|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:14:17   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Najprej moram seveda počakat na odločbo od dohodnine, sem med temi srečneži, ki jo bodo dobili v prvi rundi, da vidim, kolko bo treba doplačat, pa čeprav sem zmeraj nazaj dobila. user posted image user posted image  Imam občutek, da bom danes namesto plenic, plačala dohodnino.


ko smo ze pri dohodnini, vceraj je una teta na dnevniku rekla, da lahko na spletni strani od dursa preverimo, ce smo med tistimi, ki bodo dobili odlocbe v tej taprvi rundi..zdaj pa iscem in iscem in ne najdem seznama?, kjer bi bilo to navedeno? mogoce katera ve?

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3701
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:19:14   
aurora28
Ojla!

Danes sem dobila še previjalno podlogo, ki so mi jo šivali po naročilu in sem vse skupaj poslikala. Posteljica pa še ni sestavljena, kar pa sledi kasneje.
V glavnem nove fotke previjalne mize vas čakajo v mojem albumu. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3702
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:19:47   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Ker vidim, da boste vse nabavljale še zadnje stvari za user posted image , me zanima, katere plenice boste nabavle?


hijenca: Jest bom nabavla Mullerjeve... so pocen in OK.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3703
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:21:57   
hijenca
narava če greš na stran DURS, pa klikneš pri tej Vidi, v tisto okence pa vpišeš svojo davčno številko, pa ti izpiše, kdaj ti bodo poslali odločbo za dohodnino

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3704
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:22:26   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: narava
ko smo ze pri dohodnini, vceraj je una teta na dnevniku rekla, da lahko na spletni strani od dursa preverimo, ce smo med tistimi, ki bodo dobili odlocbe v tej taprvi rundi..zdaj pa iscem in iscem in ne najdem seznama?, kjer bi bilo to navedeno? mogoce katera ve?


narava: Na strani od DURS-a tuki klikn na Vido, pol pa vtipkaš baje sam svojo DŠ in ti izpiše. Upam, da ti rata.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3705
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:23:53   
narava
ajaaaaa, a na teto vido moram it?! user posted image  jest pa vse ostalo presnofala, ampak na vido se pa nisem spomnila user posted image  hvala obemauser posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3706
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:25:57   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
V glavnem nove fotke previjalne mize vas čakajo v mojem albumu. user posted image
  

aurora28: Luštkane stvari user posted image  user posted image ... pa kuža s slinčkom in ... si me pa nasmejala user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3707
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:30:26   
narava
vprasala vido. dobila odgovor. hvala user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3708
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:34:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Ojla!

Danes sem dobila še previjalno podlogo, ki so mi jo šivali po naročilu in sem vse skupaj poslikala. Posteljica pa še ni sestavljena, kar pa sledi kasneje.
V glavnem nove fotke previjalne mize vas čakajo v mojem albumu. user posted image



Luštnoooo, pa kužka s slinčkomuser posted image user posted image user posted image .
Mami se je lepo potrudila za svojega sinčkauser posted image

aurora: plisss slikaj še bušija, ker me kar febec matra 128user posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 3709
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:35:15   
TamaraJ
Ojla majčice!

Včeraj sem poskušala narediti še album našega Timija zidarja in mi seveda ta neumna Vista ne dopuščauser posted image . Potem mi je zablokiralo cel net in sem obupala. Moj na žalost nima časa ta teden.. drug teden pa je obljubil, da mi da XP-je nazaj. Ker Vista je znort počasna in za vsak korat te nekaj sprašujeuser posted image user posted image user posted image

No, sicer pa ne boste verjele... v pralnem stroju so zdajle tetra planice in še kaj bo na vrsti danes. Kupila sem previjalno podlogo, pa banjico, dve dudi, vato, blazinice za dojenje, škarjice, oljček za kopat in še par malenkosti. Mislim, da imam vse za zdaj. No, hladilno mazilo še dokupim. Flašk ne mislim še kupovat, ker sem jih pri Timu rabila šele potem, ko je začel piti čaj (pol leta nekje). Pa od vozička prevleke sem nesla v čistilnico in še cotke operem in sem readyuser posted image . Ne mislim čakat okna v spalnici.. bom kar pripravila vse skupaj in potem itak vse zaščitila do dneva Duser posted image .
Jutri pa bom pridno presadila moje uboge rožice..komaj čakam malo z zemljo packat. Mi že prav manjka.

No, zdaj grem pa pogledat, kje imam likalnik založen. Bom pridna in bom tetra plenice še mal speglala. Če sploh še znamuser posted image

lep sončen dan majčice



_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3710
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:40:28   
TamaraJ
Aurora...pridnauser posted image user posted image user posted image . Si mi pa kar malo slabe vesti vzbudila..moja previjalna je še čist prazna. Le v predalih je nametano nekaj malenkostiuser posted image

pa seveda vsem čestitke za preglede in tistim, ki vas še čaka...držim pesti.

Čmrlika: jaz sem imela CTG tik pred porodom. Bomo videli, kako bo zdaj..No, Taševa imam za Guser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3711
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:40:48   
Naty*
aurora ful luštkano vse skupi user posted image . Me pa previjalna spominja na našo, maš glih tolk nafilano user posted image ...vse ready to go! Ampak se mi zdi da DeeDee ni preveč navdušena nad slinčkom user posted image .

Tamara ti si se tud razjezila pa šla v nabavo user posted image ! Ja se vidi, da sonček dobro vpliva na nas...mamo vse polno energije za raznorazne stvariuser posted image . A si boš vzela kej časa za kakavčkanje ta teden?

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3712
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:50:31   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Še enkrat se pa zahvaljujem tisti,ki mi je priporočila urološki čaj za nosečnice in Estrelli za dostavo... tudi Valentini in Martini za ponujeno uslugo...

Vse težave so izginile, pijem ga 3 skodelice na dan in počutim se krasno. Urin nič ne smrdi, ledvica nič ne bolijo in še se mi zdi da grem bolj redno na vodo... Da se nič ne zadržuje...
Skratka super in hvalaaaauser posted image user posted image


****, me fuul veseli, da ti je pomagal! user posted image  Ta čaj je res zakon in kljub temu, da piše, da je za user posted image , ga priporočam vsaki s težavami z mehurjem in ledvicami. Ga moram tudi babici dostaviti, še dobro, da si me spomnila user posted image

Kar se pa tiče čaja iz malinovih listov - Čmrlika, jaz ga imam doma, pa čakam na 36 teden, ko je dovoljena uporaba user posted image  Tako, da ti žal ne morem poročati o njegovem okusu... Sploh pa - verjetno že ni tako grozen... saj maline so čist dobre... Hujši kot materina dušica ali žajbelj že ne more biti user posted image  user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3713
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:51:15   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*
Tamara ti si se tud razjezila pa šla v nabavo user posted image ! Ja se vidi, da sonček dobro vpliva na nas...mamo vse polno energije za raznorazne stvariuser posted image . A si boš vzela kej časa za kakavčkanje ta teden?


Ti samo sporoči, kdaj imaš čas in če se bolje počutiš. Sem absolutno za. Lahko tudi jutri dopoldne na sončku?

No, zdej sem spet besnauser posted image user posted image , ker tudi 24 ur videa ne morem gledat, ker mi vse žlajfa. Sploh ne razumem, za koga so naredili Visto. pa imava močan comp in ADSL... Grem poiskat moj izgubljeni peglezn..bom boljše voljeuser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3714
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:52:06   
TamaraJ
Aja...malinov čaj pa to... ??? Zakaj ga rabimo???

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3715
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:52:43   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Ojla!

Danes sem dobila še previjalno podlogo, ki so mi jo šivali po naročilu in sem vse skupaj poslikala. Posteljica pa še ni sestavljena, kar pa sledi kasneje.
V glavnem nove fotke previjalne mize vas čakajo v mojem albumu. user posted image



tvoj kuža je pa zakon. lepa previjalna, pa že vse nafilano...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3716
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:52:43   
aurora28
Edina evo pa sem še svoj buši poslikala in ga dala v isti album ˝previjalna miza˝ . user posted image

Naty ja vse je nafilano user posted image , Dee Dee se pa vidi, da je full happy ko ima gor slinček user posted image user posted image . Mah malo afne guncam. user posted image



_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3717
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:54:38   
sesil
malinov čaj je za mehčanje materinčnega vratu. pomaga kao za lažji porod. alternativna varianta. jaz bom tudi provala, če kaj deluje, vendar ni še čas.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3718
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 11:56:50   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Ker vidim, da boste vse nabavljale še zadnje stvari za user posted image , me zanima, katere plenice boste nabavle?



Tiste iz Mullerja, ki so jih punce priporočile, imam že en paketek za čist tamale ritke user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3719
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:03:44   
Aurea
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

malinov čaj je za mehčanje materinčnega vratu. pomaga kao za lažji porod. alternativna varianta. jaz bom tudi provala, če kaj deluje, vendar ni še čas.


Ja, res je user posted image  Pije se od 36 tedna naprej.
Če bo kaj delovalo - bomo videli, škoditi sigurno ne more user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3720
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:05:04   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

malinov čaj je za mehčanje materinčnega vratu. pomaga kao za lažji porod. alternativna varianta. jaz bom tudi provala, če kaj deluje, vendar ni še čas.



Aha, super! To se najbrž nabavi v lekarni? če verkamete ali ne... me je tega drugega poroda malo bolj strah.. No, prvi je malo presenetil, kar je bilo še najbolje. Kot bi me vrgli v vodo in pač plavašuser posted image . Nazaj ne moreš.

najdla sem pegleznuser posted image . grem probat po letu in pol mal peglatuser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 3721
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:05:19   
aurora28
Jaz sem tudi kupila plenice v Mullerju, sam nisem vzela za new born, ker so te čist majhne, sem raje vzela paket od 3-6 kg. user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3722
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:06:14   
Aurea
Punce, nova tema: MODRČKI ZA DOJENJE user posted image

Kje kupiti? (nekatere mamice so mi svetovale Mullerja?)
Kakšnega kupiti?
Je treba biti na kaj posebno pozoren?

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3723
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:07:19   
Aurea
TamaraJ: jaz sem ga nabavila v Medisanu. Verjetno ga imajo tudi v lekarnah user posted image

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3724
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 12:08:39   
narava
jest pa ze prav mrzlicno iscem po netu tisto ogrado, ki gre v notranjo stran posteljice, pa je ne najdem?! se jo da kje dobit na netu in narocit? ker ce cem v BC it, si moram prov splanirat user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.