|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
11.4.2008 14:30:20   
SRCCEK
A veste kaj je moj naredu?? Kar sam je šel prstane iskat....brez mene user posted image user posted image user posted image  in jih vozi s sabo v tovornjaku!! In mu pravim, kaj pa če mi je prevelik..........hja ga boš pa nazaj nesla, ne user posted image user posted image user posted image  svašta.......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: poroka 2008
11.4.2008 14:32:16   
fragola
sem pogledala svečnike, niso slabi!user posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: poroka 2008
11.4.2008 14:34:00   
SRCCEK
v živo so lepši user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: poroka 2008
11.4.2008 14:34:22   
baguSka
Srccek ne sekiri se... taki so deci... zdej ga moras pohvalt!! Da ga nebi slucajno grajala!user posted image  Hotu je dobr pac... sej mogoce ti bo pa prou, pa bo vse ok. A to sta jih dala delat al jih je tud izbral sam?? Drugac ti ga pa itak povsod pomanjsajo kamorkoli gres... aja edin za ceno pa ne vem, kok se to racuna..

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: poroka 2008
11.4.2008 14:40:27   
baguSka
Evo, da se vam povem kok sem besna..

Sem sla prejle domov, ker so s T2 nama prsli priklopit se ta drug TV... pa je un vse neki zdrekal!!!user posted image user posted image user posted image Zdej moram pa jst po sihtu letet domov, da vzamem une kable k jih je un prnesu in jih moram it sama na T2 zamenjat... Matr sm besna!!!! Ker je un reku, ce hocem cakat na njih, da bo zihr 4 dodatnih dni okol... user posted image user posted image

Tko da fuuull ne vem kaj in kako za dons (s kufetkom, ki ga casti buba)!!! Pa se do ene stranke moram it ene papirje dvignt, k tud samo do 17ih delajo... user posted image

In za piko na i, mamo tako guzvo na sihtu, da bom glihkar zivcnega fasala... no, prej sem ga ze skor. So se mi ze skor solze ulile... A poznate to, ko delate in vam medtem zvonijo 3je telefoni, dva sodelavca z vsake strani tezita, pa se tri stranke cakajo na vratih.... jaooooo!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Ne vem ce ste vidle Damjano iz big brotherja, ko ji je zivc pocu, ko se je naenkrat zadrla, pol so se ji pa solze ulile - no tko nekak je blo pr men..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: poroka 2008
12.4.2008 15:01:00   
FLASK_A
Baguskauser posted image A si že kej bolje? T2 je res za en drek. Mi Tut nismo njegove ponudbe vzel- imam raj mal dražje pa vse tako kot je treba in hitro, kot pa da mi mutijo posla in komplicirajo kjer ni treba... Upam, da ste zdaj vse poštimaliuser posted image

Anja, kje si zdej- aveš da mislim na vaju user posted image user posted image user posted image Upam, da sta se pomenila in se zdaj že lepo gledata pred matičarjemuser posted image user posted image user posted image user posted image

SRCCEK, kako pa pri vama, a si še hudauser posted image

Jaz bom tudi dala svatom svečnik za darilceuser posted image user posted image Bom dala fotke v album, ko naredim- jih imam pa že 50 kom dokončanih. Še pribl. 30 pa bouser posted image user posted image user posted image So pa podobne kot one, ki jih ima SRCCEK v albumu, malo bolj plitki in debelejši rob. Pa spodaj sem napisala najini inicialki prepleteni.

Grem, me moj podiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: poroka 2008
12.4.2008 18:45:21   
bt08
dan!

A ste vse na potepu a se stiskate pri bodočih možičkih,ko je tako kislo vreme?user posted image

Anja no kako a si prestala matičarja,upam da uživata,ker je danes vajin dan!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Srcek lepi svečniki!user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo pa dans mal pospravljal,pa pol smo šli k mojim na pecivo,zdaj se pa mal valjamo po kavču.Upam da bo jutri lepše vreme,dab omo šli mal ven na sprehod.




_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: poroka 2008
12.4.2008 22:26:00   
Anonimen
Evo spet mal mene.
Pr nas so se spet problemi začeli. Gospa tašča se je spomlna da bo njihova žlahta zamerla če jih ne bo na uradnem delu, pa teži zarad torte kao kje jo bomo vzel(pa sm rekla da ne bo torte k je pač piknik!), pa.....ma bla bla bla, skor dve uri na telefonu. Mojmu seveda. Jst bi ji itak slušalko dol vrgla. V glavnem na konc ga je vprašala če resno mislva pa če se bova res poročila(ker to je očitno ful šok po 11 letih skupej pa po 6letih skupnega življenjauser posted image )........v glavnem poln kufer mam vsega, moj tud, tko da se nagibava k prvi varianti. Jaz, on in priči. K nimam živcev se z njegovmi ubadat, res ne. Moja mami pač sam vpraša, povem in je mir. Tašča je bla ista prejšn tedn, no mine pet dni pa ma ona že spisek na petso straneh kaj sva si narobe zamislna pa kako morva kej speljat. Matr če bi mela keš bi šla v vegas da bi me mikimš poročila pol bi pa sliko povečala pa za rojstni dan ji dalauser posted image ...........hecam se, mal sm razkurjenauser posted image

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: poroka 2008
12.4.2008 23:57:06   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Evo spet mal mene.
Pr nas so se spet problemi začeli. Gospa tašča se je spomlna da bo njihova žlahta zamerla če jih ne bo na uradnem delu, pa teži zarad torte kao kje jo bomo vzel(pa sm rekla da ne bo torte k je pač piknik!), pa.....ma bla bla bla, skor dve uri na telefonu. Mojmu seveda. Jst bi ji itak slušalko dol vrgla. V glavnem na konc ga je vprašala če resno mislva pa če se bova res poročila(ker to je očitno ful šok po 11 letih skupej pa po 6letih skupnega življenjauser posted image )........v glavnem poln kufer mam vsega, moj tud, tko da se nagibava k prvi varianti. Jaz, on in priči. K nimam živcev se z njegovmi ubadat, res ne. Moja mami pač sam vpraša, povem in je mir. Tašča je bla ista prejšn tedn, no mine pet dni pa ma ona že spisek na petso straneh kaj sva si narobe zamislna pa kako morva kej speljat. Matr če bi mela keš bi šla v vegas da bi me mikimš poročila pol bi pa sliko povečala pa za rojstni dan ji dalauser posted image ...........hecam se, mal sm razkurjenauser posted image


Zato,pa jaz nisem povedala tašči,da se poročim.Najprej bom vse uredila,potem ji bova pa povedala.Je zelo vtakljiva,zvedava in opravljiva.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: poroka 2008
13.4.2008 8:13:49   
FLASK_A
Karin, kaj hudiča pa ima ona zraven vajine porokeuser posted image Razen tega da je vabljenauser posted image Dopovejta ji to, da samo pride in uživa, drugega od nje ne pričakujeta in ne želita. Pa sigurno vama noben ne bo zameril, če bodo sam na žur prišli... Pa sej jih itak veliko pride pol sam feštat no. Pa sej ne vem, vašo situacijo najbolje ti poznaš, najbolš bi blo pa tega komplikatorja od tašče postavit pod en hladen tuš pa ji dopovedat, da ona se je že poročila in to tako kot je želela, zdaj pa sta vidva na vrsti- in bo tudi tako, kot si sama želita.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: poroka 2008
14.4.2008 7:28:38   
NATAŠI
dobro jutro

no kako smo ..... bubica opa opa ... še malo user posted image  user posted image  user posted image  ta vikend pa dekliščina user posted image user posted image user posted image user posted image  in fantovščina user posted image

srček tale tvoje je pa lump, bi pa ja tebe počakal da gresta skupaj iskat prstančke .. tititi user posted image

baguska upam da sta zrihtala tole s T2 in da bosta imela prijetno gledanje user posted image  ... midva se tud nisva odločila za T2 ampak imava kar preko siola kebelsko in je zakon user posted image user posted image

krin tole imata pa sranje s taščo (hvala bogu da se pri nama nihče ne vtika), naredita tako kot vama paše.. .četudi ste čisto sami s pričama, uni naj si pa kar sami žur naredijo user posted image

no da vam povem, da smo bili v soboto na poroki (samo na civilnem delu) in me je kar fejst stiskalo ... potem ko smo jima čestitali mi je pa neki v uči padl user posted image  user posted image . Čist sem se že vidla noter in se postavila v njuno kožo in sem prišla do sklepa- da bo to psihično kar precej težek dan user posted image  user posted image  ... smo precej čustveni user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: poroka 2008
14.4.2008 7:29:04   
NATAŠI
anja javi se nam kaj user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: poroka 2008
14.4.2008 8:07:24   
fragola
Dobro jutro nevestice! Upam, da ste preživele lep vikend, mi smo včeraj šli na obalo in je blo sonceuser posted image user posted image user posted image , potem smo se sprehajali ob morju in jedli torticeuser posted image

Baguska upam, da je zdaj vse urejeno!

AnjaPH
tebi pa iz srca želim, da je bil dan nepozaben in da sta se imela prekrasno!!!!

karin24 veš kaj ti tvoji tašči reči tako kot sva se midva odločila in tako bo, pa pika!!!

Buba še 14dni, joj k pomislim nato da maš še samo 14dni, me prav mene črviči!


< Sporočilo je popravil fragola -- 14.4.2008 8:11:12 >

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: poroka 2008
14.4.2008 8:09:14   
bt08
Jutro!

Karin,boga si,ne se jim pustit.user posted image Mi smo mel tud včerej glasni pogovor s taščo in tastam,sta na najino poroko kr ene dva povabla brez najne vednosti,sem misnla da me bo kapuser posted image ,sam sav rekla da ne,da nama onedva nič ne pomenta,da na najini poroki bojo samo tisti ko so nama pri srcu,pa jeb la mal užaljena,se bo že skuhala.Je Tomaž čist znoru,ko sva zvedla.

Buba še mal ja,a že kej mazoljčki ven šibajo od živčnosti?

Baguska T2 midva sva ga mislial tud,pa sej e zdaj vse ustavl,upam da si poštimala vse da si dans kej bolj vesela.

Nataši ja živčnost bo itak,mene je že zdaj začel,sanjam same take stvari da glava peče.user posted image user posted image user posted image user posted image


Anja in Šepetalka kje sta,že dolgo vaju ni blo slišat!!!!!!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: poroka 2008
14.4.2008 8:13:02   
NATAŠI
barbara ta je pa dobra, da sta kar sama povabila user posted image  user posted image , saj ne veš a bi znoru al kaj bi. ... obup kako se umešavajo user posted image

saj res, kaj pa je s šepetalko user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: poroka 2008
14.4.2008 8:17:09   
bt08
Kaj se jima bova pustila,saj ej najina poroko,vse bova sama plačala,tako da nima nihče nič za resčt.

Aja včerej sem kupla Ožbeju srajčko s kravato,tok je kjut,da dol padeš.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: poroka 2008
14.4.2008 9:18:39   
Anonimen
Kaj se jima bova pustila,saj ej najina poroko,vse bova sama plačala,tako da nima nihče nič za resčt.


Evo, točno tako.

No punce dobro jutrouser posted image

Jst sm že boljš volje. Taščica je včeri spet neki klicarla pa se moj ni hotu javit. Pol je še mene pa sm jo kar skenslala. Se mi ni dal z njo ubadat. K ne vem kaj jo je pičlo. K do sedaj se še nikol ni tako vtikala. Pa k sva ji povedala je tud rekla da bo tako super. Zdej pa kar neki. Pomoje se je s sestro menila pa so bli kao užaljeni k ne bodo tam. Sam res jih nočem. Prvo k mi nič ne pomenjo, drugo pa če njih povabim(moj ima samo eno teto z družino), morem povabit še mojo žlahto(vse skupej jih je 60!).....to pa ni šans. Že tko sva se sam zarad njegovih odločila da bodo starši zraven. Prvo sva hotla sam midva pa priče. Mah....sej bo. Mnde....

Drgač pa sm tud svoji najboljš prjatlci povedala. Pa ji je čudna ta najina poroka(mislm to da bo v sredo pa tko). V bistvu sm bla kar mal razočarana, k me pa res tolk pozna da bi lahko vedla da nism čist za klasiko.
Ma nič ne gre tako kot sva si zamislna, skoz se neki komplicira, vsi majo neke svoje predstave kako bi mogla NAJINA poroka zgledat, vsi čutijo eno potrebo da naju podučijo kako je pravuser posted image , včeri me je še en kolega napizdu da se bo zdej mogu pa še on poročit k se je do zdej skoz na naju zgovarjal zdej se nima pa več na kogauser posted image .....ma kar neki, k da sm jst odgovorna za druge. Sm šla raj domov na kavč, je vsaj mir pa mi noben po glav ne skače.

Zdaj vsaj vem zakaj sm 11 let govorila da se ne bom poročilauser posted image


Vas je pa kar že nekaj v nizkem štartu.......boste hmal gospeuser posted image .......živčki kaj delajo? Jaz bom pomoje živčna k norc.....že zdej smuser posted image

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: poroka 2008
14.4.2008 9:19:59   
Anonimen
Aja včerej sem kupla Ožbeju srajčko s kravato,tok je kjut,da dol padeš.


Joj kolk lepo. Men so taki cartki, taki mali v oblekiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: poroka 2008
14.4.2008 9:32:22   
NATAŠI
Barbara in kje si kupila Ožbeju srajčko s kravato

karin sploh se ne ubadajta z mnenji drugih... če vama to odgovarja je to to.. drugač pa je sedaj že veliko porok na sredo tako da ne bosta edina. to če se pa kolega na vaju zgovarja je pa itak neodgovoren .. saj imaš svoja čustva in svoje želje ne pa tako kot drugi user posted image   Vidva uživajta v svojem začetnem planu in naredita VAJINO poroko user posted image user posted image   Okrog živčkov pa raje nebi user posted image , smo bili včeraj skupaj z enim parom ki se poročita danes dva meseca in sta čist na spidirana, kar kregata se skos ... živčki delajo, predvsem pa čustva

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: poroka 2008
14.4.2008 9:43:30   
baguSka
Punce sepetalka je v bolnici kot vem... vsaj tko ja nazadnje govorila! Jo pa tud jaz pogresam in mocno stiskam pesti, da je vse OK z njo!!!

In za anjo stiskam pesti, da je ze srecno porocena!

Svojo zgodbo o T2, vam pa naknadno sporocim!!user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: poroka 2008
14.4.2008 9:46:58   
baguSka
Joj boga karin.... zdej sele vidm kaksno sreco mava midva, da naju vsi razumejo in podpirajo pri najini odlocitvi!!user posted image  Ce bi blo pa tko kot pri tebi, bi se pa definitivno naskrivaj porocila... tko da sploh nebi NOBEN vedu in bi potem samo najavla, da sva se ZE porocila...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: poroka 2008
14.4.2008 9:49:49   
baguSka
ki se poročita danes dva meseca in sta čist na spidirana, kar kregata se skos ... živčki delajo, predvsem pa čustva


joj... sej u bistvu je full bedno tkole... glih tuhtam, da bi se midva tud ZIHER, ce bi mela veliko poroko in ceremonijo kot jo imate ostale klasicne neveste...

tko sva se pa izognila vsemu temu in se zaenkrat se nisva okol tega nic skregala in okol cesa drucga tud se ne in upam da se tud ne bova... user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: poroka 2008
14.4.2008 9:50:13   
bt08
Karin,če bi midva bla sama brez Ožbeja se ziher ne bi tko poročila,kot se bova.Bi šla sama nekam na Mauritius pa se tam poročila,pa vem da bi se lepo noro mela,tko pa Ožbeja ne upam za tok časa s seboj pelat,pa še majo protokol,kako tam zgleda poroka,pa ni fajn da je otrok zraven,bi rabla kako varstvo.

Tako ne daj se ne se pustit tašči!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Nataši v H&M sem jo kupla,taka je bolj športno eegantna,to bo mel čez dan,zvečer sem pa najdla še eno srajčko oranžno,da bo k nama pasal,res so dobre cunje.Sam za gor bi mu jaz dala take 3/4 bele hlače,pa Tomaž prav da ne,ker bojo koj umazane,sam jaz vem da mu jih bom šla kupit,ker so tok špasne.

Zdaj se grem pa uštimat,pa z eno kolegico ko se že 2 let nisva vidle na kavo,pol pa delat.

Aja držte pesti da nam postlo pograd pripelje danes ko ga že od okotbra dela eden.user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: poroka 2008
14.4.2008 10:03:33   
Bubamaraa
živčki, živčki, živčki, živčki, živčki

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: poroka 2008
14.4.2008 10:03:41   
Anonimen
Baguska midva mava tud T2. Je sicer trajal in trajal in trajal da so vse priključli. Sam zdej pa super dela, brez prekinitev. Sva zelo zadovoljna, čeprav sva k so nama tolk cajta urejal tud živčnga fasvala.

Mi je pa mami dala od atka prstan poročni, je rekla da ga je šparala zame k se bom poročila. Tko da sm si mal solzne kanale spucala. Prvo poročno darilo, pa mislim da ga ne more nihče potolčt po vrednosti. Ga sicer ne mislim nosit, ampak mi pa ful dost pomeni.

Pa še eno vprašanje mam. A pozna ktera kkšno dobro kozmetičarko, da bi mi gelirane nohte nardila? K mam katastrofo, pa bi rada mela lepe krempeljčke na porokiuser posted image . Sicer je sestra kozmetičarka, sam ne dela, k še študira, pa je rekla naj grem raj v kkšn salon, k ona pač tega še ni delala.


Buba....tko hudo je?user posted image

< Sporočilo je popravil karin24 -- 14.4.2008 10:04:06 >

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




ime za punco?
adock

ime za punco?

julija (41%)

ajda (35%)

tinkara (24%)


Število vseh glasov: 616

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!