|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
8.4.2008 14:31:16   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

a ste ve mogoče mene prislišale da sem dala danes vabila v tisk ?????? alooooo user posted image


Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... ampak cakamo koncni izdelek!!!user posted image

Sta pa s fragolo na isti valovni... user posted image  sooooriiii!!!!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4351
   RE: poroka 2008
8.4.2008 14:34:05   
Bubamaraa
pikovit jaz še kar nisem dobila cenika....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4352
   RE: poroka 2008
8.4.2008 15:01:49   
bt08
Čav bejbe!

Mel  sem mal dela,pan i blo časa tukej brskat.user posted image

Pikovit maš pa res pocen fotografa!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Buba na zdravje za lep avto,slike so pa fantastične,sem pa porajtala da je bla ohcet tam ko bova mela midva!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Fragola lepi prstani in coolski dopust.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Baguska kaj je zdaj z dopustam?A gremo a ne gremo?Vidva mata pa dober spedenan dopust!user posted image user posted image user posted image


Zdaj gremo pa kuhat!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4353
   RE: poroka 2008
8.4.2008 15:04:54   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

pikovit jaz še kar nisem dobila cenika....user posted image


Kaj pa albume?Mašina bom pa še enkrat probala.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4354
   RE: poroka 2008
8.4.2008 15:08:06   
FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

a ste ve mogoče mene prislišale da sem dala danes vabila v tisk ?????? alooooo user posted image



user posted image user posted image user posted image Kaj ste pa tko napete danesuser posted image

Itak nema veze če porajtamo, saj je primarno za vasuser posted image user posted image user posted image user posted image Če porajtamo, pol še tolk boljš ane user posted image user posted image user posted image user posted image

Baguska, ful fajn da avtek kupuješuser posted image Luškan je, upam, da bo vse OK.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4355
   RE: poroka 2008
8.4.2008 15:12:38   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

pikovit jaz še kar nisem dobila cenika....user posted image


Kaj pa albume?Mašina bom pa še enkrat probala.



Probaj zdaj.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4356
   RE: poroka 2008
8.4.2008 15:45:41   
FLASK_A
Punce, katera je že dala delat te stvari- konfete, vabila, zahvale, naprsne šopkeuser posted image Če sploh katera... Me zanima cena.

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4357
   RE: poroka 2008
8.4.2008 16:41:17   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Punce, katera je že dala delat te stvari- konfete, vabila, zahvale, naprsne šopkeuser posted image Če sploh katera... Me zanima cena.


Flaska jaz imam cenik od poročnega kotička.Kaj konkretno te zanima?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4358
   RE: poroka 2008
8.4.2008 16:41:26   
ellie
Hej punceuser posted image


se malo javljam po dolgem času...ker enostavno več nimam časa, da bi kaj več tu visela. Niti prebrat več ne uspem vsegauser posted image  tu pa tam malo pokukam sem, da sem vsaj približno na tekočemuser posted image


V bistvu pa pri men ni nič novega...edino spet sem sama, ker je moj šel dinarčke služit v canadouser posted image  ko pride nazaj naslednji teden...pa greva po obleko za njega in prstaneuser posted image  že komaj čakam...


FLASK_A jaz sem si pri poročnem kotičku potegnila skupaj cene. Za vabila, zahvale, konfete, menije in sedežni red...bi naju prišlo okrog 400 euruser posted image  Sama pa sem vse naredila za 70 eur...edino bonbončki v konfetih še manjkajo...takd a še + to pa mogoče še kakšna malenkost. Ampak sigurno ne bo več kot 100 eur. Skoraj ni za verjet, da je možna takšna razlika....


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4359
   RE: poroka 2008
8.4.2008 17:04:39   
baguSka
Baguska kaj je zdaj z dopustam?A gremo a ne gremo?Vidva mata pa dober spedenan dopust!


Zaenkrat se nc ne vem.... se cakam... user posted image

Mava a ne?? Men je cist zakon tkole... da si mal odpocijem od vsega hudga... user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4360
   RE: poroka 2008
8.4.2008 17:05:23   
baguSka
Baguska, ful fajn da avtek kupuješ Luškan je, upam, da bo vse OK.


Ja nc ne bo dons... smo prestavli na jutr..

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4361
   RE: poroka 2008
8.4.2008 17:06:26   
baguSka
Punce, katera je že dala delat te stvari- konfete, vabila, zahvale, naprsne šopke Če sploh katera... Me zanima cena.


Pa sej mas cene tud na netu - npr od porocnega koticka.user posted image  Zna bit kr drago ja... no, zame.user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4362
   RE: poroka 2008
8.4.2008 17:07:51   
baguSka
V bistvu pa pri men ni nič novega...edino spet sem sama, ker je moj šel dinarčke služit v canado ko pride nazaj naslednji teden...pa greva po obleko za njega in prstane že komaj čakam...


kok si ti vesela k si sama... user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 4363
   RE: poroka 2008
8.4.2008 18:30:29   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

FLASK_A jaz sem si pri poročnem kotičku potegnila skupaj cene. Za vabila, zahvale, konfete, menije in sedežni red...bi naju prišlo okrog 400 euruser posted image  Sama pa sem vse naredila za 70 eur...edino bonbončki v konfetih še manjkajo...takd a še + to pa mogoče še kakšna malenkost. Ampak sigurno ne bo več kot 100 eur. Skoraj ni za verjet, da je možna takšna razlika....




Ellie, si pozabla vračunat bencin do Italijeuser posted image user posted image user posted image Ja, res bolj poceni pride. če sam delaš.
Jaz sem svoje delo skrčila na minus 60-70 % cene poročnega kotičkauser posted image user posted image user posted image

Ti pa spet samevašuser posted image A prideš na kofe v LJ- Bubamaraa si bo jutri avto kupla pa se menimo da ga gremo zapit- s kofetomuser posted image user posted image user posted image

Baguska, pa jutriuser posted image user posted image user posted image

Pikovit, ravno za Poročnega vem cene, sem mislila še primerjat s kakim drugim ponudnikom. Hvala vseenouser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 4364
   RE: poroka 2008
8.4.2008 19:20:09   
Bubamaraa
jst sm pa nama poročno potovanje rezervirala.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4365
   RE: poroka 2008
8.4.2008 19:22:11   
FLASK_A
Bubamaraa, ignorirala te bom
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A boš kej hudauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4366
   RE: poroka 2008
8.4.2008 19:23:49   
Bubamaraa
ti me kr upi ignorirat....user posted image user posted image user posted image user posted image





btw; sonče očale si grem v četrtek kupit.....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4367
   RE: poroka 2008
8.4.2008 21:10:18   
Jaguarka
Midva sva v Poročnem kotičku plačala za 40 vabil 100 €

So pa vabila v našem albumu. Nama so ful lepa in vredna tega denarja, ker doma ne moreš takega papirja naredit.
Zahvale pa so naju isto prišle tudi 100 € za 40 kom., samo jih še nisem utegnila v naš album pripopat.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4368
   RE: poroka 2008
8.4.2008 21:32:41   
ellie
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
Ti pa spet samevaš A prideš na kofe v LJ


Bi prišla ja, če ne bi rabila bit v službiuser posted image



V bistvu pa zdaj nisem nič vesela, da sem sama...najbolj me moti to, da se niti slišat ne moreva. Ker so tam 5 ur za nami...in tak dela, da se nama ne izide, da  bi se slišala po tel. Mah tud to bo minilo...user posted image





(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4369
   RE: poroka 2008
9.4.2008 7:06:34   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

ti me kr upi ignorirat....user posted image user posted image user posted image user posted image





btw; sonče očale si grem v četrtek kupit.....user posted image


hehe, sej vem da jih potem fašem okol kepez gučijemuser posted image user posted image user posted image user posted image

Fuuul lepo, to pomeni da gre zaresuser posted image user posted image user posted image Kdaj, kam, kako, zakajuser posted image user posted image user posted image Vse čmo vedetuser posted image user posted image user posted image

Kako je pa Sašo očala preboleluser posted image user posted image

Punce, hvala za odgovore glede stroškov za vabili in podobnim. user posted image

Zdej grem pa delat. Se tipkamo!Čaw


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4370
   RE: poroka 2008
9.4.2008 7:31:45   
Bubamaraa
je dobr tale moj gucci a??? user posted image

poročno potovanje; ful sva razmišljala kam iti...sva se skor odločila za Dominikantsko... pa je prišel vmes nakup mojega avta in sva mogla mal pri fanancih stisnit.... Tko, da sedaj greva v Sharm El Sheikh ... zbrala sva si hotel s 5* in ALL. Pa en dan bova z doplačilom šla v Gizo na ogled veličastnih piramid. Ostale dneve pa lenarjenje....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4371
   RE: poroka 2008
9.4.2008 8:02:09   
NATAŠI
dobro jutro nevestice

bubica bo avtek user posted image

baguška mal sem se pohecala nooo user posted image

flaška jaz sem se pozanima za konfetke (tiste na palčki kot rožica) in je cena v poročnem kotičku 3,5 eur. to je vse kar vem o cenah

bubica si rezervirala,pridna punca user posted image user posted image  kako se bosta imela super, že kar komaj čakaš a ne... in kakšen termin .... nisi povedala kako si sašota naštimala za očala

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4372
   RE: poroka 2008
9.4.2008 8:03:15   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Bubamaraa, ignorirala te bom
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A boš kej hudauser posted image user posted image user posted image



oh flaška a izzivaš user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4373
   RE: poroka 2008
9.4.2008 8:03:38   
NATAŠI
baguška ti greš tud danes za avto gledat a ne

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4374
   RE: poroka 2008
9.4.2008 8:19:37   
Bubamaraa
danes grem po avtooooo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?