|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 23:14:11   
potepinka
aja še to  zadnjič sem bila sama v trgovini in sem podzavestno voziček(trgovinski)potiskala sem in tja kot da bi Marka uspavala  user posted image user posted image user posted image   pa saj sem že čist obsedena sploh ne vem ali me je kdo gledal se nisem upala pogledat okoli

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2126
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 23:14:49   
Oranža
Gruška teb pa sam še 2 manjkata do 900!!!
 
Dajmo dajmo dajmouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2127
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 23:15:07   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

IZVIRNO SPOROČILO: potepinka

Debeluška-lahko noč

Punce jaz tudi grem spat lepo se imejte  nočko



NOČKO, NIČ NE BO IZ 100-tko


... zjutri te bo pa kap, ko boš mogla 15 strani prebrat ... user posted image


Jaz sem še kle, ostale bežijouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2128
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 23:15:13   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: manca
Veš, lahko kupiš tak plastičen nožek, ki je primeren za rezanje peciva v takih pekačih...od WMF-ja.


ZAKAJ PA OD WMF-a, ČE PA LAHKO KUPI TAKO LOPATKO ZA TORTO REZAT OD TUPPERWARE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kera stran v katalogu od Tupperware?user posted image
Jaz sem kakšno leto nazaj kupila pri WMF-ju...cena je bila še v tolarjih cca. 700 sit.



Ej, sm že v postli, ti jutr sporočim ....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 2129
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 23:16:13   
scubadiver






Objave: 900
Status: odsoten


Gruška čveka, čestitam user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2130
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 23:16:56   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver







Objave: 900
Status: odsoten


Gruška čveka, čestitam user posted image



ČČČČČČČČČČČČČČVVVVVVVVVVVVEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKAAAAAA

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2131
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 23:17:41   
levčica
IZVIRNO SPOROČILO: potepinka

aja še to  zadnjič sem bila sama v trgovini in sem podzavestno voziček(trgovinski)potiskala sem in tja kot da bi Marka uspavala  user posted image user posted image user posted image   pa saj sem že čist obsedena sploh ne vem ali me je kdo gledal se nisem upala pogledat okoli


Hvala enako, sm hitr okol pogledala če me kdo debelo gledauser posted image

_____________________________

Če ne moreš pomagati, pa vsaj nagajaj! Važno je sodelovati!

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2132
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 23:18:39   
sliva10
IZVIRNO SPOROČILO: levčica

IZVIRNO SPOROČILO: potepinka

aja še to  zadnjič sem bila sama v trgovini in sem podzavestno voziček(trgovinski)potiskala sem in tja kot da bi Marka uspavala  user posted image user posted image user posted image   pa saj sem že čist obsedena sploh ne vem ali me je kdo gledal se nisem upala pogledat okoli


Saj vas bo minil, to je samo začasno stanjeuser posted image user posted image user posted image

Hvala enako, sm hitr okol pogledala če me kdo debelo gledauser posted image

(odgovor članu levčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2133
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 23:18:56   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver







Objave: 900
Status: odsoten


Gruška čveka, čestitam user posted image


hvala, hvala ... ob tej priložnosti bi se rada zahvalila Novembrskim levinjam, ki mi stojijo ob strani in mi (za razliko od mojega moža) prigovarjajo, naj čimveč govorim.... user posted image user posted image user posted image

Zdaj grem pa spat, da bom zjutri "lepa" za na plavanje ... NOČKO!!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2134
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 23:18:58   
Oranža
Gruška 900-ka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2135
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 23:19:08   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: manca
Veš, lahko kupiš tak plastičen nožek, ki je primeren za rezanje peciva v takih pekačih...od WMF-ja.


sem šla prelistat katalog, ma ne nejdem?
ma ima gruška ziher še kakega pod postlo....je un dan vlekla svega i svašta iz potovalk...user posted image

ZAKAJ PA OD WMF-a, ČE PA LAHKO KUPI TAKO LOPATKO ZA TORTO REZAT OD TUPPERWARE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kera stran v katalogu od Tupperware?user posted image
Jaz sem kakšno leto nazaj kupila pri WMF-ju...cena je bila še v tolarjih cca. 700 sit.



Ej, sm že v postli, ti jutr sporočim ....

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2136
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 23:21:15   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: manca
Veš, lahko kupiš tak plastičen nožek, ki je primeren za rezanje peciva v takih pekačih...od WMF-ja.


sem šla prelistat katalog, ma ne nejdem?
ma ima gruška ziher še kakega pod postlo....je un dan vlekla svega i svašta iz potovalk...user posted image


ZAKAJ PA OD WMF-a, ČE PA LAHKO KUPI TAKO LOPATKO ZA TORTO REZAT OD TUPPERWARE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kera stran v katalogu od Tupperware?user posted image
Jaz sem kakšno leto nazaj kupila pri WMF-ju...cena je bila še v tolarjih cca. 700 sit.



Ej, sm že v postli, ti jutr sporočim ....


(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2137
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 23:21:18   
Oranža
No jst tud grem spat da ne bom jutri s podočnjaki do kolen okol hodilauser posted image user posted image user posted image
Nočko pa lepe sanje vam želim!

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2138
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 23:22:07   
scubadiver
Jah če je šla pa Gruška na beauty sleep grem pa jest tud, ne sme bit jutr lepša od mene

Nočko user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2139
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 23:23:50   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Jah če je šla pa Gruška na beauty sleep grem pa jest tud, ne sme bit jutr lepša od mene

Nočko user posted image


Ponavlanka sestavlankauser posted image user posted image user posted image user posted image
 
Nočko!!

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2140
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 23:26:57   
sliva10
LAHKO NOČ

ZA JUTRI



user posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2141
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
6.4.2008 23:27:03   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

Gruška 900-ka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


se podpišem...zdej pa res no, sej bo jutri 100-tka

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2142
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 8:24:47   
scubadiver
Dobro jutro,
mi imamo za sabo spet fantastično noč. lana je spala od osmih pa do pol osmih zjutraj brez budnice user posted image . Tale naša punca je res vse kar si lahko starš želi. naslednji otročiček sigurno ne bo tako priden kot je tale princeska user posted image

Zdej moram pa še očkatu zlikat srajco za v službo, potem se pa počasi pripraviva za plavanje. komaj čakam da oblečem moje seksi kopalke user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2143
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 8:25:13   
scubadiver
Pa še eno kavico sem skuhala

user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2144
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 8:41:13   
rozika12
DOBRO JUTRO
 
 
Mamuška, to je pa hudo. Samo da se pozdravite, a ne, pa je svet takoj lepši. Dobro okrevanje vsemuser posted image user posted image user posted image .
 
Kopanje: smo začeli uporabljati ležalnik za v banjo. Super zadeva. Priporočam. Otrok je bolj svoboden, lažji ga namiliš, ma uživa. Kopanje oz. tuširanje je kar v dvoje, mi je tako najlažji, pa še križ nič ne trpiuser posted image .
 
Ojojoj, teli okvrji so ubijalski. A je kakšen proti učinek???user posted image  Vas je pa obseduuser posted image .
 
Uživajte na plavanju.

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 2145
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 9:23:17   
sonchek
Dobro jutroooooooooooo
..čveke čvekasteeeeeeeeeee!!!!!

IZVIRNO SPOROČILO: potepinka

IZVIRNO SPOROČILO: barika

a danes bomo prišle na stran 100????user posted image






a bi rada da jutri zjutraj znorijo?????user posted image user posted image

..glih znorele ne bi..saj vas verjetno niti ne bi brale...user posted image user posted image user posted image
..komu se pa da brat 30 strani....user posted image ..pomoje bi mogle odprt novo temo NOVEMBRKE ČVEKAJO....k pol se tle kakšni posti k kera kaj sprašuje za tamalčke (npr.jaz) kr zgubijo...in morm spet vse znova...no sem se pa tudi navadla, da zvečer nikoli ne sprašujem kaj pomembnega, ker vem da verjetno odgovora ne bo..zato raje počakam do zjutriiiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image

No mi smo imeli tudi fajn nočko....naša pa zdele spet spi..jaz morm pa kej narest pa se mal sestavt..sem čist vremenska...hihiiiii

Scuba..hvala za kavico..je prov pasala....verjamem da tebo še bolj ker si ponočevala...

Lepo se imejte na plavanju...in lep dan..papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2146
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 9:36:41   
mmajaa
IZVIRNO SPOROČILO: barika


joj, zdej ful pazim, da se ne zatipkam (pa mi ni težk pjače častit)


Mislim, da ste to spregledale za seznam. Se pa vam je dogajalo včeraj.

Aja, dežno pregrinjalo v Mullerju je nekje 5 €. V Pikapolonici pa univerzalni senčnik (črni) 16 €. Tale kljun baje ni fajn, če ti otrok spi pa ga voziš direkt proti soncu, pol vseeno sije sonce nanj. Edino, ko otrok sedi v vozičku.

A katera ve na kateri strani je torto od Gruške, ker si jo nisem takoj shranila, zdaj pa nimam pojma pa ne časa, da bi pogledala vse.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2147
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 9:45:09   
JANAG
ojla

se malo kasneje javljam, a vseeno. Imeli smo nekaj težav ko smo bili vsi v družini bolani, potem pa naš user posted image   hotel kar naprej jest. Ponoči sem bila kar izčrpana, čeprav je imel še viška kil...a očitno jaz bolj malo mleka. Potem sem začela dodajat in ni in ni hotel nič papat - beri vse je pobruhal. Po posvetu pediatra mi je dala neko umetno bleko, pa je bilo zanj še bolj bljak... No potem sem se trudila in trudila, pa sem počasi tele kašice.
korenča ne povoha, ma pa najraje banano, jabočka. Sedaj bomo še kaj drugega probali. Je pa 7750 in 68 cm pri 4,5 mesecih.
Veliko, ja. No pa sej bo pokuru ko bo kobacal ali pa hodil. Tako da že za 9 mesecev oblačimo.
Tukaj pa komaj dohajam vse prebrat. Ste vse pridne!!

(odgovor članu mmajaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2148
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 9:46:51   
scubadiver
mmajaa kaj pa vem kokr sem jaz gledala tale kljun ga lahko čist dol sputiš ker ga reguliraš s trakovi. Tko da se mi zdi da bo ok tud ko bo spala user posted image .Bomo vidli v praksi kako se bo obneslo.

Recept za Gruškino torto ti pa kr prilepim ker sem si ga shranila:

ČOKOLADNA TORTA GRUŠKA
220g jedilne čokolade stopiš skupaj z
170g masla (nad soparo)
220 g sladkorja v prahu stepeš s 6 rumenjaki, zmešaš vse skupaj (s čokolado in maslom) in dodaš
60g moke
6 beljakov stepeš v sneg in počasi (!) vmešaš v maso
Zliješ v pomaščen pekač za torte in pečeš 35 minut na 180°... ko vzameš ven, počakaš da "upade" in se malo ohladi...
220g jedilne čokolade in
220g sladke smetane stopiš nad soparo in preliješ čez torto, fino ohladiš (čez noč).... 


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu mmajaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2149
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 9:54:27   
Tanayya29
Jutro!
OMB kakšne ste mele še včeri...ma,da nas ne bojo vsi desci poslal nekam,se mi zdi,da zvečer vse preživimo na RRuser posted image .

Od jančija pa roke stran,je mojuser posted image user posted image ,debeluška dj se vem,da k pride v Loko,da si dopust vzamešuser posted image user posted image user posted image .
Scuba,Lana je pa res pridnauser posted image user posted image ,moj Taj itak spi po 12 ur al pa 13,vmes enkrat poje,pa to je hitr,tko spi že od božiča naprejuser posted image user posted image user posted image .

Fino se imejte na plavanju.

Aha,senčnik si kupla,jaz sem bila v soboto v pikapolonici,pa sem hotla kupl dežniček,pa so imel sam črnga,k bi pasal,pa je blo tko čudn,tk da je rekla da dobijo originalne quinnyeve bom počakala.
Scuba doma mam pumpo če rabš za spiddi..

Lep dan!


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?