|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 20:43:39   
Katina
Valentina user posted image za 32t.

Men se zdi, da so vsa vprašanja že dobila odgovore, tko, da pravzaprav nimam nič za komentirat.

Jutri prosim držite pesti zame. navsezgodaj grem k diabetologu, potem pa še na dekompresijo. Verjetno se javim šele zvečer in povem kako je bilo.

Tiste, ki imate jutri GP user posted image user posted image user posted image .

Estrella, a boš prilimala klik s seznamom v naš seznam?
jaz sem tud razmišljala, da bi šla danes v Qlandio nekaj iskat (sem imela avto user posted image ) pa mi ni zneslo, ker sem mela ves dan verker. Bom pa v bližnji prihodnosti šla.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3651
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 21:05:43   
aurora28
Jana merim si ga tam ko je nabolj povečam in potem v isti višini grem okrog in okrog. Kako pa si ga ti meriš? 

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 3652
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 21:08:44   
valentina2006
Katina: user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
 
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
 
in za vse, ki imate jutri preglede.
 
 

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 3653
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 21:12:10   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Katina
Jutri prosim držite pesti zame. navsezgodaj grem k diabetologu, potem pa še na dekompresijo. Verjetno se javim šele zvečer in povem kako je bilo.


user posted image user posted image user posted image

Pa še user posted image user posted image user posted image  za Pepito, Anitko in Čmrliko - če podatki s seznamčka še držijo user posted image

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 3654
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 21:16:55   
valentina2006
user posted image  nočko...
jest in moja user posted image  se odpravljava ajat user posted image

                    user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3655
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 21:18:47   
špelin@
MAJČICE 2008


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 108cm, +14kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image  
user posted image  Tiana(77´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  Erazem, KR, (O: XXcm, +10kg)    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:94 cm, +8kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +12kg)
04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:118cm, +17Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , SG, (O:95 cm, 9,5kg)
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:116cm, +12kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +11Kg)

user posted image  zusi/Vrhnika/, 1.user posted image , user posted image :user posted image   ( XXcm, xxkg) 

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:105 cm, +16 kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:94cm, +11kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:99cm, +15kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:+31/101 cm; 11,5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg) 
  
user posted image   
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +4kg)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +11kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:101cm, +9,5kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted imageuser posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +7kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:108cm, +11kg) 

user posted image  mixi,user posted image :user posted image Kaja, KP (O:XX cm, +10kg) 
 
17.Maj 2008
user posted image  m.g.k,1.user posted image , user posted image :user posted image , KR (O:XXcm, xxkg)

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +12kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008 
user posted image
 Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:97cm, +11kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:104 cm,+10kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image ,  Omar, LJ  
 
23.Maj 2008
user posted image  darmar(78´),2.user posted image , user posted imageuser posted image Zala? , KR (O:XX cm, +10kg) 
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:102cm, +11kg)

24.Maj 2008                              
user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven, Maj/Alina, Tara , MS (O:95cm /+25cm/; +9kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image
 sesil (77´), user posted image :user posted image Postojna, (O: XX cm, +9-10kg) 

27. Maj 2008   
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted imageuser posted image  Jaka (O:112cm, 10 kg)  
user posted image  
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:102 cm /+35 cm/;+17 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +12kg)
  

user posted image  MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +12kg)
user posted image  Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +10kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 79 SREČK user posted image         


Imamo 13user posted image : user posted image user posted image    
 
 
, Neža81, mettyy ,pikicaa25,  ...Martina... Joob, BOJANC, Naja3 
user posted image  stumfek 
user posted image  aradej
user posted image  murva
user posted image  KAHLO
user posted image  maska 
user posted image Anonimnauser posted image
RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 18Xuser posted image ,user posted image : 20Xuser posted image  in user posted image : 41X user posted image

user posted image user posted image    PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image user posted image
 
31.03.2008: Tancho (UZ)
01.04.2008: Pepita (GP), Anitka (UZ), Čmrlika (CTG)
02.04.2008: narava (GP), Taula (GP), Sončnica Sandra (GP)
03.04.2008: Jana81(GP)
04.04.2008: Aurora28 (GP)
07.04.2008: Kasso (GP), Estrella*(UZ), MARTINA25 (GP)
08.04.2008: Katina (GP)
09.04.2008: CatJa (GP), Katy82 (GP)
10.04.2008: Suzy85 (GP), kodrana (UZ), Tamara (UZ)
11.04.2007: Tally (GP), **** (GP)
14.04.2008: darmar (GP), buccka (GP)
15.04.2008: Naty (UZ), Špelin@ (GP), Barbaw (GP)
16.04.2008: hijenca (GP)
17.04.2008: Anitka (GP) 
18.04.2008: edinaos (GP)
25.04.2008: 80Kaja (GP)
 
OBRAZCI ZA UREJANJE PORODNIŠKEGA DOPUSTA
 
 
KORISTNE POVEZAVE:
 
CSD MARIBOR
CSD LJ-Šiška


Spisek potrebščin za v porodnišnico: KLIK

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3656
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 21:24:37   
špelin@
Na našem seznamu sem preizkusila, če deluje seznam potrebščin, ki je na RR objavljen v članku - potem sem pa ugotovila, da na njem manjka ena zelo pomembna točka: materinska knjižica user posted image
 
Itak boste same videle, da gre za precej obsežen seznam, na katerem se nahaja med drugim tudi kopica nepotrebnih reči (npr. nastavki za dojenje, ki pridejo prav le redkim) - še mnogo bolj obsežen je "Mamin" (iz revije Mama), pravzaprav absolutno preveč obsežen, ker mi lahko verjamete na besedo, če vam rečem, da 5 parov štumfov ne boste rabile user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3657
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 21:32:16   
aurora28
Za jutrišnji pregled user posted image user posted image user posted image za Pepito, Anitko in Čmrlika, ki jo čaka 1. CTG.

Lahko noč user posted image , grem v posteljo.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3658
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 21:45:28   
barbaw
špelin@ kaj umetni popadki so kao lastni? Nisem vedela. user posted image  Mi je čudno, da bi iz nule s tabletko ratali moji. Pa tudi prav. Mi je pa bilo hecno, ker je G rekel, da verjetno ne bo nič, ker navadno ena tabletka ni dovolj, jaz pa sem takoj čutila krče kakor sem zlezla z mize in se oblekla in vsedla na stol. Še bolj se mi zdi hecno, ker takrat nisem vedela kako zgleda otrdevanje, danes pa je to malo drugače. user posted image
Tisto pri 20-ih tednih pa si sploh ne morem predstavljat. Se mi zdi to ena izmed najbolj groznih stvari na tem svetu. user posted image
Za to kar mora tvoja mami prestajat in ti zraven na koncu nosečnosti pa je res groza. user posted image  mene je že enkrat zgodilo, ko mi je mami rekla kako sem hudobna, ker sem hotela nekaj doseči pri svojem škratu s strogostjo. me je prav zlomilo. Kar ne morem verjet, kako imamo lahko nekoga radi in skrbimo zanj kljub vsem ponižanjem.
Pri seznamu potrebščin za iz P pa se strinjam s teboj. 5 parov štumfov? Samo ene za domov. user posted image  Meni je bilo v P tako vroče, da sem kot pujs švicala. Pa doma tudi vsaj prve tedne. potem pa se je stanje umirilo. Hormoni predvidevam.
jana user posted image user posted image user posted image  posteljica. Pa tudi ti imaš nekaj umetniške žilice.

**** slikice so res ful user posted image . Joj, moram vas vse videt v živo, še preden ti pobegneš nazaj med kamele. user posted image

kasso tudi meni se je zgodilo, da mi je Vir premočil v P in je bila postelja krvava. Na srečo sem to opazila in se šla umit in preoblečt, ker je spalnih srajc na razpolago kolikor hočeš. Mi pa je bilo vseeno nerodno. posteljo pa so mi preoblekli, ker jo tako vsako jutro.

Aurora za dohodnino je bilo rečeno, da tisti, ki zasluži do 9000 eurov ima olajšavo, ostali pa ne. Nekaj takega. Kaj pa je res in kaj ni pa .... user posted image  
Puško ga pa res strela. Jaz sem se tudi nasmejala, pa prav si predstavljam nosečko z zrezkom na glavi. user posted image
Tvoj trebušček pa je vaaauuuu velik. jaz še do 100 nisem prišla. user posted image  kaj imam samo jaz tako majhen obseg?
 
Čestitke vsem za dopolnjene tedne.
 
Katina z mislimi bomo pri tebi.  user posted image  Zakaj pa je potrebna dekompresija? user posted image user posted image user posted image user posted image

Slikice od vozička pa dobite jutri ko bo sonček in se bo lepše videlo. Sem čakala na žegn od lubija in je bil prav vesel. Ful ga je bilo strah, da ne bo lepo punčkast. Naš škratek je bil tako navdušen nad vozičkom, da sem ga mogla dat noter in ga vozit po dvorišču. user posted image  Se je cel zložil v košaro. user posted image  Prav luštno ga je bilo gledat.

Kako mnenje o buggy boardu?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3659
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 21:54:47   
Anitka
Oj!

Vidim, da se je večina že kar poslovila za danes in se odpravila v krtkovo deželo.

Hvala vsem za pestke za moj jutrišnji UZ, katerega se že oba zelo veseliva saj bova spet videla user posted image Juhejjjjjjjj!

Vidim, da ste tale seznam lepo poenostavile, jaz sem se pa tako dolgo mučila z njim. Hja je pač tako, če se človek ne znajde. Sem si pa tistega mojega, ki sem ga včeraj pripopala pod seznami sedaj le shranila na računalnik. Se mi zdi, da na temle nekaj stvari vseeno manjka.

Jutri ima spet enega daljših dnevov, saj grem zjutraj takoj ob sedmih v naše računovodstvo, da mi izpolnijo potrebno za CSD, nato ob osmih me čaka UZ, delam do pol štirih, ob štirih pa še timski sestanek. Še malo pa bom tudi jaz uživala zasluženi porodniški dopust.

Ja glede dohodnine so pa letos res spremembe, saj so ukinili olajšaveuser posted image Sem si malo prej šla sama naredit informativni izračun in bom doplačala nekje 65 evrovuser posted image Bi lahko ta denar koristneje porabila za user posted image

Majčice lepo pančajte in se beremo.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3660
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 22:16:42   
špelin@
barbaw, tabletka (ki ti jo pripopajo na MV) vsebuje prostaglandin, ki izzove tvoje lastne popadke. Sem jo tudi jaz dobila v prvi nosečnosti in so mi ravno tako rekli, da lahko, da bo prijelo šele po dveh dneh (cimra je celo dobila po dveh dneh še eno, da je učinkovalo user posted image ). Ampak tudi pri meni je takoj funkcioniralo user posted image  Za jačanje tvojih lastnih popadkov pa dajo preko infuzije v žilo oksitocin, ki povzroči, da se mišičje maternice bolj intenzivno krči (temu se laično reče "umetni" popadki). Oksitocin sem dobila tako pri prvem kot pri tretjem porodu.
 
Hvala ti za prijazne besede user posted image  - zdaj moram samo trdno vztrajati in bo user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Puško ga pa res strela. Jaz sem se tudi nasmejala, pa prav si predstavljam nosečko z zrezkom na glavi. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Kako mnenje o buggy boardu?


Poznam kar nekaj mamic, ki zadevo s pridom uporabljajo user posted image  
Na srečo pa moja mala pika že dobro leto navdušeno sama hodi, kolikor je treba, je neutrudna user posted image  user posted image  Bi prej potrebovala to zadevščino za veliko piko, ki ji je včasih še par korakov odveč user posted image
 
Anitka, uživaj jutri na UZ user posted image user posted image user posted image
 
Glede seznama pa - punce, resno: ne pretiravajte s pakiranjem stvari, ki so nepotrebne. No, sicer se pa vsak najbolje nauči iz lastnih izkušenj user posted image  Tudi jaz sem se... user posted image  Joj, ve bi morale videti mojo prtljago pri prvem porodu user posted image user posted image user posted image

Vsem želim lahko nočko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3661
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 22:31:20   
katy82
Čer mačkice

Jst sm bla včerajšnji in današnji dan čist user posted image zato se tud javla nism nč.Me tko grozn sramne kosti bolijo,da se komi premikam,groza kaj še bouser posted image

Edina postelnince so mi pa tko všeč,tud une za fantka mi delujejo tud za punčko,ful so kjut

Men mleko je samo enkrat mal več odteklo pa še to v 9.tednu pol pa nč druzga kt sam sesirjeno na vsake kvatre na bradavicah.Ma pa tko obupen vonj,men kr mal smrdi,a je še pr kateri tko?

Midva bova tud kupla samo elektronsko varuško zaenkrat,upam da AC ne bova rabla,sm kr mal vraževerna pa mislm da s temi stvarmi včasih tud slabo nase prikličeš.Pa ne bit užaljene tiste k ga boste kuple ne mislm nč slabga s tem,pač vsak dela po svoji presoji.

Kar se tiče kajenja moram prznat,da sem pred nosečnostjo kadila ampak nikol nisem bla strastna kadilka,največkrat sam po pjačkah al pa kakega v službi,doma sem zelo redko prižgala.Ko sm zvedla da sm user posted image mi je ratala kriza ker sm vedla,da bom nehala ker to sm si za sveto obljubila.Sm jih pa pol mogoče še ene tri pržgala ker so mi tko zadišal,nikol celga skadila,največ dvakrat povlekla in šla takoj obvezno bruhat.Pa še prav mi je blo,moje telo je že vedlo,da se tega ne sme.Jst sm ga pržgala čist na začetku pa sm pol odnehala,najhujš mi je pa vidt nosečke v visoki nosečnosti k vlečejo enga za drugim.Pol ti pa še prbijejo,da svojmu otroku prvoščjo najbolše,edin čikom se pa ne bojo odpovedale.Kaj ti nuca fensi oprema in oblekca,če pa že v svojem telesu otroka polagaš na drugo mestouser posted image Upam da nism izpadla hinavska ker sm si kao par čikov v nosečnosti pržgala zdej pa tle udriham čez take,sm pač tolk fer da priznam kako je blo pr men,in da potrdim pravilo,da se za svojega malega nadebudneža ni čist nč težko čemurkoli odpovedat.

Punce moje drage,sem si ogledala vaše fotke s srečanja pa ste mi vse tko luškane,prav une hude mačkice s prav seksi trebuščki.Tamara tvoj Timček bo pa pravi heartbrejker s temi blond kodrčki,pa ti **** si tud zlo luškana,čeprav prznam da te tko blond pa brez rute ne bi prepoznala.Verjamem,da te mori k gledaš slike za nazaj pa vidš v kako kratkem času se lahko spremeniš.Tud jst sm dala to skozi,zato pa kumi čakam,da se bova vzpodbujali po porodu glede hujšanja,pa še ratal nama bo boš vidla.Je pa čist res da je najbolj pomembna notranjost,ki je pri tebi same hvale vredna,ostan taka še naprej!!!!!!!!

Špelina jst bi tud mela hagija,sm čist isti človk,da bi se kar objemala,pa čeprav folka ne poznam tko dobr,men je sam važn,da mi pusti nek topel občutek ko sm v kontaktu s človekom.Moram rečt,da ste mi ga tuki gor še vse pustile,kr ne morem verjet,da smo se tko zaštekale,tko da vsaki pošiljam enga močngauser posted image .Pa svaka ti čast,da si vse zrihtala za staro mamo,da se tvoja mami ni še s tem ubadala.Zdej pa malo izpreži,pa počivaj si si zaslužla!!!!!!!

Jana a boš odprla sezono?Kr ne morem verjet,da se bo počas začel tud pr nas,čeprav se nam še nikamor ne mudi,da ne bo zdej kera na juriš skočila v Puser posted image

Kodrana super,da si se pozdravla,pa da te je user posted image pozdravu.

Barbaw kako je blo z malim v vrtcu?

Evo zdej mam pa dost te pisarije,mačkice pridne bodte pa lepo pančkite,se tipkamo jutr


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3662
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 23:23:33   
Anonimen
Čer mamice,

mene pa nespečnost dajeuser posted image , sem se zdaj 1 uro premetavala po postelji pa brez veze, samo živčna postanem ker ne morem zaspati, pa še mojega user posted image budim z prevračanjem v postelji. Pa kar naprej me sprašuje če sem OKuser posted image .Bogi sem mu raje dala mir, in se v dnevno preselila.

špelin@: kakor si sama napisala iz lastnih izkušenj se največ naučimo. Sploh sem sama taka,da zelo rada poslušam nasvete od drugih, a na koncu spet naredim po svojemu filinguuser posted image , pa sploh sem taka, da imam raje kakšno stvar preveč (mislim za v P) kot pa da mi tam kaj manjka.
Drugače, pa boš dala kakšen nasvet: oče od mojega se je odločil, da bi rad šel v dom. Pa saj se mi kar smili, bogi star pa sam.

barbaw: komaj čakam slikce punčkastega vozekauser posted image . Kaj potem predlagate, glede vložkov, če Vir prepušča? Ker jaz sem si samo te nabavlauser posted image

katy82: veš mene pa ta sramna kost že celo nosečnost matra kot user posted image , pa sem vprašala G, če je to zaradi tega ker nosim precej nizko, pa pravi da sploh ne nosim nisko ampak čisto normalno. Je pa prov grozen občutek, ko hodiš in te tam spodaj vse fuul boli, mene je kar sram ko grem sama po cesti, ker hodim kot račkauser posted image

Čeprav če primerjam svoj buši z Estrelinim ali Martininim: se mi zdi da ga imam jaz kar precej bolj dol.

A je še katera, ki ne more pančkat?



(odgovor članu katy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 3663
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 23:23:44   
Čmrlika
Za jutrišnji pregled za Pepito, Anitko in Čmrlika, ki jo čaka 1. CTG.


hvala, ker misliš name, pa ostale tud...user posted image  Res da je jutri 1 april, ampak jaz vas nisem nahecala in jutri uradno odpiram dneve CTG-ja! user posted image user posted image user posted image
 

in kot vidite,ne morem spat, imam kar malo treme, pa še črviči me že kake štiri ure, in trebuh otrdeva...mogoče so pa lažni popadki, ker, brez smeha prosim, kakala sem že 2  krat ...user posted image
 


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 3664
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 23:28:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Za jutrišnji pregled za Pepito, Anitko in Čmrlika, ki jo čaka 1. CTG.


hvala, ker misliš name, pa ostale tud...user posted image  Res da je jutri 1 april, ampak jaz vas nisem nahecala in jutri uradno odpiram dneve CTG-ja! user posted image user posted image user posted image
 

in kot vidite,ne morem spat, imam kar malo treme, pa še črviči me že kake štiri ure, in trebuh otrdeva...mogoče so pa lažni popadki, ker, brez smeha prosim, kakala sem že 2  krat ...user posted image



čmrlika: tudi jaz sem bila v zadnjih 30 min že 2 na WC-ju, pa trebuh je spet trd kot kamen, pa 3 magnesole sem spila, pa nič bolje mi niuser posted image

No lepo, da ti jutri slavnostno odpiraš novo obdobje majčic.
Naj te ne bo strah, jaz sem ga imela prvič v petek, in ni bilo nič hudega. Občutek je božanski, ko poslušaš tisti mali user posted image in veš da si opravila dobro delo, že s tem da smo jih zdravo donosile tako daleč. Samo še malo nas loči, pa jih bomo že držale v naročju in se z njimi  važileuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3665
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 23:31:50   
Čmrlika
mene pa nespečnost daje , sem se zdaj 1 uro premetavala po postelji pa brez veze, samo živčna postanem ker ne morem zaspati, pa še mojega budim z prevračanjem v postelji. Pa kar naprej me sprašuje če sem OK .Bogi sem mu raje dala mir, in se v dnevno preselila


Glej ti to, kot da sem jaz pisala, meni se to ful pogosto dogaja...user posted image  Isto se mi je zgodilo...

in zdaj sem glih ugotovila, da smo prave asice, in da nam je sspelo priti v april brez prezgodnje izselitve podnajemnikov,user posted image  

user posted image user posted image user posted image
mislim, da smo po dolgem času  ene, ki nismo odprle sezone že dva meseca prej.user posted image  Jeee, upa, da ne rojeva katera ravnokar...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3666
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 23:38:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

mene pa nespečnost daje , sem se zdaj 1 uro premetavala po postelji pa brez veze, samo živčna postanem ker ne morem zaspati, pa še mojega budim z prevračanjem v postelji. Pa kar naprej me sprašuje če sem OK .Bogi sem mu raje dala mir, in se v dnevno preselila


Glej ti to, kot da sem jaz pisala, meni se to ful pogosto dogaja...user posted image  Isto se mi je zgodilo...

in zdaj sem glih ugotovila, da smo prave asice, in da nam je sspelo priti v april brez prezgodnje izselitve podnajemnikov,user posted image  

user posted image user posted image user posted image
mislim, da smo po dolgem času  ene, ki nismo odprle sezone že dva meseca prej.user posted image  Jeee, upa, da ne rojeva katera ravnokar...user posted image


Jooooj upam, da neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3667
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 23:40:02   
Čmrlika
Nič edinaos- vidim, da si tud ti pobegnila, pa upam, da boš zdaj uspela zaajat...
Jaz grem tudi probat, pa prej bom še malo donata cugnila, ker mi kislina leze že pri ušesih ven...user posted image
 
Pa še zgodaj moram vstat, imam Ctg že ob 7 00 user posted image , in moje user posted image  bo takrat še ziher ajalo...navajeno!
in edinaos lepo si napisala, me je strahec kar minil, hvala ti!
user posted image user posted image user posted image

Držim pestike  za jutri še Pepiti in Anitki...user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  !!!

Lepo sanjajte, pa ne pustite se napii.............jutri!!!user posted image  Je le 1. april.

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3668
   RE: Majčice '08 - 3.del
31.3.2008 23:51:08   
Anonimen
čmrlika: pošiljam ti user posted image za jutri, pa le poročaj kako je šlouser posted image .

Ne pri nama žal še nič ne nakazuje na spanjeuser posted image , ti pa se le spočij za jutri.

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3669
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 0:05:38   
Čmrlika
Edinaos-Hvala za pikapoko, sej jaz tud še nisem zaspana, ampak grem pa malo probat ležat, ker me že vse boli, tud od sedenja za računalnikom...user posted image
jutri pa itak poročam, če ne bom že rojevala...user posted image

Se mi zdi, da bi tud jaz lahko  kateri od vas dala telefonsko, če bi vas slučajno zanimalo, ko bom tako daleč...jo ima menda Anitka- nisem ziher, pa skye, ampak ona pa se mi je nekam zgubila...Bom jo jutri malo porufala, kako so princeske user posted image


Nočko!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3670
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 0:07:48   
Čmrlika
Ooo, jaz ne znam nehat, vidim da imaam okroglo 400 postov, pa sem ravno zadnjič spraševala kolko jih rabim za tretjoo zvezdico, ...sem dobila odgovor da 500 user posted image

u madona, bom morala klofat, če hočem pred odhodom v rim to dosečt...user posted image
tako da pazite se me...user posted image
zdaj pa grem res v horizontalo!


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3671
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 0:09:48   
Čmrlika
Že klofam,...nekaj brezveze...user posted image
grem študirat, koga si bom danes privoščila za en dober nateg...sem ostala kar dostim od lani dolžna...

Obljubim, da pa zdaj res grem!!!user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 3672
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 0:42:32   
Anonimen
Tudi jaz sem grem stisnit k svojemu user posted image čeprav se mi še vedno ne spiiiuser posted image

No da vidmo, katera bo zjutraj prva, upam da ne jazuser posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3673
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 3:37:01   
Katina
Jaz tud ne morem spat, mogoče tud mene dajejo skrbi kako bo na današnjem pregledu user posted image . Verjetno se ne morem deklarirat kot prva, ker je še noč. Sicer pa imam danes zajtrk že ob 6. uri, da mi bodo ob 7.30 že puščali kri. Se mi bo katera takrat pridružila? user posted image

špelin@, ti si res maherca s temi KLIK-i user posted image . Bom enkrat prišla na inštrukcije user posted image . Glede seznama pa seveda računam na zdravo pamet naših souser posted image . Tud jaz sem se ob 5.parih štumfov prav lepo nasmejala user posted image . Jaz bom v torbo za v P dodala tudi dudi za user posted image (silikonsko in kavčukovo) - za vsak primer, če bo potrebna. Kaj misliš kolk prej naj jo steriliziram?


Pepita, Anitka in Čmrlika - (tokrat poimensko) - držim pesti user posted image user posted image . Predvidevam, da bo še posebno Čmrlika user posted image , ker ima 1. CTG. Komaj čakam na poročilo.

barbaw, veš včasih naši bližnji izrečejo kaj, kar nas prizadane. Večina tako niti v resnici ne misli. Obstajajo pa tudi taki, ki jim je mar za tuja čustva in vidijo le sebe. Če ti tvoja mami ni v oporo, poskušaj njene opazke ignorirati in daj več poudarka komentarjem tistih, ki so dobronamerni. user posted image
V LJ imamo možnost it na abdominalno dekompresijo (zavarovalnica plača 10 obiskov). Pomaga npr. pri zatekanju - meni noge kar močno zatekajo, pa tudi v primeru, da je otrok bolj miren. Seansa traja cca 1/2 ure.

katy82, tolaži se s tem, da user posted image težave po porodu izzvenijo. Do tam pa ni več daleč user posted image .

edinaos, upam, da si zaspala nazaj. Jaz se bom tud spravla z neta, ker me jutri čaka kar naporen dan in se moram mal spočit.

Punce, jaz sem letos tako lena glede študiranja Zakona o dohodnini, da me je kar sram. Če me popade slaba vest in ga kaj bolj vzamem v roke vam javim. Nekako kar čakam, da dobim odločbo in ga potem naštudiram za kakšno lepo pritožbo. Jaz bom itak imela proceduro, ker sva z bivšim neusklajena glede uveljavljanja user posted image . Še vedno namreč menim, da tisti, ki plačuje preživnino s tem, da lahko uveljavlja user posted image dobi popust na preživnino. Če se pa življenski stroški zvišajo pa dvomim, da gre katera (oz. kateri) v tožbo za višjo preživnino. Mah, ne bom več utrujala s tem, grem raje probat, če bom kaj zaspala.

Pa še to, mojga sem že naaprilala user posted image : Ko sem vstala za v WC sem rekla, da je v kopalnici polno vode, ker je pralni stroj spustil. Je celo vstal in šel pogledat. Bil je pa jezen kot user posted image , da ga zbudim sredi noči.  Pa kaj morem, če ne morem spat, pol pa lahko tuhtam neumnosti user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3674
   RE: Majčice '08 - 3.del
1.4.2008 7:41:25   
valentina2006
DOBRO JUTRO user posted image ... za vsako ena doza user posted image
 
user posted image

Katina: Te čist razumem... in ko sem vidla, kdaj si bla gor... sem si rekla... BOGA... Upam, da dons uspešno opravš... za vspodbudo pa... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 3675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tako izgleda prvih 24 ur po porodu
PRVI dan po porodu je za žensko, ki je pravkar postala mama, pravi vrtinec čustev. Tako izgleda prvih 24 ur za mnoge žen...
Ko očka drži mamo za roko, je porodna bole...
Izkazalo se je, da je ena metoda lajšanja bolečin še posebej učinkovita in lahko bi rekli zelo luštna...




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.