|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
1.4.2008 11:02:41   
bt08
Ne ne Buba res!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3876
   RE: poroka 2008
1.4.2008 11:03:45   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

No midva sva pa v dilemi,vrjetno bomo mogl poroko prestavt za leto dni,nekej nesoglasij je med nama prišlo in je en sam velik kreg.Tko da rabim mal časa zase,on pa zase!user posted image




Barbara kaj ti to praviš?Mogoče je bil samo nepremišljeno kreganje.To pride včasih.Počakaj,da se strasti malce umirijo.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3877
   RE: poroka 2008
1.4.2008 11:16:34   
bt08
Ne ne ni res,bog ne daj da je,se mi zmeša,je tako kot je rekla naša Bubica prvoaprilska šala.Če bi se kej tzaga zgodilo,me ni več tukej ziher!


Mal sem mogla odvečne energije dat ven!user posted image user posted image


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3878
   RE: poroka 2008
1.4.2008 11:23:07   
sepetalka
Jaz sem se čist zalubla v to oblekouser posted image user posted image user posted image in mislim, da je frizurca tut ok, tista prva! Bolj enostavna, ampak še zmeri cool.
Barbara, ja sem bla blond pred 4 meseci pa sem se pobarvala sedaj na rdeče, ne vem, moram se s frizerko dobit in mi bo ona kaj bolj konkretnega povedala!

Bom pa najbrž izberala med temadvema!user posted image user posted image
Pikovit, pa ti maš same dobre ideje, sem vedla, da mi boste pomagale!
Hvala punce!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3879
   RE: poroka 2008
1.4.2008 11:26:10   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Ne ne ni res,bog ne daj da je,se mi zmeša,je tako kot je rekla naša Bubica prvoaprilska šala.Če bi se kej tzaga zgodilo,me ni več tukej ziher!


Mal sem mogla odvečne energije dat ven!user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo mojga guccija user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3880
   RE: poroka 2008
1.4.2008 11:29:49   
bt08
A si me čakala ne Bubica kdaj bom vrgla ven kako tako, user posted image   user posted image

Ne Šepetalka jaz sem misnla una blond frizura k jo maš prilimano,da bi pasala,da si bla pa ti blond pa ne vem.user posted image

Šibam delat,dam i ne bodo neumosti hodile po glavi!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3881
   RE: poroka 2008
1.4.2008 11:39:26   
FLASK_A
matr, dons se sam zezateuser posted image  user posted image user posted image user posted image Jst kr grem pa se tipkamo jutr, ker ste tolk sprememb navrgle, da se mi bo zmešaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa se tipkamo jutri, ko boste normalno funkcioniraleuser posted image

Buba, itak da prvi april. Fragola, nč mi je nisi pomagala našponatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Da bi bla še mal bolj živčnauser posted image

Barbara, če bi šla pa VIDVA narazen, pol pa tut ne vem. Vaju še čist najbolj razganjauser posted image

Baguska, če bosta pa VIDVA imela slavje... Pa 130 povabljenih...user posted image

Sej pravim, se tipkamo jutri ko boste skulirane, dons vam čist preveč nos rasteuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3882
   RE: poroka 2008
1.4.2008 11:40:25   
baguSka
Evo jaz sem koncno dobila soglasje oz mi je lastnica koncno sporocila, da mi ga je poslala!user posted image user posted image  Pa 3 minute nazaj sem ze govorila z enim bendom k mi ga je kolega priporocu in se dobimo konec tedna!!user posted image user posted image  Slisat so full vredu, so pa tam nekje z okolice Domzal... pa baje bojo se mal skonto, ker gre preko poznanstev!!user posted image user posted image  Full se ze veselim... Pa dons grem oblekco probat in vem da majo tam zraven se neko stacunco, kjer bi lahko imel kaksen material za vabila, ce bom dobila kaksno idejo - moram se mal vase albumcke preletet!!user posted image  Se dobr da ga mamo hehe.. user posted image  Joj zdej vas sele razumem zakaj skoz neki delate in ste cist na hard skoz... user posted image user posted image  Kje so sele vsi obiski ki jih morava pol obdelat - jaooo... Ne morem verjet! Pa samo se 2,2 mesca je do dana D!? A bo slo punce??? A mi bo ratal??

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3883
   RE: poroka 2008
1.4.2008 11:41:30   
baguSka
Baguska, če bosta pa VIDVA imela slavje... Pa 130 povabljenih...


Ja no!!! Jst tud komaj dojemam!!user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3884
   RE: poroka 2008
1.4.2008 11:43:35   
baguSka
se tipkamo jutri


Kera prvoaprilska sala!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3885
   RE: poroka 2008
1.4.2008 11:44:36   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: barbara.a.

Ne ne ni res,bog ne daj da je,se mi zmeša,je tako kot je rekla naša Bubica prvoaprilska šala.Če bi se kej tzaga zgodilo,me ni več tukej ziher!


Mal sem mogla odvečne energije dat ven!user posted image user posted image




Joj ti nesramnicauser posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3886
   RE: poroka 2008
1.4.2008 11:47:24   
sepetalka
Uau baguska kar 130, dobra sta, midva jih imava 95, pa misliva da jih imava veliko!
Imam pa namen dragega na aprilat sedaj ko pride iz dela, mu bom rekla da ga je klical moj oči in se želi pogovort z njim glede poroke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Upam, da mi uspe ostat resna!


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3887
   RE: poroka 2008
1.4.2008 12:08:48   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka

Uau baguska kar 130, dobra sta, midva jih imava 95, pa misliva da jih imava veliko!
Imam pa namen dragega na aprilat sedaj ko pride iz dela, mu bom rekla da ga je klical moj oči in se želi pogovort z njim glede poroke!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Upam, da mi uspe ostat resna!




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3888
   RE: poroka 2008
1.4.2008 12:08:54   
baguSka
Uau baguska kar 130, dobra sta, midva jih imava 95, pa misliva da jih imava veliko!


Mah ja... sej sva vedla da jih bo tok, ce bi delala veliko poroko. Ker nikogar ne moreva odstranit s seznama... zato pa tud najprej nisva hotla delat take poroke in sva se hotla kr sama porocit. Vceri sva pa cist zares zacela delat to listo in na koncu nama ni blo nic jasn user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3889
   RE: poroka 2008
1.4.2008 12:10:29   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

se tipkamo jutri


Kera prvoaprilska sala!!!user posted image user posted image user posted image


Še enauser posted image .Jst sem ti pa tako dolg post napisala,pa še potrudla sem se ful.pol sem ga pa zbrisalauser posted image  .Ti ,ti   user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3890
   RE: poroka 2008
1.4.2008 12:10:57   
baguSka
Imam pa namen dragega na aprilat sedaj ko pride iz dela, mu bom rekla da ga je klical moj oči in se želi pogovort z njim glede poroke! Upam, da mi uspe ostat resna!


user posted image user posted image  ja, ampak pusti ga, da res poklice!!!! sele potem se zacni smejat!!! ko bosta ze govorila!

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3891
   RE: poroka 2008
1.4.2008 12:11:54   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

se tipkamo jutri


Kera prvoaprilska sala!!!user posted image user posted image user posted image


Še enauser posted image .Jst sem ti pa tako dolg post napisala,pa še potrudla sem se ful.pol sem ga pa zbrisalauser posted image  .Ti ,ti   user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image  A men?? Pa sej to je blo Flaski namenjeno!!!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3892
   RE: poroka 2008
1.4.2008 12:18:05   
pikovit
A pol resno misliš z 130 gosti?Sem razumela kot prvoaprilsko šalo.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3893
   RE: poroka 2008
1.4.2008 12:28:17   
baguSka
Jst sm Flaski to napisala, ker je napisala, da se tipkamo jutr.. user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3894
   RE: poroka 2008
1.4.2008 12:32:31   
FLASK_A
user posted image heheheheehe, kako smo naspidirane danes...

me prav zanima kaj je res pa kaj neuser posted image user posted image user posted image OK, to da šele jutri kej natipkam, je celemu svetu jasno, da je nemogočeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3895
   RE: poroka 2008
1.4.2008 12:33:53   
sepetalka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hehe drage moje je ratal, je klical in najprej dobil mojo mami, pol pa očija in on: ja jaz te pa nisem nič klicu!user posted image user posted image user posted image In jaz njemu, dragi prvi april.
Že ko sem mu rekla je kar bled ratal! Je reku kaj pa tvoj ati hoče, pa sej ni nič za rečt!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
O kar dan mi je polepšal!


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3896
   RE: poroka 2008
1.4.2008 12:34:56   
baguSka
no evo pikovit, vidis user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sm vedla se flaska samo zafrkava...

drugac pa bom jst zdele v album nalimala par slikc, pa mi boste povedale kako se vam zdi... ok?user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3897
   RE: poroka 2008
1.4.2008 12:36:05   
baguSka
sepetalka da ne bo zdej poroka skenslana k ga tkole okol prnasas!?user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3898
   RE: poroka 2008
1.4.2008 12:38:22   
FLASK_A
Baguska, a nam boš prilepla s kako kočijo se boš peljala na Carpe diemuser posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3899
   RE: poroka 2008
1.4.2008 12:39:10   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A



Buba, itak da prvi april. Fragola, nč mi je nisi pomagala našponatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Da bi bla še mal bolj živčnauser posted image


[/quot

ne ne nisem ti hotla pomagatuser posted image , ker boga buba dej bi bla samo živčna in zdej mora bit skulirana, ker se čez 26 dni poročiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  154 155 [156] 157 158   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?