|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
3.4.2008 22:15:34   
FLASK_A

Hvala, sem malo of zadnje čase, mal mi zdravje nagaja in imam misli čisto pomešane!Poroka, zdarvje, zdravje, zdravje, muzikanti....
Mi gre kar malo na

______________________________

Saj bo... Spočij se in jutri boš ko prerojena user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 4076
   RE: poroka 2008
3.4.2008 22:36:17   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

Hvala, sem malo of zadnje čase, mal mi zdravje nagaja in imam misli čisto pomešane!Poroka, zdarvje, zdravje, zdravje, muzikanti....user posted image user posted image
Mi gre kar malo na user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Sepetalka user posted image user posted image user posted image najprej zdravje,pol pa vse ostalo.Drži se punca.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4077
   RE: poroka 2008
4.4.2008 7:32:06   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ja sam jaz res ne verjamem v te stvari......


buba sej pravim.. kot kdo verjame.. ;) ni panike, sam tko se govori, pa sm te vprasala.. sori ce sm te zamorila zdej, to ni bil moj namen..


ne se me nisi zamorila... sam jaz res ne dam na te stvari veliko.... ker najno srečo in življensko pot bova midva krojila in je dedovan prstan od moje pokojne mame..... tko razmišljam....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4078
   RE: poroka 2008
4.4.2008 8:25:36   
bt08
Dobro jutro nevestice!

Pa smo se spet zbudili v lepo sončno jutro!user posted image user posted image user posted image

Mi smo pa včerej zvečer dobl obiske,tiste k bojo user posted image zrihtal šiht v Avstriji,da smo se zmenl kdaj more gor,in veste kdaj,ravn en teden pred po poroko,me je kr na rit vrglo,user posted image user posted image user posted image sem rekla že tko bomo živčni pa vse,pol pa še to.sam je res več keša gor,kot pa tukej.Ko pa pridemo iz dopusta pa začne pol gor delat.

Dans pa zvem za vrtec od Ožbeja a je tukej v našem kraju sprejet a ne.Komej čakam,me kr trebuh mal boli.

Tok se vse dogaja zadnje čase,da nimamo nič časa,samo eno letanje je okol.user posted image Upam da se vse skupej kaj kmalu umiri.

Po službi grem pa v Lisco mal gledat za spodnej perilo,da bom lepa na poroki.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4079
   RE: poroka 2008
4.4.2008 8:26:00   
sepetalka
Dobro jutro punce, hvala za lepe želje!
Malo sem se zjokala danes v naročju dragega, pa je bolje. Zelo sem slabokrvna in zelo utrujena, kot posledica tega!
Tako da se srug teden ne bomo nič tipkale, ker grem v klinični center.
Pa HVala za nasvete, kar se tiče civilne poroke, bova pohitela.
Imam pa odlično novico.
Dobila sem bend oz duo.user posted image user posted image user posted image Za 850€ za dva dni!user posted image user posted image user posted image , sem full vesela!
Ne morem verjet, da so pol leta prej že vsi bendi zasedeni.
Barbara, hvala za pomoč, vedar pa je Calypso odpadel, so predragi za 2 dni!user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4080
   RE: poroka 2008
4.4.2008 8:32:25   
bt08
Šepetalka ni problema,ti se porihtej in pozdravi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,da boš lepa spočita nevestica.Kar se tiče banda,pa ni panike,narediš tako kot teb ustreza,hvala bogu,da si našla kej cenejšega.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4081
   RE: poroka 2008
4.4.2008 8:33:57   
baguSka
ne se me nisi zamorila... sam jaz res ne dam na te stvari veliko.... ker najno srečo in življensko pot bova midva krojila in je dedovan prstan od moje pokojne mame..... tko razmišljam....


no to je pa full lepo... user posted image  jaz pa se tud ponavad full prepricujem, da ne verjamem v te stvari... ampak globok v sebi mam pa se vedno un filing: kaj pa ce je vse res!?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4082
   RE: poroka 2008
4.4.2008 8:36:05   
baguSka
Dobila sem bend oz duo. Za 850€ za dva dni! , sem full vesela!


Wau super sepetalka!!! Cestitke!! Bos se meni dala naslov... ce jih bom na pikniku mela!?user posted image

Drugace pa: gud lak v KC-ju, pa cimprejsnje okrevanje!user posted image user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4083
   RE: poroka 2008
4.4.2008 8:37:04   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ne se me nisi zamorila... sam jaz res ne dam na te stvari veliko.... ker najno srečo in življensko pot bova midva krojila in je dedovan prstan od moje pokojne mame..... tko razmišljam....


no to je pa full lepo... user posted image  jaz pa se tud ponavad full prepricujem, da ne verjamem v te stvari... ampak globok v sebi mam pa se vedno un filing: kaj pa ce je vse res!?


ja sej se včasih tudi v meni oglas ta glasek...sam ga ne pustim preveč k sebi...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4084
   RE: poroka 2008
4.4.2008 8:37:04   
sepetalka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , hvala! Včasih res mal ven padem, se preveč nabere, pol pa mal zjokcam pa je boljš. user posted image
Sem vesela, da vas imam in mi full pomaga da vam lahko mal pojamram!user posted image SEj sem optimist samo vasih pa mal čez pride!user posted image
Zdej sem že cool, ste mi z vašimi željami in vaši m optimizmom dale nov zagon!
HVALA nevesticeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4085
   RE: poroka 2008
4.4.2008 8:43:54   
bt08
Šepetalka zato smo pa tukej,da stojimo eni drugi ob strani,da brišemo ( virtualno ) solze,da pomagamo koker lahko,da se izpovemo,pojamramo....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4086
   RE: poroka 2008
4.4.2008 8:56:55   
Bubamaraa
sepetalkaaa user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 4087
   RE: poroka 2008
4.4.2008 10:14:19   
SRCCEK
ŠEPETALKA sej je prav, da se zjokaš in iz sebe spraviš negativno energijo.....to tudi men pomaga ko sem na dnu-zjokam se in grem naprej v nove zmage user posted image user posted image user posted image  tako da Šepetalka drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sm pa dobila idejo za konfetke (namesto piškotov).....kupila bi steklene svečnike za čajno lučko in bi na rob svečnika (je širok rob) napisala najini imeni in datum, not bi dala roza čajno svečko v obliki rožice, ter vse zavijem s celofanom (recimo) in zavežem z vrvico!! Kaj pravite??

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4088
   RE: poroka 2008
4.4.2008 10:38:18   
sepetalka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Dobila sem bend oz duo. Za 850€ za dva dni! , sem full vesela!


Wau super sepetalka!!! Cestitke!! Bos se meni dala naslov... ce jih bom na pikniku mela!?user posted image

Drugace pa: gud lak v KC-ju, pa cimprejsnje okrevanje!user posted image user posted image


Sem ti poslal njegovo številko na zs!user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4089
   RE: poroka 2008
4.4.2008 11:22:57   
sepetalka
Drage moje jaz sem sestavila besedilo za vabilauser posted image user posted image !
Moram pa priznat da sem malo k tebi poškilila Bubamara!
Ste pa full zaposlene danes se nič ne javite!


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4090
   RE: poroka 2008
4.4.2008 11:32:38   
bt08
Šepetalka ob petkih je vedno bolj mrtvo tukej,smo vrjeten že vse z eno nogo doma ( no jaz zdj začnem šele delat,pa jutri mam soboto delavno user posted image ),uživajo!user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4091
   RE: poroka 2008
4.4.2008 11:36:57   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

Drage moje jaz sem sestavila besedilo za vabilauser posted image user posted image !
Moram pa priznat da sem malo k tebi poškilila Bubamara!
Ste pa full zaposlene danes se nič ne javite!



nič zato...sej sem drgač pošiljala primere vabil po mailu neki časa nazaj....user posted image

če bi imela mi dej tvoj mail pa ti pol pošljem ko bom doma....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 4092
   RE: poroka 2008
4.4.2008 11:44:23   
baguSka
Heejjj punce, jaz sem pa glihkar zvedla, da obstaja moznost, da grem za 1.maj na Sejsele!!user posted image user posted image  Se s tremi puncami... in ena se en ve cist ziher, ce bo lahko sla, zato so mene povabile!! :))) V torej zvem, ce sem IN al ne... :))) Do takrat pa se cakam...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4093
   RE: poroka 2008
4.4.2008 11:48:27   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Heejjj punce, jaz sem pa glihkar zvedla, da obstaja moznost, da grem za 1.maj na Sejsele!!user posted image user posted image  Se s tremi puncami... in ena se en ve cist ziher, ce bo lahko sla, zato so mene povabile!! :))) V torej zvem, ce sem IN al ne... :))) Do takrat pa se cakam...


ja superca....... če je možnost jo izkoristi....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4094
   RE: poroka 2008
4.4.2008 11:55:22   
baguSka
Ja moj mi je ze reku nej mu kartico posljem.. user posted image user posted image

Joj, sej ne smem prevec upat.. ker se ni ziher. Zdej je vse odvisno od ene punce, ce jo bojo na sihtu pustili. Sej ji fuuuull prvoscim, ampak sem pa se bolj.. user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4095
   RE: poroka 2008
4.4.2008 11:56:12   
baguSka
ampak sem pa se bolj..


SEB!user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4096
   RE: poroka 2008
4.4.2008 12:15:59   
NATAŠI
pozdravček ...

evo mene .. naj vam povem štorijo kaj me ni bilo nič gor še preden se posvetim temam user posted image

frej sem bila itak še v sredo in grem lepo k frizerju ko se bila ravno fertik me kliče vzgojiteljica da je timotej full švoh.. ga grem iskat in potem doma kar neki ... poležava, brez volje, energije (je pa še vedno driskal in malo bruhal9 .. pokličem zdravnico in naj ga pripeljemo pokazat.. ga pelje moj user posted image  k zdravnici (jaz sem imela eno obveznost) in on mene kliče da je rekla da je dehidriran in če bo še enkrat bruhal nujno v bolnico... midva zvečer se crklajmo malo pijemo jemo nič , in ob ob osmih zvečer bruha... midva spokava in gas v bolnico ... tam je pa rekla da sploh ni panike in mu dala en prašek da ustavi drisko ... tako da smo šli domov user posted image  user posted image  .. in včeraj je bil že skoraj čist ok , bil je 3x podriskan in to je to.. pa mal manj je jedel.. danes pa še ni bilo driske user posted image  user posted image  in je živahen pa je tudi že malo več ... tako da upam da bo ok

to je bilo to in včeraj pa danes sem ostala doma s timotejem

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4097
   RE: poroka 2008
4.4.2008 12:22:54   
sepetalka
Taši user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojega malega, da se čimprej pozdravi!

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4098
   RE: poroka 2008
4.4.2008 12:27:10   
NATAŠI
zdaj pa naprej. .. ste bile pa full pridne user posted image  user posted image . Nama se pa danes začnejo priprave in jih imava cel vikend, z vabili vse stoji in se jih lotim drugi teden

karin dobrodošla user posted image  user posted image

anja uf.. še malo pa bo vajin dan... upam da se boš potem kaj oglasila ker me zanima kako bo na civilni (imava na istem kraju) user posted image . odgovorile so ti pa že ostale tako da user posted image ... aja pa čestitke za fantka user posted image user posted image


čakte, a baguška ne bo zdaj velike poroke user posted image  ... joj kok ste se pa nahecale... sploh ne vem več kaj je res pa kaj ne...user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4099
   RE: poroka 2008
4.4.2008 12:37:20   
baguSka
čakte, a baguška ne bo zdaj velike poroke


nje.... user posted image  baguska bo mela big day z majhno poroko... user posted image  4 clani bojo!!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 4100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?