|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 10:33:53   
Tanayya29
jutro......
ah,čvekce moje....

debeluška ju3 lahko grem s teboj?

alarm...pol kj napišem


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 11:37:23   
martita
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

Martita, a si peživela????user posted image  nič se ne javiš user posted image


Dan! Še sem v enem kosu. V bistvu niti ni blo tako hudo. Ta aerobika je res prilagojena penzičem, ki se hodijo tja rekreirat, in v bistvu je ravno prav intenzivna za mojo trenutno kondicijo, sicer ne bi preživela. Zdej sem si plačala za mesec dni po 2 obiska na teden, pol bomo pa vidli. Pri vajah, ki se jih dela leže na trebuhu sem jaz mal po svoje telovadla (ni varjante, da bi se na joške ulegla user posted image ), ostalo mi je pa kar šlo. Niti ni kakega posebnega muskelfibra. Bom danes vse na plavanju uredila. Jutri pa spet ena, dva, čačača.... user posted image Mater, ko bom začela še kolesarit in rolat, bom v formi kot že dolgo ne!

Današnje spanje je bilo malo boljše. Zaspala je okrog11h, bujenja pa so bila ob 2.45, 6.45, okoli 9h in ob 11h je vstala. Se takoj pozna (na mami), da ni dvournih intervalov. Bravo Maja! user posted image

Niste mi odgovorile....a pride jutri k Gruški ktera, ki obvlada sling???

Lep dan....pri nas je nekam kislo...

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 11:57:49   
DEBELUŠKA30
IZVIRNO SPOROČILO: Tanayya29

debeluška ju3 lahko grem s teboj?




Seveda, Tanayya, sam zmeniva se katero uro in kje se dobiva, pol pa šibneva proti user posted image , sam da na avtocesti zavijeva dol že pri Vrhniki user posted image !

Martita, daj prinesi sling, da še jest vidim, kako to sploh zgleda v "živo"! Lepa slikca user posted image !

_____________________________

Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni, a če je iskreno je vredno polovico nje!

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 12:25:41   
kanarka
Za spremembo pa se bom danes javila čez dan. Biba mi spi, ostalo bo pa mal počakalo.  Sem pa včeraj po ne vem kolkih mesecih šla prej spat in kot nalašč ste čvekale, danes pa imate kot nalašč srečanje. Ah,...

Si bom js tut poskusla spremenit moj nick. Mi je tolk neizviren. Takrat ko sem si ga izmislila, je bil pač aktualen, ker je bilo pač pred odhodom, zdej mi je pa mal mim. Samo še ne vem kako se spremeni. Bom pogledala med Profile.

Sling...po mojem sem pogledala CD ene 10x, probala ene n-krat ampak mala not pač ne zdrži več kot 5 minut. Obožuje pa nošenje na rokah tako, da gleda okoli. Kengurujček je bil 20. feb poslan iz Slo, kot darilo za mojga, ampak se je očitno pošta izgubila in ga ni user posted image . Sej bi ga uporabljali čisto malo, ampak ko je nujno, bi pač prišel prav.

Naša tamala se pa na igralnem poligonu še samo obrača na trebuh. Čeprav jo po hranjenju vedno 1 uro držim pokonci, takoj ko jo položim na dekico, se obrne na trebuh in bruha. To bi lahk vsak dan potem v pralni stroj metala... A ma še kera tak problem?

Drugač pa glede na to, da sva v vozičku skoraj cel dan, ker sva skozi zunaj, se ji oprosti, da štrajka pol ure dnevno. Zanemarljiv odstotek.
Bom probala eno zadnjo slikco kr tuki prpopat, če bo šlo. Ne gre. Jih bom dala v albumček.

Nč grem nick spreminjat, pa slikce lepit. Pa pa

A na srečanjih se potem kličete po imenih al po nickih?? Al je čista zmeda?

(odgovor članu DEBELUŠKA30)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 12:28:13   
sonchek
no superca Martita..me je že skrbel zate user posted image user posted image user posted image
Bravo Maja za spanje..sej pol se ti j ev bistvu v noči samo enkrat zbudila..sej petnajst do sedmih je pa itak že dan..kaj češ lepšga...user posted image user posted image user posted image
..ok..lohk bi edin mal prej šla spat..pol ste pa zmagal!!!!user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Evo, Barika še en razlog več, zakaj mi je fajn, da sva poročena (pa brez zamere): želim, da smo družinica tako uradno kot neuradno. Ne bi se mogla pretvarjat, da sem samohranilka itn. Čeprav to pomeni večje odhodke in več plačila za vrtec...


Jaz sem pomoje neki sfalila...a Barika ti boš zdej "kao" samohranilka..al si res...nič ne razumem..user posted image user posted image user posted image
Drugače se pa popolnoma strinjam s Tintin..pa čeprav nisva poročena..ampak predvsem zato, ker zmeraj denarja zmanjka za odhod na "kukove otoke" user posted image user posted image user posted image  -namreč tam bi se rada poročila..hahahhaa

< Sporočilo je popravil sonchek -- 2.4.2008 12:32:02 >


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 12:31:49   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: kanarka

Nč grem nick spreminjat, pa slikce lepit. Pa pa

A na srečanjih se potem kličete po imenih al po nickih?? Al je čista zmeda?


mah ne nicka spreminjat..pol je pa taka zmeda..mi smo te tako sprejeli in je fulll luštn..jaz se teh "tanovih"user posted image  sploh ne morm navadt...

Na srečanju (no enkrat sem bila) se kličemo po imenih -če si jih zapomniš seveda, če pa koga pokličeš po nick-u pa tudi ni nič hudega..no vsaj jaz tako mislim...user posted image

Naša spet spi- vreme ubija!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 12:42:44   
kanarka
Sonchek...sej sem presmotana, da bi ga znala. Sem šla iskat, pa ne najdem kje. Pol pa naj bo.
Vsaj slikce sem naložila 

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 13:09:42   
mama11
Tintin, Scuba, sem vama poslala ZS. Če vama znese odgovorit, bom ful vesela.

Sicer pa dete spi. Ob za naju noro zgodnji uri - malo po deveti sva šibali na sprehod, ker so me vremenarji prestrašili. Pri nas sicer zdaj nekaj rosi, ampak nič ne deluje, da bo kaj hujšega. Sicer me pa spet čaka peglezen. Zdi se mi, da komaj speglam, že me čaka nov kup.

Danes sem preverila na koledarju, še 9 dni pa bo polovica porodniške mimo. Kam gre čas???

Moj nick je šele brez domišljije; ampak pri mojih tehničnih znanjih je še dobro, da sem se sploh znala prijavit user posted image ; za domišljijo je pa zmanjkalo energije. Ne bom zaenkrat nič menjala. Mogoče pri naslednjem user posted image .

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 13:15:32   
Oranža
IZVIRNO SPOROČILO: kanarka

Sonchek...sej sem presmotana, da bi ga znala. Sem šla iskat, pa ne najdem kje. Pol pa naj bo.
Vsaj slikce sem naložila 


Pošlješ mail na pomoč@ringaraja.net pa ti bodo zrihtal!
 

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 13:20:36   
mama11
Kanarka, kaj imaš luškano princesko. Tista prva fotka (po krčih) je pa prinesla nazaj tiste slabe spomine. Koliko ur sem takole prenosila mojo pupo. Hvala bogu so se krči (3x trkam) začetek februarja nehali.

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1085
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 13:26:02   
barika
Jaz sem pomoje neki sfalila...a Barika ti boš zdej "kao" samohranilka..al si res...nič ne razumem..

to se sam tak reče, ker zdej sem večinoma sama z malim, zdej je pa na sodšču uradno user posted image user posted image user posted image user posted image


kanarka, tale vaša Sarita je pa pravi cukeruser posted image , pa dej ne spreminji nicka, tak ti vsaj lahko zavidamo, da si na Kanarskih.

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 13:30:56   
kanarka
Mama11, ta slikca s krči je res zadnja, ko jih je sploh imela. Je bla tolk boga. Zdaj jih praktično ni več. Zdaj se še dere samo, ker se še ne zna obrnit iz trebuha na hrbet. Je očitno bolj okorne sorte. Ima pa zaradi zato rehabilitacij "streniran" vrat 100 na uro. Glavo vrti ko nora in skozi jo drži pokonci. Vsak dan po pol urce delava vaje za vrat in nogico in se zelooo pozna. Ti imaš za nickom vsaj neko številko, ki je skrivnostna...tako, da nisi čisto neizvirna. Pri meni je pa takoj jasno zakaj tako ime.

Oranža...ma Sonchek prav...bi ti najrajš napisala VanjaV. Mogoče pa hočeš zabrisati kakšne sledi za sabouser posted image . A se ni neki govorilo, da je kakšna bogata med nami.

(odgovor članu mama11)
Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 14:03:00   
Oranža
Kanarka tale tvoja pupa je prav lušna, pa z našim imata enako majčko''my dad is stronger than your dad''user posted image user posted image user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: kanarka


Oranža...ma Sonchek prav...bi ti najrajš napisala VanjaV. Mogoče pa hočeš zabrisati kakšne sledi za sabouser posted image . A se ni neki govorilo, da je kakšna bogata med nami.


pššššštttttuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
quote]IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Evo, Barika še en razlog več, zakaj mi je fajn, da sva poročena (pa brez zamere): želim, da smo družinica tako uradno kot neuradno. Ne bi se mogla pretvarjat, da sem samohranilka itn. Čeprav to pomeni večje odhodke in več plačila za vrtec...


Tintin to si pa sam izbereš. Mi2 tud nisva bla poročena pr Eneju, pa nisva mela nikakršnih obravnav in smo se tretirali kot dsružina in nismo bili nič ''popustov'' deležni pri vrtcu , odhodkih itd. Ker sva pač mi2 tako želela in nama je blo blesavo se to it(Barika brez zamere, pač kakor komu) pa čeprav sem jst takrat izgubila službo in imela hudo majhno porodniško(50000sit) in smo 2 leti živeli samo z moževo plačo.
 
Šibam, kuham, pol pa v šoping, za drugega tolk ni tole vremeuser posted image user posted image user posted image . Zuni sva pa do dežja HB blauser posted image user posted image
Se tipkamo.....

_____________________________

The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.”
(Pablo Casals)

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 14:19:36   
tintin
user posted image oranža oz. vanja - vem, da si sam izbereš. saj v mojih očeh je partnerstvo - koruzništvo enakovredno zakonu, samo te fore s samohranilstvom so mi bolj user posted image ...poroka je res tist pečat, pika na i bi se reklo...kokr za koga siceruser posted image

(odgovor članu Oranža)
Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 14:33:11   
barika
sej sem vedla, da vam bom dala kost za glodatuser posted image  (al koruzo al kok žeuser posted image ), zdej vem zakaj se ženiteuser posted image  (drugače pa men to ni blo nikol všeč, sma se pa pogovarjala o tem že dovg dovg časa nazaj, pa nisma našla argumenta za, tak da...sem pa na poroki od kolegov "ujela" (v roke mi je padel) šopek, če vam to kej poveuser posted image )

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 14:38:58   
sonchek
HEJ!!!

Naša mala se je pa danes obrnila iz trebuščka na hrbet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
..jaz pa tako veselaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 14:41:47   
sonchek
Pri nas pa tako grmi, kot bi se vremenu utrgalo..mah kaj je zdej to..kaj bo šele poleti..dobr da naša spet spi..mah groza...

Aja še to sem vas hotla vprašat, ali ima kakšne dober sokovnik???
Vem da so pred časom ful hvalil unga iz top shopa-a ..a ga katera slučajno ima..a je res tok dobr..mah neki bi si rada kupila za sokce...pa ne vem kaj je dobrga..pa da ni pol preveč za pospravljat...
Tegale sem mislila:
http://www.topshop.si/index.asp?tn=productview&c=1572&pid=9670

ajd..grem še jaz mal v vodoraven položaj, ob takemu vremenu pa res paše..hihi

< Sporočilo je popravil sonchek -- 2.4.2008 14:43:39 >


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 14:42:24   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

user posted image oranža oz. vanja - vem, da si sam izbereš. saj v mojih očeh je partnerstvo - koruzništvo enakovredno zakonu, samo te fore s samohranilstvom so mi bolj user posted image ...poroka je res tist pečat, pika na i bi se reklo...kokr za koga siceruser posted image

..tudi meni..ampak kaj čmo..sto ljudi sto čudi...user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 1093
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 15:12:41   
Dajica
IZVIRNO SPOROČILO: sonchek

HEJ!!!
Naša mala se je pa danes obrnila iz trebuščka na hrbet user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
..jaz pa tako veselaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!user posted image user posted image user posted image


supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer za Neli!!!!!!user posted image user posted image user posted image
Sem pa pozabila povedat, da je tudi nasi Kaji ze v soboto ratalo, da se je s trebuha obrnila na hrbet!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1094
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 15:13:44   
ajtak
sonchek, ta sokovnik ma kolegica in se ful pi*di k je not ena mrezica in se totalno ne da spucat- vsaj tako ona pravi, jaz ga nimam.

Barika ti si tud hecna... Sama loh komentiras kako ti je poroka mim in ne vem kaj, ko pa kera napise, da ji je pravdanje za prezivnino mem se pa na kost zgovarjas...
Vem, da zivimo v casih ko je bolj "pametno" narest tko k sta vidva in mas pol kej kesa... Vem pa tud, da pr nama to nebi slo. Mali bi mogu bit prjavljen tam ko jaz, to pa je v Lj (tam sem bla pred poroko), kar pomeni da v Ce nebi mogla iskat vrca, nebi se mogla na socialno prjavt, nebi mogla met tu otroskih... Ce bi pa se jaz z user posted image  prjavla k user posted image  je pa to itak izvenzakonska skupnost, kar je pa isto sranje kot zakon- samo brez lepe obleke in sopka user posted image

Mah, tole ne leti nate, sam vreme je tak blesav in sem tecna...

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1095
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 15:14:58   
Dajica
Pri nas pa dezuje, pa mal nam notr kaplja. user posted image Upam, da cimprej neha. Kaja  je tko pridna, sem prej pomagala brisat po tleh in sem jo samo pustila pod lezalnim lokom, pa se je kr sama igrala, gledala naokoli, na koncu pa zaspala, verjetno ji je bilo dolgcas.Full je priden otrok!user posted image

(odgovor članu Dajica)
Neposredna povezava do sporočila: 1096
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 15:18:29   
barika
ajtak, ti si tečna...jaz pišem diplomsko, pa morem par naslovov vn vržt, pa ne vem kere, ker mi je vse pomembno user posted image
a potem on sokovnik iz top šopa ni vredu, hm, vem da mjo včasih v kakšnem hoferju akcijo...

(kost sem dala pa že včeraj za glodat, ker me je zanimalo, kaj si mislite oz. zakaj sploh poroka...če bi bila na kakšnem takšnem faxu, bi bila to fajn tema za diplomo)

zdej se je pa moj miš zbudu po 4-ih urah...končno

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 1097
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 15:19:40   
barika
Pri nas pa dezuje, pa mal nam notr kaplja.


uf, tole pa sploh ni fajn...kok daleč ste pa že?? sej si razlagala, da bo že streha kmalu, ne??

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1098
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 15:22:38   
naraščaj
hoj

se sam javljam. jaz  vam sploh ne folgam sledit.

IZVIRNO SPOROČILO: kanarka


Naša tamala se pa na igralnem poligonu še samo obrača na trebuh. Čeprav jo po hranjenju vedno 1 uro držim pokonci, takoj ko jo položim na dekico, se obrne na trebuh in bruha. To bi lahk vsak dan potem v pralni stroj metala... A ma še kera tak problem?

Pr men je tut tak, zato ji pa pogrnem pleničko tam kjer ma glavo (itak se suče okol in okol, sam pa lle pomaga)

nč gremo jest je prišel moj domov

(odgovor članu kanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1099
   RE: Novembrske levinje 2007 - 2. del
2.4.2008 15:23:30   
nemrak
user posted image user posted image ,
glede "samohranilstva" ne bomo nikoli prišle skupaj.
Ena to zagovarja, druga ne.
Je bilo že veliko napisanega o tem, pa sem po tem samo slabe volje. Tudi jaz sem zaenkrat na koruzi user posted image , se imava pa namen poročiti še letos. Tako sva se malo prej pogovarjala.
Tudi jaz sem proti temu oz. izkoriščanju države in nas samih.
Upam pa , da bo država in druge ustanove (centri) začeli malo bolj vse skupaj nadzorovati in iskati kršitelje .
To je samo moje mnenje in nobene ne napadam.
Ampak vsak ve zase.

Sedaj pa k bolj prijaznim temam.
Žirafa ISKRENE ČESTITKE!!!!
Sonchek oz.neli user posted image user posted image
 
Mi smo bili pa že zjutraj pri zdravnici. Je neutolažljivo jokala, pa nič jedla. Sem sumila ušeska, ker je že 14 dni prehlajena in cela smrkava. Pa nič ne gre nazaj. Vse je  vredu, malo ima pordele ušeske, ampak nič še za zdravit user posted image . Če oz. ko bo vročina pa naj pridemo nazaj. Zaenkrat je dobre volje.
Skrbi me samo, ker noče nič jest.
Včeraj zvečer je ob 9 pojedla 180, se ob 5 zbudila zaradi kašlja in pojedla 50 in ob 12 pojedla 150.  Prisilit je ne morem, ker kar špuka ven.
GH ji pa par dni sploh ne dam več, ker je imela krče. Od kar samo na flaši je pa ok.
Ima katera idejo, kako naj jo pripravim, da bo več pojedla????

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 1100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...
Ko misliš, da ne boš več prespala noči ......
Ko se ti zdi, da ne veš več, kdo si, ko se nočeš videti v ogledalu. Ti si oseba, ki jo bom iskal, ko bom nekaj dosegel, ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?