|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:15:41   
Aurea
Aurora, hvala user posted image
Uf, jaz pa ne vem, če bi lahko vohala ribjo mast po user posted image ...

Anitka, midva sva tudi hotela 4 tedne pred PDP na dopust za par dni, ampak bližje - v Istro, potem pa me je, tako kot tebe, prešinilo, da se tudi do tja nočem več voziti... šla bova kar k nam v Slo, 20 min vožnje je dovolj, kar je pa več kot 1 uro, pa že ne vem več, kako bi se na sedežu namestila, ker me user posted image  začne nabijat v rebra. Tudi mi3 je bomo šli raje septembra nekam user posted image

Estrella si pa boga, ampak Donat moraš imeti vedno pri roki - nikoli ne zataji v taki situaciji.


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3851
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:19:02   
valentina2006
No, drage nosečke... zdej je na vrsti House pol pa ajanje... user posted image

                                      user posted image
 
 


_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3852
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:22:09   
Anonimen
Glede teže, ki jo napovejo na UZ. Moja Samia je bila rojena 3 tedne prej. Slab CTG je bil razlog in na UZ so rekli da se ji ne godi več dobro in je maternica pretesna saj ima že 3500 g...
Čez 2 ure sem z CR rodila in težka je bila 2850g... Tako da tole je lahko čist zgrešeno. In jaz na to nič ne dam.

(odgovor članu valentina2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 3853
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:22:17   
Aurea
****, user posted image  hvala. No, a potem je tudi mandeljnovo olje dobro za tiste gube pri user posted image , me veseli, ker mi je vonj veliko prijetnejši user posted image
Hm, tole praško pasto bom verjetno tudi še šla nabavit...


Valentina, midve imava pa verjetno G iz iste šole - nič ne pove, vse je treba vprašat user posted image  user posted image  No, saj, če vprašam je pa zelo prijazna, samo kaj, ko meni vprašanja pridejo na pamet šele doma, po pregledu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3854
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:23:16   
Čmrlika
Čmrlika, dobro si odprla sezono CTG-jev. Zdaj vemo kako je treba. Boga Čmrlika, da te tako ignoriramo. Lahko daš meni telefonsko in poskrbim za objavo. Uradni zastopnici sta sicer Špelin@ in prva rezerva: Anitka, ampak ni panike, se tudj jaz javim za pismonošo.
Jaz poznam eno, ki ga je obakrat pila in je kar hitro rodila. če pa res kaj pomaga pa ne vem.


u je fajn ,ko malo pojamraš, da te ignorirajo...vsem dam cifro , ker bom ful z veseljem vsem povedala da sem postala mami! user posted image  sem ti poslala ZS...

jaz ga pijem , danes začela in  tudi če mi bo samo v glavi pomagal...škodla mi ne bo...user posted image  Pa da se pit! rajši to, kot glukoza...upam, da se ti po nosočnosti porihta..ti želim vse dobro iz user posted image  

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 3855
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:30:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Edinaos: Kje si???? kaj se dogaja v BB? a gre Damjana ven al kaj???user posted image


Evo mene, ne Damjana ne gre vem, jih je pa dober nahecala za 1. apriluser posted image user posted image user posted image , sva se z mojim dober narežala, ej na koncu bom še za njo začela navijatuser posted image user posted image user posted image .

Ker ta Sandi user posted image je pa čisto prepričan, da gre v petek glih Damjana ven

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3856
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:34:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Edinaos: Kje si???? kaj se dogaja v BB? a gre Damjana ven al kaj???user posted image


Evo mene, ne Damjana ne gre vem, jih je pa dober nahecala za 1. apriluser posted image user posted image user posted image , sva se z mojim dober narežala, ej na koncu bom še za njo začela navijatuser posted image user posted image user posted image .

Ker ta Sandi user posted image je pa čisto prepričan, da gre v petek glih Damjana ven



Aha, o.k. thanks.user posted image user posted image  Bi pa jaz tok rada da Sandi ven leti...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3857
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:35:20   
Čmrlika
Čmrlika: še moja ponudba. Meni tudi lahko pošlješ telefonsko. Mogoče bova še skupaj v P.


sem ena prava kozika, nekaj jamram zdaj sem pa skoraj  pol ure na Zs-ih porabla da sem vsem ponujenim dala cifro..user posted image
user posted image  joj vas mam rada!!!
Po moje bi jo lahko kr tu gor objavla...user posted image

Čmrlika jaz imam shranjeno tvojo GSM številko. In za lepo doživetje ob CTG-ju. Komaj čakam, da ga doživim tudi sama.


Ful je lušno, boš videla... pa kak malo zamiga, kr srček poskoči, no pulz...user posted image

Čmrlika, zdaj (proti koncu) boš pa "šponala" s posti, a? Tudi jaz pridno zbiram telefonske, zato kar na ZS z njo

kaj zgleda tak? user posted image  ja, cilj mi je 500 in tri zvezdice, kolkič sem že povedala...user posted image  pol pa se me rešite...pa ene ste pa že na trikratni moji cifri tako da...user posted image  ni varjante da mi to kdaj rata...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3858
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:37:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tally

Anitka moja je imela 31t 5 dni samo 1400g user posted image , sicer so te meritve približno(možna odstopanja+/-), pa skos mi G govori da je pač med manjšimi, to bo moj drobižčekuser posted image .


tally: brez skrbi mislim, da bo vseeno moja najmanjša in najbolj drobcena.

Ej me pa  prav zanima, ko bomo rodile, ko bomo podatke o user posted image pisale.

(odgovor članu tally)
  Neposredna povezava do sporočila: 3859
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:39:12   
aurora28
Čmrlika ti si faca, če ne boš sfolgala našopat 500 postov, si boš pa še prenosnika nesla v P in rekla sestram, počakte malo, jaz še ne morem rodit, ker nimam še 500 postov. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3860
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:42:15   
hijenca
Dober večer!

Še eno vprašanje imam, potem pa grem res spat.

Od katerega tedna je treba resno beležit gibe? Jaz sem bila danes zopet preveč aktivna, pa sem sigurno kak gib prezrla, zdaj jih pa imam naštetih samo devet.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3861
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:43:44   
Anonimen
Imam eno vprašanje: saj vem, da ni priporočeno spanje na hrbtu, a mene tako boki ponoči bolijo da me kar krči primejo, a ve se čisto nič čez noč ne date na hrbet?

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 3862
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:45:36   
aurora28
Edinaos mene tudi boki grozno bolijo, pa se prestavljam iz levega na desni, če pa ne morem več zdržati pa se vstanem in malo pomigam levo desno, se sprehodim po stanovanju in je takoj boljš. Na hrbtu pa ne ležim. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3863
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:47:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Edinaos mene tudi boki grozno bolijo, pa se prestavljam iz levega na desni, če pa ne morem več zdržati pa se vstanem in malo pomigam levo desno, se sprehodim po stanovanju in je takoj boljš. Na hrbtu pa ne ležim. user posted image


aurora: pa misliš, da je ful škodljivo za dojenčka, če ležimo - spimo na hrbtu?
Ker meni tudi šetanje po stanovanju ne pomagauser posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 3864
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:48:11   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Edinaos: Kje si???? kaj se dogaja v BB? a gre Damjana ven al kaj???


Evo mene, ne Damjana ne gre vem, jih je pa dober nahecala za 1. april , sva se z mojim dober narežala, ej na koncu bom še za njo začela navijat .

Ker ta Sandi je pa čisto prepričan, da gre v petek glih Damjana ven


(odgovor članu ****)


joj, meni pa spoloh ni potegnilo da je to  prvoaprilska...SNP pač...user posted image

Ne vem na kaj se bom zgovarjala ko ne bom več user posted image  user posted image

Meni je pa dragi prej poslikal bušija- zdaj to počnema bolj pogosto- lahko da me preseneti... bom jutri dala gor...zdaj pa grem počasi probat ajat, ker sem imela danes ponoči ful težav s problemi...user posted image
upam,da bom  danes ajala kot ubita.

Čmrlika ti si faca, če ne boš sfolgala našopat 500 postov, si boš pa še prenosnika nesla v P in rekla sestram, počakte malo, jaz še ne morem rodit, ker nimam še 500 postov.

_____________________________


si mi vzela z jezika...user posted image  da bom to po moje morala nardit...
ne, saj to je bil samo moj današnji prispevek k prvemu aprilu, da vas malo jezim...user posted image

za gibe so meni pri G rekli od 35 dalje, spim pa zadnje čase ful na hrbtu, je pa res da mi na trenutke postane slabo user posted image , pa ne vedno...pol se pač obrnem, pa gre takoj vstran..user posted image

no zdaj pa res grem...lepo in mirno noč vsem skupaj, pa držim pesti vsem za jutri na pregledih.

Nočko!


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3865
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:55:29   
aurora28
Edinaos slišala sem, da kao ni fajn spati na hrbtu. Ampak je pa tako, da če ti paše oziroma če ti ne paše, te samo telo hitro opozori, saj ti lahko postane slabo, vrti se ti in s tem ti javi, da se moraš obrniti na bok, ker tudi otročku na paše. Mislim, da je enkrat **** lepo napisala zakaj ni priporočljivo spati na hrbtu. user posted image

Zdaj grem pa ajat. Lahko noč. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3866
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:59:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Imam eno vprašanje: saj vem, da ni priporočeno spanje na hrbtu, a mene tako boki ponoči bolijo da me kar krči primejo, a ve se čisto nič čez noč ne date na hrbet?


Edina draga moja, leži kakor ti paše!user posted image user posted image  Na hrbtu ni nič škodljivo za dojenčka..  Toda nekatere ne morejo ležat na hrbtu se jim začne vrteti v glavi ali pa zaradi pritiska na hrbtenjačo jim noge mrtvijo...
Če ti lahko ležiš na hrbtu, Bog ti daj veseljeuser posted image  Itak ko ti ne bo pasalo se boš obrnila drugače...



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3867
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 21:59:12   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Anitka: 1900g, že???Mogoče pa tudi tebe kaj prehiti in ne boš na koncu majauser posted image

A je to dosti? Veš sploh nimam predstave o teži. Dajte malce napisat koliko so tehtali vaši user posted image v tem času (32.-33.teden)

Evo, sem v stari MK našla podatek od male pike (takrat je bil moj G še radodaren tako z UZ-ji kot z informacijami): 32 t 4/7, ocenjena teža 2000 g. No, rodila sem itak potem 3 tedne pred rokom.

A tako. Hvala za info. In koliko je tehtala tvoja pika ob rojstvu?


Ob rojstvu je tehtala 3510 g user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Anitka pri moji sestri še enkrat povem, da so ji napovedali, da je otrok težek 4500 g in ko se je rodil je imel 3500 g. Pomota za celo kilo. user posted image


Vidiš, pri moji veliki piki so pa udarili v kontra: naj bi imela 2500g (+/- 200 g), ampak se je čez 4 dni rodila težka 3620 g user posted image
 
Grem nazaj do konca pogledat House-a user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3868
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 22:02:57   
Anonimen
Evo punce vidite..tudi pri Špelini so udarili mimo... Zato ne se sploh zanašat na tisto težo ki jo povejo na UZ...

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 3869
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 22:07:32   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Imam eno vprašanje: saj vem, da ni priporočeno spanje na hrbtu, a mene tako boki ponoči bolijo da me kar krči primejo, a ve se čisto nič čez noč ne date na hrbet?


Edina, ni panike - jaz pretežno spim na bokih, ker mi tako bolj ustreza, ampak včasih se pa zbudim na hrbtu in včasih se za nekaj časa prav namerno dam na hrbet, če me bolijo kolki in noge. Pa tudi na kavču sem včasih na hrbtu, skratka, jaz se ravnam tako, kot mi ustreza user posted image  Teh priporočil se ni treba držati kot "pijanec plota", pač z eno zdravo mero razuma.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3870
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 22:09:19   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: ****



Edina draga moja, leži kakor ti paše!user posted image user posted image  Na hrbtu ni nič škodljivo za dojenčka..  Toda nekatere ne morejo ležat na hrbtu se jim začne vrteti v glavi ali pa zaradi pritiska na hrbtenjačo jim noge mrtvijo...
Če ti lahko ležiš na hrbtu, Bog ti daj veseljeuser posted image  Itak ko ti ne bo pasalo se boš obrnila drugače...



user posted image  se podpišem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3871
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 22:12:50   
Aurea
Eh, če pa G tolikokrat mimo udarijo pri teži, je pa sploh dobro, da moja G nič ne daje in komentira teh podatkov user posted image  Sploh sem ugotovila, da je bolje, da se čimmanj s temi podatki obremenjuješ, ker potem lahko koga še panika zagrabi... na koncu je pa vse v redu. Skratka - jaz že po mojem trebuhu in kilaži vidim, da se user posted image  očitno fajn godi tam notri user posted image  user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3872
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 22:14:41   
Aurea
No, ker imam zadnjih nekaj minut samogovor, pa še hrbet me je začel boleti, bom zaključila za danes in jutri naprej lovila 500-tko in 3. zvezdico  user posted image  user posted image

Prijetno noč s čim manj vstajanja!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3873
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 22:19:49   
Anonimen
Hvala punce, no tudi medve se bove potem danes zvlekenle na hrbet.

Lahko noč vam želim

(odgovor članu Aurea)
  Neposredna povezava do sporočila: 3874
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 22:20:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

Eh, če pa G tolikokrat mimo udarijo pri teži, je pa sploh dobro, da moja G nič ne daje in komentira teh podatkov user posted image  Sploh sem ugotovila, da je bolje, da se čimmanj s temi podatki obremenjuješ, ker potem lahko koga še panika zagrabi... na koncu je pa vse v redu. Skratka - jaz že po mojem trebuhu in kilaži vidim, da se user posted image  očitno fajn godi tam notri user posted image  user posted image  


Točno tako... dobro si povedala!!user posted image user posted image

(odgovor članu Aurea)
  Neposredna povezava do sporočila: 3875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.