|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 15:28:33   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Pri nas pa dezuje, pa mal nam notr kaplja.


uf, tole pa sploh ni fajn...kok daleč ste pa že?? sej si razlagala, da bo že streha kmalu, ne??


Ne, nc ni fajn, pa vse je umazano, k mal hodijo tud zunaj pa notr, pol pa mokro pa  umazanija pa blato skupaj zmesaj, pa ves, kaj vn dobis. Stalo! Dons morjo se neki  podzidat, tko da jutr, ce bo vse po sreci, pridejo grust (sej se tko rece user posted image tisti leseni del, tramovi pa to) delat, pol pa tud ce bo dez, ni panike, ker cez leseno ogrodje dajo prekrivalo. Sj smo ze vsi po malem zivcni. user posted image

Aja, se neki sem hotla vprasat. Kaja skor vedno, ko obrne glavico v desno stran (ko lezi), polezi uhelj. Kaj naj naredim, da ga ne bi, saj ne bi rada videla, da bi ji usesek strlel. Ko le lahko, ji ga popravim, sam k pa skoz miga z glavo. Ponoci je pa verjetno isto, tko da mozno da je uhelj po vec ur skupaj polezan. user posted image



(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 15:32:16   
nemrak
user posted image user posted image ,
dajica, ne se smejat, ampak jaz sem ta starejši, ki je imela isti problem, uhelj lepila s tistim belim samolepilnim trakom. N evem kako se reče user posted image , ampak ga uporabljajo v zdravstvu. (ko ti vzamejo kri)

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 15:36:16   
ajtak
user posted image , a je kera tole vidla??
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=8&c_id=168267&rss=1

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 15:40:30   
mojval
Sonchek... glede Power juicerja... Jaz ga imam. Sem si ga kupila, ko sem izvedela, da sem user posted image . Meni je super zadeva in zares lahko notri zmečeš marsikaj in naredi zares pravi sok. Res je tako kot ti je rekla Ajtak - notri ima eno filter mrežico in jaz pazim le to, da ga takoj po uporabi razdrem in če že ravno ne uspem vsega pomit takoj, dam vsaj to mrežico takoj v toplo vodo in jo fino sperem in nimam  večjih problemov. Jaz sem zadovoljna z njim in se že veselim naslednjega meseca ko bo Neža dopolnila 6.mesecev in ji bom pripravilo kakšen gosti sokec oz.kašico.
Upam, da sem kaj pomagala. Odločitev je pa tako ali tako tvoja. Pa veliko sreče pri izbiri.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 15:49:36   
barika
Naš ma tud fetiš na zvite uhljeuser posted image user posted image user posted image

ja punce, pustmo to temo na strani, pa se kej bolj pametnega pogovarjimouser posted image

(odgovor članu mojval)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 15:51:58   
barika
ajtak, to sem jaz tudi slišala, že kak teden nazaj... žalostnouser posted image user posted image , sam po moje je to tisto frajerišenje, ko rečejo..lej brez rok..sem jaz tud mojga že za bučo, ko ga je mal spustil...pa halooo, sej se otroc ne dobijo na loteriji (pa še tam je mal verjetnosti za glavni dobitek), al pa kak pametn se najde (np. od mojga nečak) ko je rekel, da ga nej mal po klancu dol spustim...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojval)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 15:52:09   
mojval
Ajtak poslala sem ti ZS.

(odgovor članu mojval)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 16:03:07   
Dajica
http://www.procreo.jp/labo/flower_garden.swf

Kliknite na ta zgornji link. Prikaze se crna stran. Kliknite kamorkoli in glejte, kaj
se prikaze, klikni in povleci miško ali pa samo klikaj. user posted image

(odgovor članu mojval)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 16:05:55   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: nemrak

user posted image user posted image ,
dajica, ne se smejat, ampak jaz sem ta starejši, ki je imela isti problem, uhelj lepila s tistim belim samolepilnim trakom. N evem kako se reče user posted image , ampak ga uporabljajo v zdravstvu. (ko ti vzamejo kri)


Ja, vem kaj mislis, pa se tud jaz zdej ne morem spomnit, kako se ze rece temu samolepilnemu traku. Pa sem tudi ze slisala, da so otrockom lepili useska. Pa je bilo pri tebi oz. pri tvoji starejsi uspesno??

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 16:12:34   
barika
sem 90% da se temu traku reče micropore ..al neki v tem smislu (bel trak na modrem kolutu..)

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 16:13:04   
nemrak
user posted image user posted image ,
ja, je bilo boljše in sedaj pri 5 letih ima lepa ušeska.
Sem pa to delala, ko je spala ali pa smo bili doma. Za ven tega nisem delala.

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 16:47:39   
Tanayya29
Debeluška dj me pokliči,da se zmeniva za ju3.Jaz nimam tvoje cifre več

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 17:26:16   
scubadiver
Ojla,

no da vam povem kaj se mi je zgodilo.
Z lano sva bli na kavi s prijateljico ko je začelo mal padat. Smo počakal da je nehalo in sva šli proti domu - enih 45 minut hoje. Čez 10 minut je začelo pihat k pr norcih, lilo je tko da jest skor vidla nisem in padala je sodra tko da je mene prav bičalo po obrazu. Lana je bla na srečo v zimski vreči. Vmes mi je veter skoraj prevrnil voziček, pa sem ga držala z obema rokama. Komi sem ga ujela. Bli sva pa sredi polj, tko da ni šans da bi se kam umaknile. Ko sva po tem neurju pritekli do ceste sva šli samo v prvi lokal. Najprej slečem sebi jakno, odprem lanino vrečo in ugotovim da je čist suha. Sem bla ful vesela. Jo dvignem iz vozička je pa revčka sedela v luži vode, od žabic ji je v curku tekla voda dol. Pol sem jo tm kr na mizi od picerije slekla. se mi je zdelo da je bolš da je naga kot da je mokra. Natakarce so kr skakale okoli kako naj pomagajo. POtem so pa od nekje privlekle zapakirane smučarske nogavice - une dokolenke za v pancarje. In sem lani hitro na vsako nogico dala eno gor da ji blo toplo. Ker mi drugega ni preosalo smo potem klicali taksi. ena kelnarca je nesla voziček, druga je nad lano držala eno nepremočljivo jakno, taksit je naložil voziček, skratka tko prijazni ljudje so bli okoli naju da sploh nisem mogla verjet. Voziček imava čist premočen. No da ne govorim o sebi. Dobesedno sem bla mokra do gat. sem se odločila da grem ko se mi posuši nazaj v to picerijo in jim nesem eno bombonijero ker so ble res ultra prijazne. Aja pa kelnarca je šla 4-krat pogledat do ceste če je že prišel taksi po naju. Res so ble zlate punce. Vse pohvale piceriji Piramida v BS3-ju user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 17:30:04   
pavlyna
kaj pa midve
naju še sedaj niste vpisali

mala Larisa 8.11.2007 ob 9.08    težka 3280g in 52cm

lp
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 17:49:41   
gruška
Oj,

samo na hitro.... za jutri velja ob 11ih ....

Pošljem zdele navodila, če katera ne bo dobila ZS naj sporoči prosim....



_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 18:06:41   
BrinaS
Scubadiver, sta pa imeli prigodeuser posted image
user posted image  user posted image  da se ne prehladita.

Dajica, da vam cimprej pokrijejo streho.

Nemrak, nimam ideje, kako bi ti vec pojedla. Pri starejsemu vem da nic ne pomaga, ce se ga kaj loteva, zato mu samo stalno ponujam za pit.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 18:26:59   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

kaj pa midve
naju še sedaj niste vpisali

mala Larisa 8.11.2007 ob 9.08    težka 3280g in 52cm

lp
user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  saj me mal emšo daje, ampak a sta se vidve že kdaj javile? user posted image  ... no, pa dobrodošli user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 19:05:43   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

kaj pa midve
naju še sedaj niste vpisali

mala Larisa 8.11.2007 ob 9.08    težka 3280g in 52cm

lp
user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  saj me mal emšo daje, ampak a sta se vidve že kdaj javile? user posted image  ... no, pa dobrodošli user posted image

pol tudi mene daje emšo user posted image user posted image user posted image

Ja dobrodošli!!!!! in upam da ti bo fajn med nami čvekami...user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 19:14:45   
scubadiver
Matr Lana spi že odkar sva prišli domov - to je blo ob pol štirih. Je spala pol ure, se zbudila, pojedla in od takrat naprej spi. sem jo prej probala zbudit pa je bla v totalni komi in je sploh nisem mogla predramit... A je lahko samo prezebla in utrujena od vsega al mi bo revčka zbolela user posted image user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 19:19:29   
Tanayya29
Scuba verjetno je samo utrujena,upam,da ne zbolita.Si imela pa res fajn pomagačeuser posted image user posted image ,samo,da se je dobro izteklo.

Gruška no,potem se vidimo jutri.
Dobrodošla Pavlyina.

Grem malo likati....


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 19:38:44   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

IZVIRNO SPOROČILO: gruška

IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

kaj pa midve
naju še sedaj niste vpisali

mala Larisa 8.11.2007 ob 9.08    težka 3280g in 52cm

lp
user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  saj me mal emšo daje, ampak a sta se vidve že kdaj javile? user posted image  ... no, pa dobrodošli user posted image

pol tudi mene daje emšo user posted image user posted image user posted image

Ja dobrodošli!!!!! in upam da ti bo fajn med nami čvekami...user posted image


Se podpišem pod tole. Pa dobrodošli, pa upam da sta čvekiciuser posted image user posted image user posted image
Scubauser posted image user posted image user posted image pa HB za teke ''tete''user posted image user posted image user posted image
Sokovnik: imam enga paje fajn za goste sokce delat, čeprav ropota pa ko svuser posted image
Štrleča ušeska: pr nas jih ima ta velik, pa ni nikol jih vihaluser posted image . Pa eden mu bolj štrli ko drugi.
Glede lepljenja ušesk: kako pa to narediš, a ne boli to ker naš je ful lasat in si ne predstavljam da bi mu jih popalauser posted image
 
Punce jutr se fajn imejte, pa kakšen košček tortiuce še namest mene popapcajteuser posted image user posted image user posted image
No se javim še kasneje gremo se zrihtat


< Sporočilo je popravil Oranža -- 2.4.2008 19:45:35 >


_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 19:56:09   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: mojval

Sonchek... glede Power juicerja... Jaz ga imam. Sem si ga kupila, ko sem izvedela, da sem user posted image . Meni je super zadeva in zares lahko notri zmečeš marsikaj in naredi zares pravi sok. Res je tako kot ti je rekla Ajtak - notri ima eno filter mrežico in jaz pazim le to, da ga takoj po uporabi razdrem in če že ravno ne uspem vsega pomit takoj, dam vsaj to mrežico takoj v toplo vodo in jo fino sperem in nimam  večjih problemov. Jaz sem zadovoljna z njim in se že veselim naslednjega meseca ko bo Neža dopolnila 6.mesecev in ji bom pripravilo kakšen gosti sokec oz.kašico.
Upam, da sem kaj pomagala. Odločitev je pa tako ali tako tvoja. Pa veliko sreče pri izbiri.
Tudi jaz ga imam in sem zelo zadovoljna in tudi jaz nimam nobenih problemov z to mrežico


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu mojval)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 20:21:30   
nicolina
Čer,
scuba, dobro ste je odnesle, verjetno je res Lana samo preutrujena. user posted image user posted image  za vaju.
Jaz imam tud Powerjuicer in sem z njim ful zadovoljna, ni glih tak problem tiste mrežice oprat, jaz ga ponavadi uporabljam zjutraj in še čez dan, zvečer pa ga fajn pomijem pod vročo vodo, pa gre vse dol, dam pa v tisti del, kamor gre odpad, vrečkico in mi tistega dela sploh ni treba pomivat. user posted image  Komaj čakam,da bom Tinu lahko sokce delala.
Pavlyna dobrodošli user posted image user posted image .
Neli user posted image user posted image  za obrat, naš Tin se obrne samo iz trebuščka na hrbet.

Fajn se mejte jutr pri Gruški, pa jaz bi vseeno prosila recept za tortico, če je že ne bom jedla.. user posted image

Grem še kaj naredit, pa pridem pol nazaj...

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 20:29:13   
pavlyna
pozdravljene!

ja res nisem bla na forumu do 2.3.2008
sem pa od takrat v 1.del novemberske levinje 2007 poslala 2 sporoćili.

saj ni panike ce me še niste zasledile in ni kriv vaš emšouser posted image

bomo pa sedaj čvekale, če me seveda sprejmete medse, čeprav z zamudo.user posted image

lep večer vsem

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 20:46:16   
gruška
IZVIRNO SPOROČILO: pavlyna

pozdravljene!

ja res nisem bla na forumu do 2.3.2008
sem pa od takrat v 1.del novemberske levinje 2007 poslala 2 sporoćili.

saj ni panike ce me še niste zasledile in ni kriv vaš emšouser posted image

bomo pa sedaj čvekale, če me seveda sprejmete medse, čeprav z zamudo.user posted image

lep večer vsem



Ja itak, da te (vaju) sprejmemo user posted image  .... zdaj pa hitro en CV user posted image  ....... s slikcam vred user posted image ............

Punce, jaz grem zdej pod tuš, pa spat, grem spočit ušesa, da bojo prenesla jutrišnji čvek user posted image ............. u glavnem imate moj mobi, pa se slišmo, če ne boste našle ... upam, da sem vsem poslala navodila ... user posted image ... če kateri nisem, naj se prosim obrne na Scubo ali Jooly, ki znata do mene ... (vaju pooblaščam user posted image ) ....

Se vidimo....

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...
Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?