|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
11.4.2008 9:18:32   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

srček okrog depilacije pa mislim da tista ki ti una potegne na hitr full manj boli... sicer jaz sama z depilatorjem se še nisem le mnenja drugih so taka


hm... jst se pa nebi strinjala... user posted image  no, mogoce res manj casa, ampak bolecina je pa vecja... ampak jst se itak ze 10 let depiliram, tko da mi je skor tko, kot bi se z britvico vlekla... edino bikinija pa ne moreeeem... user posted image  je pa se vedno britvica tista, ki opravi svoje... user posted image  - ne maram je!


Baguska, midve imava pa enak problem..jaz se tud ne morem po bikini predelu z depilatorjem depilirat in mi je prav grozno se z britvico brit, ker pol takoj zraste nazaj user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: poroka 2008
11.4.2008 9:19:06   
baguSka
Anja ph se verjetno ne more z nami ukvarjat, ker se pripravlja na jutrišnjo poroko....dvomim, da je en teden pred poroko, odpovedala poroko!!!!!!


Mocno upam da imas prav!! Mislim nanjo... in drzim pesti al fige zate, da bos dobila cevlje zase!!user posted image user posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: poroka 2008
11.4.2008 9:21:02   
baguSka
mi je prav grozno se z britvico brit, ker pol takoj zraste nazaj


ja, a ne!!!???? user posted image user posted image  sej jst bom sla bikini kr h kozmeticarki... sem bla ze 2x, pa sem jo sicer skor udarla, ampak se splaca mal potrpet... je vsaj en teden mir potem.. jao jao!

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: poroka 2008
11.4.2008 9:24:55   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

mi je prav grozno se z britvico brit, ker pol takoj zraste nazaj


ja, a ne!!!???? user posted image user posted image  sej jst bom sla bikini kr h kozmeticarki... sem bla ze 2x, pa sem jo sicer skor udarla, ampak se splaca mal potrpet... je vsaj en teden mir potem.. jao jao!


Če bom šla jaz kdaj h kozmetičarki na depilacijo bom vzela s sabo čelado..in če me slučajno vpraša čemu mu bo čelada, ji bom odgovorila "gospa, čelada je za vas, če boste slučajno pregroba z mano vas bom okrog ušes" user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: poroka 2008
11.4.2008 9:32:58   
NATAŠI
bubica jaz bi se rada dobila ampak imam takrat telovadbo (ob 16.00) tako da naslednjič user posted image user posted image

baguska a greš zdaj na dopust s kolegicam? Daj mi povej to ko se z depilatorjem potegneš tud korenino ven, a ne... in po 10 letih kakšen je rezultat so kaj bolj švoh in jih je manj?


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: poroka 2008
11.4.2008 9:41:34   
baguSka
Srccek!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: poroka 2008
11.4.2008 9:47:32   
baguSka
baguska a greš zdaj na dopust s kolegicam? Daj mi povej to ko se z depilatorjem potegneš tud korenino ven, a ne... in po 10 letih kakšen je rezultat so kaj bolj švoh in jih je manj?


dons baje zvem ce grem... user posted image

ja s korenino itak... in ti lahko povem, da se fuuuull pozna razlika v gostoti in trdoti dlak (od prej, ko sem britvico vlekla)... ampak je fino, ce si vsaj tam na ene 14 dni, 3 tedne mal potegnes z masinco... ker tamale hitro spet pridejo vn... tko kot lasje - nimas kej! ampak vedno veckrat si to nardis, vedno manj boli... jst si jih nisem zdele ze kaksen mesec pomoje in jih mam glih za vzorc... bo ta vikend ze spet mal cas, da jih odstranim... skratka: pri meni je blo tko, da sem tud za pogum sla najprej dvakrat h kozmeticarki, ker je res mogoce mal krajsa bolecina in nje glih ne morem skenslat tam... :)) in sem se pac pustila.. pol sem pa sama doma zacela - ampak moras takoj, torej sproti - ne smes cakat da ti ponovno fuuull zrastejo, drugac nisi nc nardila... ce sproti to pocnes, sploh ne ves da kej delas - cist resno! mene zna ta vikend ze mal spikat - ampak to je priblizno tak obcutek kot bi ne vem - mah nc u bistvu...

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: poroka 2008
11.4.2008 9:50:01   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

punce približno ob 16-ih ali mal čez bom v Citiju....katera je za kufe???????


Ma... sploh te ne j***m! Sodelavka na sampanc, nas pa na kufe!user posted image


kdor z majhnim zadovoljen ni, velika vreden ni....user posted image user posted image

kaj zdej??? katera pride....???

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: poroka 2008
11.4.2008 9:52:55   
baguSka
kdor z majhnim zadovoljen ni, velika vreden ni....


phaaa... user posted image user posted image user posted image  kaj pa ce ze mam velkega!?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: poroka 2008
11.4.2008 9:55:04   
baguSka
kaj zdej??? katera pride....???


jst pridm pod pogojem, da me peljes en krog... user posted image

ce ze noces castit... user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: poroka 2008
11.4.2008 10:04:19   
NATAŠI
ok baguska zanimiv podatek, najbolj je pa to pomembno da se rečijo in da niso več močne user posted image  user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: poroka 2008
11.4.2008 10:04:47   
NATAŠI
aja pa držimo pesti da boš šla user posted image  user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: poroka 2008
11.4.2008 10:19:50   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

kaj zdej??? katera pride....???


jst pridm pod pogojem, da me peljes en krog... user posted image

ce ze noces castit... user posted image
¸

itak, da se peljem..... pa tud za kufe dam....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: poroka 2008
11.4.2008 10:24:23   
NATAŠI
pa kaj ste se zdaj to kar danes zmenile ko jaz ne morem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: poroka 2008
11.4.2008 10:36:14   
baguSka
Natasi ce si sproti depiliras, potem itak da so redkejse... sej je logicno: ne rastejo glih vse enako hitro, ampak ene prej, druge kasneje... in dokler ti prve male potegnes ven, ti medtem zrastejo druge... itn... vmes je pa seveda mal pavze med enimi in drugimi... user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: poroka 2008
11.4.2008 10:37:20   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Natasi ce si sproti depiliras, potem itak da so redkejse... sej je logicno: ne rastejo glih vse enako hitro, ampak ene prej, druge kasneje... in dokler ti prve male potegnes ven, ti medtem zrastejo druge... itn... vmes je pa seveda mal pavze med enimi in drugimi... user posted image


odlično user posted image  user posted image  ... sem še bolj neučena ker smo do sedaj kar žiletko uporabljal user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: poroka 2008
11.4.2008 10:39:04   
baguSka
Natasi sej se u bistvu nismo nic menile... buba gre glih na ta konc, pa je slucajno razpolozena da casti... user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: poroka 2008
11.4.2008 10:44:36   
NATAŠI
ma saj vem da se niste nič menile ampak vseeno glih danes user posted image , pa saj  vi kar uživajte user posted image  user posted image  
Jaz moram pa zdaj do city parka ker grem iskat eno lepo čestitko za poroko (grem jutri na obred) se poroči moj sosed user posted image  user posted image  user posted image .. btw ali ima katera kakšen lep verz da ga pripišem user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: poroka 2008
11.4.2008 10:50:36   
Bubamaraa
baguska dej mi telefonsko na zs...da sva na liniji...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: poroka 2008
11.4.2008 12:39:24   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

mi je prav grozno se z britvico brit, ker pol takoj zraste nazaj


ja, a ne!!!???? user posted image user posted image  sej jst bom sla bikini kr h kozmeticarki... sem bla ze 2x, pa sem jo sicer skor udarla, ampak se splaca mal potrpet... je vsaj en teden mir potem.. jao jao!


Če bom šla jaz kdaj h kozmetičarki na depilacijo bom vzela s sabo čelado..in če me slučajno vpraša čemu mu bo čelada, ji bom odgovorila "gospa, čelada je za vas, če boste slučajno pregroba z mano vas bom okrog ušes" user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  


user posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: poroka 2008
11.4.2008 13:34:55   
NATAŠI
no kaj je zdaj a boste kaj čvekale ... jaz sem že čist zaspana, sem danes v službi čist sama

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: poroka 2008
11.4.2008 13:39:26   
SRCCEK
4 ure me ni, pa še ene strani niste napisale!!?? Se pa res vidi da je petek

Mi je všeč, da sem vas mal v smeh spravla z mojo čelado user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem šla kupit svečnike za čajne svečke in ta prvi prost trenutek se moram spravit na njega pisat najini imeni in datum user posted image user posted image user posted image ........to je še veliko dela user posted image user posted image user posted image ...ma glavno, da je volja, kajne punce user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: poroka 2008
11.4.2008 13:46:00   
NATAŠI
kakšne svečnike si to vzela da je čajna svečka notri, daj malo jih nam pokaži user posted image .. a to bosta imela namesto konfetkov ?

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: poroka 2008
11.4.2008 14:13:43   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

kakšne svečnike si to vzela da je čajna svečka notri, daj malo jih nam pokaži user posted image .. a to bosta imela namesto konfetkov ?

Evo sm jih poslikala in so v albumu. To so samo svečniki.......sej sm za probo gor napisala najini imeni (kako zgleda), potem bom pa še kupila roza čajne svečke v obliki rožice ter vse skupaj zavila v celofan in zavezala kar z rafijo!
To mi je boljš varijanta, kot piškoti al pa kakšni konfeti s trdimi bonboni....to ni moj stil......jaz imam rada uporabne stvari!!!
In kaj praviš Nataši...ti je všeč?


_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: poroka 2008
11.4.2008 14:28:49   
NATAŠI
srccek lepo je, ko bo svečka zraven in zavito bo še drugač izpadlo user posted image  ... to o uporabnosti imaš prav... jaz sem razmišljala da mi dala v male glažke med in to podariva...

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Ime za fantka?
podica2

Katero ime vam je najbolj všeč?

Izak (12%)

Vid (25%)

Enej (29%)

Svit (10%)

Lovro (21%)

Aidan (4%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!