|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.5.2008 20:09:23   
pikecpokec
Jeeee! Čestitke, mavo za Matevža user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 2976
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.5.2008 20:24:57   
skuštrana
Jančika, naš Arsen gre po Vaskotovih stopinjah, zaenkrat potuje po guziuser posted image user posted image

Teta Beta, še malo pa bom morala vse dvojno kupovat, ker mora za Špelo tudi bituser posted image

A mogoče katera ve koliko so Pujse pepe v Slo..Naša Liza je čist noter padla in si jo v trgovini stalno ogleduje, sedaj deva dinarčke pridno v šparovc..Ampak tu je svinjsko draga, ker ona bi imela tako s hiško ali pa vsaj z avtom na daljinca...Tolk gnarja pa ne dam za to...Bomo malo strica žicaliuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2977
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.5.2008 20:31:00   
teta beta
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

še malo pa bom morala vse dvojno kupovat, ker mora za Špelo tudi bituser posted image





Jaz že user posted image . Še posebej kake milhšnitke, pa sokce ipd. Pa zadnjič sva ji kupile obroček za v lase in ker so imeli zadnjega, morava zdaj hodit v dm gledat, kdaj bodo dobili še enega.


_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2978
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.5.2008 20:33:37   
skuštrana
Jaz že . Še posebej kake milhšnitke, pa sokce ipd. Pa zadnjič sva ji kupile obroček za v lase in ker so imeli zadnjega, morava zdaj hodit v dm gledat, kdaj bodo dobili še enega.


Aha, potem je DAša v malo naprednejši faziuser posted image Mi smo še par delov zadajuser posted image Torej me to tudi še čakauser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 2979
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.5.2008 20:39:38   
shooo
ojla.pozdrav vsem!!!!!!!!!!!!
prvo ČESTITAM darji33 in mavo user posted image user posted image user posted image za njunauser posted image user posted image in se vsem zahvaljujem za čestitke.

enkart ob priliki vam napišem zgodbo s ptuja , (ki je nadvse prijetna) .
sedaj vam samo prijavljam prvi mastits in regade in to da imamo za enkrat dojecka zaspančka in ponosno sestrico ki svojo mamo ščipa, grize (tako bom kot Roko) kadar dojiuser posted image .
pridno čevkajte še naprej. vam bom probala slediti.
lp


_____________________________

23.1.06-Neža
21.4.08-?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2980
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.5.2008 21:08:51   
skuštrana
Ajoj, Shoo, drži seuser posted image Pa javi se kaj in kakašne slikce svojega princa prilepi.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 2981
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.5.2008 21:21:08   
barika
MAVO ČESTITKE ZA MALEGA MATEVŽA!!!user posted image user posted image user posted image
 
 
huanita za meditiranje se vedno, ampak res vedno najde časuser posted image user posted image (če verjameš), ampak, zgleda da mu je pasalouser posted image

grem likat...pride kera pomagat (3 stroji cot)user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2982
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.5.2008 21:35:10   
Anonimen

Uhhh,......pa se je po vsem vendarle zgodilo tisto najlepše! MAVO, ISKRENE ČESTITKE ZA MATEVŽA user posted image user posted image user posted image !!!

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 2983
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.5.2008 21:56:52   
HuAnita
Mavo, evo, pa si dočakala! Pa še tak lep datum, 10. 5. 2008!!! Kaj češ lepšega!
Čestitke za sineka!user posted image  user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2984
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.5.2008 22:01:53   
novopecena
čestitam mavo za matevža user posted image user posted image
še vsi so prišli ven user posted image user posted image


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2985
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.5.2008 22:16:01   
jasna
Mavo, čestitkeuser posted image user posted image user posted image  Mali veliki fantič, dobrodošeluser posted image

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 2986
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.5.2008 22:54:22   
simi73
Čestitke Mavo za krepkega fantičauser posted image user posted image user posted image ! So jo le končno odrešili muk. Sedaj se pa le veliko cartajte!

Jasna, naša je stara šele dober mesec in smo ravno v nek ritem spanja padli, tak da je še ne bi mešala in s seboj vozila ponoči. Ko bo malo večja in manj odvisna od mene, jo bo pa moj z veseljem popazil, sama pa bom lahko šla brez skrbi na kakšno takšno srečanje.

_____________________________

Življenje ti včasih podari čudežen trenutek. Uživaj v njem!

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2987
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.5.2008 23:19:58   
žanek
user posted image user posted image Iskrene čestitke Mavo za Matevža!!user posted image user posted image

(odgovor članu simi73)
Neposredna povezava do sporočila: 2988
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
10.5.2008 23:37:19   
Bonnie_RR
Mavo, čestitke za korenjačka Matevža! user posted image user posted image user posted image

user posted image


Pa ste ga le dočakali...user posted image Uspešno okrevanje in veliko cartanja!user posted image


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu žanek)
Neposredna povezava do sporočila: 2989
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 7:08:15   
Naty*Taja
Mavo čestitke tudi od mene....Po pravici povedano, sem pa jaz pričakovala, da bo dost večji, glede na to, kako dolgo je bil not! user posted image Mogoče so se ti pa sam v napovedanem datumu zmotli... Glavno, da je za vami! Lepo cartanje in hitro okrevanje...
Barika -da ne boš misla, da imaš rekord, kar se cot tiče... mene čaka 5 strojev...user posted image Pa danes sploh zraven ne bom prišla...tak da bi res eno pomoč rabla. KO boš končala pridi še k meni user posted image .


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2990
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 7:48:24   
Skabi
Je bil mali eno jutro ful smešen, ko je gledal risanke, dragi je pa zraven njega spal. Začne ful smrčat..

Naš ati ob nedeljah med živžavom dela poplnoma enako. Evo, ta trenutek smrči zraven tavečjih dveh.

 simi73
Srečanja v juniju bi se z veseljem udeležila, da vas spoznam, sam smo še mal premičkeni, da bi zvečer okoli hodili. Se vam bom raje kdaj pridružila v kakšnem dopoldanskem ali popoldanskem času, če bom imela priložnost.


Koliko je pa stara tvoja punčka? Moj je bil včeraj 4 tedne in je bil cel dan od doma, najprej na stadionu, potem pa še na poroki in je bil čast fajn.
Men se zdi take male še najlažje (za njih in mamo) okrog vlačit, ko so večji, jih vse iz tira vrže in pol sam teeečnarijo.

IZVIRNO SPOROČILO: Bonnie_RR
Drugače pa je danes Nik že pokasiral eno fajn buško nad očesom. Upam, da se mu ne bo preveč poznalo - sem mu takoj z margarino namazala. Se mu pa sploh ne da dopovedat, da se po stanovanju ne teka in tako je  danes direkt v klubsko mizico priletel z glavo...


Bonnie, daj si za buške nabavi od justa fresh gel. Res fuuul pomaga pri buškah.

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Aja, ste jutri popoldne doma? Verjetno ne... Kaj pa ponedeljek? Bi mogoče moja razgrajača res pripeljala na obisk, pa da še me kakšno rečemo.



Huanita, Meggie, pridite v ponedeljek k nam.Plis! Jaz bom prvič sam z vsemi tremi, ker gre K po 3 tednih nazaj v službo. Me je akr strah. ČE je pa še kdo zraven, sta pa tavečja fuuul pridna.


OOOO, zdaj sem pa prišla do Matevža user posted image   Mavo, čestitam za tako težko pričakovanega korenjaka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ime ima nadvse lepo user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Bomo malo strica žicaliuser posted image user posted image



Skuštrana, saj stric menda to tud bere. Jo bo Pujsa Pepa že čakala...


Shoo, zdravo. Saj bo tamalo minilo ščipanje, pri nas je bilo isto.

Barika, Naty, pa kaj tolk peglate? Jaz zlikam samo tiste preklete srajce za moža pa konec (včasih ap eš to naredi moja mama). Ostalo pa vržem za 5 minut v sušilca in še tople zložim, pa je.

SNorči, jaz poznam enega zavarovalničarja, hmm. daj rajš poglej zs. bom tam razložila.

LEpo endeljo vsem!

< Sporočilo je popravil Skabi -- 11.5.2008 7:49:14 >

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2991
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 7:57:55   
Skabi
Ejte, pa kje je tisti  Adrenalinček pri Mercatorju?  Včeraj smo tam hodili, pa ga nisem nikjer ugledala. A je tam ful igral al kaj ga tolk hvalite?  A napihljiv tobogan je vedno tam (včeraj je bil)?

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2992
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 8:16:19   
snorlax
Jutro!

Če smo pri cotah...vabim vas, da vsak dan pride ena za pol ure likat k meni. Nisem se še namreč domislila, kako bo potekalo likanje z eno roko. user posted image

Naš tamali pa mislim, da je pokasiral herpes.user posted image user posted image user posted image Kaj najbolj pomaga?

Skabi, te pokličem.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2993
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 9:53:55   
JORJA
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi

Ejte, pa kje je tisti  Adrenalinček pri Mercatorju?  Včeraj smo tam hodili, pa ga nisem nikjer ugledala. A je tam ful igral al kaj ga tolk hvalite?  A napihljiv tobogan je vedno tam (včeraj je bil)?


Dobro jutro!

Skabi, Adrenalinček je za dvorano Zlatorog. Lepo ograjeno otroško igrišče, samo za moje pojme bi lahko posadili še malo več dreves, da bi bila večja senca.Ker zdle še gre, poleti je pa kriza.

Ko se ravno o likanju pogovarjate....jaz pa ful rada likam user posted image !!! Saj bi vam pomagala sam imam sama skoraj vsaki dugi dan po 2 žehti za speglat.user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2994
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 9:57:51   
skuštrana
Ura je skoraj 10 moja ekipa pa še spiuser posted image No, vidite da se dajo naredit tudi otroci, ki dolgo spijouser posted image

Jaz pijem kavo, bo še katera?


Moram počakat ekipico da se zbudi, pol pa šibamo ne roštiljado..njemiuser posted image

Punce, ste si sprintale hm bone?
Jaz sem si jih full, sedaj pa razmišljam kdaj jih bom šla porabit( Miro je namreč izgubil osebno in ne more čez mejouser posted image user posted image ) http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2746759


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 2995
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 10:32:10   
JORJA
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


Punce, ste si sprintale hm bone?
Jaz sem si jih full, sedaj pa razmišljam kdaj jih bom šla porabit



Jaz sem si že.Je pa baje fullllllllll gužva zdej ko imajo tole akcijo!!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2996
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 10:58:09   
adrijana.sara
Mavo user posted image user posted image user posted image  za tako težko pričakovanega Matevža! Samo, da bo zdaj vse ok in se boste nacatrali za nazaj in naprej. Imate pa zelo lep datum, mi imamo na ta datum 6 slavljencev v svoji družbi, poznamo jih še pa več. Tako, da vsako leto praznujemo tu ali tamuser posted image  in pošiljamo količinsko smse.

Sem že ponoči prečekirala, če je kaj ali ni, sam se mi ni dalo več pisat. Po dolgem času sem ponočevala in otroka lepo prepustila drugim, še zdaj je nimam nazaj. Je šla v Citya zraven. Imeli smo "obletnico mature", če lahko tak rečem, ker se dobimo vsako leto enkrat ali dvakrat. Pretežno ista klapa, večerja v Štormanu potem pa naprej. In smo veselo plesali na terasiuser posted image  do 4h zjutraj. Paše ni kaj!

Zdaj pa grem še mal po hiši pometat na svoja mesta stvari, potem bo pa že tak miška nazaj.

Lep sončen dan!

(odgovor članu JORJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2997
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 11:05:16   
Skabi
jaz pa nimam printerja user posted image user posted image

(odgovor članu JORJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2998
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 15:06:55   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Skabi

jaz pa nimam printerja user posted image user posted image

jst mam pa printer, pa dnarja ne...user posted image user posted image  kok se boma zmenleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 2999
   RE: Celjske (in okoliške) čveke - le vkup!
11.5.2008 15:08:22   
barika
glede likanja...perem samo čez vikend (po večini) potem se pa nabere, pa polikam samo po tavečjem..npr. T-shirte samo tak da ne zgleda da so iz kravje riti glih prišle ven... kej več pa ne (zato pa rada likamuser posted image user posted image )

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.