|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:47:39   
NATAŠI
baguska smola... pejt v esprit pogledat če imajo kaj, ker od tam imam jaz eno oblekco je full dobra user posted image  .. mal se po cityparku sprehodi user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:52:26   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

Mene ne moti če ima karin geslo, ker je nevestica user posted image


enako tudi mene me ne moti, ker je nevestica!user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:54:29   
fragola
jaz sem čez vikend delal, vabila, končnouser posted image
In vam povem, da sem prav ponosna, ker so mi zelo všečuser posted image
Zvečer vam jih pokažem!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: poroka 2008
14.4.2008 11:57:18   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Aja... sem vam pozabila povedat: da tisto oblekco, k sm jo narocila preko neta, ne morem dobit. Baje je razprodana... user posted image  Tko da grem ta teden v akcijo iskat po vseh stacunah!!user posted image user posted image user posted image user posted image


Baguska ja šituser posted image Poglej še Quelle,pa v H&M se splača kaj pokukat.Sem bila tem,pa že imajo take poletne oblekce

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: poroka 2008
14.4.2008 12:14:01   
baguSka
Evo.. ta teden sem hotla it glih v CP-ja! Tko da upam da bom kej nasla.user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: poroka 2008
14.4.2008 12:30:29   
fragola
baguska itak dej , da boš našla neki!!!user posted image
Verjetno si zelo postavna in ti paše vse kar si deneš na sebe, tako, da pomoje boš ziher kej dubila!!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: poroka 2008
14.4.2008 12:40:39   
baguSka
Verjetno si zelo postavna in ti paše vse kar si deneš na sebe,


Vic stoletja!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Si pozabla, ko sem zadnjic pisala kako sem sla oblekco kupovat in sta se dve zenske okol mene smuglale, da mi obleko zapele!!??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: poroka 2008
14.4.2008 12:47:55   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

živčki, živčki, živčki, živčki, živčki

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Boga,lase si pa pust da navš plešasta na poroki!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: poroka 2008
14.4.2008 12:48:42   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Verjetno si zelo postavna in ti paše vse kar si deneš na sebe,


Vic stoletja!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Si pozabla, ko sem zadnjic pisala kako sem sla oblekco kupovat in sta se dve zenske okol mene smuglale, da mi obleko zapele!!??user posted image user posted image user posted image


ma pomoje. nisi debela, ker pomoje čene nebi kupovala take oblekce za suhice!!!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: poroka 2008
14.4.2008 12:49:46   
baguSka
user posted image user posted image user posted image user posted image  kr mal boljs poglej tisto rumeno... je najbolj siroka od vseh!!! le vprasanje zakaj, a ne?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: poroka 2008
14.4.2008 12:50:19   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: karin24


Mi je pa mami dala od atka prstan poročni, je rekla da ga je šparala zame k se bom poročila. Tko da sm si mal solzne kanale spucala. Prvo poročno darilo, pa mislim da ga ne more nihče potolčt po vrednosti. Ga sicer ne mislim nosit, ampak mi pa ful dost pomeni.

Bravo za tvojo mami,zelo lepo darilo,jaz bi bila tudi takih daril vesela.user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa še eno vprašanje mam. A pozna ktera kkšno dobro kozmetičarko, da bi mi gelirane nohte nardila? K mam katastrofo, pa bi rada mela lepe krempeljčke na porokiuser posted image . Sicer je sestra kozmetičarka, sam ne dela, k še študira, pa je rekla naj grem raj v kkšn salon, k ona pač tega še ni delala.

Jaz k eni hodim,v Voklo, 23 pa odpira salon v Medvodah,ima pa nohte na akrulu,ne na gelu.Ima vse od nege telesa,obraza,pedikuro,manikuro,depilacije....



_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: poroka 2008
14.4.2008 12:52:31   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

user posted image user posted image user posted image user posted image  kr mal boljs poglej tisto rumeno... je najbolj siroka od vseh!!! le vprasanje zakaj, a ne?user posted image user posted image user posted image user posted image


ma ne verjamem, ker duge k si gledala npr. una olivno zelena je za suhice!!!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: poroka 2008
14.4.2008 12:52:50   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI


barbara jaz bom tud timoteja  v bolj športno oblekla (no športno-elegantno) bom šla kakšno šponsko srajčko kupit in tričetrt hlače.. .bomo pa videl kakšen bo avgust in mu bom bolj zadnje 14 dni kupila in ne prej... Zakaj pa boste pograd dobili? A to že za drugega otročka? user posted image  Uživaj na kavici, to je lepo da se vidita user posted image



No jaz sem že iz kavice,prav fajn je blo sedet na sončku pa srkat močno tekočino,da me sestavi skup.Sem mela spet more ponoč.user posted image user posted image user posted image

Pograd pa zato,ker enkat bomo ziher še mel kakega razbojnika oz razbojnico in upam da čimprej.user posted image Mal že za naprej mislim.

Ja pa ne bo danes,ne more user posted image user posted image user posted image ,jutri je reku,bomo vidli,ker je blo že kr nekejkrat jutri al pa konec tedna.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: poroka 2008
14.4.2008 12:54:05   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

A to že za drugega otročka?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja... barbara, se vedno cakamo!!!



Baguska a se zmenva da ti prva zveš za mojo user posted image ?user posted image user posted image user posted image Pol te pa še prosim da boš botrca,k vem da maš rada otročke!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: poroka 2008
14.4.2008 12:55:48   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

Ojla nevestice

Ne. ne sej nisem več huda na mojga..............sem bla pa v petek zvečer, ko je prišel domov in ga vprašam "in kje imaš prstane"...pa pravi da v avtu in naj jih grem iskat.....in sem šla v avto 2x pogledat in pridem nazaj in mu pravim naj me neha zaj......, da jih v avtu ni, da sem čist celga preiskala in JIH NI!!! In začne mal gruntata.........ja sm jih sodelacu kazal po službi...verjetno so v kamionu ostali ali pa v pisarni na mizi user posted image user posted image user posted image  in sem misla da me bo kap........ni imel pojma kje so AAAAAAAA in je šel takoj zjutraj v Ljubljano jih iskat in hvala bogu jih je imel v kamionu in so ful lepiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image  in prav mi je prstanček user posted image user posted image user posted image user posted image ...sam kamenčki se pa komaj kaj vidijo, k so čist ta mali!!!

Tolk o moji jezi na mojega user posted image user posted image user posted image
To sem vam hotla sporočit, ker ne vem če bom ta teden kej velik na netu, ker sem do konca zbolela in moram do dohtarja po kak antibiotik, ker me tako žrelo boli, da komaj govorim.......pa ob 12 uri imam še psihologa z Maticem user posted image user posted image user posted image  k nimam energije še za to,.......upam, da bo hitro minilo in da bo priden!!




Sam da ste našl prstančke,user posted image user posted image user posted image  vidiš pol tvoj dragi pozna tvoje prstke,da pravo velikost zadane.user posted image user posted image user posted image

Pa čimprej se pozdravi,da boš lahko delala za svoj dan d,ki se približuje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: poroka 2008
14.4.2008 12:55:50   
fragola
aja baguska kaj pa potovanje?
greš?

srček upam, da se čimprej pozdraviš!!!user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil fragola -- 14.4.2008 12:56:51 >

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: poroka 2008
14.4.2008 12:57:22   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Eto, midva sva včeraj dokončala mojo verižico.Dobila sem konfeteuser posted image ,kupila gatke in nogavičke za v čevelj.Sem se odločila,da ne bom imela samostoječk.Kupila sem tudi material za zahvale.Zdej pa spet malo akcije.user posted image



Čakamo slikice!user posted image user posted image user posted image
Jaz bom pa tud poslikala mal kr mamo novega,sam da mi nekej pri compu popravjo,mi nagaja.

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: poroka 2008
14.4.2008 12:58:29   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

jaz sem čez vikend delal, vabila, končnouser posted image
In vam povem, da sem prav ponosna, ker so mi zelo všečuser posted image
Zvečer vam jih pokažem!




Tudi mene firbec matra kaka vabila mate,slikice limajte!user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: poroka 2008
14.4.2008 12:59:20   
bt08
Sej res Baguska a gremo na dopust a ne?user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: poroka 2008
14.4.2008 13:02:28   
baguSka
ma ne verjamem, ker duge k si gledala npr. una olivno zelena je za suhice!!!


HEHE... user posted image user posted image  ja to so samo modeli oz kroji!! kaj pa ves kaksno stevilko bi jaz rada!!user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: poroka 2008
14.4.2008 13:04:26   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

A to že za drugega otročka?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja... barbara, se vedno cakamo!!!



Baguska a se zmenva da ti prva zveš za mojo user posted image ?user posted image user posted image user posted image Pol te pa še prosim da boš botrca,k vem da maš rada otročke!



user posted image user posted image user posted image  ej komot!! a pa ni res zdej ze kr neki casa minil, da bi mogla ze zdavni tardeco dobit!?

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: poroka 2008
14.4.2008 13:05:43   
baguSka
aja baguska kaj pa potovanje?
greš?


se vedno ne vem.... una punca fuuuull zavlacuje na sihtu.... pomoje ne upa vprasat!?user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: poroka 2008
14.4.2008 13:06:20   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ma ne verjamem, ker duge k si gledala npr. una olivno zelena je za suhice!!!


HEHE... user posted image user posted image  ja to so samo modeli oz kroji!! kaj pa ves kaksno stevilko bi jaz rada!!user posted image


ma še zmeraj me ne prepričašuser posted image ,ker zatake obleke moraš imet postavouser posted image

dej rajši povej če greš na morje!!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: poroka 2008
14.4.2008 13:08:18   
fragola
sem vidla zdej odgovor!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: poroka 2008
14.4.2008 13:09:02   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

A to že za drugega otročka?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ja... barbara, se vedno cakamo!!!



Baguska a se zmenva da ti prva zveš za mojo user posted image ?user posted image user posted image user posted image Pol te pa še prosim da boš botrca,k vem da maš rada otročke!



user posted image user posted image user posted image  ej komot!! a pa ni res zdej ze kr neki casa minil, da bi mogla ze zdavni tardeco dobit!?



Ne še jo mam na 28 dni,tko da konec meseca oz drug teden zveš?Drž pesti!user posted image  Sam bi še mal počakal z bebico,da lahko se še fajn poslovim od samskega stanu,da kej vase močnega vržem,pa fajn zažuram!

Me je minilo tisto grdo razpoloženje,zgleda da velik vreme dež vpliva name,dans ko je sonček,kr sijem!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




zelišča v lončkih
muška

jih posejete same? če da, prosim komentitrajte katere

sama posejem (29%)

kupim (71%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!