|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
28.3.2008 13:18:06   
fragola
ojla pupice, kako smo danes!
jaz mam dela vrh glave, ma moram delat še tri ureuser posted image
ma sej bo, ma kaj ko me čaka še tolk dela doma, peglanje, pucanje, ...

joj kolk se mi ne da pa lena sem ku nevem kaj! Samo jaz pa sem taka, domou ko pridem če nimam pospravljeno se ne uležem, prvo vse pospravim pole se dam v mir!
Ma kakšenkrat bi rada se kar vleglauser posted image , nič pospravljala!

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3776
   RE: poroka 2008
28.3.2008 13:27:22   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Jaguarka

Tudi midva imava 40 vabil za raznosit. Se bo treba taktično lotit tega problema user posted image


maya, imaš kak recept? user posted image




noup! bo treba razpored nardituser posted image user posted image .... Sva pa rekla da bova najprej VIP povabljenceuser posted image user posted image in pa tiste, ki si ne mislijo da bojo povabljeniuser posted image , potem pa ostale k že itak vejo, ampak le še čakajo na uradno vabilo....

ok bom vedla za drugič, bom probala tale uhec nabavituser posted image , zdaj ima tako amoksiklav, to naj bi pomagal.... kašlja še vedno fuuuul, pa bo že, prejle se je celo skrila in me spraševala ?ke pa je Kalin??'user posted image user posted image user posted image očitno ji gre na boljše...
Ja maja imamo tortico z dvema svečkamauser posted image user posted image moram še zabavo organiziratuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3777
   RE: poroka 2008
28.3.2008 13:29:16   
maya2
a ja pa še to sem razmišljala: a boste ve šle kaj v solarij prej??? jaz sem po naravi ful bleda pa bom najbrž morala mal it, samo ful ne zaupam tem zadevamuser posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3778
   RE: poroka 2008
28.3.2008 13:35:15   
NATAŠI
ok bubica... pošlji mi kar na moj privat mail user posted image

maja potem je imava pa isti letnik otročke user posted image  user posted image  mi bomo imeli 2.09. drugo svečko user posted image

solarij- verjetno ja bomo videl ker imava konec avgusta mogoče kaj barve fašem zastonj user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3779
   RE: poroka 2008
28.3.2008 14:03:30   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

a ja pa še to sem razmišljala: a boste ve šle kaj v solarij prej??? jaz sem po naravi ful bleda pa bom najbrž morala mal it, samo ful ne zaupam tem zadevamuser posted image


sto pr sto, da bom šla, ker bi rada imela malo barve ne da bom bleda ku zid, že tako bo obleka bela ! Dosti lepše zgleda če maš malo barvice!!!user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3780
   RE: poroka 2008
28.3.2008 14:14:55   
NATAŠI
a imate kakšno idejo kako bi naredil konfetke tko na palčki v obliki rožice? v poročnem kotičku pride en tak konfetek 3.5 eur - a ni to velik

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3781
   RE: poroka 2008
28.3.2008 14:19:24   
NATAŠI
jaz grem domov ker ne morem več, sem took zmatrana da bi se samo ulegla... ampak to ne bo šlo do večera user posted image

nevestice želim vam en lep in prijeten vikend, uživajte s svojimi bližnjimi in se beremo v ponedeljek .... hm mogoče bom pa frej?

uživajte,

pa-pa

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3782
   RE: poroka 2008
28.3.2008 15:08:09   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

jaz grem domov ker ne morem več, sem took zmatrana da bi se samo ulegla... ampak to ne bo šlo do večera user posted image

nevestice želim vam en lep in prijeten vikend, uživajte s svojimi bližnjimi in se beremo v ponedeljek .... hm mogoče bom pa frej?

uživajte,

pa-pa


mejse fajn pa lep vikend tudi tebi!user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3783
   RE: poroka 2008
28.3.2008 16:23:21   
ellie
maya2 midva bova sicer šla pred poroko na morje, tak da bom imela barvo (tud ful hitro porjavim)...ampak bom pa vseeno pred morjem šla v solarij, kot vsako leto...ker imam alergijo na sonce in morem vsaj malo podlage dobit.

Tak...zdaj pa končnooo vikenduser posted image  da si malo odpočijem od otrok, ki jih nenormalno pomlad dajeuser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3784
   RE: poroka 2008
28.3.2008 16:54:55   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

a ja pa še to sem razmišljala: a boste ve šle kaj v solarij prej??? jaz sem po naravi ful bleda pa bom najbrž morala mal it, samo ful ne zaupam tem zadevamuser posted image


jaz hodim že kak mesec in pol....pa imam že kar lepo barvo....pa še ene 4x grem pa bom prov lepo rjava...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3785
   RE: poroka 2008
28.3.2008 20:12:09   
Jaguarka
Jooooooj, ravno to sem včeraj premišljevala glede solarija user posted image

Jaz sem sicer zelo temne polti in sem vsako poletje lepo rjava. Ampak to leto bo verjetno drugače, ker sem dobila službo in ne bom imela časa na sončku ležat in se sončit. Zato sem razmišljala da bi šla v solarij. Saj imam snežno belo obleko in bo ful njami zgledalo, če bom lepo rjava user posted image user posted image user posted image

Tiste, ki imate izkušnje; kolikokrat je treba it, da se ti kaj pozna???

Jaz sem total v temi glede tega (nisem bila še nikoli user posted image )



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3786
   RE: poroka 2008
28.3.2008 20:27:56   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2607213&mpage=1&#2607223


OK, zdej sm se usedla po doolgem dnevu v službi... Nč sploh še nism jedla... In pogledam seveda najprej vas, moje drageuser posted image

Buba, mi je ratal kar slabooooouser posted image user posted image user posted image user posted image Ob tej sliki pa res ne moreš da ne bi šel bruhatuser posted image
Še dobr da nimam kej vn vržt, jedla pa tut ne bom zdejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3787
   RE: poroka 2008
28.3.2008 20:28:02   
bt08
Čerrrrrr!


Jaz sem čist fertig,4 potičke sem spekla,pa še eno pecivo jajce na oko,pa francosko solato,jutri pa še narezek nardim pa je žurka pripravljena,aja pa mal balonov napihnemo,pa bo Ožbej mel popolno žćurko s tortico.

Bom pa tud jaz hodila drug mesec začnem v solarijm,ker sem zelo bledolična,da saj mal tena dobim,da nam bela kot mleko!

Zdaj pa šibam na kavč,ker sem crknjenauser posted image kot ne vem kaj!


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3788
   RE: poroka 2008
28.3.2008 22:10:36   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

a ja pa še to sem razmišljala: a boste ve šle kaj v solarij prej??? jaz sem po naravi ful bleda pa bom najbrž morala mal it, samo ful ne zaupam tem zadevamuser posted image


jaz hodim že kak mesec in pol....pa imam že kar lepo barvo....pa še ene 4x grem pa bom prov lepo rjava...user posted image


Buba kam hodiš???
Kar pa se našega slavčka tiče in njegove poroke: a ni fino k boš lahko potem svojim otrokom in vnučkom razlagala kako si mela na isti dan dekliščino kot on fantovščinouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa mene tud zanima kolikokrat bom morala it v solarij.. sem sicer že enkrat hodila, takrat mislim da sem šla ene 6x ampak to je bilo zgolj kot 'podlaga' za sončenje.... Ne vem pa če je pametno se potem kej dost nastavljat soncu, da ne bo preveč linijuser posted image user posted image najbolj grozljivo je, ko se vidijo obrisi rokavov, obleka pa je  brez naramnicuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3789
   RE: poroka 2008
28.3.2008 22:37:22   
Bubamaraa
čer...predno letim v miževo, da razložim glede solarija...


Maya jaz hodim k Andreji v kozmetični salon, ki je v našem ZD. Začnem ponavadi na 9-10 minut in  največ 1x na teden......potem te minute daljšam tja do 13 minut in ko se mi že pozna grem potem po 15 minut na cca. 5 dni... sam zdele že nisem bila 10 dni, ker mam ful skakanja glede avta....upam, da mi jutr zjutri uspe iti, predno grem v Celje en avto gledat....

maya še to..pri Andreji imaš še tko, da dobiš kartonček kjer ti ona piše kolikokrat greš..in ko ga dopolniš s 10-imi obiski imaš 11-tega zastonj za 15 minut....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3790
   RE: poroka 2008
28.3.2008 23:18:47   
maya2
Buba: tnx.... sej mislim da tle pr nas sploh nimam kam drugam ituser posted image user posted image ni veliko izbire, sem jaz tudi mislila se mal tja pozanimat, se ni treba naročit???
Veliko sreče z avtom jutri....

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3791
   RE: poroka 2008
29.3.2008 8:55:13   
Bubamaraa
maya maš solarij še v dvorani Ruardi....tam imaš kar kartico, ki si jo polniš in hodiš kot hodiš se ti ni treba naročevat, sam baje je ful gužva... jaz pa tle pokličem Andrejo in povem uro pa pridem sem na vrsti pa grem.... glih zdele jo bom poklicala, predno grem v CE, da se grem še malo posončit...

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3792
   RE: poroka 2008
30.3.2008 9:19:14   
bt08
Dobro jutro!

Včerej smo praznovali Ožbejev rojstni dan,bilo nas je joj veliko.10 otrok.Dopoldan sem vse pospravla,generalno,dans morem pa še enkrat,jaz pa tok zmatrana,vse me boli,od nog do glave.Popoldan sem rekla da bom šla kr mal v ležeče ker res sem grozna.

Lepo nedeljo vam želim.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3793
   RE: poroka 2008
30.3.2008 20:23:04   
sepetalka
dan drage moje,

evo pa sem zopet tu,
žal vam moram sporočit, da diete nisem našla, ker sem se selila vmes in pojma nimam kje imam te zadeve.
Bom pa pobara prijateljico, ki je dala meni in upam da dobim
Moram pa se mi zahvalait, ker ste me poslale v Kamnik v Naj nevesto in dobila sem čudovito obleko, ki pa jo bom dala v album jutri popoldan, ko bo dragi v službi!
Pa boste dale komentarje.
Drugače pa sedaj imava datum: 20.09., imava dvorano kjer bo ohcet, to je gasilski dom v Klučarovcih, Civilna poroka grad Ormož, Cerkveno Runeč!

To je to drage moje
Lepo nedeljo želim!
Nočko user posted image user posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3794
   RE: poroka 2008
31.3.2008 8:09:49   
fragola
Lepo da si našla sanjsko obleko, šepetalka, ti kar prilimej oblekico da bomo vidle!user posted image user posted image user posted image user posted image
Dieto pa če najdeš, kar pokažiuser posted image

Vikend je bil prečudovit, končno po tolkem času grdega vremena je sijalo sončke!
Včeraj smo šli prvo na najino parcelo, ker so pršli moji, ker je pa moj očim gradbenik nam je svetoval kako in kej, zdaj pa ta teden se zmenmo z zemljemirci in potem v akcijouser posted image user posted image user posted image
Potem pa smo šli hodit po kraških poteh s prijatelji in smo se imeli prav fino!user posted image
Skratka nedelja je bla prav lepa user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3795
   RE: poroka 2008
31.3.2008 8:52:30   
FLASK_A
Sepetalkauser posted image user posted image user posted image Hitro v album s slikcouser posted image

Baguska, imaš ZS...

Fragola, kako lepo, da ste šli malo na lokacijo... To je tako dober filing pomoje... Joj, midva pomoje ne bova nikoli gradilauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3796
   RE: poroka 2008
31.3.2008 9:07:45   
Bubamaraa
sepetalka super!!!!user posted image user posted image user posted image   dej nam zaupj ime obleke, da pofirba,o na netu..... veš jaz sem si jo tudi sposodila v Naj nevesti!!!user posted image user posted image user posted image


evo pa je ponedeljek in s tem zadnji dan bilanc, ddv-jev....jupiiiiiuser posted image user posted image user posted image


men je pa šel Sašo zdele zaarat avto!!!user posted image user posted image user posted image  dobim ga naslednji torek......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ga potem vam poslikam in pokažem slikicoooooo......bo pa takšen: user posted image

user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3797
   RE: poroka 2008
31.3.2008 9:14:34   
sepetalka
Dobro jutri drage moje,
evo slikca je v albumu  user posted image user posted image user posted image in prosim za komentraje.


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3798
   RE: poroka 2008
31.3.2008 9:17:17   
Bubamaraa
kolk si pa lepaaaaaaauser posted image user posted image user posted image


res lepa nevesta.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3799
   RE: poroka 2008
31.3.2008 9:19:54   
sepetalka
Hvalaaaaaaaa Bubauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?