|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
26.3.2008 19:37:42   
sepetalka
hallo
buba če mene vprašaš si z obleko tiaro in ogrlico kot princeskauser posted image user posted image user posted image
lepa siuser posted image


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3726
   RE: poroka 2008
26.3.2008 19:39:02   
sepetalka
pa kak lep tatuuuuuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3727
   RE: poroka 2008
26.3.2008 19:44:00   
bankc
Ojla nevestice. Se tudi jaz na hitro javljam. Pri meni ni nič novega. Priprave na poroko stojijo, ker sem nastopila službo in sem že v bilancah in DDVju, kar pomeni, da že v štartu delam do 6h zvečer. Hvala bogu samo še jutri potlej pa se vse umiri.user posted image

Sva se pa z mojim odločila, da res ne bova imela naprsnih šopkov, ker se njemu ne dopadejo. Sva pa raznosila že skoraj vsa vabila. Sem full srečna. Pa zaenkrat vsi potrjujejo udelžbo user posted image .

Bubamaraa čudovita si user posted image user posted image user posted image . Pa ogrlica je full lepa in full mi je všeč tvoja oblekica. Ne morem verjeti, da se tvoj čas tako hitro bliža in s tem vse mi ostale za tabo. Men se trenutno zdi, kot da se ne bova poročila, ker se nič ne pripravljava. Pa vse odlašava od prstana in zanjga obleko- še nisva šla nič gledati ali naročati ali karkoli sploh. Pa bo kr treba počasi. Si v službi še ne upam reči za dopust, ker sem še frišna. Vendar bo treba zele v aprilu. Zadnji čas.

Sem pa v album prilimala, kakšen šopek bom najbrž imela. Sva pa začela s probavanjem slaščičarnuser posted image user posted image . Toliko o moji dieti. Pa zdele sem bila 2 tedna nahodna in z otečenimi mandeljni, tako da še na telovadbo ne hodimuser posted image .

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3728
   RE: poroka 2008
26.3.2008 19:54:48   
ajat
Ciao punce

Jaz sem sicer že poročena. Poročila sva se leta 2006. Letos januarja sem dopolnila 25 let, moj je pa le leto starejši. Sem brala malo vaše dogodivšine in sem se spomnila kako sem vse to urejala dve leti nazaj.
Meni je bilo zelo lepo. Veliko stvari sem naredila sama (konfete, vabila, naprsnike (al kako se temu reče).
Mi 2 sva bila malo bolj nevsakdanja. Oba bela (perlasta) v kombinaciji z zeleno.
Jaz obleko sposojeno v modart od linerafaelli moj obleko narejeno po meri.

Prebrala sem da nekam dajete vaše slikice. Bi mi katera od vas lahko zaupala geslo in kam jih naj grem sploh pogledat.
ČE vas kaj zanima me pa kar vprašajte, če bom znala vam bom z veseljem pomagala

(odgovor članu bankc)
Neposredna povezava do sporočila: 3729
   RE: poroka 2008
26.3.2008 23:03:14   
FLASK_A
Bubamaraa, lepa siuser posted image user posted image user posted image user posted image A maš samo eno slikcouser posted image

Grem počivat, sem do zdaj delaal za službo... Ni kej, je gužva... Pikovit, drugače se imam pa fajn, lepo da si vprašalauser posted image Delam točno to, kar me veseliuser posted image user posted image user posted image To pa je pomembno, neuser posted image

Še jutri bolj podrobno pogledam, zdej grem res spat... Nočko!


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 3730
   RE: poroka 2008
27.3.2008 7:20:47   
Bubamaraa
Flaška na drugi strani so še slike...... a si blond??user posted image

ajat tolk, da ti odgovorim.... enkrat je že bila tle gor debata o teh albumih in takrat smo se vse odločile, da ti albumi bodo namenjeni samo nam nevesticam in gesla nobenim ne bomo izdale.... ker vsaka od nas je glede tega kar dosti skrivnostna in resnično so te stvari samo za naše oči.... bom pa jaz osebno naredila tudi na rr-ju album o poroki in ti obljubim, da ti takrat povem geslo. Sedaj pa prosim, da brez zamere samo moraš nas razumet.... in mislim, da se bodo kar vse strinjale z menoj......user posted image




še to: obleka pride daljša....tko, da se ne bo ker čudno kratka zdela, ker imam še itak eno probo...user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Bubamaraa -- 27.3.2008 7:27:11 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3731
   RE: poroka 2008
27.3.2008 7:33:34   
ellie
Bubamaraa waw kak si lepauser posted image  si mi zdaj na teh slikah čist drugačna kot na onih prejšnjih...se vidi da gre zdaj zaresuser posted image

Jaz pa že komaj čakam vikend, da vabila do konca naredim...pa predvsem, da se naspimuser posted image  ta teden je ubitačen...ne vem al je kriva pomlad al kaj, amapk otrokom se je dokončno pripeljalouser posted image  

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3732
   RE: poroka 2008
27.3.2008 7:50:03   
fragola
Bubamaraa joj kolk si lepauser posted image user posted image user posted image , ko te bo videu tvoj bo kar ostal!!!

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 3733
   RE: poroka 2008
27.3.2008 7:52:49   
NATAŠI
jutro

bubica -  user posted image user posted image  kok si lepa user posted image , kakšne čeveljčke imaš? in od zadaj si zelo lepo user posted image  user posted image . Kakšen je bil občutek, drugačen kot prvič? Glede tiare je pa meni zelo zelo lepa, je pa še potem odvisno na končno frizuro kako naredi ... jaz bi si jo sposodila potem pa s frizerko videla kako in kaj, ker je zelo lepa

naju muzika pride 600 eur




(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3734
   RE: poroka 2008
27.3.2008 8:21:15   
bt08
Bubica lepa princeska si,res prava nevesta,mi kr lušte delašuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Joj kr kurja polt mi gre,ko se spomnim da bo cik cak tud pri meni,marija,šele zdaj dojemam da se bom poročila,da bojo vse oči vame uprte,da naju bojo vsi gledal....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No mi smo včerej nesl še eno vabilo v Kamnik h kolegom,in smo kr cel popoldan tam bli,mal smo pili na našo poroko,kr zavlekl se je.Ožbej je pa itak užival,ko majo tam tud tok starega poba,in je bla žurka da je joj.

Aja pa baguška in šepetelka hvala za recept!Dons probamo,pa jaim kako je blo.user posted image

Bankc lep šopek,men so sončnice tud zelo lepe!user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3735
   RE: poroka 2008
27.3.2008 8:23:37   
sepetalka
dobro jutro dragee moje

jaz vam bom zaželela vsem lep konec tedna. Se ne bomo tipkale do ponedeljka, ker v ljubljani nimm interneta.
Dobite dieto če boste še želele!

lepo se mejte in papaaaaa


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3736
   RE: poroka 2008
27.3.2008 8:27:06   
NATAŠI
šepetalka lepo se imej, uživaj v ljubljani... dieto bomo pa lepo nestrpno počakale user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3737
   RE: poroka 2008
27.3.2008 9:00:20   
fragola
Šepetalka jaz nestrpno pričakujem tvojo dieto, ker zdej med prazniki sem se prav malo pogrešilauser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3738
   RE: poroka 2008
27.3.2008 9:04:31   
bt08
šepetalka lepo se mej v Ljubljani,pa pripelji nam lepo vreme!!!!user posted image user posted image user posted image Seveda čakamo mislim da kar nekej to dieto!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3739
   RE: poroka 2008
27.3.2008 9:12:12   
Bubamaraa
punce, da vam povem kako sem se lepo počutila včerii.....user posted image


in še malo pa bom gospa..in prišel bo najin dan......bote videle kako bodo to lepi občutki, ko boste v moji koži.....res edinstveni občutki so to...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3740
   RE: poroka 2008
27.3.2008 9:19:19   
fragola
Buba kje si kupla tako verižico, ker tudi jaz iščem na taki način?

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3741
   RE: poroka 2008
27.3.2008 9:21:40   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Buba kje si kupla tako verižico, ker tudi jaz iščem na taki način?


Poročni salon Naj Nevesta... tle kjer sem si tud sposodila obleko... so pa perle od Svarovskega...user posted image user posted image user posted image ..in zraven dobim še uhančke....user posted image user posted image user posted image


ker lastnice nabavljajo te perle in same izdelujejo potem nakit..imajo pa res lepo izbiro..in vse tudi naredijo...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3742
   RE: poroka 2008
27.3.2008 9:28:16   
fragola
Misliš, da bi tudi meni naredili, čeprav nisem kupla tam oz, sposodla tam obleke?
Jaz bom imela pr moji obleki pri strani rožco s swarovski kristali, potem če bi dubila tako verižico bi prav pašalo! Kolk je pa kaj cena?

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3743
   RE: poroka 2008
27.3.2008 10:09:10   
Bubamaraa
ja pomoje bi ti....sej so itak veseli, da prodajo...

cena je bila 45€ plus ddv....to se prav, da pride neki čez 50€...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3744
   RE: poroka 2008
27.3.2008 10:15:02   
fragola
če ne bom nikjer dubila, pomojem se bom kar pri njih oglasila!user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3745
   RE: poroka 2008
27.3.2008 10:24:11   
NATAŠI
fragola full lep nakit imajo in unikaten je ... sem ga jaz tud že občudovala pri njih ko sem bila na probi user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3746
   RE: poroka 2008
27.3.2008 11:45:18   
maya2
Bubamaraauser posted image user posted image user posted image kot bi rekla Karin: bejba si!!! user posted image user posted image meni se tudi tiara dopadeuser posted image Dej mal povej kako ta proba poteka... kaj ti obleko pripnejo al kako???

Pri nas smo še vedno čist hin, zjutraj je spet bruhala... ne vem kaj naj ji še dam... bruha samo zaradi tega ker tako močno kašljauser posted image še vedno ne jeuser posted image , vročino imamo že šesti dan, upam da se kmalu obrne na bolje... grem še mal počit, ker je končno zaspala...

lp



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3747
   RE: poroka 2008
27.3.2008 11:51:29   
bt08
maya bogi ste,mi smo tud to mel po novem letu,ko je tako kašljal da je kr bruhal,samo sluz je šla ven.Sej se bo poboljšalo,samo ne težko hrano dajat jest,nekej čimlažjega in lahko prebavljivega so nam rekli.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3748
   RE: poroka 2008
27.3.2008 12:24:17   
NATAŠI
maja a pri zdravniku sta bili

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3749
   RE: poroka 2008
27.3.2008 12:47:42   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

maja a pri zdravniku sta bili


ja že dvakrat, včeraj je dobila antibiotike za vneta ušeska, sam mene tale kašelj ful moti in pa to, da ima še vedno vročino in da nič ne je... je reva že čist oslabelauser posted image user posted image men se tko smili....

Bom probala zdejle prilimat eno slikico naše princeske v oblekici za poroko... smo kupili tri različne, ampak ta je najboljša...

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?