|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
14.4.2008 10:21:02   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Mi je pa mami dala od atka prstan poročni, je rekla da ga je šparala zame k se bom poročila. Tko da sm si mal solzne kanale spucala. Prvo poročno darilo, pa mislim da ga ne more nihče potolčt po vrednosti. Ga sicer ne mislim nosit, ampak mi pa ful dost pomeni.


Buba....tko hudo je?user posted image


te čist raumem, ker sama sem dobila tudi prstane od moje stare mame in je tudi to bilo najlepše poročno darilo ..... user posted image


ja tolk hudo je.....user posted image


1 teden in 5 dni....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: poroka 2008
14.4.2008 10:23:13   
NATAŠI
no upajmo da je s sepatalko vse ok in pride kmalu domov user posted image user posted image

barbara jaz bom tud timoteja  v bolj športno oblekla (no športno-elegantno) bom šla kakšno šponsko srajčko kupit in tričetrt hlače.. .bomo pa videl kakšen bo avgust in mu bom bolj zadnje 14 dni kupila in ne prej... Zakaj pa boste pograd dobili? A to že za drugega otročka? user posted image  Uživaj na kavici, to je lepo da se vidita user posted image

karin zelo lepa gesta od mami user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  in krasen spomin... tako kot pri bubici user posted image user posted image user posted image  ... dobro kozmetičarko poznam .... javi mi na zs če te zanima okolica domžal oz.... mal  ven

bubicaaaaa.... no povej nam kaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: poroka 2008
14.4.2008 10:24:02   
NATAŠI
a imata že vse pripravljeno? A te bo oddal oče?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: poroka 2008
14.4.2008 10:40:58   
baguSka
1 teden in 5 dni....


Go buba, go buba, go buba, go buba, go buba, go buba, go buba...!!!user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: poroka 2008
14.4.2008 10:42:20   
baguSka
A to že za drugega otročka?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja... barbara, se vedno cakamo!!!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: poroka 2008
14.4.2008 10:43:28   
baguSka
Natasi kok pa stanejo taki nohti!!?? In... a obstaja kaksna slika na netu, da vidim kako to zgleda!??

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: poroka 2008
14.4.2008 10:47:53   
NATAŠI
stanejo 25 eur, slike pa nimam

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: poroka 2008
14.4.2008 10:55:00   
SRCCEK
Ojla nevestice

Ne. ne sej nisem več huda na mojga..............sem bla pa v petek zvečer, ko je prišel domov in ga vprašam "in kje imaš prstane"...pa pravi da v avtu in naj jih grem iskat.....in sem šla v avto 2x pogledat in pridem nazaj in mu pravim naj me neha zaj......, da jih v avtu ni, da sem čist celga preiskala in JIH NI!!! In začne mal gruntata.........ja sm jih sodelacu kazal po službi...verjetno so v kamionu ostali ali pa v pisarni na mizi user posted image user posted image user posted image  in sem misla da me bo kap........ni imel pojma kje so AAAAAAAA in je šel takoj zjutraj v Ljubljano jih iskat in hvala bogu jih je imel v kamionu in so ful lepiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image  in prav mi je prstanček user posted image user posted image user posted image user posted image ...sam kamenčki se pa komaj kaj vidijo, k so čist ta mali!!!

Tolk o moji jezi na mojega user posted image user posted image user posted image
To sem vam hotla sporočit, ker ne vem če bom ta teden kej velik na netu, ker sem do konca zbolela in moram do dohtarja po kak antibiotik, ker me tako žrelo boli, da komaj govorim.......pa ob 12 uri imam še psihologa z Maticem user posted image user posted image user posted image  k nimam energije še za to,.......upam, da bo hitro minilo in da bo priden!!

BUBA že meni se mozoli kažejo pa mam še mesec do poroke, kaj šele tebi kajne user posted image user posted image user posted image  sicer pa bomo v mislih s tabo na tvoj dan D user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

AJA, čeveljčke sm si tut kupila.......v MODARTU v Domžalah (so bli moje zadnje upanje) satenaste (kar mi ni najbolj všeč-če bo dež) ampak so pa zelo udobni in upam, da bodo tudi na poročni dan udobni user posted image user posted image user posted image user posted image  me pa malo moti, ker je peta samo 3,5 cm velika....se počutim, k da je sploh ni user posted image user posted image user posted image .....to je to za dane sod mene..zdej pa počasi grem po malega v vrtecin k psihologu....wish me luck!!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:02:39   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Baguska midva mava tud T2. Je sicer trajal in trajal in trajal da so vse priključli. Sam zdej pa super dela, brez prekinitev. Sva zelo zadovoljna, čeprav sva k so nama tolk cajta urejal tud živčnga fasvala.
Midva sva tudi ful zadovoljna,Je pa res nekaj časa trajalo.
Mi je pa mami dala od atka prstan poročni, je rekla da ga je šparala zame k se bom poročila. Tko da sm si mal solzne kanale spucala. Prvo poročno darilo, pa mislim da ga ne more nihče potolčt po vrednosti. Ga sicer ne mislim nosit, ampak mi pa ful dost pomeni.

O ful lepo.user posted image

Pa še eno vprašanje mam. A pozna ktera kkšno dobro kozmetičarko, da bi mi gelirane nohte nardila? K mam katastrofo, pa bi rada mela lepe krempeljčke na porokiuser posted image . Sicer je sestra kozmetičarka, sam ne dela, k še študira, pa je rekla naj grem raj v kkšn salon, k ona pač tega še ni delala.
Jaz poznam eno,ampak je iz Ljubljane-Črnuče

Buba....tko hudo je?user posted image Ti čisto verjamemuser posted image Jaz bom en večer vzela al pomirjevalouser posted image al pa že zjutraj na tešče ruknilauser posted image

 
Naj te ne zmoti kaj si drugi mislijo in prepričujejo.To je tvoj in samo tvoj dan.Lahko pa še seznam povabljenih popravišuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:06:35   
NATAŠI
srček tole sta pa imela štorijo s prstani user posted image  user posted image  no da sta jih le najdla in da so lepi user posted image ... pa pocajtaj se user posted image user posted image , pa bravo za čeveljčke user posted image  user posted image  ... .Dobro opravita pri psihologu, itak da bo raztural user posted image

meni je tud moj rekel da bom mogla kaj vzet da ne bom skos jokala pa moja mami bo mogla tud kaj vzet user posted image  user posted image  ... a se dobi kaj ?

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:08:04   
Bubamaraa
ja oddal me bo oče.... pred nama bo pa Danaja nosila rožice in jih stresala potleh, zraven nje pa od nje prijateljica Nastja, ki bo nosila prstančke...

živčki živčki živčki živči user posted image user posted image user posted image user posted image

ja nohte si grem rihtat naslednji petek..... omg....user posted image user posted image user posted image

mozolji; raje sploh ne bi o tem...user posted image user posted image user posted image

konfete mam narejene..... jih dam zvečer v album.....


en primer mojih živcev; v petek sem si kar kupila še ene poročne čevlje...user posted image  sej pravim, da živci, živci, živci, živci user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:08:31   
pikovit
Punce sem ravno včeraj listala katalog Quelle in videla nekaj stvari za vaše malčke in malčice.Nekaj se najde.Poglejte si na netu.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:10:38   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa




en primer mojih živcev; v petek sem si kar kupila še ene poročne čevlje...user posted image  sej pravim, da živci, živci, živci, živci user posted image user posted image user posted image



user posted image  vidiš vsaka stvar je za nekaj dobra in slabauser posted image
GO BUBA GO

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:11:56   
pikovit
Srcek dobro opravita in pocajti se.user posted image user posted image user posted image  za prstaneuser posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:13:03   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

stanejo 25 eur, slike pa nimam


Natasi saj se vidi tvoja roka z prstanomuser posted image  v albumu.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:14:59   
NATAŠI
bubica user posted image  ... haha boš imela rezervo če se ti bodo noge preveč potile user posted image  user posted image  user posted image  .. no konfetke pa le pokaži user posted image . A drug teden si pa verjetno frej a ne? Ali oče te bo oddal na civilni, kako pa v cerkvi? Glede mozoljčkov pa puder dela čudeže user posted image  user posted image  .. a s kozmetičarko si zmenjena? Kakšna bo frizurca?

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:15:58   
NATAŠI
pikovit user posted image  ja se vidi ampak ne vem če so bili takrat frišno narejeni ... zdaj jih imam, pridi pogledat user posted image  user posted image  imam roza rožice gor user posted image  user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:18:24   
pikovit
Eto, midva sva včeraj dokončala mojo verižico.Dobila sem konfeteuser posted image ,kupila gatke in nogavičke za v čevelj.Sem se odločila,da ne bom imela samostoječk.Kupila sem tudi material za zahvale.Zdej pa spet malo akcije.user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:19:23   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

pikovit user posted image  ja se vidi ampak ne vem če so bili takrat frišno narejeni ... zdaj jih imam, pridi pogledat user posted image  user posted image  imam roza rožice gor user posted image  user posted image


A si se slikala?Daj me zanima?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:22:01   
NATAŠI
pikovit nisem se slikala user posted image , če se spomnim bom zvečer slikala moje nohtke pa da vam še pokažem vzorce vabil ki sem jih včeraj naredila user posted image  user posted image  ... pokaži nam verižico user posted image  

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:28:00   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

pikovit nisem se slikala user posted image , če se spomnim bom zvečer slikala moje nohtke pa da vam še pokažem vzorce vabil ki sem jih včeraj naredila user posted image  user posted image  ... pokaži nam verižico user posted image  


Ok velja.Jaz bom pa tudi zvečer dala vse v album

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:34:13   
Anonimen
Jaz pa nimam gesel od vaših albumov pa me firbc matrauser posted image

(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:43:49   
baguSka
Karin tega nimamo v teh albumih na RR, ampak imamo enega prou posebnega - skupnega, kjer limamo vse fotke od nase poroke... Ker ga nisem jaz odprla, ti jaz raje nebi izdala gesla, ceprav mislim, da punce nebi mele nic proti, glede na to, da si nasa.. :))

Punce?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:45:53   
baguSka
Aja... sem vam pozabila povedat: da tisto oblekco, k sm jo narocila preko neta, ne morem dobit. Baje je razprodana... user posted image  Tko da grem ta teden v akcijo iskat po vseh stacunah!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:46:48   
NATAŠI
Mene ne moti če ima karin geslo, ker je nevestica user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




znamke igrač
sindarin

Katere znamke igrač najpogosteje kupujete za otroke mlajše od 1 leta?

Chicco (17%)

Fisher Price (28%)

Tiny Love (14%)

Playgro (3%)

drugo (5%)

znamka mi ni pomembna (34%)


Število vseh glasov: 308

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!