|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
1.4.2008 15:09:44   
baguSka
sam punce,zdj pa neki čist resnga! Jaz imam trojčke!


ja tole je pa cist resno ja... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3926
   RE: poroka 2008
1.4.2008 15:11:03   
baguSka
Baguška,ni ni slikic,sem čekrala,pa nobene nove!


joj full guzvo sem mela... sori - nisem se uspela!! bom - cist zares!

in se vedno ne vem ce je moj dragi resno mislu tist z limuzino user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3927
   RE: poroka 2008
1.4.2008 15:12:39   
baguSka
a civilni obred ostane tak kot je sama vidva s pričami ali kako hm...


neee... vsi bojo tam!!! ker je full ogromen travnik tam in bo dost prostora za vse!!user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3928
   RE: poroka 2008
1.4.2008 15:14:18   
baguSka
Si nikakor ne morem predstavljat tebe,ko si vedno govorila,da boš sama


jaz tud ne.. user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3929
   RE: poroka 2008
1.4.2008 15:17:55   
SRCCEK
IN KAKO TO, DA STA SE TAKO ODLOČILA???
Men ni čist nič jasno............nekak ti ne verjamem čist...... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3930
   RE: poroka 2008
1.4.2008 15:21:18   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

Buba.....jaz sem čedalje bolj živčna...res je da si ti prva, ki se poroči, ampak mene že kar mal stiska pri srčku, k sam pomislim, da je mesec dni do moje poroke.......kaj bo šel


Buba ni prva k se poroči prva se bo poročila AnjaPH, ma zadnje čase tudi nje ni nič gore! Prej sem ji odgovorila na en post kako poteka poročni protokol!

Pikovit lepa bošuser posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil fragola -- 1.4.2008 15:27:41 >

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3931
   RE: poroka 2008
1.4.2008 15:25:43   
fragola
Joj komi čakam da gre ta prvi april mimo, ker zdaj več nevem kaj je res in kaj neuser posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3932
   RE: poroka 2008
1.4.2008 15:38:08   
Anonimen
No k sm bla glih povabljena se pa še mal kle oglšamuser posted image .
Poroka bo poleti(ni še datuma) avgusta verjetno. Če se bo dal v sredo z ožjimi družinskimi člani, sobota pa velik piknik za prijatelje in ostalo žlahto. Taka čist preprosta v glavnem.
Skupaj sva pa 11 let, 6 jih živiva skupaj, tko da noben ni pričakoval da se bova poročila k že skoz govoriva da se ne bova nikoluser posted image .
Prebrala od začetka vas bom pa jutri, k mal treba pa tud delat v šihtuuser posted image

Aja, pa tud jst komi čakam da bo konc tega dneva, k me sam nategujejo že cel danuser posted image

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 3933
   RE: poroka 2008
1.4.2008 15:45:55   
baguSka
Ooo karin kocno!!! Welkm!!!user posted image  Pa sej ne bos nc novga zvedla, ce nas bos nazaj zbrala... user posted image

Mene itak boljs, ce sele od dons naprej resno jemljes!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3934
   RE: poroka 2008
1.4.2008 15:50:43   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

No k sm bla glih povabljena se pa še mal kle oglšamuser posted image .
Poroka bo poleti(ni še datuma) avgusta verjetno. Če se bo dal v sredo z ožjimi družinskimi člani, sobota pa velik piknik za prijatelje in ostalo žlahto. Taka čist preprosta v glavnem.
Skupaj sva pa 11 let, 6 jih živiva skupaj, tko da noben ni pričakoval da se bova poročila k že skoz govoriva da se ne bova nikoluser posted image .
Prebrala od začetka vas bom pa jutri, k mal treba pa tud delat v šihtuuser posted image

Aja, pa tud jst komi čakam da bo konc tega dneva, k me sam nategujejo že cel danuser posted image


lepo da si se odvzale povabilu!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3935
   RE: poroka 2008
1.4.2008 17:04:20   
sepetalka
no evo če aprilaš te nazadnje ugrizne v rit,
me dragi kliče iz službe, pa sem mela mobi v avtu in kliče mojo taščo, da mi ona pove da je klical in da ga moram nujno klicat takoj nazaj.
Jaz kličem on pa pejt do moje sestre, mora nujno nekam it pa je avto crknu.
In mi pravi kar tja pejt, pa sem le mal bla previdna in jo pokličem rej pa ona men, kam naj bi jaz šla!user posted image user posted image user posted image

Joj evo tko je to, sem rekla da jih dobi po njegovo lepi riti zvečer user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3936
   RE: poroka 2008
1.4.2008 17:06:55   
sepetalka
uau PIKOVIT full si lepaaaaaaaaa full si mi všeč in full ti pašeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sedaj pa še frizurco tko mal bolj gor
noro dobro všeč si mi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3937
   RE: poroka 2008
1.4.2008 17:49:34   
Anonimen
Mati božja zdajle počasi dojemam, da je 12. že drug teden user posted image

Moram reči, da imam en kup vprašanj in vesela bom vaših predlogov:

- kdaj se meče šopek?
- ali se boste preoblekle v kaj bolj udobnega in kdaj ali ne?
- kam naj ženin da vse kuverte??
- kakšne papirje in kje je potrebno urejati po poroki (za spremembo naslova, priimka, kartic, vozniške, osebne, zdravstvene, itd. itd.)??
- ples mladoporočencev...ali je ponavadi dunajski ali angleški valček?
- kaj naj počnem če me med ohcetjo zgrabi v križu (bom 30t)?
- kaj za eno berilo izbrati na cerkvenem obredu?
- ali prstane nosi ženinova ali nevestina priča?

Še dobro da sem se tako zgodej spomnila misliti na to ane user posted image

(odgovor članu sepetalka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3938
   RE: poroka 2008
1.4.2008 17:56:50   
sepetalka
user posted image user posted image user posted image user posted image , si me pa nasmejala posebno s tisto, če te v križu useka, najbrž prvi april a ne!Jaz ti lahko odgovorim le na eno vprašanje; ja jaz se bom po polnoči preoblekla, v nekaj lahkega vendar še zmeraj v stilu poroke!
Aja pa čestitke, še malo pa boš gospauser posted image user posted image user posted image user posted image , že kaj živčki dajejo?


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3939
   RE: poroka 2008
1.4.2008 19:29:05   
Anonimen

Živčki me še ne dajejo, zaenkrat še ne no, ampak tole s križem je čisto resna zadeva! Pride kakšen dan ko me tako ščipa v hrbtenici, da moram do wc-ja ritensko (ker drugače ne gre)!
Kaj če se to zgodi ravno takrat madoniš!

(odgovor članu sepetalka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3940
   RE: poroka 2008
1.4.2008 20:49:29   
ellie
NATAŠI ful lepa prstanauser posted image

pikovit uuu boš lepauser posted image user posted image  no počasi bodo pa vse nevestice in oblekce razkriteuser posted image  Me pa zanima, kje si slikala oz. kje se dobijo tisti cake topersi??user posted image


AnjaPH joj sploh si ne morem predstavljat, kakšen je občutek, ko si tak blizu tistega dnevauser posted image  ti pa jaz lahko odgovorim tud samo na to vprašanje glede preoblačenja. Jaz se nameravam preobleč...verjetno po polnoči. V kakšno kratko oblekco, ampak še vedno nekaj bolj finega. Al pa mogoče samo spodnji del...korzet pa obdržim kar ta od obleke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3941
   RE: poroka 2008
1.4.2008 21:17:08   
Jaguarka
Jaz sem dala najina vabila v naš album. Upam, da se dovolj razločno vidi, ker so vabila snežno bela in so ovita s paus papirjem.
Dala pa sva jih delat v Poročnem kotičku v LJ, tako da se jih da videt tudi na njihovi spletni strani.

Pikovit     kje si poslikala one figurice za na torto???

Tiste, ki ste malo bolj pogosteje v LJ, dajte mi prosim povedat, kam naj grem kaj pogledat v LJ ali okolici (čevlje, blazinice za prstane, ... )

Ker grem v soboto po dooooooleeeeem času v LJ ravno s tem namenom, da še nakupim kaj je takega za poroko in bom vsakega namiga vesela, ker v soboto dosti trgovin dela samo dopoldan in nekaj dosti časa za vse ne bom imela....

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 3942
   RE: poroka 2008
1.4.2008 21:26:51   
Jaguarka
za moje pojme daleč najlepše berilo za poročno mašo:



1. pismo Korinčanom 1Kor 13,1-13, ki ga je napisal apostol Pavel:

Ko bi govoril človeške in angelske jezike, ljubezni pa bi ne imel, sem postal brneč bron ali zveneče cimbale. In ko bi imel dar preroštva in ko bi poznal vse skrivnosti in imel vse spoznanje in ko bi imel vso vero, da bi gore prestavljal, ljubezni pa ne bi imel, nisem nič. In ko bi razdal vse svoje imetje, da bi nahranil lačne, in ko bi izročil svoje telo, da bi zgorel, ljubezni pa bi ne imel, mi nič ne koristi.
Ljubezen je potrpežljiva, dobrotljiva je ljubezen, ni nevoščljiva, ljubezen se ne ponaša, se ne napihuje, ni brezobzirna, ne išče svojega, ne da se razdražiti, ne misli hudega. Ne veseli se krivice, veseli pa se resnice.Vse prenaša, vse veruje, vse upa, vse prestane.
Ljubezen nikoli ne mine.
Preroštva bodo prenehala, jeziki bodo umolknili, spoznanje bo prešlo, kajti le delno spoznavamo in delno prerokujemo. Ko pa pride popolno bo to, kar je delno, prenehalo.
Ko sem bil otrok, sem govoril kakor otrok, mislil kakor otrok, sklepal kakor otrok. Ko pa sem postal mož, sem prenehal s tem, kar je otroškega. Zdaj gledamo z ogledalom, v uganki, takrat pa iz obličja v obličje. Zdaj spoznavam deloma, takrat pa bom spoznal, kakor sem bil spoznan.
Za zdaj pa ostanejo vera, upanje, ljubezen, to troje. In največja od teh je Ljubezen.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3943
   RE: poroka 2008
1.4.2008 21:35:53   
baguSka
- kdaj se meče šopek?

kadarkoli hoces... ene pred torto, ene po torti... ene ob polnoci... takrat enkrat ;)

- ali se boste preoblekle v kaj bolj udobnega in kdaj ali ne?

na vecini porok k sm jst bla se niso... ene pa so se - vecino nosecke ;)
- kam naj ženin da vse kuverte??

ni nujno da zenin :)) drugace pa je fino imet nek kufercek tam pod mizo ali nekje pri roki... bodi sigurna da ti noben ne bo vzel, ker tega se na poroki ne pocne, ce te je tega strah... ;)

- kakšne papirje in kje je potrebno urejati po poroki (za spremembo naslova, priimka, kartic, vozniške, osebne, zdravstvene, itd. itd.)??

na upravni enoti.. svoji seveda.. kartice pa potem na banki, zdravstveno na ZZZS..

- ples mladoporočencev...ali je ponavadi dunajski ali angleški valček?

cist odvisno... ce si zelita, lahko pleseta tudi rokenrol.. :))

- kaj naj počnem če me med ohcetjo zgrabi v križu (bom 30t)?

sedis in mirujes... oz naredis kar obicajno delas, da te cimmanj boli... naj te ne skrbi, da te bo kdo postrani gledal, tudi ce bos lezala na mizi.. ;)

- kaj za eno berilo izbrati na cerkvenem obredu?

tudi to je zelo razlicno... naboljse ti bo svetoval zupnik, drugac pa obicajno neveste povejo poleg berila se svoj govor in zahvalo...

- ali prstane nosi ženinova ali nevestina priča?

zeninova!!


upam da sem ti kurkotolk pomagala.. user posted image  glede na vse poroke, na katerih sem bla, sem si pac tole zapomnila... blo jih je pa kar zlo veliko, zato vem, da ima vsak drugace...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3944
   RE: poroka 2008
1.4.2008 21:40:40   
Anonimen
Jaguarka in baguska zlati sta! user posted image


(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3945
   RE: poroka 2008
1.4.2008 21:50:00   
pikovit
Punce hvala za vaše pohvale.Mi je kar mal user posted image

Jaguarka,Ellie to sem slikala v pekarni Vrhnika,ki se nahaja v Črnučah.Industrijska cona Črnuče.Tam kjer je Siesta,Moj fit.Skratka to je spodaj.Je velika trgovina,je ne moraš falit.Odprta je vsak dan do 16h.

Ti parčki so po 22€.Imaš jih pa še druge,ki so cenejši.

AnjaPH kdaj imaš pa rok?

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 3946
   RE: poroka 2008
1.4.2008 21:54:47   
baguSka
Septalka dobr te je tale tvoj dec 'nategnu'.. user posted image user posted image  Upam da ga zdej ze 'bozas' po njegovi lepi riti... user posted image

Joooj.. moj fotr je tud mojo mami dons tok okol prnesu, da jo je skor kap bogo revo!! Se ze neki casa tozarmo familjarno... In jo je poklicu ves prestrasen, ce je tud njo ze klicu odvetnik! In ona itak rece da ne in zakaj!? In on: zato, ker je mene glihkar klicu in reku, da una kokos hoce celo hiso zase in da pride zdele njen odvetnik in nas in ona do nas, da nam to povesta!! Moja mami je pa cist vn padla, da ce je zmesana, kaj se gre, da bo sla tja pa ji gobec razbila (btw: moja mami je drugac zlo miroljubna :)) ) in je hitela okna zapirat, da je una nebi slisala, da se bo lahko se bl naglas razburjala... :))) In pol mu ze hoce rect, da bo prekinla, ker gre do nje, da ji pove svoje, jo je pa koncno vprasu, ce jo je dons ze kdo okol prnesu, ker je dan norcev... jao! Men bi se zmesal da mi kej tacga nardi... :)))

Drugo je pa se enga kolega skor kap, ker ga moj fotr poklice in mu pove, da je njegov naljubsi drevo (ga celo slika skor vsak dan in ljubcka) nekdo porezu in da ga ni vec... jao!!! Un je skor po tleh padu in zacel klicat svojo zeno, kaj se je zgodil... :))

Moj sodelavc je pa drugmu sodelavu dal listek s telefonsko stevilko in mu je reku, da mora nujno poklicat Ga. Medvedovo, ker ga je ze 5x klicala!!!user posted image user posted image user posted image  No, telefonska je bla valda od ZOO-ja!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3947
   RE: poroka 2008
1.4.2008 21:55:41   
pikovit
Jaguarka jaz sem šla po čevlje v Italijo-Gorico-staro.V tgovino Pitarelo in dala za čevlje 30€.Jih imam slikane v albumu. 
Blazinice pa dobiš v vseh poročnih trgovinah.So pa od 20€ naprej.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3948
   RE: poroka 2008
1.4.2008 21:58:40   
baguSka
Aja pa se to:

JAZ PA SEM SE MAL POHECALA NA RACUN SVOJE POROKE NA RR-JU!user posted image

Ma mene bi kap, da bi se mogla tko porocit, kot sem vam cel dan nakladala!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Verjemte da me nebi blo dons, pa se cel mesec vec na RR, ce bi se res kej tacga zgodil...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3949
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:10:49   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Aja pa se to:

JAZ PA SEM SE MAL POHECALA NA RACUN SVOJE POROKE NA RR-JU!user posted image

Ma mene bi kap, da bi se mogla tko porocit, kot sem vam cel dan nakladala!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Verjemte da me nebi blo dons, pa se cel mesec vec na RR, ce bi se res kej tacga zgodil...user posted image user posted image user posted image user posted image


Sem vedela,da je bila prvoaprilska šalauser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?