|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 0:06:57   
žanek
Mrežaste gate ... fulll sexsi user posted image , jaz sem jih prala v stroju in tudi v sušilcu sušila, pa so bile kot nove.

Krči oz. kolike ... ja, ponavadi se začnejo proti večeru, naš mali jih je tudi imel ponoči in je trajalo nekaj ur skupaj user posted image , se mi je fulll smilu revček. Nika jih je pa na začetku imela čist malo in veste kaj je pomagalo, sesalec. Ko sem ga vklopla, je takoj zaspala user posted image

Glede kapljic ... meni je bilo rečeno, da novorojenčki ne smejo do dopolnjenega 1. meseca nič jemati user posted image

Darja33, tvoja večerja je pa res obilna, kam pa spraviš vse to? Srečnica, pa še s kilami nimaš težav.

Mavo, kok lepo te je brati, dobrodošla nazaj. Glede pomanjkanja železa, je pa pri meni zdej tudi bila kriza, sem v bolnici dobila ene tabletke in so pomagale.

Barika, user posted image tvoja SM je pa asica user posted image .

Oj skuštrana, si ti tudi bolj nočni tip? Jaz pred tretjo uro sploh ne morem zaspati user posted image .


< Sporočilo je popravil žanek -- 21.5.2008 0:11:12 >

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3301
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 7:36:38   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: mavo


Ropotuljica, jutri dopoldne ti bo M. dostavil domov kroglice. Te pokličem, ko prispejo. Pa še to, a si kaj razmišljala, da bi spremenila svoj vzdevek v kaj bolj odraslega, zdaj ko vemo, kakšne igrice se rada igraš v kopalniciuser posted image user posted image user posted image . Mogoče ti lahko damo kakšno idejo?user posted image



Na primer???user posted image user posted image


mavo, kaj pa če ga zaradi kravjega mleka zvija? pri tjažu je blo to. če sem jaz pila kravje mleko, ga je krčilo ponoči od 2h ali 3h do 10h, 11h zjutraj. če mleka nisem pila, je spal. jaz sem dala stran mleko in vse mlečne izdelke (nadomestiš s sojinim mlkeom in drugimi sojinimi izdelki, pa riževo in ovseno mleko), in potem res ni imel več krčev. potem pa sem čez čas počasi začela dodajati mlečne izdelke in sem ugoltovila, da je samo mleko problem. mleko sem nato poskusila pri 3 mesecih, pa ga je še vedno črvičilo, pa potem še parkrat, tako da sem bila na popoldni dieti enih 7 mesecev. če je tako hudo, se ti splača probat. jaz sem o tem brala na forumu pediatrija - nekateri otroci mleka ne prenašajo, lahko pa se pri malih dojenčkih na ta način izraža alergija na mleko. no, tjaž zdaj kravje mleko normalno pije.

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3302
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 8:04:47   
marjanaR
Joj, ne morem si kaj, da se ne bi vključila v razpravo o mrezastih gaticah. Res so carske. Jaz sem jih tudi nakradla v porodnišnici. Pa se ful lepo perejo, sušijo v sušilcu ... Za strasti pa ne vem, mogoče bi res vžgalo, če jih prefarbaš na črno, zraven pa črne šnelfukerce pa ima da ratauser posted image user posted image user posted image . Moj jih je sam videl - seksi gatke - pa je rekel: "O, mater, spet.user posted image " Saj jih nisem nosila dolgo - prvi teden po CR - potem sem si pa umislila take podmorničarske od Beti, so skoraj do jošk in fajn skup držijo.

Darja33, jaz bi tudi tako večerjo. Pa kile tudi tvoje.

Sploh pa je bila danes ena čudna noč. Naša N. se je včeraj ob pol devetih zvečer nabasala iz obeh jošk, a je ob polnoči spet vpila. Pa ob štirih in ob šestih, vmes pa še stokala kot strela in kakala in ne vem, kaj še vse. Bistvo - spet nisem spala, porkaš. Mogoče pa je še vpliv polne lune.

Mavo, suhe slive, borovnice, rdeče meso, krvavice (njami), slanina (še bolj njami) ... vse to ima veliko železa. Je pa absorbcija res boljša, če zraven vzameš C-vitamin.

Ropotuljica, hojla!




_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3303
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 8:11:29   
chezAnA
Jančika, držim pesti

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 3304
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 8:15:56   
Ropotuljica
čao, marjana, js bi spet šla na kavo, sam zej pa ne morem, mali je ves v pikicah - ful bolj kot špela.čez kakih 10 dni - velja??

(odgovor članu chezAnA)
Neposredna povezava do sporočila: 3305
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 8:20:55   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: mavo

Ropotuljica, jutri dopoldne ti bo M. dostavil domov kroglice. Te pokličem, ko prispejo.



Kake kroglice?? A take, da bom ropotala? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mavo)
Neposredna povezava do sporočila: 3306
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 8:26:06   
snorlax
Oj!

Sem pa nekaj pozna jaz danes. Ste me že vse prehitele.user posted image

Ni bilo cajta zjutraj za zajtrk in RR, sem malo dlje spala, ker sem sinoči gledala 1. polfinale Eurosonga. Najbolj mi je bil všeč Azerbajdžan, tisti angel in hudič (če je katera gledala).

V glavnem, fajn vas je brat, se malo nasmejim.user posted image

Skabi
, zgleda, da bom res sama prišla, če bom čakala, da bomo komplet, bo šel tvoj O. prej na študij.

Jančika.
..user posted image user posted image user posted image . Javi, prosim.

Se ljubi kateri jutri dopoldan kofetkat? Jaz moram zdravnici nest izvid, pa imam cajt.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3307
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 8:35:37   
darja33
Mavo, so ti že punce odgovorile. Ampak ful je pomembno MESO!!!! Rdeče po možnosti. Dej z govejo župo probi, js sem jo ful spila in pojedla vso meso zraven, pa vitamin C, umetn al pa naraven...

Ktere Kapljice iz Avstrije??!! Js bi jih tud mela... A so to famozne LEFAXIN oz. ANTIFLAT?? Povej.

Za sprehode se pa ne sekiri. Je pa res čudno da že ima Matevžek krče. Meni so rekli da se začnejo po 2 tednih. In so se (po malem) že res... Upaorablajm pa Sab simpleks iz lekarne pa še koroške.

Jančika držimo pesti.

Grem jest da mleka ne zmanjka....


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3308
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 8:42:55   
marjanaR
Zdravo, Ropotuljica, potem pa čez 10 dni.

Snorlax, midve greva pa jutri na kavo, velja?

Jančika,
vsi mislimo nate.


_____________________________

Prodam ali podarim celulit. Šifra: zares trpežen.

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 3309
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 9:00:41   
Jančika_
Tenkju, punce. Do 12.50 še moram zdržat. Seveda pol javim.

Zdej grem pa mal zalegnit, ker je Kajčo mnenja, da se jutro začne ob 5.11user posted image . Sem že rekla, ne, da ne vem, če je ta otrok sploh najinuser posted image . Včeraj mi je zjutraj k postelji privlekel sesalec in zatežil, da naj grem sesatuser posted image . Ob šestih zjutraj, majko milouser posted image .

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 3310
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 10:20:38   
noe
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Oj!

Sem pa nekaj pozna jaz danes. Ste me že vse prehitele.user posted image

Ni bilo cajta zjutraj za zajtrk in RR, sem malo dlje spala, ker sem sinoči gledala 1. polfinale Eurosonga. Najbolj mi je bil všeč Azerbajdžan, tisti angel in hudič (če je katera gledala).





Ja, tud mojim je bila ta najbolj všeč in to zaradi tiste mačke , ki se je zviijala tam po tlehuser posted image , je zinu kot zmajuser posted image user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3311
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 10:25:59   
noe
Jančika, saj veš, rana ura zlata urauser posted image .
Pa še to se moram pohvaliti- pri Živi so krčki mimo, po dveh mesecih, je sedaj že 4 dni brezuser posted image , hvala bogu, se je revca tako matrala vsak dan od 18-20ure. Pomagale so nam Sab simpex in koroške kapljice, ter Brinjevo mazilo za trebušček.

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 3312
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 10:55:41   
skuštrana
Kake kroglice?? A take, da bom ropotala?


Vaginalneuser posted image Hja, Ropotulka, očitno si ti naš dežurni sexsolog..Aja, mi nimamo vodenih koz. Žal je naš vlak (tudi) tokrat odpeljal...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3313
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 10:58:00   
skuštrana
Punce moje, Arsen še vedno spi svoje nočno spanjeuser posted image Jaz pa čakam varuško, ker grem k frizerju..Juhej...user posted image

Janči, držim pesti...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3314
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 11:27:09   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: noe

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Oj!

Sem pa nekaj pozna jaz danes. Ste me že vse prehitele.user posted image

Ni bilo cajta zjutraj za zajtrk in RR, sem malo dlje spala, ker sem sinoči gledala 1. polfinale Eurosonga. Najbolj mi je bil všeč Azerbajdžan, tisti angel in hudič (če je katera gledala).





Ja, tud mojim je bila ta najbolj všeč in to zaradi tiste mačke , ki se je zviijala tam po tlehuser posted image , je zinu kot zmajuser posted image user posted image


Ja, saj je res imela eno ****iš opravo na sebi. user posted image Meni je pa bil un user posted image vizualno všeč, samo nisem ziher, če je dedec, glede na višino njegovega glasu. user posted image Tisto na začetku mi je delovalo kot nek ultra sopran, ki se ga ne bi sramovala niti Gotarjeva Lenka.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 3315
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 12:06:07   
snorlax
http://img.rtvslo.si/upload/zabava/5_47_show.jpg

Noe, še slika od mačk. user posted image

http://bp0.blogger.com/_ee4z8ZQqMBM/R-I_DIwIA3I/AAAAAAAAAJM/IBylZ5LSaEA/s1600-h/D2X_1690.JPG


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3316
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 12:35:15   
M_A_J_A
Jančika, drži se!

Držimo pestiuser posted image !

Papa Maja

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3317
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 12:42:09   
noe
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

http://img.rtvslo.si/upload/zabava/5_47_show.jpg

Noe, še slika od mačk. user posted image

http://bp0.blogger.com/_ee4z8ZQqMBM/R-I_DIwIA3I/AAAAAAAAAJM/IBylZ5LSaEA/s1600-h/D2X_1690.JPG

user posted image
Če mu tole pokažem, ko ima tako pozo , pol šele bo sranje,
ne bom imela 14 dni miruuser posted image .
Sej veš , je bila suša- porod pa to.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 3318
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 13:01:42   
blanči
Pozdravljene,

samo na hitro se vam javljam z enim vprašanjem

Pozna katera kakšno varuško na njenem domu iz Celja? Ni važno kje v Celju.

Hvala

_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 3319
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 14:27:15   
Skabi
Jančika, kako si?

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 3320
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 14:29:25   
Jančika_
Evo mene. S slabimi novicami. Plodek se je pojavil, srčka pa ni. G pravi, da praktično ni možnosti, da bi se pojavil, da pa se čudeži dogajajo. Imam napotnico za abrazijo. Joe pravi, da se naj dam še komu pogledat in se bom probala zmenit, da mi v bolnici naredijo še en UZ pred posegom...  G je rekel, da me lahko čez par dni še enkrat pogleda, če hočem, samo sem mu rekla, da bi rada tole čimprej imela za sabo. Kanček dvoma pa je ostal in bi raje to še razčistila.

Upanja pa nimam, ker zanj v bistvu ni nobenega razloga. Recimo, da je moralo tako bit. Sicer mi je bedno, da že tretjič, ampak j*** ga, eden pa mora statistiko vzdrževat. Počutje? Sem žalostna, ampak kr vredu. Človek se vsega hudega navadi.

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 3321
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 14:36:10   
simi73
Jančika, žal mi je, da se ti spet tole dogajauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . V bolnici pa le zahtevaj še en uz, nikoli ne veš, mogoče bodo pa boljše novičke. Drži si in ne obupaj!user posted image user posted image

_____________________________

Življenje ti včasih podari čudežen trenutek. Uživaj v njem!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3322
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 14:40:05   
Skabi
Samo zate user posted image  user posted image . Tudi meni je hudo.

Jaz bi na tvojem mestu šla še na en UZ - da se ne bi potem spraševala, kaj pa če... 

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3323
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 14:45:10   
JORJA
Janička en velik user posted image  zate!!
Pa vseeno pojdi še na dodoten UZ, držim pesti!!user posted image user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3324
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
21.5.2008 14:47:29   
žanek
Janči, samo zate user posted image . Fulll mi je hudo za tebe, sem brez besed ostala user posted image user posted image user posted image .

Na UZ bi pa jaz osebno šla še enkrat!


< Sporočilo je popravil žanek -- 21.5.2008 15:03:04 >

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.