|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:36:29   
hijenca
Tako, sedaj ste me pripravile do tega, da sem si šla merit obseg trebuščka. Sama osebno sem mislila, da je obseg večji, ampak je 108 cm, meni se pa zdi, da me je sam trebuh.

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:42:40   
aurora28
Hijenca me nič ne verjamemo, dokler ne vidimo. user posted image Daj kakšno sliko v album.

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:44:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Tako, sedaj ste me pripravile do tega, da sem si šla merit obseg trebuščka. Sama osebno sem mislila, da je obseg večji, ampak je 108 cm, meni se pa zdi, da me je sam trebuh.


hijenca: jaz ga imam 102 cm, pa vsi govorijo kolk je ogromennnnnuser posted image user posted image user posted image user posted image

ni važno koliko merijo, vsi so luštniii

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:46:10   
aurora28
Na obseg trebuha vpliva že pred nosečnički trebuh. Jaz sem imela kar nekaj zalogic in se zato toliko pozna. user posted image




_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:50:50   
TamaraJ
OK, bi moralo bit zdaj nekaj slikic v albumu. geslo je kot ponavadi: timček

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3755
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 13:12:24   
valentina2006
Vse vn vrgl user posted image ...

Punce, full ste pridne s pisanjem user posted image ... vas kumi dohajam brat... kva šele pisat.

aurora28: Res lep in konkreten buši user posted image  user posted image  user posted image ... ma sej si že čist na konc user posted image ... kdaj pa bo, če ne zdej... bravo user posted image  user posted image  user posted image

Jest bom modrček za dojenje kr v Mullerju kupla, baje da so OK. Kar se pa tiče masaže presredka user posted image , o joj... nč še razmišlala o tem user posted image .

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 13:14:03   
Taula
Iiiii..kolk panča mali, pa rokice skupaj drži.user posted image

Buši si imela pa cute, nič strij. Sem fovš.user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3757
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 13:17:14   
valentina2006
TamaraJ: Luštkane slikice... Lep buši user posted image ... pa Timi tko luštkan user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 13:19:24   
narava
sam tale slikca "molimo" mi je pa svetovna user posted image  pa zlo lep trebuscek.

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3759
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 13:21:34   
narava
jana se pa danes res ni se cist nic javila user posted image  ma kera cifro, da preveri ce je vse bp?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3760
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 13:23:47   
Taula
Jaz je nimam. Kaj misliš da je šla odpreti sezono majčic?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3761
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 13:24:54   
TamaraJ
No, se mi zdi, da ni samo meni ven vrgl...

Punce, hvala za pohvaleuser posted image ..

Sam trebušček sem imela pa bistveno manjši kot npr. Aurora. Ja, glede strij sem pa med srečnicami. Podedovala po mamici (Thanx God)


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 13:25:11   
narava
Hmmuser posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 13:25:27   
TamaraJ


IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Jaz je nimam. Kaj misliš da je šla odpreti sezono majčic?user posted image


Joooj, ne šee... user posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3764
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 13:36:35   
aurora28
Hojla!

Evo sem pravkar govorila z Jano in je vse ok. user posted image Nekaj ji internet nagaja in sploh ne more nič pisat, vse ji vrže ven. Bo malo kasneje spet probala.

Ženske mene pa križ še kr boli in me kar strah postaja, ker baje, da se porod začne z bolečinami v križu. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3765
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 13:42:04   
narava
huh, ok, nismo se odprle sezone! user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 13:44:06   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Ženske mene pa križ še kr boli in me kar strah postaja, ker baje, da se porod začne z bolečinami v križu. user posted image



Ahh, če gledam na bolečine v križu..potem bi jaz morala že rodituser posted image .

Aurora, nič skrbet... Tvoj frajer bo lepo pridno počakal vsaj do polovice aprila. koliko pa je težak zdaj?

No, pa HB da je Jana še doma. Naj se vam nič ne mudi majčki..počakajte do prave pomladi potem pa akcijauser posted image

Aja, pa baje bo maj hudimano vroč mesec.. napovedujejouser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 13:44:46   
Čmrlika
Čmrlika sem vesela zate in tvojo bebico . Jaz tudi komaj čakam CTG. In za Skye sem vesela, da nam še ni ušla v Rima.

A tebe Čmrlika pa zdaj čakajo pregledi vsak teden?


hvala da se vesliš z mano...user posted image , imam čez en teden spet CTG pa pogovor z G, če bi pa blo kaj narobe, pa me tudi pregleda... drugače pa je rekel da ni potrebe...

Hvala tudi ostalim za user posted image

Kar se pa tiče čaja iz malinovih listov - Čmrlika, jaz ga imam doma, pa čakam na 36 teden, ko je dovoljena uporaba Tako, da ti žal ne morem poročati o njegovem okusu... Sploh pa - verjetno že ni tako grozen... saj maline so čist dobre... Hujši kot materina dušica ali žajbelj že ne more biti


Meni je že dovoljen v uporabo, pa okus meni niti ni grozen, kot vsak čaj brez sladkorja, pa dosti bolj prijetnega okusa od žajblja...po malinah pa tako ali tako ne more imet okus, ker je narejen iz malininega listja. user posted image  ni problema, bom ga zmogla pit, če bo le kaj koristil, sem tolko različnih zgodb že slišala ampak škodit pa mi ne more...user posted image  pa tud če bo pol samo psiha delala..

Aja...malinov čaj pa to... ??? Zakaj ga rabimo???


- Malinov čaj. Čeprav čaj iz malinovih listov ni najboljšega okusa, ima veliko koristi. Krepi maternico, popadki med porodom pa naj bi bili zaradi njega učinkovitejši. Vendar bodite previdni, čaja ne smete piti pred 34. tednom nosečnosti, na dan pa ga lahko zaužijete le dve skodelici.


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 13:49:31   
Taula
Kje v Lj bi dobila malinov čaj, če ga nimajo v lekarni?user posted image



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3769
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 13:50:46   
hijenca
Aurora28: v soboto sem nabavla nov fotoaparat, pa še ne znam te kable prav v računalnik priklopit. Moj user posted image  pa je čez teden v Lj, pa mi bo čez vikend pokazal, kam kakšen kabel paše. Bom pa do vikenda še zibelko pripravla, pa bo vse šlo v album, da se tudi jaz malo pohvalim, z zibelko, ki je stara 33 let, izgleda pa kot nova. user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 13:54:00   
Čmrlika
Pa v Müllerju imajo take luškane spodnjice za enkratno uporabo, z barvnimi elastikami.


Ja ja, jih že imam spakirane v mojem nahrbtniku za v Rim-celo oprala sem jih...user posted image
aurora- ti mene izivaš, da še jaz mojega poslikam, ker me zdaj prvič dohaja spoznanje da tud moj buši ni tako majhen? user posted image

Kje v Lj bi dobila malinov čaj, če ga nimajo v lekarni?


v kaki prodajalni z bio izdelki, ali pa domači lekarni...Meni ga je prijateljica dala - še ostanke njenega, vem pa da ga je pri nas kupila v domači lekarni...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 13:57:55   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Včeraj sem šla mal v nabavo...ne morete verjet ne?user posted image user posted image  

user posted image user posted image user posted image

Čmrlika, user posted image  za uspešno opravljen CTG. In hvala za informacije o Skye user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: narava
spelin@, upam, da ti rata s staro mamo uredit stvari. sama naceloma nisem pristas teh domov, vendar ce ni druge moznosti in je zares potrebna nega, pol pa itak, ni dileme.
si na srecanje prisla z novo makino, hm? user posted image


Ma tudi jaz ne bi rinila v dom nekoga, ki ga imam rada, če bi lahko skrbela zanj. Imam pa vseeno 1000x raje živo in relativno zdravo mami, kot da bi jo stara mati dokončno uničila.
Na srečanje me je pa s "ta novim" user posted image  pripeljal user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: kasso
Jaz sem si kupila Always NIGHT oz, tiste diolge vložke s krilci in si ga prilepila na gate. Pa še en ali dva Vir 80, pa mi tako ni nikoli premočilo.


Tudi jaz sem spodaj dala en tak vložek, čez pa tiste "pleničaste" user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
Špelin@: verjamem, da je dragec vesel, glede pakiranja. Samo moj nima pravice odločanja, ker si sam ne zna čisto nič spakiratuser posted image .


user posted image user posted image user posted image  Tudi moj si ne zna sam spakirat, je pa zelo vesel, ker vedno ostane še prostor za en plato pira user posted image user posted image
 
Žal mi je, da je s tastom tako user posted image  Me je kar stisnilo pri srcu user posted image  Upam, da uspete čimprej ustrezno poskrbeti zanj user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Javljam se pa bl pozno, ker sem se dons zbudila, čist v filingu in šla pisat besedilo za en komad. Včeri sm šla namreč po dolgem času na vaje našega novorojenega banda in so tolk dobr naštudiral komad, ki ga mislmo prijavit na Melodije morja in sonca, da sm bla čist navdušena user posted image ! Je pa treba mal prilagodit besedilo, ki ga je moj že napisal, pa sm se dons spravla zraven. Sicer je ful dobr, ampak hočmo mal bl sončnega in morskega, kot je obstoječi user posted image . A sm zatežila? Ma sej pravim, čist sm še v filingu user posted image ... Upam, da ga boste enkrat slišale, ker je tooolk hud komad!!!

user posted image user posted image user posted image

hijenca, nimaš še odpustnice, ne prehitevaj po desni user posted image  Jaz sem kupila plenice Beauty baby iz Müllerja.
Ja, na dohodnino upamo tudi mi... Bi bili prav tako radi tisti srečneži user posted image  Ma sem vprašala teto Vido in - sruser posted image nje - nismo v prvi rundi user posted image user posted image user posted image
aurora28, krasen trebušček user posted image  In da ne pozabim pohvaliti previjalne in vseh pripravljenih stvarc za user posted image  user posted image user posted image  Ampak user posted image  je pa najboljša user posted image user posted image user posted image
 
TamaraJ, vidim, da te daje hud napad pridnosti: bi se priporočila za eno dozo le-te user posted image  Nič se mi ne daaaaaaaaaaaaa... user posted image  Za Visto pa itak že vrabci čivkajo, da je za en kuser posted image !!! Joj, kakšen cukr na fotkah user posted image
 
Modrčke za dojenje imam jaz znamke Anite - še iz pretekle nosečnosti oz. dojenja - ene 3 različne cifre, nekaj bo že prav user posted image user posted image user posted image
 
Malinovega čaja jaz nisem nikoli pila, zato ne znam komentirati user posted image
 
ok, zdaj pa že komaj sedim, me križ boli za popiuser posted image dit user posted image  Spet sem ene 4 ure samo skakala naokrog, da sem spravila skupaj vso manjkajočo dokumentacijo za staro mater, vse je kompletno, zdaj pa sem totalno sesuta user posted image
 
Ej, zakaj se pa cenzurira besedo "popi.z.dit"?? A je res tolk grda?? user posted image

< Sporočilo je popravil špelin@ -- 1.4.2008 13:59:57 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 14:16:40   
darmar
 
aurora kako lepo je vse pripravljeno. user posted image . tudi jaz bila ravno v Milerju in kupila tamale od Pampers pleničke 2-5, robčke za rito brisat Panaten , pa za prsi od Milerja. Nalsednjič pa moram še kozmetiko in flaško, pa dudo.

Mi je fino večkrat iti mal počekirati.

Kar ne vem, a bi se še jaz lotila pranja. DA, NE?

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 14:20:37   
Taula
Jaz sem se danes lotila pranja. Sedaj se prere druga runda. Meni se zdi še zgodaj, a je moj user posted image  rekel da je že čas.user posted image

Glede dude..ste jo vse kupile...in katera je Ok za novorojenčka?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 14:20:48   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Hojla!

Evo sem pravkar govorila z Jano in je vse ok. user posted image Nekaj ji internet nagaja in sploh ne more nič pisat, vse ji vrže ven. Bo malo kasneje spet probala.

Ženske mene pa križ še kr boli in me kar strah postaja, ker baje, da se porod začne z bolečinami v križu. user posted image



Naj te potolažim, meni se ni. Mi je pa hotlo jajčnike ven potrgat. V križu ni bilo nikakršne bolečine
 
Praviš, da si kot slon? Oj, pol pa še ne boš tako kmalu rodila, slonica nosi 24 mesecevuser posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.