|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
9.4.2008 12:13:31   
baguSka
Svaka cast da bos nosila tako razkosje... user posted image  Men se zdi full ogromno vsega.... moja bo samo iz ene krpice.user posted image  Vceri mi je en reku: firnk!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: poroka 2008
9.4.2008 12:13:49   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Anabanana   user posted image .Čestitke.zdaj boš pa kmalu bodoča soprogauser posted image



Ja sem mislila napisat nevesta,pa ne vem zakaj sem soproga.Misli in prsti niso skladniuser posted image .Še dobro,da imamo Bagusko,da prečisti besedilouser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: poroka 2008
9.4.2008 12:15:03   
baguSka
Še dobro,da imamo Bagusko,da prečisti besedilo


No no... user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: poroka 2008
9.4.2008 12:15:46   
pikovit
Ja, Lepotica je pa res bogata.Če ti je všeč go for it!

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: poroka 2008
9.4.2008 12:17:32   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Še dobro,da imamo Bagusko,da prečisti besedilo


No no... user posted image


A si jezna?Ne bit,nisem nič slabega mislilauser posted image .Pa saj sem dala zraven smajlija.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: poroka 2008
9.4.2008 12:19:41   
anabanana
Joj mater meni dogaja 100 na uro...user posted image

Glede tega, da sem komaj zdaj začela mislit o poroki se bom mogla fajn potrudit, da bo avgusta vse ok...poročila pa se bom v Bosni, ker je moj od dol in je tam res ful dobra žurka pa še pol bol poceni bomo prišli skoziuser posted image user posted image user posted image

Dejte me malo inštruirat kako začet in tako...

Za začetek sem si odprala en zvezek in si notri vse pišem po poglavjih ...

Glede na to, da bo moja familja prihajala iz slo, hrvaške...moram mislit tudi na njhovo prenočišče in tako dalje...stalno govorim, da ne bi rada komplicirala, pa je že samo po sebi komlicirano...

Ma če kaj ne bom vedela vas bom vprašala, itak vidim, da ste že prave strokovnjakinjeuser posted image

Lepotica meni je zgornji del tvoje obleke FUL všeč, spodnjega mi je pa mal preveč, ampak važno, da je tebi všeč!!

Ste videle obleke od La Sposa, fantazija res!! Ste si sposojale ali kupovale?

Gnjavla bom ful, pazte seuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: poroka 2008
9.4.2008 12:21:50   
anabanana
uff... hitr spremeni! ker jaz sem namrec identicna svojemu avatarju!!user posted image user posted image user posted image

_______________________

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam, da neuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: poroka 2008
9.4.2008 12:46:37   
bt08
Pozdravljene nove tafrišne nevesteuser posted image user posted image user posted image user posted image


Bejbe če sem user posted image boste pile namesto mene in namoj račun!user posted image user posted image user posted image user posted image Ne morem pa trdt da nisem.Tečna sem že tok.user posted image user posted image user posted image Počutim se pa tud tko kot da bi vlak čez mene pelov!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: poroka 2008
9.4.2008 13:02:11   
Lepotica
Si al nisi? Kdaj izveš?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: poroka 2008
9.4.2008 13:46:34   
maya2
Pozdravljene nevestice...

Kolk vam dogaja, saj vas ne uspem sproti brat.....

Opazila sem dve 'novi'user posted image user posted image user posted image welcome!!

Pa Buba se bo končno peljala z novim avtekom in novimi sončnimi očaliuser posted image user posted image user posted image user posted image
Aja pa bravo za hanimun user posted image user posted image , sem opazila da grsta sama?? Midva pa nekak ne moreva....user posted image bomo šli nekam v trojeuser posted image user posted image

Jaz sem danes že ko ena rožicauser posted image user posted image , sem imela očitno neko enodnevno zadevo.... samo me pa malo skrbi Karin ker je sinoči rekla da jo ušesek auvauser posted image user posted image user posted image pa menda ne spet....user posted image user posted image

Še malo pa bova začela raznašat vabilauser posted image , namizna dekoracija še visi v zraku... ne dobim kar bi rada, zdaj pa neki na silo kombiniramuser posted image

Zadnjič je ena spraševala glede peoblačenja po polnoči, pa jaz mojmu, pa ne bom se preoblačila, moj pa: ja pa dej si vsaj neki pripraviuser posted image , user posted image user posted image user posted image evo če to ni 'dovoljenje' da si nekaj lepega kupimuser posted image kaj pravite????

Po prstane greva nslednji petek.... btw: fragola: kakšne prstane ste omenjale... a sem spet kaj zamudila????

lp



(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: poroka 2008
9.4.2008 13:54:45   
baguSka
poročila pa se bom v Bosni, ker je moj od dol in je tam res ful dobra žurka pa še pol bol poceni bomo prišli skozi


hmmm.. ja pol bo pa boljse ce ti tvoj pomaga oz njegova familija!? al bos cist vse tuki nabavla, pa bos vse dol pelala!? ampak je meja vmes in zna bit problem user posted image

moja prjatlca se je porocila na hrvaskem... pa je u bistvu cist vse tam zrihtala... samo sebe je cez pelala..

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: poroka 2008
9.4.2008 13:56:14   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Si al nisi? Kdaj izveš?


Cakamo..... barbaraaa???

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: poroka 2008
9.4.2008 13:57:52   
baguSka
evo če to ni 'dovoljenje' da si nekaj lepega kupim kaj pravite????


ja, predvsem ce bo on financ minister: go for it!user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: poroka 2008
9.4.2008 14:10:01   
anabanana
hmmm.. ja pol bo pa boljse ce ti tvoj pomaga oz njegova familija!? al bos cist vse tuki nabavla, pa bos vse dol pelala!? ampak je meja vmes in zna bit problem

moja prjatlca se je porocila na hrvaskem... pa je u bistvu cist vse tam zrihtala... samo sebe je cez pelala..


Ja, itak, da ful računam na pomoč od njegove družine. Ta teden bova rezervirala na ue in gostilno pa muziko, drugo lahko vse kasneje... bo pa "velika" ohcet cca 180 ljudi ...

Koliko maste kaj ve svatov, ker meni najinih zdi ogromnouser posted image  Moj jih ma 3/4 da smo si na jasnem...

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: poroka 2008
9.4.2008 14:13:29   
anabanana
moja prjatlca se je porocila na hrvaskem... pa je u bistvu cist vse tam zrihtala... samo sebe je cez pelala..


Obleko bom zrihtala tukaj, ker bo treba hodit na probe, drugo pa, če se bo le dalo vse dol...bom pa probala res čim manj komljicirat, ne da se mi sploh ukvarjat z borvo prtičkov in podobnim...

Jaz se hočem poročit z mojim dragim, hočem bit lepauser posted image  in hočem, da ga vsi noro zafeštajo, za drugo me pa boli...

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: poroka 2008
9.4.2008 14:14:48   
Anonimen
Koliko maste kaj ve svatov, ker meni najinih zdi ogromno


Na uradnem delu nas bo samo 14, midva in najini mamici, stari starši, ter bratje in sestre z partnerji. Na žuru pa nas bo okol 150.

Aja, prstane sva izbralauser posted image

Evo:
user posted image

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: poroka 2008
9.4.2008 14:21:48   
NATAŠI
Da se na hitro malo javim, sem bila v Promaku user posted image  user posted image , kupila sem perlce, trak in male sončnice. Da vam povem, da naprsnih šopkov ne bo ampak bo tak oranžen metuljček... ga slikam ob priliki user posted image

ellie- v pro maku bodo dobili konec maja plavajoče svečke raznovrstnih oblik, pokliči jih

lepotica- obleka je full bogata, če bo tebi udobno v njej potem to to user posted image  user posted image . Na najini poroki bo okrog 90 ljudi user posted image

karin- lepa prstana

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: poroka 2008
9.4.2008 14:23:50   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI


ellie- v pro maku bodo dobili konec maja plavajoče svečke raznovrstnih oblik, pokliči jih



ŠELE KONEC MAJA??? A zdaj pa nimajo nobene izbire plavajočih svečk???

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: poroka 2008
9.4.2008 14:24:35   
NATAŠI
ne nimajo plavajočih svečk, sem vprašala ker moram jaz tud nekaj skupaj spravt ampak k sreči se mi ne mudi

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: poroka 2008
9.4.2008 14:28:48   
baguSka
Koliko maste kaj ve svatov


0 user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: poroka 2008
9.4.2008 14:30:27   
NATAŠI
o ti lumpa baguška user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: poroka 2008
9.4.2008 14:31:03   
baguSka
ne nimajo plavajočih svečk


kaksne pa morajo bit? ker jaz vidim plavajoce svecke kamorkoli grem... user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: poroka 2008
9.4.2008 14:32:06   
NATAŠI
baguška no user posted image ... v pro maku jih zdele nimajo in jih dobijo z naslednjo pošiljko in to vse možne oblike (tako pravijo)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: poroka 2008
9.4.2008 14:32:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ne nimajo plavajočih svečk


kaksne pa morajo bit? ker jaz vidim plavajoce svecke kamorkoli grem... user posted image


Ja res je, povsod jih majo. Razen če mate prav določene v mislih.
Jaz imam doma take okrogle, bele in rdeče, kupila v lesnini.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: poroka 2008
9.4.2008 14:33:33   
baguSka
o ti lumpa baguška


dets mi!user posted image user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?