|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:39:10   
valentina2006
JUTRI za GP
 
narava, Taula , Sončnica Sandra
 
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
 
 
 
 
 
...upam, da podatki še držijo...


_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3826
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:39:46   
jana81
ojla mačkice
 
sem ravno iz šopinga- fasunga za preživetjeuser posted image
 
kok ste fajne ker vse napište kaj še rabite za user posted image   in jst pol skrbno pišem v blokec, da nabavim, ker sama nikol ne bi naštudirala kaj vse še rabim... RES STE SUPER.
 
katina upam da te sladkorna ne bo spremljala še naprej, ker verjemi da tale insulin je user posted image  Je pa res da če boš dobila insulin, se boš lahk kdaj pregrešila.
 
čmrlika zdej maš že tolk ponudb, da če se ti še dalo komu pošiljat, potem daj še meni.. te po porodu kdaj pokličem za šetnjo po Lentu, če bom v MB.
 
sem pa danes kr utrujena od tega slikanja po steni, ker morem stat zraven, pa saj bo malu konec.
 
zdej pa grem še mal BB pogledat.
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3827
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:44:05   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006
JUTRI za GP
 
narava, Taula , Sončnica Sandra
 
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
 
 
 
 
 
 
...upam, da podatki še držijo...
SE podpišem pod tale post. Uživajte na GP.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3828
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:45:20   
Aurea
Aja, sem čisto pozabila, pa me je Valentina zdaj spomnila - jaz sem imela tudi včeraj pregled in vse štima, no, malce me je opomnila zaradi 2 pridobljenih kilc user posted image  (prvič do sedaj) in sem rekla, da upam, da se bo pa sedaj počasi ustavilo user posted image  Dobila sem napotnico za CTG, ampak šele čez 3 tedne user posted image . Očitno še ni panike. user posted image  je še vedno pridno z glavico navzdol in upam, da tako tudi ostane.

Sem šla pa tako včeraj kot danes na prijeten sprehod, čeprav me je spet začela boleti vsa širna medenica, ampak se ne dam user posted image  Naj se kar širi... ko bom začela piti še malinov čaj, bo pa user posted image  kar skoz padel user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3829
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:45:21   
špelin@
Ušlo mi bo od smeha: moj user posted image  puncam govori pravljico o opicah, kravah in prašičku user posted image user posted image user posted image  Mislim, kje je dobil ideje... user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
jana81, glej, da boš nove slikarije pridno pofotkala za nas firbce user posted image
 
valentina2006, hvala, da si me spomnila - drage moje, tudi od mene user posted image user posted image user posted image  za vse jutrišnje preglede user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3830
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:46:25   
špelin@
Aurea, user posted image  za pregled!!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3831
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:46:53   
Estrella*
Jaz sem se danes ustavila v lekarni in nakupila tisto kar mi še manjka. Naslednji teden oropam Tosamo, nato naredim inventuro, če slučano še kaj manjka. Potem je na vrsti pranje in pripravljanje punkejčkov.


Katina: tudi jaz nameravam drug teden v Tosamo. Če si za greva najuriš in potem na kakšno kavico. Just sugestion.
 Resnično upam, da je insulin začasna rešitev.
 
Anitka: 1900g, že???Mogoče pa tudi tebe kaj prehiti in ne boš na koncu majauser posted image
 
Špelin@: glavobol pa pošlji nekam, saj veš kam.....
 
Danes sem šla gledat zavese in ugotovila, da bi me prišle svinjsko drage. Blago že gre izdelava pa kar 30eu na m2user posted image  Zgleda, da bom rajši kar plise nabavila, bo ceneje.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3832
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:48:04   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

kok ste fajne ker vse napište kaj še rabite za user posted image   in jst pol skrbno pišem v blokec, da nabavim, ker sama nikol ne bi naštudirala kaj vse še rabim... RES STE SUPER.
 



Jana, se strinjam, jaz si tudi kar dopisujem na tiste liste s seznamom user posted image  in potem pridem v štacuno kot profesionalka, že vse firme obvladam user posted image ... samo še zmečem v košarico in - to je to user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3833
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:48:16   
valentina2006
Aurea: user posted image  user posted image  user posted image  za pregled.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3834
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:48:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Danes sem šla gledat zavese in ugotovila, da bi me prišle svinjsko drage. Blago že gre izdelava pa kar 30eu na m2user posted image  Zgleda, da bom rajši kar plise nabavila, bo ceneje.


Aaaaaaaa??! Tu mač user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3835
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:50:11   
Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Anitka: 1900g, že???Mogoče pa tudi tebe kaj prehiti in ne boš na koncu majauser posted image
 



A je to dosti? Veš sploh nimam predstave o teži. Dajte malce napisat koliko so tehtali vaši user posted image v tem času (32.-33.teden)

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3836
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:54:58   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Anitka: 1900g, že???Mogoče pa tudi tebe kaj prehiti in ne boš na koncu majauser posted image

A je to dosti? Veš sploh nimam predstave o teži. Dajte malce napisat koliko so tehtali vaši user posted image v tem času (32.-33.teden)


Evo, sem v stari MK našla podatek od male pike (takrat je bil moj G še radodaren tako z UZ-ji kot z informacijami): 32 t 4/7, ocenjena teža 2000 g. No, rodila sem itak potem 3 tedne pred rokom.

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 1.4.2008 20:55:27 >

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3837
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:55:02   
Aurea
Hvala Špelin@ in Valentina user posted image

Špelin@, tvoj user posted image pa "ma domišljija" user posted image  user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3838
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:56:51   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Danes sem šla gledat zavese in ugotovila, da bi me prišle svinjsko drage. Blago že gre izdelava pa kar 30eu na m2user posted image  Zgleda, da bom rajši kar plise nabavila, bo ceneje.


Aaaaaaaa??! Tu mač user posted image


Jah, tele zavese (saj misliš lamelne, kajne?) so že od pamtiveka resnično drage.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3839
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:58:27   
Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Anitka: 1900g, že???Mogoče pa tudi tebe kaj prehiti in ne boš na koncu majauser posted image

A je to dosti? Veš sploh nimam predstave o teži. Dajte malce napisat koliko so tehtali vaši user posted image v tem času (32.-33.teden)


Evo, sem v stari MK našla podatek od male pike (takrat je bil moj G še radodaren tako z UZ-ji kot z informacijami): 32 t 4/7, ocenjena teža 2000 g. No, rodila sem itak potem 3 tedne pred rokom.


A tako. Hvala za info. In koliko je tehtala tvoja pika ob rojstvu?

Aurea user posted image user posted image za pregled še od mene.





_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3840
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:59:04   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Anitka: 1900g, že???Mogoče pa tudi tebe kaj prehiti in ne boš na koncu majauser posted image
 



A je to dosti? Veš sploh nimam predstave o teži. Dajte malce napisat koliko so tehtali vaši user posted image v tem času (32.-33.teden)


Pojma nimam, na zadnjem UZ mi G ni povedala, zato sem se zanašala samo na splošne podatke v knjigah in raznih revijskih razpredelnicah user posted image
Lahko ti pa povem, kakšen je od 34 tedna naprej občutek - kot da bi user posted image  vagal 100 kil user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3841
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:01:51   
tally
Anitka moja je imela 31t 5 dni samo 1400g user posted image , sicer so te meritve približno(možna odstopanja+/-), pa skos mi G govori da je pač med manjšimi, to bo moj drobižčekuser posted image .

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3842
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:02:34   
Anitka
Hja zgleda, da z mojim prvomajskim dopustom letos ne bo nič, saj ne v tistih krajih kot sva načrtovala. Sva že rezervirala pred časom v Dalmaciji (sicer privat pri znancu, tako da ne bo problem odjaviti), ampak iz dneva v dan imam večji strah pred takšnim potovanjem 4 tedne pred PDP. Bova šla kam bližje. Z user posted image pa konec avgusta ali v septembru.

< Sporočilo je popravil Anitka -- 1.4.2008 21:04:53 >


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3843
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:03:48   
aurora28
Aurea user posted image user posted image user posted image za pregled. Mislim, da si me ti vprašala kaj je to Ribodermin? To je ribja mast, ki jo je fino uporabljati pri otročku, da mu mažeš lahko gube po telesu, nekateri še otorke mažejo z ribjo mastjo po obrazu, kakor kdo. user posted image
Anitka moj user posted image je pri 33. tednih tehtal 2240 g. user posted image

Narava, Taula , Sončnica Sandra držim pesti za jutrišnji GP.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3844
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:04:07   
Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: tally

Anitka moja je imela 31t 5 dni samo 1400g user posted image , sicer so te meritve približno(možna odstopanja+/-), pa skos mi G govori da je pač med manjšimi, to bo moj drobižčekuser posted image .


Jaz torej upam na tisto odstopanje v - user posted image user posted image Sem po konstituciji bolj ozkauser posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 3845
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:04:21   
Estrella*
Anitka: jaz imam ŠELE v ponedeljek pregled in UZ, no naj bi ga imela 33t 4/7 in ti javim koliko je naša pupa težka.
 
Špelin@: saj so ble zavese vedno drage, samo, da bi me prišlo blago okoli 32 eu izdelava pa 120, se mi zdi pa tooo much. Kje so pa še karnise in kakšen stranski dekor?Pozabi miško, bi pa rajši rože na oken nabila, da me ne bi sosedi gledaluser posted image
 
Ne vem, če sem včeraj napisala, sem za večerjo pobasala 3 kose kruha s turistično pašteto(jo sploh ne jemuser posted image ) in hruškov sok. Čez pol ure sem bila na školjki in je šlo vse ven(skozi usta). Danes popoldan sem ponovila vajo s sendvičom in zopet bruhanje. Mislim bom kar popizdila. Sedaj me pa še zgaga peče in sem "run out of RUPURUT".

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3846
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:05:09   
valentina2006
Anitka: O teži otroka v user posted image , ti ne morm kej pametnega napisat user posted image ... Moja G je zmeri skopa z informacijami, nikol ne omen ne mm, ne cm, ne g.

Literatura pa pravi nekako tako...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3847
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:06:27   
Anitka
Ja hvala vsem za odgovore in KLIK.user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3848
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:11:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula


 
Glede zadevic iz lekarne. Kaj rabim tam kupiti? Fiziološko in obliže pa popeka? Še kaj? V kakšnih količinah pa?user posted image


Jaz sem v lekarni kupila, mandeljevo olje za gubice, fiziološko in 70% alkohol ter zložence- komprese (sreilne) 5x5 za popek,tudi umivalne vrečke, ker so tiste v baby centru krpice jaz pa hočem umivalne vrečke ne krpice..so mi enostavno bolj fine za uporabo ker jo lepo na roko daš... in pa hladilno mazilo, ter praško pasto.

Anitka,user posted image user posted image  za tvojo G in za dobro opravljen pregled.

Aurea : tudi čestitke za pregled.user posted image

Edinaos: Kje si???? kaj se dogaja v BB? a gre Damjana ven al kaj???user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 3849
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:14:07   
aurora28
Mere, ki jih navedejo G so tko, tko. Prihaja do odstopanj in ni se vredno obremenjevati s tem. Jaz sem tudi najprej mislila, da ima moj sinek velik kil za 33. teden, ampak potem ko sem prebirala različne literature, pa je to mogoče in ni nič narobe. Eni otroci so težji in eni lažji. user posted image
Anitka pri moji sestri še enkrat povem, da so ji napovedali, da je otrok težek 4500 g in ko se je rodil je imel 3500 g. Pomota za celo kilo. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.