|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
9.4.2008 8:43:01   
baguSka
pa je prišel vmes nakup mojega avta in sva mogla mal pri fanancih stisnit....


pa ocala tud... user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: poroka 2008
9.4.2008 8:43:18   
bt08
Jutro!

Buba za avto pa za poročno porovanje!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kdaj pa šibata,a sama brez  Danaje?Mi gremo kr vtroje!

Nataši a boš pol une na rožici naročila konfetke?

Pri meni pa nič novega,včerej smo mal praznovali mojga bratca k je mel rojstni dan,pol smo se pa mal valal doma,pa tečnobo zganal.Ožbej je bil tok tečen,da to ni res.Upam da bo dans kej boljš.Aja pa dans če bo sreča na naši strani,dobimo po 6 mescih postl oza Ožbeja,upam,če ne mu unmu jajca otrgam,k ga mam dovolj že počas.user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: poroka 2008
9.4.2008 8:45:29   
baguSka
baguška ti greš tud danes za avto gledat a ne


ne.. midve sva na petek prestavle, ker je ona mogla it nekam sluzbeno za 2 dni..

buba user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: poroka 2008
9.4.2008 8:46:45   
baguSka
Ožbej je bil tok tečen,da to ni res


A spet? Mensezdi da vsak dan to napises...!?user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: poroka 2008
9.4.2008 8:55:09   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

pa je prišel vmes nakup mojega avta in sva mogla mal pri fanancih stisnit....


pa ocala tud... user posted image user posted image


user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: poroka 2008
9.4.2008 8:55:56   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Jutro!

Buba za avto pa za poročno porovanje!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kdaj pa šibata,a sama brez  Danaje?Mi gremo kr vtroje!

Nataši a boš pol une na rožici naročila konfetke?

Pri meni pa nič novega,včerej smo mal praznovali mojga bratca k je mel rojstni dan,pol smo se pa mal valal doma,pa tečnobo zganal.Ožbej je bil tok tečen,da to ni res.Upam da bo dans kej boljš.Aja pa dans če bo sreča na naši strani,dobimo po 6 mescih postl oza Ožbeja,upam,če ne mu unmu jajca otrgam,k ga mam dovolj že počas.user posted image



šibava sama dva in sicer od 3.5.-10.5 pa iz Ljubljane....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: poroka 2008
9.4.2008 8:56:52   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

baguška ti greš tud danes za avto gledat a ne


ne.. midve sva na petek prestavle, ker je ona mogla it nekam sluzbeno za 2 dni..

buba user posted image


kaj si me zdej najdla....user posted image  user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: poroka 2008
9.4.2008 9:06:33   
baguSka
user posted image user posted image user posted image

Dej povej, ce je ze kej novga z anjoph al kako je ze!?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: poroka 2008
9.4.2008 9:17:19   
Bubamaraa
ne vem kako je z AnjoPH... upam, da se je pomirila in da se je s svojim bodočem možem pogovorila...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: poroka 2008
9.4.2008 9:37:20   
baguSka
Ja, jaz tud... ker se mi res ne zdi smiselno kenslat poroko zaradi enega brezveznega dogodka... kaj je to proti njuni ljubezni!? Ce drugace vse klapa in je vse tako kot mora bit? Nic. In upam da je spoznala to.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: poroka 2008
9.4.2008 9:50:39   
NATAŠI
barbara tiste konfetke na rožico ne bova naročila ker so čist predragi

bubica full dobr, prej sta lepo še frej čez prvomajske potem pa gas na avion in novemu user posted image  naproti user posted image  user posted image , mogoče pa a ne user posted image

lepo bi bilo ja da se nam Anja malo oglasi

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: poroka 2008
9.4.2008 9:54:16   
Bubamaraa
ja takoj po prvomajskih odpotujeva....user posted image user posted image user posted image  

eno roštiljado dava še čez pol pa gasa na avion....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: poroka 2008
9.4.2008 10:07:56   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

danes grem po avtooooo user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: poroka 2008
9.4.2008 10:11:46   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

ja takoj po prvomajskih odpotujeva....user posted image user posted image user posted image  

eno roštiljado dava še čez pol pa gasa na avion....user posted image user posted image user posted image



Čestitke Bubauser posted image .Sicer nisem zasledila kam,ampak ziher bo kuluser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: poroka 2008
9.4.2008 10:15:41   
pikovit
Punce imam eno vprašanje.Ali je obvezni imeti samostoječke spodaj,pod obleko?Ker to res ni zameuser posted image Sem si pa zato kupila une nogavičke,ki imajo prste pokrite.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: poroka 2008
9.4.2008 10:19:59   
baguSka
Ali je obvezni imeti samostoječke spodaj,pod obleko?


NIC ni obvezno!!! Obleci tisto, kar TEBI pase!!! Kaj a mislis da se ne bos smela porocit, ce ne bos samostojecih nogavic mela?user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: poroka 2008
9.4.2008 10:23:50   
SRCCEK
To je odvisno od tebe kake nogavice boš nosila (po moje)...če ne maraš samostoječih, pa pač imej navadne.....sam upam, da se ne poročiš poleti, ker potem boš pa crknila od vročine user posted image user posted image user posted image user posted image
In zakaj ne maraš samostoječih??

BUBA hvala ti za tvojo pomoč user posted image user posted image user posted image user posted image  in čestitam k izbrani destinaciji za poročno potovanje!!user posted image user posted image user posted image user posted image  A Danaja gre z vama???

Jaz sem bila včeraj pri cvetličarki in sem jo vprašala, koliko bi prišel naprni šopek iz vrtnice (za svate), če bi ga ona naredila in je rekla da 3 eure user posted image user posted image , tko da sem rekla hvala lepa, mi jih pa ne bomo imeli in se je strinjala. Ji bom raje naročila cvetje za poročno dvorano, bo lepše!!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: poroka 2008
9.4.2008 10:29:19   
baguSka
U bistvu je podvezica tista, ki je nekako 'obvezna'... najlonk pa tud ce nimas... user posted image  Jaz jo bom tud mela, pa ceprav ne bo ohceti... ze zarad tega, ker pravijo, da prinasa sreco in zato, da se bo moj zenin oz takrat ze moz, mal potrudu zame, zvecer v pojstli... mal zabave in popestritve.user posted image

Drugac ap tud jst en maram samostojecih!!! Edino za mojga jih kdaj gor ruknem - v pojstli seveda.user posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: poroka 2008
9.4.2008 10:32:39   
NATAŠI
srček midva tud študirava o naprsnih šopkih, ker je poleti pa vroče je in ima vsak bolj tanko bluzico pa da ne pikamo ... če se odločiva pa itak tako varianto ko je suho cvetje oz... brez pravih rožic

o samostoječih nogavicah je pa čist tvoja odločitev, kar ti paše in kar ti odgovarja

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: poroka 2008
9.4.2008 10:34:37   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

U bistvu je podvezica tista, ki je nekako 'obvezna'... najlonk pa tud ce nimas... user posted image  Jaz jo bom tud mela, pa ceprav ne bo ohceti... ze zarad tega, ker pravijo, da prinasa sreco in zato, da se bo moj zenin oz takrat ze moz, mal potrudu zame, zvecer v pojstli... mal zabave in popestritve.user posted image

Drugac ap tud jst en maram samostojecih!!! Edino za mojga jih kdaj gor ruknem - v pojstli seveda.user posted image


Enako Baguska.Za posteljne igrice,jih pa imamuser posted image Se pojstla kar vžgeuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: poroka 2008
9.4.2008 10:34:41   
bt08
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ožbej je bil tok tečen,da to ni res


A spet? Mensezdi da vsak dan to napises...!?user posted image


To pa ni res,ka pa me jeziš,že tk osem hiter jezna pa užaljena zadnje čase !!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Takoj em v jok spravte,občutljiva sem k ne vem kaj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj so ti pa nogavice v postli?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Takrat jih moreš dol dat ne pa gor!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: poroka 2008
9.4.2008 10:36:05   
fragola
Dober dan!
buba čestitam za potovanjeuser posted image user posted image user posted image , še malo pa boš rekla usodni DA!
Pa za avto tudi čestitam!user posted image user posted image user posted image


Tudi jaz upam da je z AnjoPH vse v redu!user posted image



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: poroka 2008
9.4.2008 10:44:34   
pikovit
Sem brala en forum,pa jih imajo skoraj vse.Pa sem šla gledat kateri mesec je.Poletje.Mi je pa kar vroče ratal,kaj šele takratuser posted image Pa sem mislila,da je to kakšen trend.

Baguska a si šla kaj v Qelle pogledat,za oblekco.
Bubamara a si dobila mailuser posted image ?

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: poroka 2008
9.4.2008 10:46:24   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ožbej je bil tok tečen,da to ni res


A spet? Mensezdi da vsak dan to napises...!?user posted image


To pa ni res,ka pa me jeziš,že tk osem hiter jezna pa užaljena zadnje čase !!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Takoj em v jok spravte,občutljiva sem k ne vem kaj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj so ti pa nogavice v postli?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Takrat jih moreš dol dat ne pa gor!user posted image user posted image user posted image user posted image




Barbi a si delala test?Mogoče je pa user posted image Znaki so čist vsiuser posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: poroka 2008
9.4.2008 10:56:14   
Bubamaraa
pikovit maila nisem dobila....user posted image

srccek ni kej....user posted image

na poročno potovanje greva pa sama dva.... in res komi čakam....čeprav bom ful pomoje Danajo pogrešala...user posted image

jaz sem si glih včeri kupla dvoje samostoječe nogavice pa so mi premajhne.... in ene sem odprla in jih ne morem vrniti...druge bom pa pomoje kr nazaj nesla....ker bi blo pa ful grdo, da bi mela čist v kože užrte...user posted image

kje imajo bolj velike številke???


barbara jst mislim, da se neki dogaja okrog tebe...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Vrednote
awwa

Katera od naštetih vrednot vam je najpomembnejša in jo v življenju postavljate na najvišjo stopničko?

zdravje (69%)

ljubezen (24%)

mir (3%)

prijateljstvo (2%)

delo (posledično denar) (0%)

šport (1%)


Število vseh glasov: 220

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!