|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 11:29:16   
HuAnita
Noe, ne vem za Žalec, kum. pripsp. za Vojnik - skoraj 6 tisoč evrov (5864). Me je kar nekam prijelo, mamicu jim!!!!!! Ampak glede na to, da res NIČ ni urejeno, pa še po najinem teče ta gnojnica od drugih, ga ne plačam toliko, da če mi jajčnike ven poberejo.
A soglasja imata vsa? In vpisana v Zemljiško knjigo? Ker nama se je tu ustavilo, vsi so našli optimalne rešitve, na komunali, elektro, samo pozabili pa so na človeški faktor user posted image user posted image user posted image   In zdaj se naj jaz s tem zaj. ..., ker firma, ki nama je izdelala vodilno mapo, je svoje naredila, za soglasja sva pa kao itak vedela, da so 'najino' delo. Ja, ampak to sva videla, ko je bilo že vse izrisano in poštemplano, kja bo šzdaj zvonil po toči. Še enktrat vloge vsepovsod, še enkrat ke$, saj bomo že, a ne?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Me tako mika, da bi kakemu uradniku kaj hudega, zelo hudega naredilauser posted image user posted image user posted image

Pa še to, kako sosed lahko dobi dovoljenje, 20 metrvo stran od naju, midva pa kao ne? In imamo iste situacije razdalje...? Tako da Bruuuuh

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2926
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 11:58:23   
noe
A projektna soglasja misliš? Te imava in sva jih poslala nazaj  in bi morali še isti teden zopet poslat , da neseva še enkrat podpisat pravo soglasje.ZDEJ PA ŽE MUČKAJO 14 DNI.Je moj klicu  projektantko, pa ni imela nazaj neč druga rečt, kot to da še ji morava polovico plačat. Pa ji je moj zabrusu , da je obljubila , da bova imela do 1.5. GD, ter da veva , da še morva plačat. Pol je pa samo rekla , da bo dala danes vse naprej.Itak  pa vsi lažejo kot psi.

Jaz sem vzadnič na komunali onga tipa skor zadavla. S15.4.so nehali kasirat za projektna soglasja, in nama na elektru in krajevni niso računali nič. Ta banda pa 130 evrov in to za 2 lista papirja in tri kopije naše parcele , kjer je samo črto potegnu, ker imava vodo že od prej.Zaračunali pa so tri ure zelo zahtevnega dela in 2 uri zahtevnega delauser posted image . Pa bolj ko sem mu težila če mi lahka pove kaj je tu zelo zahtevno delo , manj je vedu kaj je sploh delu. Kreten.
Aja , pol mi je še pa povedu, da oni so take dobričine da so nehali že 1.4.kasirat, ampak midva sva vložla 26.3. in nama mora še vseeno računat, ker upoštevajo dan vložitve.P******user posted image .Pa kr mutil je , da saj zdaj pa ne bomo več računal. Kot da men to kaj koristi, ker jih itak ne bom več rabla.
Midva imava nadomestnjo gradnjo, upam , da bo kaj manj KP.Samo sem slišala da v Žalcu znajo tud na 10000 e pridit.
To se nam mladim družinam fajn godi , ane?
Pa  še za subvencijo smo izpadli, ker je že bila aprilauser posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2927
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 12:46:42   
Skabi
IZVIRNO SPOROČILO: Meggi

Vsaj za Šešče 041 329 385,, da te mal pomirim. Sicer mi Skabi ni nič omenla kako se je zmenla,..




skabi je omenla..poglej malo višje. user posted image  Sem se vse zmenila, samo v živo še moram it pogledta.

aja, danes ne gremo v šešče user posted image

Imamo pa vsi nove frizure!! Jančika, hvala za Klavdijo. user posted image

Gradbenice, jaz vas čisto razumem.  vse to smo že dali skozi in  vam povem, da ej to šele začetek živčnih vojn. Na žalost. 
Huanita, kok so ti ap toliko komunalnega naračunali? Mi smo plačali veliko manj.

IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Oj, Skabi, to je takrat, ko najbolj paziš pa hitro umakneš, pa se vseen prime...user posted image



To pa poznam,  posledico tega pravkar dojim user posted image

Novopecena, zdravo! Moj sin je samo 2 dni mlajši od tvojega...sva se verjetno kje v porodnišnici videli user posted image  vozičkam pa po celju bolj redko, sem s kmetov doma...

ropotuljica, mi ljubimo Pujso Pepo! Fantje bolj tiste rigajoče vložke, men je pa najbolj všeč konec risanke, ko se cela familija od srca smeji...

Pa kaj je zdaj z Mavo? 



(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2928
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 12:58:54   
barika
evo, naš buda (slika je "srešena" ker buda še ne ve, da se meditira mirnouser posted image user posted image )

user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2929
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 13:21:27   
snorlax
ne zamerit, ker bo od zdaj naprej ful napak, pišem namreč z levo.

Danes zjutraj sem pred vrtcem padla tako svinjsko, da sem si zlomila komolec in to na desni. hudič fardamani.

Za povrh nisem nikjer poškodbeno zavarovana, tako da niti cvenka za bolečine ne bo. poleg tega pa mi v službi ne priznajo 100% bolniške, čeprav je bilo na poti v službo, ker nisem šla naravnost v službo, ampak naredila še postanek pred vrtcem. haaaalooo!!!! živela policija.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2930
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 13:47:47   
Bonnie_RR
Čekiram, kako je z mavo, pa vidim, da ni nič novega...user posted image

Snorlax... Boga!user posted image Ti pa tud nimaš sreče...

pujsa pepa... Nik jo rad gleda, zato bom kar uporabila tvoj link, ropotuljica. Hvala!user posted image
Je bil mali eno jutro ful smešen, ko je gledal risanke, dragi je pa zraven njega spal. Začne ful smrčat, Nik ga pa pogleda in reče, da ati dela tak ko pujsa Pepa.user posted image Sm se ful smejala. Zraven sm bila pa še malo žleht, pa sm Niku rekla, da smrči kot Pepin bratec Jure, ker je njegov ati tud Jure...user posted image user posted image user posted image

slovnične napake... Mene res v oči bodejo samo take osnovne neumnosti, kot so: planice, glazba, pa z/s ipd. Zadnjič sem brala eno temo, ko je ena pisala moj moš, jas, sikiram, mlat... Js sm samo user posted image user posted image user posted image , ker to se moraš pa že potrudit no...user posted image

novopečena, pozdravljena!user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2931
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 13:48:50   
Ropotuljica
Ojojoj, snorlax, ti maš pa res same hudičeve probleme letos. Tole z zavarovanjem pa ... glih včeraj mi je M razlagal, kako sta dve tetki v čakalnici ZD bentili, da kao ne vem kolko let plačujeta zavarovanje, pa nikol nič ne koristita. Ene ljudi res težko razumeš ...

Kaj je z Mavo? Nimam pojma. Včeraj sem zbrala pogum in jo poklicala, danes pa ne upam več. naj se katera druga ojunači. Čeprav je Mavo ful faca in je bla včeraj še ful dobre volje. Sam ne vem, kako bi blo meni, če bi mi tako vlekli - a bi mi pasalo, da me gnjavite al ne user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2932
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 13:50:20   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR

pujsa pepa... Nik jo rad gleda, zato bom kar uporabila tvoj link, ropotuljica. Hvala!user posted image



Na tem linku so še druge slike - franček, čebelica maja, smrkci ....to je trenutno pri nas v  DVD-ju

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2933
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 13:51:18   
barika
jaooo snorlax, boga nooouser posted image user posted image
ne vem kaj nej reče sploh, razen to, da bi te okol  kepe, ker nisi zavarovana

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2934
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 13:55:53   
barika
če bi bila jaz Mavo, pa če bi me dohterji takle po domače povedano nategoval, bi mi (po mojih izkušnjah v bolnici) pokrov dvignal pa bi zahteval da mi pospešijo porod, ker tole je pa že "tumač". ko bo pa kej narobe, se bojo pa butle delal pa nikol nič krivi bli (je**eš slovnične napake, sam sem ful jezna ko takle pacajo)

drugače pa mene tud ful moti, kok nekateri pišejo ...še posebej nevemuser posted image user posted image user posted image ,pa nebouser posted image user posted image user posted image ,
bonnie...piši kao što govorišuser posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2935
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 14:11:14   
noe
Snorlax, user posted image user posted image , ti pa nimaš sreče.Kok , da nisi zavarovana?
A ti je spodrsnal al kaj?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2936
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 14:22:40   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR

slovnične napake...  mlat... Js sm samo user posted image user posted image user posted image , ker to se moraš pa že potrudit no...user posted image



No, zdej vidim, da mi še to ne rata...user posted image Namesto mlat, bi moralo biti mlat...user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Ropotuljica

IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR

pujsa pepa... Nik jo rad gleda, zato bom kar uporabila tvoj link, ropotuljica. Hvala!



Na tem linku so še druge slike - franček, čebelica maja, smrkci ....to je trenutno pri nas v  DVD-ju



Super!user posted image

Glede mavo... Sploh nimam besed... Se mi zdi, da jo že res fajn natuser posted image !user posted image Pa ni mi čist jasno, kako jo lahko še puščajo, da bo ne vem kaj samo od sebe, če pa že ne vem-2 dni ali kdaj nazaj ni imela več veliko plodovnice...user posted image




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2937
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 15:02:36   
teta beta
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Kaj je zdaj z Mavo? Revše bogo se mi tako smili.  Pa če pravijo, da je posteljica stara in da je plodovnice manj, jaz ne vem, kaj mučkajo. Jaz bi verjetno že tak halo gnala po bolnici, da bi se kadilo. A ne bi bilo mogoče smiselno razmišljati o CR?




No, tole približno je bila tudi vsebina mojih jeznih vrstic. A je carski rez res nekaj tako groznega ali boljšega od naravnega poroda?! Mater, Victorii Beckham so ga naredili trikrat, ne da bi sploh razmišljali o naravni poti!!

Snorlax, ti imaš pa res smolo. Zavarovana pa tudi jaz nisem. Želim ti čimprejšnje okrevanje komolca!


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2938
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 15:24:42   
Janeja
Boga Snorči. user posted image
Pa komolec, ki je lahko kar kompliciran... Upam, da se hitro zaceli, verjamem pa, da te zdaj boli kot user posted image .

Glede Mavo, sem pa tudi jaz zdaj že brez besed. Punce a gremo vse skupaj v porodnišnico in zahtevamo, da ji dajo umetne ali pa CR? Ni user posted image , da se nas ne bodo ustrašli. user posted image

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 2939
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 15:28:59   
žanek
Ojoj Snorlax, želim ti čimprejšnje okrevanje user posted image .

Se strinjam z vami, tole z Mavo je pa user posted image . Bo treba v Slovenj Gradec hodit rojevat. Jaz sem 2x tam rodila in sem bila zadovoljna. Prvič sem rodila 5 dni prej, drugič pa na rok. Prišla v bolnico, se nisem odpirala, so nekaj uric počakali če bo kej, ni bilo napredka in so se odločli, da bodo dali umetne. Zakaj - da se ne bi po nepotrebnem matrala in predolgo čakala user posted image .

user posted image se strinjam s tabo Janeja.


< Sporočilo je popravil žanek -- 9.5.2008 15:29:34 >

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 2940
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 15:33:32   
jasna
Snorlax, user posted image  si imela pa res nesrečo, nouser posted image . Upam, da boš kmalu boljeuser posted image

Jao tole se pa Mavo že res čist preveč vlečeuser posted image

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 2941
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 15:59:20   
skuštrana
Ropotuljica, hvala za link, si mi omogočila klake pol ure frajuser posted image

Ročna kirurgija je tam zraven otroške kirurgije,ko prideš čez glavni vhod v bolnico(ta nov del) greš desno in do konca pa je potem na desni ročna kirurgija. Jaz tudi grem tja, imam pa že datum 12.6...

Mavo, pa kaj je sedaj to...pa kaj za vraga čakajouser posted image

Snorlax, drži se...


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 9.5.2008 16:00:07 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2942
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 16:26:19   
darja33
Halo!

Mavo je po starem. Žal. Gela ji ne bodo več dajali, ker maternica ne reagira nanj. Mehurja ji niso predrli, ker je le 2 cm odprta. Tak da čakajo do jutri, če se bo kaj po naravni poti zgodilo. Sicer? Morda res CR. Plodovnice še ima glih dovolj, otročku se še zaenkrat vredu godi. Zato še malo čakajo. So pa rekli, da če nič ne bo, ne bodo dajal umetnih popadkov, ker se ne odpira. Pa otroček je še zelo vluftu, ni se še znižala glavica.

To so novice, vse vas lepo pozdravlja, je pa valjda že fuuuul nestrpna, ker njene cimre kar rojevajo in se menjujejo....

Ta njena zgodba pa res ni več limonada, niti triler ne. Grozljivka? Samo zdej že napeto ni več....

Js sem bla 2 uri na sprehodu.

Punce a ste vidle kako fajno igrišče je zdej ob bazenu, z igrali, pa z ograjo, pa kar je najbolje z kafičem in marelami in lesenimi stoli za mamice, da čvekamo in gledamo mladino.... Bi lahko enkrat tudi tu probale, a ne??!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2943
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 17:49:18   
Janeja
Kljub novici o Mavo (ali pa zaradi nje) ostajam brez besed.
Ne morem verjet, da tako dolgo čakajo. Kolk je zdaj že čez rok, reva boga? 14 dni?

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2944
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 17:57:48   
Ropotuljica
Mavo se počasi loteva obup. Odprta je le 2 cm, otrok je visoko, zato ji nočejo predreti mehurja, ker bi to pomenilo deset ur matranja, na koncu bi se ji pa lahko zgodilo, da bi jo vseeno rezali. Res ne vem, zakaj ji ne jnaredijo kar CR. Zdaj so ga tudi sama že zelo želi. Potem pa še tiste kure tam v porodnišnici (nosečnice, mamice) z raznoraznimi zgodbicami o prenošenih otrocih. Ena ji je menda rekla, da je njena kolegica bila čez rok, otrok je pa potem imel čisto posušene rokice in nogice. Mislim, ej, ene ženske so pa tako zabite, da verjet ne moreš.
Zdaj se boji, da ji bojo CR (če ji ga bojo napovedali) naročili za ponedeljek. Takrat pa njen M odhaja za en teden na službeno potovanje. Jasno, da bi rada, da je zraven pri vsem tem matranju in psihološki vojni. Tk da js res držim pesti, da ji uspe danes na viziti dohtarje prepričat, da nekaj ukrenejo.

(odgovor članu darja33)
Neposredna povezava do sporočila: 2945
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 18:00:32   
Ropotuljica
IZVIRNO SPOROČILO: Janeja

Ne morem verjet, da tako dolgo čakajo. Kolk je zdaj že čez rok, reva boga? 14 dni?



Rok je imela 23. 4., se mi zdi. Čez rok je 16 dni - tako mi je rekla.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2946
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 18:18:57   
skuštrana
Ah, tole z Mavo pa res postaja že horor nad hororji..pa menda ja ne bo reva še do ponedeljka čakalauser posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2947
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 18:39:08   
Bonnie_RR
Js sm prej govorila s svojo prijateljico, ki je tud v P. Njej se je stanje umirilo (pritisk je normalen, beljakovin naj ne bi več imela, zateka tud ne več fejst) in jo za zdaj samo opazujejo. Rok ima 16.5.
Mi je pa omenila,da je na oddelku tud punca, ki je že 15.ali 16. dni čez rok, da so ji že 4x dali gel in se še vedno nič ne zgodi. In js sem takoj vedela, da govori o mavo.
V nedeljo bomo verjetno šle s prijateljicami k njej na kratek obisk in res upam, da je (mavo) takrat ne bo več na oddelku, ampak da bo spodaj že cartala svojega user posted image . No, glede na vse skupaj pa nisem čist prepričana, da bo res tako...user posted image

Se mi res že ful smili...user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2948
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 18:48:23   
Ropotuljica
Mavo me je klicala: Jutri naj bi ji predrli mehur, potem pa kar bo, pa bo. CR kar tako ji ne bojo naredili. Dežurna sta Salobirjeva in Jošt, tako da ekipa bo v redu. Je bila pa zdaj po viziti spet dobre volje in polna optimizma. Pavičevičeva ji je rekla, da naj celo noč hodi gor in dol in da se mora začeti. 

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2949
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
9.5.2008 18:58:28   
Ropotuljica
Aja, Jančika je pa brez večjih travm prispela v Premanturo. In menda je tam kar vroče. 

(odgovor članu Ropotuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kožica na lulčku: kaj morajo vedeti starši...
Skoraj vsi dečki se rodijo z ozko kožico, ki je pritrjena na glavico penisa. Nekatere starše po nepotrebnem skrbi, da od...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.