|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
31.3.2008 13:01:02   
maya2
ja verjetno je res malo bolj 'bogata' ogrlica, samo še vseeno ne tolk k tle zgledauser posted image pride drugač k jo gor damuser posted image

sepetalka: a vidva tudi???

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3826
   RE: poroka 2008
31.3.2008 13:06:24   
Bubamaraa
maya a to si si jo sposodila ali si si jo kupila to ogrlico????user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3827
   RE: poroka 2008
31.3.2008 13:11:02   
baguSka
Jaz imam tak oziroma podoben zaročni prstan... ga grem že slikat bom prilimala slikico....


aJA... user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3828
   RE: poroka 2008
31.3.2008 13:12:51   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Evo Baguska slika je v albumu.... sam vidim da imaš ti 4 vrste kamenčkov jaz pa le triuser posted image


Ampak ti mas rumeno zlato, al se motim!?

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3829
   RE: poroka 2008
31.3.2008 13:13:29   
sepetalka
vidim da o nakitu beseda teče, jaz ne bom imela nič ogrlice. ker se mi zdi že sama obleka dovolj bogata, bom pa mela uhančke, vendar samo 2 mali perlici, ker jih imam posute po celi obleki

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3830
   RE: poroka 2008
31.3.2008 13:13:48   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: sepetalka
 !

No imam pa tudi že idejo za vabila, sem si že naročila material v hobi mojstru in povem vam, da pride full cenejše, če jih delam sama kot pa če jih kupim narejene isto za naprsne šopke velja!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz si malo delam predračuna,user posted image user posted image (sem gorenjkauser posted image user posted image user posted image user posted image )!



sej to smo že vse ugotovile in zato smo vse pridne in delamo same kar se le da!!!
user posted image user posted image user posted image za vsak evrček prišparan se splača, k že tko je vse drago!

< Sporočilo je popravil fragola -- 31.3.2008 13:15:07 >

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3831
   RE: poroka 2008
31.3.2008 13:18:39   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

šepetalka lepa bošuser posted image user posted image user posted image
in una druga slikica kjer se ne vidi obraza ni ona v njej, ona je samo prilepla katira obleka ji je všeč, kakšen stil!user posted image



veste, da sem komaj zdaj vidla uno ta prvo slikco! Ma meni mi je tista obleka tudi lepa veš šepetalka v obeh si lepa!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3832
   RE: poroka 2008
31.3.2008 13:22:16   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Evo Baguska slika je v albumu.... sam vidim da imaš ti 4 vrste kamenčkov jaz pa le triuser posted image


Ampak ti mas rumeno zlato, al se motim!?


ja rumeno je..... a tvoj pa iz belega???


buba: ja sem kupila... sej rajš ne vpraš za cenouser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3833
   RE: poroka 2008
31.3.2008 13:25:00   
Bubamaraa
kr povej ceno, ker sej veš, da babji firbec je huda reč...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3834
   RE: poroka 2008
31.3.2008 13:43:57   
baguSka
ja rumeno je..... a tvoj pa iz belega???


ja.. user posted image  jaz ne maram rumenga zlata.. no, na sebi, da ne bo pomote..user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3835
   RE: poroka 2008
31.3.2008 13:44:43   
baguSka
Buba najs kar!!!user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3836
   RE: poroka 2008
31.3.2008 13:55:20   
Bubamaraa
maya hvala za zs....user posted image

baguska ja res je lepi avtem... po note je v bež barvi in je to ful huda kombinacija....user posted image user posted image user posted image ..komi čakam torek!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3837
   RE: poroka 2008
31.3.2008 14:17:21   
FLASK_A
Bubauser posted image user posted image user posted image user posted image za avtoooouser posted image Boš vidla, nikol ti ne bo žal. Jaz bom mojega imela tolk časa, da bo samo še za na deponijo, nikol ga ne prodamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz tudi ne bom imela ogrlice, nekako niso v mojem stilu... raje imam bogate zapestniceuser posted image (ok, ne prebogate- da se razumemouser posted image )

Mene je pa šef klical in kar sem zrisala, so naročniki potrdiliuser posted image user posted image user posted image Sam še je potrebno nekaj popraviti in izpiliti načrteuser posted image Ja ni kej, sej ne moreš vse v prvo trofnit ane.. Sam mi je kar bedno, da nisem u nulo zadelauser posted image Sovražim to, da se ne izkažem najbolje... Se tolažim, da je to moj prvi načrt v praksi pa da bo že naslednjič bolje... Jaka tolažbauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3838
   RE: poroka 2008
31.3.2008 14:40:02   
bt08
Maya lepa ogrlica samo za mene ne bi bila,ful ne maram tok gor da je ,bogato!

Jaz morem tud kej najdt,nekej majčkenega,lepega....Uhančke pa ne vem,a nej mam a ne?

Bubica a vožnja pol vela?

Flaška sej je dobro če so sprejel ponudbo,bodi vesela,popraveš še pa je.Pridna si!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3839
   RE: poroka 2008
31.3.2008 14:42:18   
Bubamaraa
flaška ne se sekirat... sama si reč, da boš naslednjič naredilo tko kot je treba....ker vsi smo zmotljivi....user posted image


barbara itak, da vožnja velja.......ti sam v naše konce kej prid...user posted image user posted image user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3840
   RE: poroka 2008
31.3.2008 15:07:31   
sepetalka
Maya men je full všeč tvoj nakit, bi ga mela takoj, če obleka nebi bila tolk bogata. V naj nevesti mi je sicer prinesla dve ogrlici da vidim če kaj zraven paše, pa se mi zdi da je bolje če sem brez! Ali pa bom mela samo ogrlico in eno perlco gor, ne vem še  user posted image user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3841
   RE: poroka 2008
31.3.2008 16:19:20   
maya2
ja problem je da imam jaz ful dolg vrat pa mi tko prazno zgleda če nimam nič, pa še izrezana je obleka... tko da neki mora bit.... Zato se mi je tudi zdelo da mi obleke brez naramnic ne pašejouser posted image user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3842
   RE: poroka 2008
31.3.2008 16:20:39   
maya2
aja drugače pa kar se tiče zapestnice je pa meni rekla da ne, ker edina stvar ki se mora na roki svetit je prstanuser posted image ne vem prvič sem slišala, ampak po svoje mi je pa tud logično....

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3843
   RE: poroka 2008
31.3.2008 17:33:23   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

aja drugače pa kar se tiče zapestnice je pa meni rekla da ne, ker edina stvar ki se mora na roki svetit je prstanuser posted image ne vem prvič sem slišala, ampak po svoje mi je pa tud logično....


saj zapestnica je na drugi rokiuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3844
   RE: poroka 2008
31.3.2008 18:41:46   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

aja drugače pa kar se tiče zapestnice je pa meni rekla da ne, ker edina stvar ki se mora na roki svetit je prstanuser posted image ne vem prvič sem slišala, ampak po svoje mi je pa tud logično....



Tudi meni so tako rekli,potem se pa rekla,saj bi jo na drugi roki imela,pa so mi rekli na nobeni.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3845
   RE: poroka 2008
31.3.2008 18:48:39   
pikovit
Buba čestitke za avtouser posted image user posted image user posted image .Zdej si me pa zrajcala.Jst bi tudi takega imela.
Flaska če je to tvoj prvi projekt,ti lahko samo čestitam.Popravki oz. ostalo pa mora biti.Tako samo nadgrajuješ.Ta 10 ki ga boš delala,bo pa brez napakuser posted image


Ko pa že ravno o nakitu.Jst si ga bom pa sama naredila.Sem šla v Antusa in kupila pripomočke.Verižica pa bo iz laksa in belih ter rdečih perlic.Pa če preračunam,me bo prišlo vse skupaj cca.10€,pa ne vem če bo.Ko jo naredim,vam jo poslikam in pokažem.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3846
   RE: poroka 2008
31.3.2008 19:14:21   
sepetalka
Pikovit, ti kar poslikaj in si mi dala idejo ja!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3847
   RE: poroka 2008
31.3.2008 19:38:16   
sepetalka
V album sem prilepila par frizurc, ne vem katera bo najbolj pasala k moji obleki kaj pravite veuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3848
   RE: poroka 2008
31.3.2008 19:56:57   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Flaska če je to tvoj prvi projekt,ti lahko samo čestitam.Popravki oz. ostalo pa mora biti.Tako samo nadgrajuješ.Ta 10 ki ga boš delala,bo pa brez napakuser posted image


Hvalauser posted image user posted image user posted image

A greš kej v Avstrijo kmaluser posted image user posted image

Jaz bom pa ostala pri zapestnici... Mi bo fuuuuul čudno brezuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3849
   RE: poroka 2008
31.3.2008 19:58:55   
Serendipity
Ojla nevestice! user posted image

Da se tudi jaz malo oglasim (po dooolgeem času). Midva sva ravno včeraj raznašala še zadnja vabila (nama je kolega napisal full lep originale verz), ta teden se grem menit še za obleko in na poskusno frizuro, v petek dobiva prstane, uh ... stvari so se začele malo bolj pestro. Sicer pa danes dva meseca bo najin dan. user posted image  user posted image  

Komaj čakam user posted image

In ta mesec imamo že prvi nevestici, ali? Grem malo pobrskat po seznamčku!


Lepo bodite nevestice!


(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 3850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?