|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 16:07:47   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30



Jaz pa zdajle pečem Gruškino torto, sam tko čudno izgleda user posted image user posted image user posted image !




Moja tud.....je tričetrt manjka!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a zdej se temu reče gruškina tortauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2176
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 16:08:49   
barika
oooooooooo smo že na strani 88user posted image user posted image
punce, 18.3 smo šle na NL 2 del... pa nas bojo spet kmal zaklenluser posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2177
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 16:09:00   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

[Ja, daj pridi, pa za kakšno  lahko voziš, al pa v Medvodah pobereš Tanayyo. Škofja Loka je od LJ. cca. 25 km, jest pa pol še cca. 4 km iz Šk. Loke. Bom pa poslala navodila, tko da me boste  hitro našle!




Kaj pa sonchek, mama11, Nana Liza? Ve ste na moji poti proti LJ. Tudi Medvode so namreč že izven mojega dometa (Tanayya, sej bi se potrudla)!user posted image

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 2178
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 18:04:36   
sliva10
Kaj zdaj čveke:




user posted image

a ste vse v kuhinji?user posted image  pri gruđkini torti

Tako midva sva danes bila pri okulistu, sva dobila napotnico za prepihat solzevode na očesni kliniki. Imava datum v maju. 

Debeluđka hvala za povabilo vendar bom v roţcah. Samo da tole mine bom,
če ne drugače sama uletela do tebe. Mi je ful hudouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Imam en problem. Kaj dati za darilo ob 50. letnici in to svoji mami?

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2179
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 18:10:39   
Oranža
Dan,
 
Mi2 sva tud že iz plavanjauser posted image user posted image . Je blo superuser posted image user posted image . Boste vidle Debeluška in Tanayya kolk je finouser posted image user posted image .No naš tam ni hotu kej preveč jest ker je tolk firbčen da more vse videt in slišat in pol skoz trebušnjake dela zravenuser posted image user posted image user posted image v avtu je seveda zaspal, pol sem ga pa kar v lupinci notri prinesla in zdej veselo klepeta in kakauser posted image user posted image user posted image user posted image .Je šparal cel dan, me je blo prav strah da ne bo tam začel v vodiuser posted image user posted image user posted image .
Zdej grem pa neki pojest, od jutra nisem še nič, zjutri sem pa sam en jogurt, zakosilo mi je pa cajta zmankaluser posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: martita

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

[Ja, daj pridi, pa za kakšno  lahko voziš, al pa v Medvodah pobereš Tanayyo. Škofja Loka je od LJ. cca. 25 km, jest pa pol še cca. 4 km iz Šk. Loke. Bom pa poslala navodila, tko da me boste  hitro našle!




Kaj pa sonchek, mama11, Nana Liza? Ve ste na moji poti proti LJ. Tudi Medvode so namreč že izven mojega dometa (Tanayya, sej bi se potrudla)!user posted image




Martita Medvod pa ne morš falit, sam naravnost proti Kranju, vmes so pa Medvode, drugač pa najboljš da se z Gruško zmeniš, ona najde vse!!!user posted image user posted image user posted image  
 
Nč grem....pa pol spet pridem....pa da ne boste spet strani klofaleuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2180
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 18:13:34   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

Imam en problem. Kaj dati za darilo ob 50. letnici in to svoji mami?


Izlet s katamaranom do Benetk(dokler še ni mesto potonilo) al pa obisk bavarskih gradov al pa panoramski polet z avionom al pa.....seveda če to ni že vse sprobala in videla.......

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 2181
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 19:05:42   
ajtak
pa sej niste gladke... mam vec ko 10 strani za nazaj za prebrat... pa vem, da preden bom mela cajt jih bo se 10 user posted image user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2182
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 19:12:38   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža

IZVIRNO SPOROČILO: sliva10

Imam en problem. Kaj dati za darilo ob 50. letnici in to svoji mami?


Izlet s katamaranom do Benetk(dokler še ni mesto potonilo) al pa obisk bavarskih gradov al pa panoramski polet z avionom al pa.....seveda če to ni že vse sprobala in videla.......


jst pa rečem polet z balonom.. za vso najožjo žlahto (mož pa otroci) gor pa šampanjec odpret pa nazdravit

Ajtak, a sam 10 straniuser posted image

Jst sem pa danes tak zmatrana, da me kr skupi vleče, kr nekiuser posted image user posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2183
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 19:12:55   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Oranža 
Aja Gruška ima pa spet nov avataruser posted image user posted image user posted image ....sam da ni tko kt meuser posted image user posted image user posted image user posted image

ITAK user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
Gruško bi pa odpihniluser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: barika
Naš Martinček fak-in-ček pa noče več ležat...


user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: barika
a zdej se temu reče gruškina tortauser posted image user posted image user posted image

... A si spet fouš, k mam jest svojo torto, ti pa ne? user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
... drugač pa najboljš da se z Gruško zmeniš, ona najde vse!!!user posted image user posted image user posted image   
 


Ja Martita, loh vaju poberem, pa gremo z enim avtom....


IZVIRNO SPOROČILO: tintin
Aja, lepo se imejte na plavanju.
V četrtek na srečanje v Loko, žal ne pridem, ker ne morem dobit avta.


Jaz imam pa tupperware zate .... kako se pol zmenva user posted image


Pa ostale, ki ste mi kaj naročile ... vse bom prinesla k Debeluški, če katere ne bo mi prosim povejte, da se drugače zmenimo....


Jaz pa zadnje dni prav težko previjem Tajo .... je takoj na trebuhu in ni šans, da bi počakala, da ji zapnem plenico ... in pol je jok in dviguje rito v zrak in se z nogami odriva v rikverc user posted image ... je cel projekt jo previt....

Debeluška, a grem skozi stari del Loke k tebi al okol ...

ajd...




_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 2184
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 19:22:58   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža 
Aja Gruška ima pa spet nov avataruser posted image user posted image user posted image ....sam da ni tko kt meuser posted image user posted image user posted image user posted image

ITAK user posted image user posted image user posted image

kr nekiuser posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Oranža
Gruško bi pa odpihniluser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: barika
Naš Martinček fak-in-ček pa noče več ležat...


user posted image user posted image
no no no lepo se obnaši user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: barika
a zdej se temu reče gruškina tortauser posted image user posted image user posted image

... A si spet fouš, k mam jest svojo torto, ti pa ne? user posted image user posted image user posted image
ne nisem..za torto brez fileuser posted image  (user posted image )



(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2185
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 19:38:35   
naraščaj
IZVIRNO SPOROČILO: gruška
  
Jaz pa zadnje dni prav težko previjem Tajo .... je takoj na trebuhu in ni šans, da bi počakala, da ji zapnem plenico ... in pol je jok in dviguje rito v zrak in se z nogami odriva v rikverc user posted image ... je cel projekt jo previt....


no prbliž tak pa zgleda tut pr na. nč grem kopat našo tečko user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2186
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 19:42:08   
tintin
Gruška, če boš ravno v Loki, te povabim na kafe v Kranjuser posted image da mi dostaviš tupperware oz. lahko greš tudi preko Kranja v Loko - če greš po AC (heh, sem komot ne?user posted image ). Saj bi možku rekla, da ga prevzame, ampak ima v čet cel dan biznis...user posted image
Povej, če ti je lažje kako drugače se pa za drugič zmenva.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2187
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 19:50:16   
DEBELUŠKA30
Za nazaj nisem brala, zdaj šibam user posted image  na telovadbo, okoli 22.40 ure pridem nazaj, pa da mi naute vse ušle spat user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2188
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 20:07:02   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Gruška, če boš ravno v Loki, te povabim na kafe v Kranjuser posted image da mi dostaviš tupperware oz. lahko greš tudi preko Kranja v Loko - če greš po AC (heh, sem komot ne?user posted image ). Saj bi možku rekla, da ga prevzame, ampak ima v čet cel dan biznis...user posted image
Povej, če ti je lažje kako drugače se pa za drugič zmenva.


Ja pa prid k men domov iskat, tko mi je najlažje ... user posted image user posted image user posted image

Ne, glej, komot se dobiva v Kr., pa če Mance ne bo v četrtek k Debeluški, se loh še z njo zmenimo ... Manca, a prideš k Debeluški?
 
user posted image Tok je blo govora o steklenih ribežnih, jaz sem pa še zmeraj brez ... a mi lahko poveste prosim, kje ste jih kupile ... v M Tehnika Črnuče jih nimajo user posted image user posted image ...



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2189
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 20:12:56   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: gruška


user posted image Tok je blo govora o steklenih ribežnih, jaz sem pa še zmeraj brez ... a mi lahko poveste prosim, kje ste jih kupile ... v M Tehnika Črnuče jih nimajo user posted image user posted image ...




Merkur Rudnik

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2190
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 20:13:11   
barika
Gruška hruška jst lahko v Merkurju pogledam..mogoče še ta teden, če ne pa okol 13. ziher,
ker si grem neki fajnga kupituser posted image user posted image

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2191
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 20:19:15   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Gruška hruška jst lahko v Merkurju pogledam..mogoče še ta teden, če ne pa okol 13. ziher,
ker si grem neki fajnga kupituser posted image user posted image


O, Barika hvala, ni treba ... bom šla kar v Merkur na Rudnik (hvala Martita) .....
KAJ SI GREŠ PA KUPIIIIIT BARIKA? user posted image user posted image  Firbec, ne?user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 2192
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 20:20:58   
tintin
Super, Gruška. user posted image Se bova zmenili.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2193
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 20:52:35   
gruška
Mama11, na kateri strani pa si? A še nisi prebrala do konca? user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2194
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 20:53:17   
naraščaj
no, zdej je pa zatišje tle. Taja spi ( upam, da ne bo prej budna preden odpošljem tale postuser posted image ). jaz pa morm it pod tuš pa depiliranje me čaka, pa se mi tok ne da, sam tak medo pa ne morm it jutr na plavanjeuser posted image user posted image

jah, pol pa nč grem se lepotičit

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2195
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 20:54:08   
Laubica
AJTAK-jaz bi mogla še več strani prebrat-pa nimam volje-sploh vas več ne dohajamuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2196
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 20:57:05   
scubadiver
Gruška a boš ti lahko zračunala kok dnarja je moj Tuperware? Da ti do četrtka vsaj približno točno naštimam..

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2197
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 20:59:14   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Gruška a boš ti lahko zračunala kok dnarja je moj Tuperware? Da ti do četrtka vsaj približno točno naštimam..


Jp, bom jutr zračunala, pa vam ZS pošljem....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2198
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:02:26   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Gruška hruška jst lahko v Merkurju pogledam..mogoče še ta teden, če ne pa okol 13. ziher,
ker si grem neki fajnga kupituser posted image user posted image


O, Barika hvala, ni treba ... bom šla kar v Merkur na Rudnik (hvala Martita) .....
KAJ SI GREŠ PA KUPIIIIIT BARIKA? user posted image user posted image  Firbec, ne?user posted image


sej sem zadnjič filmček pokazala od moulinexa palični mešalnik mix&fun al neki takega....

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2199
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
7.4.2008 21:03:33   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver
Gruška a boš ti lahko zračunala kok dnarja je moj Tuperware? Da ti do četrtka vsaj približno točno naštimam..


Jp, bom jutr zračunala, pa vam ZS pošljem....


zmenjeno, hvala user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?