|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:13:42   
baguSka
Itak... user posted image  Sej sem vedla da vam bo jasno, glede na to, da vam ze dolg casa govorim, da si take poroke NE ZELIM!! Pa sem se tok vzivela v to vlogo, da vam nisem hotla povedat da se hecam... user posted image  Mi je pasal hehe!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3951
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:16:58   
maya2
Pozdravljene!

Jaz sem šla danes v službo po 10 dneh, pa bi morala spet na bolniškouser posted image , zdaj je Karin skoraj dobra je pa mene trofluser posted image sem čist hin, dobila sem antibiotike, upam da kmal primejo, seveda ni variante da bi ostala doma......

Pikovit: daj povej kje si slikala te figure.... jaz jo moram tudi še kupit, pa mi je ena rekla da v lj v Črnučah bi naj imeli pestro izbiro, smo ne vem še kje je to....

Jaz grem tudi v soboto v LJ v šooooopiiiing... peljem mojo mami iskat primerno obleko za poroko, je že čist panična k še ni nič našlauser posted image user posted image

nočko grem spat, da si naberem moči... za nazaj pa rajš ne grem brat, ker ste očitno na veliko 'lagale'user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3952
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:19:14   
Anonimen
Pikovit 24.6.08 user posted image

(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 3953
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:24:20   
baguSka
ja jaz sem bla ena izmed njih...user posted image

no, nekaj sem povedala tud resnice... npr da bom sla obleko probat! ampak me je kolegica potem razocarala, ko je rekla, da nimajo nic vec na lagerju... ji je blo full hudo potem, ampak nic zato... sej mam se en mesec casa da jo najdem kje v kaksni stacuni, ce pa ne, pa sem se ze zmenila, da mi jo zasije sestricna.. :)))

pa tisto o soglasju sem tud resno mislila, da mi je lastnica koncno sporocila, da je poslala soglasje vceraj popoldne... ampak ga tud danes se nisem dobila... user posted image

drugace pa sem bila danes tud prvi dan na sihtu, ko sem zacela ob 8ih... u bistvu se vedno delam tukaj kjer sem, le da me bojo zdej redno vzeli... user posted image  poleg tega pa so mi pustili, da obdrzim svoj s.p., kot popoldansko obrt... user posted image  so pa rekli, ce lahko pocakam do 15.4. in me s tistim dnem redno zaposlijo za nazaj... mocno upam zdej da res!! bom veeeliiiiko lazje zadihala... financno mislim... edino bl zaspana bom verjetno, ker sem zdej dve leti hodila na siht sele ob 11ih... user posted image  dons, ce racunam se po stari uri, pa kr ob 5.30.. pa niti ni blo tok tezko in upam da bo slo tud naprej tko... user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3954
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:24:27   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Jaguarka,Ellie to sem slikala v pekarni Vrhnika,ki se nahaja v Črnučah.Industrijska cona Črnuče.Tam kjer je Siesta,Moj fit.Skratka to je spodaj.Je velika trgovina,je ne moraš falit.Odprta je vsak dan do 16h.

Ti parčki so po 22€.Imaš jih pa še druge,ki so cenejši.



Ne vem Maja ali te zanima pot al kaj?Se pravi,če se voziš iz Bežigrada proti Črnučam-Trzin,Domžale po obvoznici,je 1 semafor na desno in prvi oz. drugi ovinek levo.Na desni strani je kot neko gradbišče-betonarna.Na levi strani je ogromen opečnato rdeč objekt.Se pred njim parkiraš,greš čez vhod tam kjer je bar Siesta in potem skoz naravnost.
Upam,da sem kaj pomagala.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3955
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:25:48   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Pikovit 24.6.08 user posted image


O lepouser posted image .Kaj pa boste imeli?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3956
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:26:23   
baguSka
24.6.08


ce bo mali prehiteval za 6 dni, se bova pa skupi potile... user posted image  le vsaka na svoj nacin! ti v porodnisnici, jaz pa na poroki...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3957
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:27:13   
maya2
pikovit: tnx, jaz bo prišla s smeri Domžal.... a mogoče veš če imajo ob sobotah tudi odprto? Ker do 16. skor ne morva do tja pridituser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3958
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:27:45   
pikovit
Baguska čestitam za tvojo službo.Upam,da to ni več prvoaprilska šalauser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3959
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:28:54   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Baguska čestitam za tvojo službo.Upam,da to ni več prvoaprilska šalauser posted image


Ne ni... to pa res ne!!user posted image  Upam samo, da me niso na sihtu 'nategnil'...user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3960
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:29:09   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

pikovit: tnx, jaz bo prišla s smeri Domžal.... a mogoče veš če imajo ob sobotah tudi odprto? Ker do 16. skor ne morva do tja pridituser posted image


Joj to pa ne vem.Grem na net počekirat.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3961
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:30:16   
pikovit
Baguska kul.Pol bodo pa fajn finance.Jst si moram tud kaj pametnega najdit

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3962
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:33:44   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Baguska kul.Pol bodo pa fajn finance.Jst si moram tud kaj pametnega najdit


Sej bo slo... no, jst ti zelim! Moje finance se bojo obcutno izboljsale - upam! Ni pa to se to, kar si zelim... ampak tud to bo enkrat, ne?user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3963
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:40:09   
Anonimen
Baguska, upam da ne bo prehiteval, že tako gre tako hitro vse skupaj, gotovo gre tebi ravno tako hitro mar ne!? user posted image
Fanta imamo user posted image

Kar se figuric za na torto - midva sva jo šla iskat tja na Brnčičevo, ampak nimajo neke hude izbire... Sva vzela tako...situacijsko komiko, kjer ženin stoji na nevestini obleki medtem ko ona želi zbežati user posted image

Imam pa super slaščičarno oz. slaščičarko, tako da če katera rabi številko kar povejte user posted image


(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 3964
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:45:52   
pikovit
AnjaPH mene zanima slaščičarka.Iz kje pa je?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3965
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:46:22   
pikovit
A ja pa čestitke za fanta

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3966
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:51:09   
Anonimen
Pikovit hvala za čestitke user posted image

Slaščičarno Hana ima v Kranju na Britofu, tel. je pa 040 605 721.

Res ti da na vpogled ogromno materiala in ti pomaga pri odločitvi. user posted image

(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 3967
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:52:43   
pikovit
Anja mi je pa ravno kolegica zadnjiič o njej razlagala in je rekla,da je super dobra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3968
   RE: poroka 2008
1.4.2008 22:53:38   
pikovit
Samo jaz že imam torto in tudi plačano že.Žal.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3969
   RE: poroka 2008
1.4.2008 23:04:11   
Anonimen
Nič hudega, pa drugič user posted image

Zdajle sem se spomnila ene bistroumne stričeve izjave - da se danes bolj splača kupit poročno obleko kot sposojat, ker se ljudje poročajo po šestkrat user posted image

(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 3970
   RE: poroka 2008
1.4.2008 23:11:09   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Nič hudega, pa drugič user posted image

Zdajle sem se spomnila ene bistroumne stričeve izjave - da se danes bolj splača kupit poročno obleko kot sposojat, ker se ljudje poročajo po šestkrat user posted image


Ja pa še prav ima.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3971
   RE: poroka 2008
1.4.2008 23:12:54   
pikovit
Nič grem spat.Anja uživaj in pobožaj svojega pikca.Lahko noč

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3972
   RE: poroka 2008
2.4.2008 7:23:57   
Bubamaraa
morning....

baguska sej sem vedela, da ti nikol ne boš mela poroke s 130 povabljenimi...user posted image

AnjaPH čestitke za fantkauser posted image user posted image user posted image ....pa jaz te čist zastopm glede počutja, ker sem naslednja za teboj na vrsti za poroko....user posted image


ja hvala bogu, da je 1.apil mimo, ker res nisem več vedela komu naj sploh še kej verjamem....


o sredaaaaaaa je žeeeeeeeeeee.......

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3973
   RE: poroka 2008
2.4.2008 8:02:49   
bt08
Jutro!

Baguska sem prov vedla,da je prvo aprilska tvoja,ker je res ne mogoče iz skromne poroke da se Baguska spomni met 130 folka,sej se ji zmeša,sam je dobra forauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

AnjaPH bravo za fantauser posted image user posted image user posted image user posted image še mal pa bo poroka,vrjamem da živčki delajo 100/uro.

Jaz pan ič včerej sem šla na nohtke,k so me tok razjezl,da sem saj mal pozabla tiste grde stvari,pol sem šla pa kr spat že.user posted image Dans pa neseva zadnje vabilo,mamo mir pol.user posted image Včerej sem še zahvale naročila,pa mal gledala o balonih,čakam predračun da mi pošljejo,da pol vem a bomo mel kej balonov a ne.



_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3974
   RE: poroka 2008
2.4.2008 8:05:50   
Anonimen
Barbara hvala user posted image

Morda tudi zato nisem tako nervozna zdaj pred poroko, ker je junija dejansko dan D za naju in ne zdaj ... Ta dan je zgolj formalnost user posted image

(odgovor članu bt08)
  Neposredna povezava do sporočila: 3975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?