|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
1.4.2008 12:40:57   
sepetalka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

sepetalka da ne bo zdej poroka skenslana k ga tkole okol prnasas!?user posted image


ne je dobro prenesel, je reku no sem vsaj taščo pa tasta slišal user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3901
   RE: poroka 2008
1.4.2008 13:12:08   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Baguska, a nam boš prilepla s kako kočijo se boš peljala na Carpe diemuser posted image user posted image user posted image user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ne to... sem pa res hotla povedat, da sem razmisljala, kako bi se s kanujem pripeljala, ker majo oni tud kanu klub tam in jih sposojajo!!!user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3902
   RE: poroka 2008
1.4.2008 13:19:29   
FLASK_A
aha user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdej pa res grem, je moj prej zaključiluser posted image user posted image user posted image user posted image Lep dan vam želim nevestice, pa se tipkamo jutri, ko bo bolj normalen dan. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3903
   RE: poroka 2008
1.4.2008 13:21:07   
sepetalka
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Baguska, a nam boš prilepla s kako kočijo se boš peljala na Carpe diemuser posted image user posted image user posted image user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ne to... sem pa res hotla povedat, da sem razmisljala, kako bi se s kanujem pripeljala, ker majo oni tud kanu klub tam in jih sposojajo!!!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image To pa mora bit prvoaprilskauser posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3904
   RE: poroka 2008
1.4.2008 13:25:22   
SRCCEK
Joj, vam pa ful dogaja na prvi april user posted image user posted image user posted image user posted image .jaz nisem še nobenga "potegnila".......mam tako gužvo, da se še spomnla nism da je 1 april.
Jutri grem pa jaz mal v šoping za stvari, ki jih še rabim za na poroko: modrček, čevlje,....
Sm že probavala samostoječe modrce in sem prišlja do zaključka da potrebujem košarico C user posted image user posted image user posted image  pa še nisem najdla samostoječega modrca s košarico C. A katera ve, kje ga lahko dobim??

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3905
   RE: poroka 2008
1.4.2008 13:31:35   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Evo jaz sem koncno dobila soglasje oz mi je lastnica koncno sporocila, da mi ga je poslala!user posted image user posted image  Pa 3 minute nazaj sem ze govorila z enim bendom k mi ga je kolega priporocu in se dobimo konec tedna!!user posted image user posted image  Slisat so full vredu, so pa tam nekje z okolice Domzal... pa baje bojo se mal skonto, ker gre preko poznanstev!!user posted image user posted image  Full se ze veselim... Pa dons grem oblekco probat in vem da majo tam zraven se neko stacunco, kjer bi lahko imel kaksen material za vabila, ce bom dobila kaksno idejo - moram se mal vase albumcke preletet!!user posted image  Se dobr da ga mamo hehe.. user posted image  Joj zdej vas sele razumem zakaj skoz neki delate in ste cist na hard skoz... user posted image user posted image  Kje so sele vsi obiski ki jih morava pol obdelat - jaooo... Ne morem verjet! Pa samo se 2,2 mesca je do dana D!? A bo slo punce??? A mi bo ratal??


sploh nč ne verjamem....... ker je še vedno 1 april....user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3906
   RE: poroka 2008
1.4.2008 13:49:13   
SRCCEK
Bubika no, zakaj nč ne verjameš??!!
Res da je 1 april, ampak vsega se pa ne zmišljujemo!!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3907
   RE: poroka 2008
1.4.2008 13:51:11   
Bubamaraa
jst dons ne verjamem nč...user posted image


jutr verjamem vse...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3908
   RE: poroka 2008
1.4.2008 13:57:09   
baguSka
Res da je 1 april, ampak vsega se pa ne zmišljujemo!!!


A tud to ne, da potrebujes kosarico C!!??user posted image user posted image

Mene je pa moj dragi zdele klicu in mi rece, da je narocil uno tadolgo limuzino... OMG!!! Zdej pa ne vem, al je to sala, al resno misli!!??user posted image user posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3909
   RE: poroka 2008
1.4.2008 13:57:37   
SRCCEK
Buba.....jaz sem čedalje bolj živčna...res je da si ti prva, ki se poroči, ampak mene že kar mal stiska pri srčku, k sam pomislim, da je mesec dni do moje poroke.......kaj bo šele, ko bo sam par dni do porokeuser posted image user posted image user posted image  da me ne bo kapuser posted image user posted image user posted image user posted image
kako boste pa svoje sodelavce pogostile? Jaz sem šla prejle en piknik plac gledat (v najem) in je ful lepo-potoček, stari mlin, nikjer žive duše....sam edino kar me skrbi je, da ne bo preveč hladno konec aprila za tak piknik!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3910
   RE: poroka 2008
1.4.2008 13:59:28   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Res da je 1 april, ampak vsega se pa ne zmišljujemo!!!


A tud to ne, da potrebujes kosarico C!!??user posted image user posted image



NE NE, TO NI PRVOAPRILSKA ŠALA (hvala bogu bi reku moj user posted image )...res rabim košarico C, ampak ne vem, kje jo bom dobila??

BAGUSKA...kako to, da se poročiš na Krki?? Maš kake lepe spomine od tam, ali je kdo od vaju od tam??

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3911
   RE: poroka 2008
1.4.2008 14:00:04   
pikovit
Me prej sploh ni spustil na RR.Baguska sem spet blonduser posted image .samo zato,da bom na poroki lepa,sej se bom pol na rjav pobarvala,tako kot prej.Vsaj neumnosti ne bom klatlauser posted image

U glavnem.Sem dala v album nekaj slikic,pa za komentarje prosim.So slike iz telefona tako da so malce slabše ampak bo že.

Komentarje prosim

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3912
   RE: poroka 2008
1.4.2008 14:00:32   
Bubamaraa
jaz bom pomoje naročila malico in kako penino pa bomo v pisarni mal nazdravle...user posted image ...ne vem še...


baguska jst teb ne verjamem res nč...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3913
   RE: poroka 2008
1.4.2008 14:02:06   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

Buba.....jaz sem čedalje bolj živčna...res je da si ti prva, ki se poroči, ampak mene že kar mal stiska pri srčku, k sam pomislim, da je mesec dni do moje poroke.......kaj bo šele, ko bo sam par dni do porokeuser posted image user posted image user posted image  da me ne bo kapuser posted image user posted image user posted image user posted image


Jst sem pa včeraj dol padla,ko je moj reku,da že komaj čaka da bo D dayuser posted image .Zdej pa bod pameten in jih razum.

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3914
   RE: poroka 2008
1.4.2008 14:03:40   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: SRCCEK

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Res da je 1 april, ampak vsega se pa ne zmišljujemo!!!


A tud to ne, da potrebujes kosarico C!!??user posted image user posted image



NE NE, TO NI PRVOAPRILSKA ŠALA (hvala bogu bi reku moj user posted image )...res rabim košarico C, ampak ne vem, kje jo bom dobila??



Tudi jaz bom rabila C al pa še celo večuser posted image Če pa ne bo,bom šla pa kar v Induplati Jarše.Bom rekla kar šotor za 2user posted image

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3915
   RE: poroka 2008
1.4.2008 14:11:28   
Bubamaraa
pikovit ti maš pa zelo lepo obleko....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3916
   RE: poroka 2008
1.4.2008 14:15:52   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

pikovit ti maš pa zelo lepo obleko....user posted image


Hvalauser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3917
   RE: poroka 2008
1.4.2008 14:36:07   
bt08
Ok najprej da pokomentiram:

Pikovit,carska obleka,mi je zelo zelo všeč.verižica isto.Super boš!user posted image user posted image user posted image

Baguška,ni ni slikic,sem čekrala,pa nobene nove!


No da vam povem veselo novico,ni prvoaprilska bi bilap a zelo vesela,če bi bila,dobila sem dohodnino in morem plačat,ker moja šefica nekej ni plačevala v letu 2006,je pa lansko leto,tak oda zgleda kot bi mela še enkat večjo plačo.Grrrrrrrrrrr sem jezna kot ne vem kaj.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3918
   RE: poroka 2008
1.4.2008 14:52:08   
NATAŠI
baguška zanimiva odločitev user posted image  user posted image  user posted image  super to .... a civilni obred ostane tak kot je sama vidva s pričami ali kako

hm... to si pa lumpa ko mene tako hecaš user posted image  ... tititi user posted image

drugače pa ko tole berem itak ne vem več kaj je res in kaj ne.... daj baguška povej kateri ansambel ste se to zmenili (jaz sem doma iz okolice domžal in tudi midva imava ansambel ki je iz tam)

... no jaz sem pa rolado spekla za mojega user posted image  ki ima še vedno full gužvo v službi in bo celo malo pozen ampak ni panike, midva ga bova lepo počakala user posted image  user posted image

aja pogostitev sodelavcev: moji bodo na poroki user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3919
   RE: poroka 2008
1.4.2008 14:53:04   
lyra*
Hello babe!

Kak smo kaj?
Bubamaraa živčki že kaj delajo? Sej še malo pa bo tvoj big dayuser posted image user posted image
barbara.a veš,da jaz sem pa resno mislila,da bota prestavila porokouser posted image Men dans ta prvi april ne potegneuser posted image Pa ponavadi sm bla prva,ko je ljudi nasralauser posted image Danes me pa kr malo pozabljivost dajeuser posted image
baguska  a reeeeeeeeeees????? Pa kar 130??? Si nikakor ne morem predstavljat tebe,ko si vedno govorila,da boš samauser posted image user posted image Kaj zdaj kdaj kavica??user posted image

sam punce,zdj pa neki čist resnga! Jaz imam trojčke!user posted image user posted image user posted image user posted image













_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3920
   RE: poroka 2008
1.4.2008 14:56:36   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*

sam punce,zdj pa neki čist resnga! Jaz imam trojčke!user posted image user posted image user posted image user posted image

















kaj????? nč jasn..... drgač pa čestikeeeeeeee.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



za dvojno srečo seveda....user posted image

< Sporočilo je popravil Bubamaraa -- 1.4.2008 14:57:03 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3921
   RE: poroka 2008
1.4.2008 14:56:44   
NATAŠI
iyra, kajjj??? a to resno ??  ---- ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  kako bo to fletno user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3922
   RE: poroka 2008
1.4.2008 15:05:41   
bt08
Irya ne vrjamem?Jutri povej pa ti vrjamem?user posted image user posted image user posted image dvojna nosečka!?user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil barbara.a. -- 1.4.2008 15:06:34 >


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3923
   RE: poroka 2008
1.4.2008 15:07:01   
lyra*
ne ne nevestice mojeuser posted image user posted image user posted image Ostajam pri dvehuser posted image Je še to nad pričakovanjiuser posted image

Saj sm mislila govort,da mam res tri sam...user posted image sm vam raje povedala!
Sem vas vsaj"nategnila"user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3924
   RE: poroka 2008
1.4.2008 15:07:48   
lyra*
ajaaaaaaaaa sej ste pametneuser posted image user posted image user posted image Sem prepočasi pisala,pa ste še ve pisaleuser posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?