|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 18:05:30   
Katina
Vsem hvala za vzpodbude, pestke, pikepoke ...

Moj obisk ri diabetologu se je končal z inzulinom. Jutri imam zopet seanso, kjer e bodo naučili kako ga uporabljati in koliko. Baje nisem delala nobenih napak. Enostavno moja trebušna slinavka ne zmore več pokrivati povečane potrebe po inzulinu. Upam, da se bo s koncem user posted image tudi sladkorna poslovila.

Čmrlika
, dobro si odprla sezono CTG-jev. Zdaj vemo kako je treba. Boga Čmrlika, da te tako ignoriramo. Lahko daš meni telefonsko in poskrbim za objavo. Uradni zastopnici sta sicer Špelin@ in prva rezerva: Anitka, ampak ni panike, se tudj jaz javim za pismonošo.
Jaz poznam eno, ki ga je obakrat pila in je kar hitro rodila. če pa res kaj pomaga pa ne vem.
****, bravo za prve prave nakupe. Super, da so težave z ledvicami izginile.
Narava, pravzaprav ne bom važna, ker bom kar obdržala avto s katerim se že zdaj vozim. Bolj bo važen user posted image . Jaz sem bolj za "ta velike" user posted image
Kaj ko bi ti že nehala s tem ponočevanjem in se končno pametno naspala?
Naty*, fino, da si se zamotila s pesnjenjem. Nam boš sporočila če vas bodo sprejeli na MMS.
Ja, mi2 sva dobila vsak svoj izvod zapisnika. Enega imam s sabo v MK, da ga pokažem matičarju v P.
Aurora28, foh dobro so ti sešili previjalno podlogo user posted image . Vse je že pripravljeno, tako da tebe res nič ne more več presenetit. Buši je glih taprav za tvoje tedne, tako da je vse b.p.
Tamaraj, kolk si pridna. Vse nekaj rihtate, men se zdi da imam pa še fl časa. Sem se odločila, da startam po 15.4.
Estrella, čestitke kolegici za Ano. No, že čakamo, da boš drug teden ti ta glavna postmakerka user posted image .
Valentina 2006, tudi jaz dobim dohodnino 9.5, sta jo pa že danes dobila moja starša.
Hijenca, bravo za mami user posted image .

Jaz sem se danes ustavila v lekarni in nakupila tisto kar mi še manjka. Naslednji teden oropam Tosamo, nato naredim inventuro, če slučano še kaj manjka. Potem je na vrsti pranje in pripravljanje punkejčkov.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3801
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 18:12:17   
TamaraJ
Ojla..

No, midva s Timijem (in Jakijem in Šarko in Dominomuser posted image ) sva bila na obhodu Cerknice. Dve uri in še malo. Smo se ustavili prio vseh sosedah, pa pri vseh nabiralkah regrada na polju in mi je pošteno pasalo. Res je bil lep dan.

Kar se moje akcije danes tiče pa: sem se vsaj lotilauser posted image . In zlikala 4 pleniceuser posted image user posted image user posted image . Pa ne morem se spomniti, kakšen sistem zlaganja sem imela. Se mi zdi, da na tri dele in potem... Booo?? No, sicer pa mi bodo v porodnišnici zihr pokazali. Jutri pa se resno lotim likanja in upam, da mi uspe. No, uspe zlikat še vsaj 4user posted image . Tam nekje do konca maja znam končatuser posted image . Ma, fino mi je takole lagano se pripravljat. Paše tale bolniška in res jo moram maximalno izkoristiti predvsem zase, za kofetke, za razvajanje... Potem bosta dva junaka in Npr. Kasso že ve, kako je to..vzeti si čas zase. No, pa da ne govorim o treh.. čeprav si želim tri otročke..občudujem mamice kot je Kasso.

No... brat za nazaj grem kasneje, če bo comp frej. Zdej ima Timi nov DVD..Mali rdeči traktor. That means...user posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3802
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 18:14:48   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Moj obisk ri diabetologu se je končal z inzulinom. Jutri imam zopet seanso, kjer e bodo naučili kako ga uporabljati in koliko. Baje nisem delala nobenih napak. Enostavno moja trebušna slinavka ne zmore več pokrivati povečane potrebe po inzulinu. Upam, da se bo s koncem user posted image tudi sladkorna poslovila.




No, če si dobila inzulin in bo trajalo samo do konca nosečnosti... potem si skoraj zmagala. Še mesec dni nekje je za potrpet..potem pa verjamem, da bo tudi sladkorna izginila. Držim pesti še naprejuser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 3803
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 18:22:47   
aurora28
Katina tudi jaz držim pesti zate in močno upam, da se bo ta sladkorna s porodom počasi poslovila od tebe. user posted image user posted image user posted image A se boš zdaj kljub temu, da boš jemala inzulin, morala držati dosedanjega režima prehranjevanja?

TamaraJ dan je pa bil čudovit in super, da se je vaša user posted image druščina odpravila na potep po travnikih. user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3804
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 18:23:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

****: hvala user posted image  Veš sem bila že pošteno sita teh dr. vsak v svojo stran vleče, nobeden pa nič kaj konkretnega ne ukrene. Pa še sum na alergijo je bil in so mu jemali kri in ga parkrat prešpikali in rezultati so bili vsi negativi. Skratka, bogi naši otročki. Vsem, ki boste dobile prvega pa polagam na srce, da dobro premislijo kako bodo ukrepale, če bo njihov otrok postavljen na steroide brez dokazane bolezni.


Jaz te čist razumem! Ampak res...ker imaš popolnoma prav. Pediatri se kar preveč igrajo s temi zdravili... tudi pri antibiotikih so kar preveč radodarni...
Toda, škoda je za otroka res lahko velika. Zato pravim da imaš res prav... najprej naj se bolezen dokaže šele potem se lahko pravilno zdravi... Ne pa kar nekaj paca in paca...leta in leta bronhitisov.

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3805
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 18:27:33   
Anonimen
Katina: oh, to je pa res...user posted image  Mislim pa tako se paziš in res trudiš. Res iz srca ti želim da se to stanje vrne v normalo po tej nosečnosti...user posted image user posted image

(odgovor članu Katina)
  Neposredna povezava do sporočila: 3806
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 18:39:54   
valentina2006
Katina: Full si pridna in full se merkaš, občudovanja si vredna user posted image ... jest držim pestke, da z user posted image  te zadnje tedne uspešno odgurata... po porodu pa naj se te stvari itak normalizirale.

Zate user posted image  in za tvojega user posted image ...............

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 3807
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 18:55:00   
Naty*
Katina ja vse držimo pesti, da bi se tale tvoj cukr po porodu porihtal user posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Hm...ne vem zakaj midva nisva dobila niti ene kopije zapisnika user posted image , kako naj pa dokažem v P, da ma moj user posted image  očka???

Čmrlika js sm ti prej poslala ZS s svojo cifro, a si dobila? Sm itak kr dost na RR, tko da tvoje sporočilo zihr ne bi blo spregledano user posted image !



_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3808
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 19:03:23   
Taula
Katina: joj, tako se paziš, pol pa inzulin. Saj boš kmalu rešena.
 
Čmrlika: še moja ponudba. Meni tudi lahko pošlješ telefonsko. Mogoče bova še skupaj v P.user posted image
 
Naty*: kako nimata kopije? user posted image Pa saj to kopijo rabiš v P, da jo pokažeš matičarjuuser posted image
 
Glede zadevic iz lekarne. Kaj rabim tam kupiti? Fiziološko in obliže pa popeka? Še kaj? V kakšnih količinah pa?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3809
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 19:07:24   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Naty*: kako nimata kopije? user posted image Pa saj to kopijo rabiš v P, da jo pokažeš matičarjuuser posted image  
 


Ja ne vem user posted image ... Podpisala sva dva izvoda, pa je oba ona obdržala. Jutr jo bom poklicala, zihr je pozabla user posted image

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3810
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 19:08:32   
Taula
Midva sva tudi dva podpisala. Enega je vzela ona za arhiv, enega nama je dala in rekla naj ga imam pri sebi v P.
Kar pokliči, ker ga rabiš.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3811
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 19:08:56   
Anitka
Oj, oj!

Pa sem po dolgem dnevu spet z vami. Vidim, da nisem edina, ki jo muči nespečnost. Sem se to noč obrnila 200 krat in šla že sama sebi na živce. Pa dvakratno obisk WC-ja...Mah kaj čmo, bomo šle tudi čez to, a ne majčice moje. In jupiiiii, nismo začele roditi pred aprilomuser posted image user posted image Majčice smo zakon vam rečem.

Pa da še povem kaj o UZ, ki sem ga imela danes. Je bil seveda ati tudi prisoten. Naše detece tehta 1900guser posted image user posted image Sicer je vse o.k., pridno stiska pestke, sesa palčka, pridno brca, si ogleduje svoj zaenkrat še notranji svet... Leži pa v glavični vzdolžni legi in to že kar nekaj časa. Skratka glava je spodaj malce v levo, rita v sredini desno in potem spet nogice malce v levo. Sem prosila tudi napotnico za posvet z anesteziologom glede EA in jo tudi dobila, tako, da zdaj moram še enkrat iti to urejat. Je pa moja G res prima. Se je tako lepo pogovarjala z našim detecem in mu rekla, da naj še kakšnih 6 tednov počaka.user posted image

Doma pa me je že čakala pošta - dohodnina. Imam za doplačat skoraj 80 evrov.user posted image To je že pol AC.

Čmrlika jaz imam shranjeno tvojo GSM številko. In user posted image za lepo doživetje ob CTG-ju. Komaj čakam, da ga doživim tudi sama.

Uau kake bušije že imate. Jaz sem pa še kar pri 95 cm. Sem pa štartala s 70 cm. Pa tudi meni vsi govorijo, da me je sam trebuh in če še ne bom rodila. Je pa res, da so šle kile le v trebuh in nikamor drugam.

A ve katera kje se da dobiti stenska previjalna? Bomo morali zaradi prostorske variante v kopalnici kar tole uporabiti. Sem sicer gledala zadnjič v Kiki kovinsko pa mi ni bila všeč. Vem pa, da se dobijo tudi lesene.

Tudi meni lahko pošljete GSM številke, če želite in če mi zaupateuser posted image Sem proti koncu maja in bom verjetno med tistimi, ki bomo najdlje vztrajale v enem kosuuser posted image Vam pošljem tudi jaz svojo.








_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3812
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 19:09:43   
hijenca
Jaz sem v lekarni kupila: 70 % alkohol, sterilne gobice za čiščenje popka, kremico za ritko in madljevo olje. Vse skupaj malo manj kot 20 €.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3813
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 19:10:53   
aurora28
Naty ja ziher je ta ženska pozabila dati tebi en izvod. user posted image

Taula o kakšnih obližih za popek govoriš? Drugače pa bom jaz v lekarni kupila:
- ribodermin
- 70 % alkohol (za razkužilo termometra..)
- bepanthen
- zloženci
- fiziološka raztopina 0,5 l
- nosna črpalka


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3814
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 19:12:06   
Taula
Anitka čestitam za GP.user posted image

Stenske previjalne imajo v BC. Lesene.

Hijenca hvala.

Aurora28....zloženci za popek. Ne more biti popek brez zaščite.user posted image

< Sporočilo je popravil Taula -- 1.4.2008 19:13:03 >


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3815
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 19:26:25   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Ne vem katera je včeraj pisala user posted image , če imamo kake take bolečine kot pri M. Ja jaz sem jih danes dobila. Ja, enkrat bo iz teh bolečin sledilo enakomerno krčenje - popadki. Juhu!!!! Počasi bo iz 2 v 1 sledilo stanje 1 zraven 1.user posted image  Pa nič paničarit. user posted image


Joj, čas beži... user posted image user posted image user posted image  Sploh ne dohajam user posted image  Ma se tudi jaz ful veselim user posted image  user posted image
 
Ej, glede dohodnine: očitno bodo v prvi rundi samo tisti, ki morajo doplačati user posted image  user posted image
 
Čmrlika, zdaj (proti koncu) boš pa "šponala" s posti, a? user posted image user posted image  Tudi jaz pridno zbiram telefonske, zato kar na ZS z njo user posted image user posted image
 
hijenca, user posted image  za mami in šoping user posted image
 
Katina, porkaduš, takole se trudiš, ampak tvoja treb. slinavka noče sodelovati user posted image user posted image  Samo malo še, potem boš spet na normali user posted image user posted image user posted image user posted image
 
TamaraJ, saj se da vzeti čas zase tudi ob dveh otrocih user posted image  Od začetka je pa tudi pri enem samem težko.
 
Anitka, user posted image  za uspešno opravljen UZ. Ah, kako je lepo brati takšna poročila user posted image
 
Mene je prej povozil en hinavski glavobol in sem bila čisto user posted image , potem pa sem vzela en Lekadol in sem zdaj mnogo bolje user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3816
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 19:27:39   
Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Anitka čestitam za GP.user posted image

Stenske previjalne imajo v BC. Lesene.



Hvala bom pogledala.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3817
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 19:29:22   
Anitka
Moja sestra dobi vrnjeno dohodnino pa je prejela že danes odločbo, tako da ne vem po kakšnem ključu izdajajo odločbe.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3818
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:21:15   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Moja sestra dobi vrnjeno dohodnino pa je prejela že danes odločbo, tako da ne vem po kakšnem ključu izdajajo odločbe.


Ziher po takem ključu, da majo še sami kero korist od vsega skup. user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3819
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:24:36   
barbaw
Čer mamice!

Mi smo imeli danes pester dan. Zdaj vas bom vedno težje dohajala, ker bomo več zunaj. Bom šla malo za nazaj prebrat, da bom vsaj na tekočem. user posted image

Slikic od vozička pa še nimam, ker mi je dragi odnesel fotoaparat in ga je pozabil v službi.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3820
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:25:34   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

 
TamaraJ, saj se da vzeti čas zase tudi ob dveh otrocih user posted image  Od začetka je pa tudi pri enem samem težko.



Joj, nenamenoma sem omenila samo Kasso.. Seveda, saj si tudi ti frajerka bodoča mamica treh sončkov. user posted image user posted image

Ni kaj...občudujem vas... Jaz moram najprej roditi drugega in potem bomo videli... Si pa res želim tri junake..mogoče še eno punčkouser posted image .

No, zdaj pa hitim pomagat Timiju, da ne pozabi umiti zobkov.

Se beremo jutri.

Pa vsem želim čimveč spancauser posted image ...in cartajte seuser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3821
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:27:23   
Aurea
Grrr, spet mi je post zbrisalo... user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3822
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:29:18   
Aurea
Skratka - Kasso, hvala za link od Otta.

Anitka, bravo za pregled.

Aurora, kaj je ribodermin?

Taula, jaz sem v lekarni nabavila tudi hladilno mazilo za ritko.

Katina, tudi jaz držim pesti, da se stanje normalizira po porodu.


(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3823
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:35:48   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@ 
TamaraJ, saj se da vzeti čas zase tudi ob dveh otrocih user posted image  Od začetka je pa tudi pri enem samem težko.

Joj, nenamenoma sem omenila samo Kasso.. Seveda, saj si tudi ti frajerka bodoča mamica treh sončkov. user posted image user posted image

Ni kaj...občudujem vas... Jaz moram najprej roditi drugega in potem bomo videli... Si pa res želim tri junake..mogoče še eno punčkouser posted image .


Pa še **** je ena takšna user posted image user posted image  In verjetno še kakšna, ampak mi trenutno ne kapne user posted image
 
No, resno: tako je, kot si sam urediš. Če otroke navadiš, da znajo (in hočejo)pomagat in se tudi sami zaigrat, se da tudi imeti čas zase user posted image  Vidim pri naši mali piki, kako uživa, ko mi pomaga recimo obešat perilo, potem pa za nagrado dobi veliko škatlo, v kateri ima spravljene svoje avtke, in se celo uro igra z njimi user posted image
 
Bom v tretje zate stiskala pesti za punčko user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
Moja sestra dobi vrnjeno dohodnino pa je prejela že danes odločbo, tako da ne vem po kakšnem ključu izdajajo odločbe.

Ziher po takem ključu, da majo še sami kero korist od vsega skup. user posted image


To pa absolutno user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3824
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 20:38:13   
Aurea
Še tukaj prijavim: punce, jaz se zadnji teden po bušiju in prsih in povsod, kjer imam suho kožo, mažem z Babylove oljem zauser posted image  iz DM-ja in sem res zadovoljna. Ima prijeten, nevsiljiv vonj in fajn navlaži kožo, pa brez barvil, konzervansov...itd. je. Cena je smešna - 1.70 eur.
Osnova je pa mandelj in E vitamin.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.