|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:04:47   
baguSka
Baguska a si šla kaj v Qelle pogledat,za oblekco.


Nisem. Naceloma nikoli ne narocam tkole... otto sem slucajno zadnjic enkrat v savni narajmala in so mi ble full lusne oblekce notr... in sem sla pol na net gledat in sem te izbrala.user posted image  Ni pa se cist nujno da jo bom tud tko narocila... Bom sla raj se mal okol pogledat.user posted image  Ceprav mi je to taaaakaaaaa muka.... user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4401
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:07:27   
baguSka
kje imajo bolj velike številke???


v vsaki stacuni z nogavicami... razen ce nisi glih big mama... user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4402
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:09:14   
baguSka
barbara ne se jezit in zalostit no..... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4403
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:13:30   
anabanana
Ciao punce, hvala tistim, ki ste mi čestitale na DIP za zarokouser posted image

Kaj se lahko pofočkam tukaj pri vas pliiis?user posted image

Ne vem, kako "prit noter" glede na to, da ste že tooooliko napisaleuser posted image  177 strani halo!!!user posted image user posted image user posted image  Kaj mi lahko kdo naredi kratek povzetek?user posted image

Midva sva se zaročila v soboto, poroka bo pa avgusta (sva hitra neuser posted image , čeprav po eni strani se meni zdaj zdi avgust še fuuul daleč), predvidoma 23.08.08 ... vprašajte kar vas zanima in mi malo pomagajte, da se znajdem na teh vaših turbo stranehuser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4404
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:17:37   
NATAŠI
ja barbara mal si sumljiva user posted image  user posted image

mene tud bega ko se poročiva avgusta bo full vroče pa še nogavice user posted image  ampak na boso nogo je pa tud čudn tako da jih bomo kar imeli ...

bubica ja kako si dobila majhno številko saj te ni nič skupi pa so ti še premajhne

ananabanana user posted image  user posted image  dobrodošla in na isti dan se poročiva user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4405
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:17:48   
anabanana
Evo sem že primerno spremenila avatar, čeprav ta mi ni preveč podobna, ker sem blonduser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 4406
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:18:37   
NATAŠI
povzeteka, vse živo kar rabimo za poroke.. prstani, civilne, cerkvene, obleke (so bila prva temauser posted image ) pa vabila in vse ostalo ... tako da se boš kar brez problema vklopila.. .ker tud avte kupujemo user posted image  user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4407
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:20:30   
anabanana
NATAŠI hvala za dobrodošlico!

A potem bova skupaj odštevali dneve? Seper ejuser posted image

No, koliko dni je še?user posted image user posted image

Pupe ste kje limale slikice od poročnih oblekc? Se še katera poroči tako kot jaz in NATAŠI ko bo ful vroče? Kaj boste oblekle?

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 4408
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:24:11   
fragola
anabana dobrodošlauser posted image Kot ti je že Nataši, povedala kaj so ble prve teme!
Jaz pa ti priporočam, da čimprej rezerviraš datum(seveda če ga niste še), poiščeš gostilno kjer bosta imela večerjo, fotografa, pa obleko zate in za njega, drugo potem so vabila, konfeti, šopek, ...

baguska kaj je pa s Sejšeli a greš, kako ste se kaj zmenle?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4409
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:24:21   
Lepotica
user posted image

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 4410
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:27:17   
Anonimen
ana, najin poročni piknik bo tudi 23.8user posted image
No uraden del pa 20.8.

Jaz sem se odločila da bom na uradnem delu v hlačah in čez obleka do kolen(postrani rezana). Za barvo se še odločam. Pa špičaki.  Na pikniku bomo pa itak bolj sproščeno oblečeniuser posted image .
Oba bova imela olivno zelene hlače z žepi in rdečo majico. Na moji bo pisalo žena na njegovi pa mož.user posted image
Midva sva mal izvenserijskauser posted image

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4411
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:28:08   
Lepotica
Taka bo moja.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4412
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:29:14   
fragola
Lepotica lepo obleko boš imela!user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 4413
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:30:32   
Lepotica
Hvala. Enim je kičasta ampk meni je lepa

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4414
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:33:24   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Hvala. Enim je kičasta ampk meni je lepa


Važno je, da je tebi lepa ne drugim, ker konec koncev se gre za tvojo poroko!!!

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 4415
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:43:00   
Bubamaraa
anabanana dobrodošla....user posted image user posted image user posted image .. ja pogoj je, da se priključiš, da prebereš vseh 177 strani...user posted image user posted image user posted image













sej neeeeeee.....user posted image user posted image user posted image

Nataši dala mi je številko L in mi je premajhno...user posted image ...sej sem ornk baba...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4416
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:50:29   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Evo sem že primerno spremenila avatar, čeprav ta mi ni preveč podobna, ker sem blonduser posted image


uff... hitr spremeni! ker jaz sem namrec identicna svojemu avatarju!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 4417
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:52:07   
baguSka
baguska kaj je pa s Sejšeli a greš, kako ste se kaj zmenle?


se nc ne vem...........user posted image  baje so sle vceri placat za 4, ampak se se ne ve katera gre zravn...user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4418
   RE: poroka 2008
9.4.2008 11:59:46   
SRCCEK
ANABANANA DOBRODOŠLA user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LEPOTICA lepo obleko imaš in najbolj pomemebno je, da se TI v njej dobro počutiš...kot princeska user posted image

Zdele med malco smo skočile s kolegico mal po štacunah za čevlje....v Oni so ful lepi čevlji od la scarpe in sva jih šli pogledat..............user posted image user posted image user posted image  grozaaaaa....sama plastika.....tko da sm še vedno brez čevljev user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sem pa prišla do drugo ugotovitve....katere? da moj user posted image  ne bo imel telovnika!!!!! zakaj ne? zato ker je v Muri komplet telovnik in kravata 200 EUR user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...................to bo moj user posted image  vesel user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...da mu ne bo treba še telovnika nosit user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4419
   RE: poroka 2008
9.4.2008 12:00:17   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

ana, najin poročni piknik bo tudi 23.8user posted image
No uraden del pa 20.8.

Jaz sem se odločila da bom na uradnem delu v hlačah in čez obleka do kolen(postrani rezana). Za barvo se še odločam. Pa špičaki.  Na pikniku bomo pa itak bolj sproščeno oblečeniuser posted image .
Oba bova imela olivno zelene hlače z žepi in rdečo majico. Na moji bo pisalo žena na njegovi pa mož.user posted image
Midva sva mal izvenserijskauser posted image



O guuud ,ful dobr.Jaz sem tudi za take štose,sam moj niuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4420
   RE: poroka 2008
9.4.2008 12:02:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

ana, najin poročni piknik bo tudi 23.8user posted image
No uraden del pa 20.8.

Jaz sem se odločila da bom na uradnem delu v hlačah in čez obleka do kolen(postrani rezana). Za barvo se še odločam. Pa špičaki.  Na pikniku bomo pa itak bolj sproščeno oblečeniuser posted image .
Oba bova imela olivno zelene hlače z žepi in rdečo majico. Na moji bo pisalo žena na njegovi pa mož.user posted image
Midva sva mal izvenserijskauser posted image



O guuud ,ful dobr.Jaz sem tudi za take štose,sam moj niuser posted image


Mojmu so pa moje ideje ful všeč, sam pr njemu doma jih morem pa jst povedat k njemu ne gre dobr iz jezikauser posted image . Naju pa vsi čudno gledajo k poveva kakšne načrte mava(poroka na sredo, piknik, brez obleke...), sam men je vseen. Glavno da se bova midva dobro počutila.

(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 4421
   RE: poroka 2008
9.4.2008 12:03:14   
pikovit
Anabanana   user posted image .Čestitke.zdaj boš pa kmalu bodoča soprogauser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4422
   RE: poroka 2008
9.4.2008 12:04:56   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

ana, najin poročni piknik bo tudi 23.8user posted image
No uraden del pa 20.8.

Jaz sem se odločila da bom na uradnem delu v hlačah in čez obleka do kolen(postrani rezana). Za barvo se še odločam. Pa špičaki.  Na pikniku bomo pa itak bolj sproščeno oblečeniuser posted image .
Oba bova imela olivno zelene hlače z žepi in rdečo majico. Na moji bo pisalo žena na njegovi pa mož.user posted image
Midva sva mal izvenserijskauser posted image



O guuud ,ful dobr.Jaz sem tudi za take štose,sam moj niuser posted image


Mojmu so pa moje ideje ful všeč, sam pr njemu doma jih morem pa jst povedat k njemu ne gre dobr iz jezikauser posted image . Naju pa vsi čudno gledajo k poveva kakšne načrte mava(poroka na sredo, piknik, brez obleke...), sam men je vseen. Glavno da se bova midva dobro počutila.


Ma to je zakon.Zakaj nimam tudi jaz takegauser posted image On je ful poštirkan,jaz pa čist freh.Ja nasprotja se privlačijouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4423
   RE: poroka 2008
9.4.2008 12:05:40   
baguSka
bodoča soproga


bodoca je ze zdej... user posted image  pol bo pretekla nevesta... user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4424
   RE: poroka 2008
9.4.2008 12:08:02   
Lepotica
Sej za preoblečt je pol bolj lahka oblekica

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  175 176 [177] 178 179   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?