|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:09:07   
aurora28
Aurea jaz bom kupila modrček za dojenje kar v Mullerju, so še najbolj poceni. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3726
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:10:20   
hijenca
Tako, poštar je bil tu, pa mi ni dohodnine pustil.user posted image  Danes še letim v nabavo za user posted image , zdaj si še lahko privoščimuser posted image .

Zadnjič sem kupila olje za mazanje presredka (Weleda), uporabljat ga lahko začneš od 34 tedna ( še 2 dni, pa smo tam) in me zanima, če ima katera izkušnje s tem oljem, če ga katera uporablja???

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3727
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:11:40   
Taula
Jaz bom kupila modrce v Mullerju. Pozoren moraš biti na to da so brez kosti, čim bolj brez šivov, ne sme te nič tiščati. Če te kaj tišči ni Ok, ker lahko zamaši kako žlezo v dojki. Tako so nam razlagali v materinski. Aja..pa da se lahko po porodu za 2 cifri dojke povečajo in naj jih še ne kupujemo na zalogo.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3728
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:11:42   
Aurea
Narava, a na spletni strani BC si pogledala?

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3729
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:11:44   
aurora28
Za vas, ki imate pse me zanima kako jih boste v avtu vozile? Ali imate boks, mrežo... Midva morava poštudirati kako bova naštimala mrežo, da bova psa vozila v prtljažniku in bova polico dala dol, ampak je problem, ker nevem kako namontirati mrežo, ker na zadnjih sedežih nimava naslonjače za glavo? Any advice?

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3730
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:12:54   
Taula
Weled


Jaz ga imam. A si katera že masira? Ker meni je to ful zoprno..sej ne boli, samo čudno je. In pol razmišljam da bom rodila skozi ta kanal?user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3731
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:13:39   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

Narava, a na spletni strani BC si pogledala?


mi majo tako bedno stran pa se bolj "lauzi" ponudbo..iskreno upam, da je v reali kaj bolje v tej trgovini user posted image  



_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3732
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:14:25   
Taula
Še glede čaja pozabila. Torej ko ga kupujem rečem za malinov čaj, za mehčanje MV? Pije se ga 1x na dan po 36 tednu ali kako?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3733
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:15:59   
narava
na soncek.si majo samo eno, pa se ta mi ni vsec, k je taka k da'b en mal kave na njo polil? user posted image  brezizrazna..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3734
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:16:31   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Zadnjič sem kupila olje za mazanje presredka (Weleda), uporabljat ga lahko začneš od 34 tedna ( še 2 dni, pa smo tam) in me zanima, če ima katera izkušnje s tem oljem, če ga katera uporablja???



Hijenca, jaz imam navadno mandljevo olje iz lekarne (mislim, da je tudi v Weledinem osnova mandelj) in je o.k. (pa še cenejši user posted image ), mažeš pa ševeda samo zunanjost.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3735
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:21:14   
narava
jaz pa sem slisala, da je baje ful dobr jest datljne, da tut kao pomagajo pri odpiranju? kera kaj ve?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3736
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:23:48   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Še glede čaja pozabila. Torej ko ga kupujem rečem za malinov čaj, za mehčanje MV? Pije se ga 1x na dan po 36 tednu ali kako?user posted image


Ja , na njem piše kar MALINA, sestava: malinovi listi. Pije se ga pa 1 - 2 skodelici na dan od 36 tedna dalje.

Taula in Aurora, hvala za nasvet glede modrčka.

Taula, tudi meni ta masaža ni najbolj prijetna, ampak - je treba potrpet user posted image  user posted image  Če bo šlo zaradi tega kaj lažje skozi... user posted image


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3737
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:24:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Edina evo pa sem še svoj buši poslikala in ga dala v isti album ˝previjalna miza˝ . user posted image

Naty ja vse je nafilano user posted image , Dee Dee se pa vidi, da je full happy ko ima gor slinček user posted image user posted image . Mah malo afne guncam. user posted image




aurora: vauuu kakšen buši, sem malo računala moj je manjši za 26 cm user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 3738
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:25:28   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Aurea

Punce, nova tema: MODRČKI ZA DOJENJE user posted image

Kje kupiti? (nekatere mamice so mi svetovale Mullerja?)
Kakšnega kupiti?
Je treba biti na kaj posebno pozoren?



Jaz sem ga kupila spotoma, ko sem se vračala iz porodnišnice v Sanolaborju (je bil najbolj spotomauser posted image ). Potem sem si kupila še enega in mi je bilo čist dovolj. Glede na to, da se ti lahko prsi povečajo šele po porodu, jaz nebi pretiravala prej z nakupi, saj lahko kupiš premajhnega ali pa se ti prsi ne povečajo in si kupiš prevelikega. En je dovolj za prve dni (itak imaš zaščitenega z blazinicami). Drugače pa imajo luštkane in poceni v Neckermannu, Quelle... jaz sem si drugega kupila od Lisce in nisem bila pretirano zadovoljna. Mogoče imajo zdaj v ponudbi kaj več. Pa ne prenesem kakšnih čipk.. navaden bombažen je najbolj udoben. Meni se je tisti iz Sanolaborja extra obnesel in ga bom uporabljala tudi zdaj, saj je skoraj kot nov..pa je bil prepran še in še. Mogoče si bom kupila še enega dodatno.

Glede Mullerja pa nimam izkušenj.. še nisem gledala tam.


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3739
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:26:01   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Ti samo sporoči, kdaj imaš čas in če se bolje počutiš. Sem absolutno za. Lahko tudi jutri dopoldne na sončku?

No, zdej sem spet besnauser posted image user posted image , ker tudi 24 ur videa ne morem gledat, ker mi vse žlajfa. Sploh ne razumem, za koga so naredili Visto. pa imava močan comp in ADSL... Grem poiskat moj izgubljeni peglezn..bom boljše voljeuser posted image



Ja js se bolš počutim in mi ta teden najbolj paše dopoldne user posted image . Tko da jaaaaa, js sm za jutri zjutri...edina?

hijenca js bom verjetno pamperske 3-6 kg. Welleda olje pa js mam pa sm ga že uporabla... ne vem, kaj naj rečem. Men je to ful čudno početje, sploh ne vem, če prav masiram. Glede na spremembe tam dol, se mi zdi, da je že itak vse širše pa bolj prožno kot ponavadi user posted image .

Aurea modrc za dojenje je bil že enkrat tema user posted image ...povzetek: kupi si rajš sam enega, ker je vprašanje, kolk ti bojo še zrasle po porodu... Drgač mam pa js dva iz Lisce, sta mi ful lepa pa eno številko večja, kot bi jih zdele rabla. Konec koncev, če bosta prevelika bom dala pa pač dvojne blazinice za dojenje noter user posted image .

narava v BC je v reali kr dobra ponudba teh obrob za postlco, pa tud Ariel ma precej, pa celo kak euro ceneje.

aurora midva sicer kužko voziva spredi pri mojih nogah, ker tam pridno sedi. Ko sva mela pa prejšnji avto, sem mela pa eno tako kovinsko zadevo, ki se pritrdi na tla in na strop za zadnje zice.  Mislim, da majo v večini trgovin s stvarmi za male živali, pa mal poglej.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3740
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:26:10   
narava
jest pa ko pogledam aurorin busi v 31. tednu je skor 2x vecji k moj k sm 32. tednov noseca user posted image  user posted image  se vid, da sem bl pr ta malih kar se trebuha tice user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3741
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:26:23   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: narava

jaz pa sem slisala, da je baje ful dobr jest datljne, da tut kao pomagajo pri odpiranju? kera kaj ve?


Jooj, dateljni so fuul dobri, samo kaj, ko jih je samo cukr user posted image
Nisem pa še slišala, da bi pomagali pri odpiranju... Mogoče pa **** kaj ve, bi rekla, da je to kakšna tradicionalna vzhodna metoda?

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3742
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:27:01   
hijenca
Na tem Weledinem olju piše, da je na osnovi blagega madljevega olja in olja iz pšeničnih kalčkov z vitaminom E. Je pa res, da je dražji in stane 8 € pa še nekaj, za 50 ml. Poceni ni, če pa bo pomagalo pa bomo vidli.

Jaz sem tudi kupila Müllerjev moderc za dojenje, pa izgleda vredu, mehki je, ne tišči, pa cena je sprejemljiva. Pa v Müllerju imajo take luškane spodnjice za enkratno uporabo, z barvnimi elastikami. user posted image

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3743
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:27:57   
TamaraJ
Ja.. kot je napisala Taula. Brez kosti in čim manj šivov. Ne sme te tiščat

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3744
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:30:50   
TamaraJ
Aurora... res veeelik trebušček imaš. Bom dala eno slikico trebuščka en teden pred porodom Tima v album. Pa mislim, da je bil kar manjši kot tvojuser posted image . Grem poiskat

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3745
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:31:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Ti samo sporoči, kdaj imaš čas in če se bolje počutiš. Sem absolutno za. Lahko tudi jutri dopoldne na sončku?

No, zdej sem spet besnauser posted image user posted image , ker tudi 24 ur videa ne morem gledat, ker mi vse žlajfa. Sploh ne razumem, za koga so naredili Visto. pa imava močan comp in ADSL... Grem poiskat moj izgubljeni peglezn..bom boljše voljeuser posted image



Ja js se bolš počutim in mi ta teden najbolj paše dopoldne user posted image . Tko da jaaaaa, js sm za jutri zjutri...edina?



meni tudi najbolj odgovarja dopoldan, tam okrog 10:30h ?user posted image



(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3746
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:33:28   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Glede na to, da se ti lahko prsi povečajo šele po porodu, jaz nebi pretiravala prej z nakupi, saj lahko kupiš premajhnega ali pa se ti prsi ne povečajo in si kupiš prevelikega. En je dovolj za prve dni (itak imaš zaščitenega z blazinicami).
Se strinjam, itak sem mislila samo enega nabaviti za zdaj.

Pa ne prenesem kakšnih čipk.. navaden bombažen je najbolj udoben.
Ja, saj takega bi tudi jaz imela najraje... brez kakšnih pretiranih šivov
 in ostale navlake.
 
Meni se je tisti iz Sanolaborja extra obnesel in ga bom uporabljala tudi zdaj, saj je skoraj kot nov..pa je bil prepran še in še. Mogoče si bom kupila še enega dodatno.
No, naslednjič, ko bom v Lj, grem v Sanolabor. Hvala za nasvet.




Naty, ja, saj sem imela nekje v možganih že nek nasvet glede večje velikosti in tega, ampak sem raje še enkrat vprašala, mi je zdaj vse bolj jasno user posted image

Hijenca, tudi jaz imam take spodnjice iz mullerja - so prav simpatične user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3747
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:34:56   
Anonimen
Kje je pa Jana danes, ali jo Nejček kej heca za 1. april??user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aurea)
  Neposredna povezava do sporočila: 3748
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:35:33   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Aurora... res veeelik trebušček imaš. Bom dala eno slikico trebuščka en teden pred porodom Tima v album. Pa mislim, da je bil kar manjši kot tvojuser posted image . Grem poiskat


In ve meni ne verjamete ko vam pravim, da sem kot slon. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3749
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:36:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

Aurora... res veeelik trebušček imaš. Bom dala eno slikico trebuščka en teden pred porodom Tima v album. Pa mislim, da je bil kar manjši kot tvojuser posted image . Grem poiskat


In ve meni ne verjamete ko vam pravim, da sem kot slon. user posted image user posted image user posted image



Mielim da ti zdaj vse verjamemoooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 3750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tako izgleda prvih 24 ur po porodu
PRVI dan po porodu je za žensko, ki je pravkar postala mama, pravi vrtinec čustev. Tako izgleda prvih 24 ur za mnoge žen...
Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.