsedenz zizanjem, dude ali flaške še povohat ni hotel. Ko je azčel vleči, me je bolelo bolj kot popadki. Čist sem otrpnila od bolečin. Po 4. mesecu pa mi je bilo dojenej v pravi užitek.

vse se fajn mejte, midva bova zdaj še mauser posted image l smeškotov narisala user posted image
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image user posted image

SKUŠTRANA, jaz mislim take  bolj seksi majčke kupit kar v trgo vini (hm, ipd). aja, mož se z unim napisom strinja, ko bo se to tud v resnici dogajalo...

ko že čvekate o osenarci - tamlajpi brat od mojga hodi z nejno sestrično, ker si obeta, da bosta šla k osenarci na obisk. ona pa misli njega izkoriščat za moje inštrukcije. Pubertetniki... 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3261
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 9:06:44   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

Skabi, kaj se je pa tebi zgodilo?
user posted image user posted image



Polna luna je dans, pa jo mal meče user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3262
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 9:07:19   
Skabi
user posted image user posted image ropotuljica,otrok v naročju se mi dogaja user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3263
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 9:21:31   
darja33
MAVO, vidim te!!!!

Halo!

A polna luna vpliva tud na otroka??!!!
Moja je celo noč jamrala, prdala, se napenjala, jokala ni, samo se mi je vseeno ful smilila. Zdele je pa padla v komo...

Mleko počasi napreduje... Včeraj sem mogla dati pa dodatek. Je vlekla na pol ure, potem pa kričala in renčala, ko ni nič priteklo. Morda jo je pa po dodatku zvijalo??!!Je pa spala 5 ur, ko sicer nikoli.

Kuham sezam, pa mleko za dojilje, pa janež, pa še tabletko bom vzela. Pa da pukne...

Jaaaa, sej še ne mislim seksat. Sam zanima me... Da vsaj govorim o tem, če že počnem tega ne...

Dans bom pa tud js enmal pridna kot Jančika včeri. Pa patronaža jo pride dans 1. skopat. Me pa res zanima, če bo kaj renčala...
Pa, pa.
Dans gre ktera v kaka center na kofe??!!

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3264
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 9:25:47   
mavo
Ojla!

Čisto na hitro, jutri prideta mami in oči iz Šk. Loke pogledat našega korenjaka, pa me zanima, a še katera rabi munostim iz Arnike? Imate možnost direktne dostave, samo napište mi do 12:00 , ker potem gre moja mami ponje in v službo, jutri pa prideta že zjutraj.

Ropotuljica, a eno škatlico al kaj več?

Komaj čakam, da bom imela tolk časa, da preberem, kaj se je čvekalo tu gor, ampak bom morala drugič. Zdaj letim pod tuš, pol pa negovat, pa zvagat, pa previt, pa nafutrat, pa spet zvagat, pa previt, pa spet nafutrat...user posted image user posted image user posted image . Samo je kljub vsemu tok fajn. Včeraj smo dobili vago, pa sem ugotovila, da mam v bistvu čist dost mleka, ker je zvečer pojedel 90 ml iz ene joške pred spanjem, zjutraj je pa 70 ml popil. Vmes sem ponoči še dvakrat dojila po 15 min.user posted image user posted image user posted image

Ne pozabte, do 12:00 mi sporočte na forum al pa po SMS za kuglice!!!!

Čao!

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3265
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 9:28:26   
mavo
IZVIRNO SPOROČILO: darja33


Jaaaa, sej še ne mislim seksat. Sam zanima me... Da vsaj govorim o tem, če že počnem tega ne...



Mi je pa res žal, da nimam časa za nazaj prebrat, za kaj se je tukaj šlouser posted image . Matr, bom morala hitro nadoknadit....

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3266
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 9:31:36   
noe
Aja, ima katerag kakega notarja v žlahti? Da bi mi zadeve malo pocenil? v CE? Ker za 6 usranih podpisev dATI 68,70 evrov? Potem pa še vpis v zemljiško knjigo, tudi cca 30 eur - na osebo.... Še dober, da pri nas ke$ serjemo, drugače nimam pojma, kako bi tole šlo


Jaz sem  vprašala , če lahko brez računa, pa me je notar mal gledu pol pa sva se zmenila in sem plačala skoraj 100 evrov manjuser posted image .Računa pa itak ne rabim , ker nobeden ne vrneuser posted image .

Jančika, danes sem pa sanjala tebeuser posted image  In to sva skupaj jedle ocvrtega piščancauser posted image user posted image .Se mi kar vidi da sem obssedena s hrano.
Močno držim pesti , da bo jutri vse ok. user posted image

Snorlax, kljub dojenju lahko grem na to dieto??Če lahko, potem grem takoj.

Komaj čakam sonce.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3267
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 9:34:30   
Skabi
Mavo, pogrešala sem te... Tvoji posti so vedno ful optimistični in fajni... Lepo se crtljajta z Matevžem. user posted image


Zdajle sem plačevala položnice prek klika. ko sem prišla do une az prisotnost pri porodu, je moj rekel, da jo moram shranit v seznam hitrih plačil...da ne bo treba vsakič na novo pisat user posted image user posted image

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3268
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 10:26:26   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi

Zdajle sem plačevala položnice prek klika. ko sem prišla do une az prisotnost pri porodu, je moj rekel, da jo moram shranit v seznam hitrih plačil...da ne bo treba vsakič na novo pisat user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3269
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 10:32:00   
marjanaR
Ej, ženske. Kaj je pa to? Naša N. ni hotela zagrabit joške. In to zdaj že drugič. Ko se je prvič zgodilo, sem ji nekako zbasala v usta in je po kakih dveh minutah zagrabla. Danes pa ne. Drla se je kot zverina, lačna je tudi bila, zize pa nezagrabit in to je trajalo enih deset minut. Kriza, sem se že videla, kako grem v trgovino po adaptirano mleko. No, na koncu sva se le zmenili. Če bi vsaj kaj takšnega jedla? Pikola, še umit sem se šla, če mogoče smrdim?! A bi znala biti menza?


_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3270
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 11:06:17   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi

Zdajle sem plačevala položnice prek klika. ko sem prišla do une az prisotnost pri porodu, je moj rekel, da jo moram shranit v seznam hitrih plačil...da ne bo treba vsakič na novo pisat user posted image user posted image

Tvoj dragi je strašenuser posted image !

Noe, pohane piške, ha?user posted image Na sonce bomo pa še malo čakaliuser posted image .

Marjana, ko je Kajčo mel take fore, se je izkazalo, da ima revež vneto grlo.

Mavouser posted image user posted image user posted image . Mi imamo še kar nekaj Munostima, tako da tokrat ne rabimo, hvala!

Darja, itak da polna luna vpliva! Naša dva tud prazna iz tira vržeuser posted image .



(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3271
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 11:22:25   
pikecpokec
Jao, kak dan, ej!(škoda da ni unega smajlija ki se meče po tleh)
Pa celo popoldne sva z Galom sama doma (moj ma šiht do 19h). Po moje se boma nabasala v avto pa grema mal v Celje v Merkur pogledat za kamp opremo. Pa v H&M, zdej ko ni več gužve zarad user posted image bonov. Ej, zadnjič sem šla mimo (ob pol devetih zvečer), pa je bla ful vrsta, pa pol cunj po tleh zmetanih... kot da bi se folk tepu za cunje al kaj user posted image .
Sej tamali ful uživa v trgovinah, sam da ga naložiš v vozek pa mu eno žemljo kupiš. Pa je čist mir user posted image

Tko da - če bo katera slučajno popoldne v Citycentru, se lahk zmenmo za en kofe


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3272
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 11:27:17   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec
Jao, kak dan, ej!(škoda da ni unega smajlija ki se meče po tleh)

A tale bo vredu? user posted image Men se zdi, da kr ustrezauser posted image .

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3273
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 11:46:03   
noe
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR


Noe, pohane piške, ha?user posted image Na sonce bomo pa še malo čakaliuser posted image




Jaa,za njimi pa umiramuser posted image .In to sva jih jedle tam v Celju pri bolnici, ko v tistem kamiončku pečejo ribe.In mi ni jasno kok so se znajdle pohane bedrce zraven.
Zvečer sem gledala vaše slike, ker mi imaš tako šikane otroke, da se jih ne morem nagledatuser posted image  , zato sem te verjetno tudi sanjala.user posted image
Pa brez zamere

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3274
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
20.5.2008 12:19:34   
snorlax
Ko smo že glih pri sanjah. Jaz sem pa zadnjič sanjala Skabi.user posted image user posted image user posted image Da je učila mojega tavečjega v šoli.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 3275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  129 130 [131] 132 133   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.