|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 21:00:29   
Tanayya29
gruška meni pa nisi poslala navodila....user posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1126
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 21:07:47   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Dajica

Pa sem tudi ze slisala, da so otrockom lepili useska. Pa je bilo pri tebi oz. pri tvoji starejsi uspesno??



Ja mi smo tud to delali pri starejši, pa ni nič pomagalo user posted image , ma tko mal štrleča ušeska!

Moja mama je pa danes domov prišla iz bolnišnice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

Pavlyna dobrodošla, seveda te sprejmemo medse user posted image user posted image user posted image !

Tanayya, vem kje je lekarna v M. če ti je kaj bližje?


_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 1127
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 21:11:25   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

gruška meni pa nisi poslala navodila....user posted image


A nisi rekla, da te Debeluška pripelje .... njej sem pa poslala, veš ... user posted image  No, jih bom pa še tebi, da boš dober kopilot user posted image , pol grem pa res spat....

Nočko!!!

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1128
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 21:12:55   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30
Moja mama je pa danes domov prišla iz bolnišnice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !



SUPER user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1129
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 21:18:01   
DEBELUŠKA30
Tanayya, lahko me počakaš pri glasbeni šoli, upam da je tole prava pot od ZD Medvode do Glasbene šole Medvode:

user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1130
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 21:21:29   
scubadiver
Še pred pol ure sem se hvalila Mami11 da Lana nima vročine ker sem ji merila. Zdej sem bla pa spet tam ker nikakor noče zaspati - jasno če je spala celo popoldne, je pa tko čudna. Na otip sicer ni vroča, vsaj meni se ne zdi, ampak ko sem pa odgrnila kovterček pa kar puhti. Se mi zdi da ima prav prepoten spalni pajacek. Jao jao upam da ne bo zbolela user posted image

Debeluška super za mami user posted image . Kaj so pa rekli? So ji uspeli zbiti pritisk?

< Sporočilo je popravil scubadiver -- 2.4.2008 21:24:00 >


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1131
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 21:24:24   
manca
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Ej Manca, sem brala kakšna huda nesreča se je zgodila čisto blizu tebe user posted image ..... groza ....



Ne boš verjela, ampak malo pred tem sta se baje mimo nas peljala (videli določeni osebki) in so med sabo komentirali, da tadva pa res ne bosta daleč prišla...in res nista. Zdej nekateri celo razmišljajo, da naj bi bil lahko motor celo ukraden. Izhaja pač iz bolj lumpaste familije. Aja, kaj se pa ma mulo vozit na motorju brez izpita.


(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1132
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 21:25:17   
Tanayya29
joj debeluška ma si super veš...se slišiva zjutrajuser posted image user posted image .
gruška hvalauser posted image user posted image ,poznam malo vrhnikouser posted image .
a bo še kakšen fant ju3,od slive ane?taj pa anže bosta blažena moškauser posted image user posted image user posted image .
scuba hitro poljubček lani...ne bo zbolela...pa si ji pomerla temp.?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1133
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 21:36:18   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Matr Lana spi že odkar sva prišli domov - to je blo ob pol štirih. Je spala pol ure, se zbudila, pojedla in od takrat naprej spi. sem jo prej probala zbudit pa je bla v totalni komi in je sploh nisem mogla predramit... A je lahko samo prezebla in utrujena od vsega al mi bo revčka zbolela user posted image user posted image

.scuba..upam da je utrujena in da ne zboli..joj sta mele pa res celo kalvarijo..še dobr za prijazne ženske...Držim pesti da ne bo kakšne vročine..user posted image user posted image

pavlyna..seveda te sprejmemo..pol morš pa pridet NUJNO še na kakšno srečanje..sej jih imamo polno..hihiiii

Debeluška..pa se mami zdej fajn počuti? no malo boljše je zihr zdej k je doma..k tam v bolnicah pa res ni za živet...user posted image

no jaz grem pa tudi zdej mal počivat...
nočkooo


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1134
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 21:38:59   
Dajica
scuba-upam, da Lana ne bo zbolela, drzim pesti zanjo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1135
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 21:46:22   
jooly
Opa, vidm da se je spet bol mal včeri spal user posted image . Glede na to, da se je Gruška ene 74 x poslovila, je mogl bit kr napet user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barika

đoli je tud vlka...
jeb... te đoli. Najboljš da si še jst nick zamenam - đoli, juli, đuli. user posted image
odkar je v novem stanovanju pa nima več časa za nas...mogoče je pa ona nova bogatašinjauser posted image user posted image  (nikol ne veš, ka se skirva za 2,5 sobnim stanovanjem..vila na Rožnikuuser posted image user posted image )
glih mi je kaviar na tla padu k sem tole brala user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: gruška


user posted image user posted image user posted image  a si napačno barvo izbrala oranža ... ne bi bla mogoče blond? user posted image  .... zato je skoraj ista cena novega in rabljenega, ker so ti rabljenega hotl predrago prodat .... user posted image


Al je pa nov brez volana user posted image user posted image

Dajica... tole današnje vreme pa ni blo glih blagoslov za cabrio hišo, ne?? Kako se je to končalo? Upam da ni preveč škode, čeprov je blo v Domžalah kar precej hudo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

Ima katera idejo, kako naj jo pripravim, da bo več pojedla????



Nemrak... zakaj misliš da bi mogla več pojest?? Moja je tud dons npr. jedla od 5h zjutraj, ob 6h se je priklopla še enkrat za 1 minuto, potem pa naslednič ob 12.15. Ampak jst zdej enostavno gledam samo na to, da je plenička polulana, pokakana, dete pa zadovoljno. Čmrlji rastejo in verjetno se tud potreba po hrani mal prilagaja starosti, me smo pa še kr na tistih famoznih 3- urah user posted image

Scuba... tole je pa bla preizkušnja user posted image user posted image . Kako je zdej s punčko?? Verjetno si tud ti dons precej bolj pozorna na vse, kar ponavadi niti ne preverjaš. Kar mirno, pa bo. Sej je kerlc, bo pa ja eno nevihto pregurala user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

kaj pa midve
naju še sedaj niste vpisali

mala Larisa 8.11.2007 ob 9.08    težka 3280g in 52cm

lp
user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  saj me mal emšo daje, ampak a sta se vidve že kdaj javile? user posted image  ... no, pa dobrodošli user posted image


Se podpišem in pozdravljam nove člane user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Se vidimo....


user posted image  smrk, smrk user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: DEBELUŠKA30

Moja mama je pa danes domov prišla iz bolnišnice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !



Yuhey!!!! Pozdrav jo. Pa ne đoli, ampak J O L I (piši kao što govoriš user posted image )



_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1136
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 21:47:14   
Nana Liza
SCUBA - JOJ kakšna prigoda grozno. Upam pa, da ne bo nič hudega.user posted image user posted image user posted image

Jutri bo blažen med ženami tudi naš Tevžek.user posted image Se bom pa odrekla kosu tortice, pa ne zato ker hujšam, ampak zato ker sem na dieti. P mi jepredpisala brez mlečno, jajčno in še urtikarično. user posted image Z vodo bom čist zadovoljna, odstopim svoj kos torte. user posted image Se pa koža vidno izboljšuje po Mustelini kremici. Pregibe pa mažem z bepantenom in je tudi že malenkost bolje.

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 1137
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 21:50:09   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

scuba hitro poljubček lani...ne bo zbolela...pa si ji pomerla temp.?



Ja sem ji merila temperaturo pa je imela 36,2 pod pazduho. Mah upam da sem samo paranoična in se mi zato zdi da kr puhti od nje. Zdej je zaspala, bom šla malo kasneje k njej, če bi bila slučajno prepotena.. Upam da ne bo nič in da se jutri vidimo..

Najlepša hvala vsem za dobre želje, pike pokice in pestke user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil scubadiver -- 2.4.2008 21:52:17 >


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1138
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 21:58:23   
Tanayya29
NL joj oprostiuser posted image .Super !!!
Debeluška super za mami!Kako pritisk?
Scuba,držim pestiuser posted image .


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1139
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:03:49   
nemrak
user posted image user posted image ,
DEBELUŠKA user posted image  bravo za mamico!! Pazite na njo.
Scuba, če si ji merila pod pazduho, potem nima vročine.
Poljubček Lani!!!
Joli, hvala za tolažbo. Drugače je Žana dobro razpoložena. Začela je jesti na 4 ure čez dan. Danes samo 4x. Ob 5, 12,4 in 8. Bomo prišparali na mleku user posted image .

SEdaj grem pa še malo brat diplomo. Imam jutri pogovor s prof.-, da vidi če dobro napredujem. Dršte pesti.


Lepo se imejte jutri pri Gruški!!!!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1140
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:04:34   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: manca

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

Ej Manca, sem brala kakšna huda nesreča se je zgodila čisto blizu tebe user posted image ..... groza ....



Ne boš verjela, ampak malo pred tem sta se baje mimo nas peljala (videli določeni osebki) in so med sabo komentirali, da tadva pa res ne bosta daleč prišla...in res nista. Zdej nekateri celo razmišljajo, da naj bi bil lahko motor celo ukraden. Izhaja pač iz bolj lumpaste familije. Aja, kaj se pa ma mulo vozit na motorju brez izpita.




Maš prav, ampak za starše je pa tu najhuje kar je lahko....preživet svoje otrokeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Čer,
 
Scuba upam da je z malo pupo vse okuser posted image user posted image .
 
IZVIRNO SPOROČILO: jooly


IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

Ima katera idejo, kako naj jo pripravim, da bo več pojedla????



Nemrak... zakaj misliš da bi mogla več pojest?? Moja je tud dons npr. jedla od 5h zjutraj, ob 6h se je priklopla še enkrat za 1 minuto, potem pa naslednič ob 12.15. Ampak jst zdej enostavno gledam samo na to, da je plenička polulana, pokakana, dete pa zadovoljno. Čmrlji rastejo in verjetno se tud potreba po hrani mal prilagaja starosti, me smo pa še kr na tistih famoznih 3- urah user posted image



Se strinjam z J O L I. Mi tud nismo vsak dan isto lačniuser posted image .
Debeluška super za mami. upam da se ji pritisk poštima.
 
V glavnem jutri se lepo imejte pa previdno na cesti punceuser posted image , pa kkšna slikca naj sledi......
Sm čist fertik tko da grem vodoravno.....
Nočko!!!
 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 1141
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:06:05   
scubadiver
Oranža kako pa da ti jutri ne prideš???

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1142
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:08:32   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

scuba hitro poljubček lani...ne bo zbolela...pa si ji pomerla temp.?



Ja sem ji merila temperaturo pa je imela 36,2 pod pazduho. Mah upam da sem samo paranoična in se mi zato zdi da kr puhti od nje. Zdej je zaspala, bom šla malo kasneje k njej, če bi bila slučajno prepotena.. Upam da ne bo nič in da se jutri vidimo..

Najlepša hvala vsem za dobre želje, pike pokice in pestke user posted image user posted image


...seveda puhti od nje, k si jo pa tko zalila! user posted image
Zdej pa brez heca....držim pesti, da bo vse ok.user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1143
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:10:05   
Tanayya29
Aja Oranža ja igračko prinesi....ja a nista nč poslušale tam odzadi?A veš da sem vama sparala plac,pa sta pol dva zasedla,ja pa sm dala telefon na mizo...kao zasedenouser posted image user posted image user posted image .
A pleničke plavalne dobim tut v milerju?
Jooly imam tut jaz rižkota od milupeuser posted image user posted image ,naš tut poje zadnje čase od 2-5 ur,kokr ga prime,enkrat200 enkrat 100,odvisno.No razen ponoči,meni spi 12 ur,enkrat poje in hit nazaj zaspi vmes.
Mam pa celo zbirko mlekov doma...hipp,beba,novalac...kdo rab?Če ne bom vse porabla kr sama oz. Taj.

Moj mali se prevrne iz križkota na kravce...dva dni,sem se pozabla pohvalit..vzadnjič je moj gledal tv,tamal je bil na igralni podlogi,jaz pa v kuhni,in pridem nazaj v dnevno in tamal kravce pase,pa pisan glede...pa jst vprašam,ja a si ga ti obrnu,pa mi reče ja neeeee,in zj itak,da dam na križkota pa je pol takoj na kravicah.No,razen v spanjuuser posted image .

Hmmmm..verjetno bom še kaj napisala,dans mam cajt...

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1144
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:17:10   
pavlyna
hvala vam za sprejem.user posted image user posted image
super ste.
sonchek- ja upam,da se mi bo kdaj uspelo udeležit kakega srečanja.a to so z otroki al brez?

drgač sm pa jaz iz cerknega,....(če vam je kaj poznano?)user posted image

ja slikce bom pa probala jutri dodat, kr dons mi neki trokira net.

lp


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1145
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:18:09   
Tanayya29
Debeluška pot je prava.Jaz stanujem pod glasbeno šolo...no,poleti sploh in ko mamo okno odprto,me uspavoajo njihove poskočnice....

ma imajo vaje tko pozno zvečeruser posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1146
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:19:42   
Tanayya29
pavlyna iz cerkna,aaaa?Aveš,da moja mami dela v knjižnci v cerknem,....no je delala,sj veš kva se zdj dogaja...

Jaz sem drugač iz Idrije,sedaj pa že tok let živim v medvodah....

mogoče se poznava?


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1147
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:27:38   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: jooly

Yuhey!!!! Pozdrav jo. Pa ne đoli, ampak J O L I (piši kao što govoriš user posted image )




user posted image  Nič mi ni jasno user posted image (đoliuser posted image )


Aja Oranža ja igračko prinesi....ja a nista nč poslušale tam odzadi?A veš da sem vama sparala plac,pa sta pol dva zasedla,ja pa sm dala telefon na mizo...kao zasedeno .
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29



Seveda sva poslušali  user posted image user posted image user posted image , pa sam midve sva meli kaj za vprašat, ostli ste bli pa tiho user posted image user posted image user posted image !

Pavlyna, če si pa iz Cerknega, pol pa pridemo smučat k tebi user posted image user posted image user posted image !

Mamici moji so ga kar krepko zbili na 140, čeprav je bil doma že 160, pa je rekla, da je to tud zanjo dobro, ko smo se pohecali, če jo peljemo nazaj user posted image !
Dobila je nova zdravila, bomo videli, srčno upam, da se ji pritisk končno znormalizira user posted image user posted image !





_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 1148
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:29:15   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

Debeluška pot je prava.Jaz stanujem pod glasbeno šolo...no,poleti sploh in ko mamo okno odprto,me uspavoajo njihove poskočnice....




A ti si šele zdaj videla pot user posted image , jest sem se pa tko matrala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1149
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 22:30:52   
Tanayya29
Seveda sva poslušali , pa sam midve sva meli kaj za vprašat, ostli ste bli pa tiho !


a misliš kje je bazen?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 [46] 47 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...
Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?