|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poroka 2008
27.3.2008 12:48:28   
fragola
joj maya mi je prav hudo za tvojo karin, upam, da ji bo kmalu boljše!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: poroka 2008
27.3.2008 12:54:36   
Bubamaraa
joj maya boga Karin...res želim, da se pozdravi...ti jo pa le dej crkljati....user posted image

proba kako zgleda: ja svojo obleko imaš na sebi in potem je zraven šivilija ki te meri in si zapisuje mere končne izdelave obleke.... ker meni jo bo morala spustiti, da bo lepo dosti dolga....drgač pa je kot pri vsaki šiviliji....user posted image


punce da povem, da v Nemčijo po avto ne bom šla, ker je končni stroške ful velik in se mi ne splača.... sedaj mi pa v Sloveniji iščejo Beetla... in enga mamo zapacanga, ki je uredi, samo jutri ali pa v soboto smo še z enim zmenjeni in gremo gledat pol je bomo pa odločili.....user posted image


mi je pa ful živcev šlo....adijo pamet....res...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: poroka 2008
27.3.2008 13:03:05   
maya2
tnx Bubamaraa

torej obleke še nič ne popravljajo? imaš potem še eno končno pomerjanje ne? takrat bo pa že po tvojih merah??
Me zanima ker moja je bila meni ful predolga in preširoka, pa bi rada imela že malo boljšo predstavo o tem kako bo izgledala na koncu.... ne le en teden prej...
sem mislila da je ceneje dobit avto iz tujine??? moj stric je ravno kupil Hondo CRV v Nemčiji, ampak ga je prišla ceneje je pa pol leta stara.... je šel pa sam ponjo brez posrednika, je lahko v tem razlika???

Sem pa ravno pomislila še na nekaj... kdaj točno uredijo obleko na našo mero... le en teden prej??? ker jo ima verjetno lahko katera še en teden prej?? ali ne???user posted image



(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: poroka 2008
27.3.2008 13:15:23   
Bubamaraa
ja seveda popravljajo...ker obleka mora biti na tebi na poročni dan čist ulita...v primeru, da se tega ne da izvedeti ti morajo pa v sposojevalnici to tudi povedati, da si potem izbereš drugo...user posted image

ja v Nemčijo se splača iti in kupiti bolj drage avtomobile... naprimer cena od 15.000€ naprej in bolj novejša.... meni se pa Beetle ne bi splačal, ker bi mi od cene avtomobila še zraven prineslo vsaj 1500€ dodatnih stroškov.....tko, da se mi ne splača, ker za ta denar pa že tukaj dobim avto isti letnik in vse ostalo... sam jih je pa ful malo..še ti pa ki so pa so bili do zdej samo sranje...edino ta zadnji bi lahko bil aktualen...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: poroka 2008
27.3.2008 13:19:11   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

ja seveda popravljajo...ker obleka mora biti na tebi na poročni dan čist ulita...v primeru, da se tega ne da izvedeti ti morajo pa v sposojevalnici to tudi povedati, da si potem izbereš drugo...user posted image
edino ta zadnji bi lahko bil aktualen...user posted image


tega je mene grozauser posted image user posted image

držim pesti da dobiš sanjski avtek... samo s temi zadevami je tako, da kadar iščeš sigurno ne najdešuser posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3755
   RE: poroka 2008
27.3.2008 14:15:11   
NATAŠI
maja jaaa prilimaj slikico user posted image  user posted image  user posted image  ... o ti revčka, se mi kar smili user posted image user posted image  user posted image , daj za ušeska poskusi stisnit kakšno kapeljco uhca (menda full pomaga)

bubica ja full gre živcev za temi avti... midva sva lansko leto kupila leto dni star avto in sva imela zdajle tok stroškov da je za znort user posted image  in prav razmišljava kaj bi.... ti pa povem da meni rabljen avto sploh ne diši ker ne veš kaj dobiš... se tud spoznajo na avte pa so full gledal preden sva ga kupila je pa zdaj po enem letu vse vn udarl ... .u glavnem za znort... je moj full živčen in slabe volje

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: poroka 2008
27.3.2008 14:21:22   
maya2
Slikica je not, kaj je to uhecuser posted image user posted image

Stari/novi avti: ja to je res ena ful stresna zadeva, jaz sem ga prodajala februarja, groza na kaj vse naletiš, k sreči mi novega ni bilo treba iskati, je tako rekoč sam prišeluser posted image user posted image user posted image ... čeprav nov avto tudi ni garancija... moj ati je imel že dve novi Ibizi, pa z obema fuuul problemov, sploh s prvo, zdaj so mu uspeli nekaj težav odpravit, ampak............ noben noče težav z avtom, sploh  če kupiš novega jih pa res ne pričakuješuser posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3757
   RE: poroka 2008
27.3.2008 14:24:47   
NATAŠI
maya kako lepa punčka user posted image  user posted image  user posted image  prava princeska user posted image  user posted image

avti jap sami problemi ampak so pa nujno zlo ... tako da je full odvisno od sreče in bubici pošiljamo en koš pikapokic user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: poroka 2008
27.3.2008 14:26:34   
maya2
Nataši: kaj je to uhec???

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3759
   RE: poroka 2008
27.3.2008 14:29:50   
NATAŠI
aja joj oprosti sem pozabila odgovort- to je ena rastlina ki ji odtrgaš listek in stisneš sokec ven. zgleda kot en srčasti kaktus taki okrogli mestnati listi so bolj majhni

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3760
   RE: poroka 2008
27.3.2008 15:54:21   
baguSka
kapeljco uhca (menda full pomaga)


fuuuuuuuuuuuuuuuuuullll pomaga!!!!user posted image  jaz sem si ga dala enkrat in me je takoj nehalo bolet!!

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3761
   RE: poroka 2008
27.3.2008 16:52:30   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Nataši: kaj je to uhec???


Natresk mu pravijo še drugače.Ima več imen

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: poroka 2008
27.3.2008 17:01:48   
pikovit
Maya kolk je luštna tvoja tamala.Pravi cortek je v oblekci.
Kar se slabosti-bruhanja tiče,baje da je dobro kokakolo po žličkah in prepečenec.Antibiotik rabi 1 ali 2 da prime.Če še ni prijel pojdita nazaj,naj vama da druge.Kaj pa je dobila?Hikoncil?Včasih je lahko antibiotik napačen.
Želi vam,da se hitro pocajtata

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: poroka 2008
27.3.2008 17:41:23   
FLASK_A
Maya, pozdravite seuser posted image user posted image user posted image Res upam, da bo kmalu bolje. Pa ful je lepa vaša malečkauser posted image

Bubamaraa, zdej sm vidla da je še 2.stranuser posted image Ful si lepaaaaauser posted image user posted image user posted image Tale tiara kar lepo paše zraven. Kdaj greš pa na zadnjo probo?




_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3764
   RE: poroka 2008
27.3.2008 23:05:47   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Maya, pozdravite seuser posted image user posted image user posted image Res upam, da bo kmalu bolje. Pa ful je lepa vaša malečkauser posted image

Bubamaraa, zdej sm vidla da je še 2.stranuser posted image Ful si lepaaaaauser posted image user posted image user posted image Tale tiara kar lepo paše zraven. Kdaj greš pa na zadnjo probo?





Se kar podpisem... pod oboje.

Edino za tiaro nism cist odlocena... user posted image  Po mojem okusu (ampak zame itak veste da sem drugacna user posted image  ) mi je mal prevec oboje skupi... mislim verizica + tiara. Jaz bi samo eno ali samo drugo. Oboje mi je pa tko... mal prevec. Upam da me razumes kaj hocem povedat buba.. user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3765
   RE: poroka 2008
28.3.2008 7:50:20   
NATAŠI
dobro jutro nevestice

petek je user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

hm... pa zatišje, ali ste s poroko zaposlene ali s službo user posted image

Midva imava pa "majčken" problem. Iščeva besedilo za vabilo .... pa sploh ni tko simpl kot sva mislila user posted image

Maja a ste kaj bolje?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: poroka 2008
28.3.2008 8:50:42   
bt08
Helov!

Dans sem vsa naspidirana,pa ne zato da bi se mi dal delat,zato ker je petek....jeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image Pa bom frej do pondeljka popoldan.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jeeeeeeee!

Jutr pa praznujemo mal z zamudo Ožbejev rojstni dan,pa bomo mel 11 otrok plus tastari,uuuuu to bo spet pestro.user posted image user posted image user posted image user posted image

Tko da danes ko domov pridem spečem peciva mal,sem se kr odločla za jabolčno potičko,pa čokoladno potičko,pa jajce na oko,pa solate da nardim ostalo pa jutr.
A mi pride kera pomagat?user posted image user posted image user posted image Bomo krga bandidosa spil,ful bi ga šla kr žurat nekam.user posted image user posted image user posted image

Maya upam da je Karin že boljše,na slikici je pa prava mala lepotička!user posted image user posted image user posted image user posted image

Bubica kako je z avtom?A že odštevaš dneve?Jaz komej čakam da vidim slike,kaj šele ti?user posted image user posted image user posted image user posted image Glede avta bomo pa mi tud mel jeseni ko ga bova menjala vrjeten probleme,ker jaz bi tazga on pa tazga,odloču bo pa na konc Ožbejuser posted image user posted image user posted image pa bomo pol kr traktor kupl.user posted image user posted image user posted image

Nataši a ti ni Bubica poslala,jaz sem kr tam najdla en primer.


_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: poroka 2008
28.3.2008 9:34:28   
NATAŠI
Barbara pridem pomagat - jest user posted image  ... pa saj si itak super mami in ti bo vse lepo uspelo narest... samo da imaš energijo in voljo in je to to user posted image  user posted image

bubicaaaaaa jaz bi imela pa besedila prooosim user posted image   , saj veste da jaz nimam še nič narejenega user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: poroka 2008
28.3.2008 9:41:44   
Jaguarka
Pozdravljene nevestice!

Po dolgem času vas spet malo pozdravim.
Kot vidim ste že vse v pripravah maximalno in vse poteka tako kot ste si zamislile. Tega sem vesela user posted image
Pri meni nič kaj novega. Priprave mirujejo, dnevi neizprosno bežijo, ne vem kdaj bom imela kaj časa, da bom lahko še kaj uredila user posted image
Vabila sva dobila. Jih pofotkam in dam v naš album zvečer. Sploh ne vem kdaj jih bova raznosila, časovno nikak ne zmorem user posted image

Bubamaraa, tvoj veliki dan pa je že skoraj pred vrati user posted image krasna si v obleki, sem mi je kar koža naježila, ko sem pomislila kak ti mora biti, ko imaš še samo nekaj dni do tvoje poroke...





(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3769
   RE: poroka 2008
28.3.2008 11:18:25   
maya2
Pozdravljene!

Evo mala spi, malo smo boljše, včeraj vsaj ni imela popoldan vročineuser posted image , pa še kosilo je jedla, večerje spet ni hotlauser posted image , danes tudi še ničuser posted image , je spet bruhala, ampak je boljš za par procentov, ponoči spet nismo spali, ma ne vem malo jo imam na sumu, da je poslala hudo razvajenauser posted image , ker ona bi se zdaj tud sredi noči cartala, pa itak je sam mami dobrauser posted image

Kje dobim ta 'uhec'??

Sem hotla poslikat mojo ogrlico in uhančke, pa ne gre se preveč blešči, moram najprej ugotovit kako izklopit flešuser posted image

Ja naša mala je prava princeska, je že začela opažat kaj ji oblečemouser posted image user posted image user posted image , se leti pogledat v ogledalouser posted image

Najina vabila tudi še čakajo, trenutno delam vabila za Karinin rojstni dan...

Raznašanje vabil: približno moram še predvidit, rabiva raznosit okrog 40 vabil.... konec aprila bova začela...



(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: poroka 2008
28.3.2008 11:26:01   
NATAŠI
maja povprašaj okrog če ga ima kdo doma uhca ... drugače pa mogoče kakšna vrtnarija ... kaj pa vem

in koliko je stara tvoja punčka

midva imava pa še vedno mal problem koga povabit na poroko user posted image  imam majčkeno problemov z mojimi sorodniki po očijevi strani ko se skoraj nikoli ne vidimo pa ... ah ne bom vas obremenjevala user posted image . Bomo zmogli? BOMO JAAAA user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: poroka 2008
28.3.2008 11:27:10   
Jaguarka
Tudi midva imava 40 vabil za raznosit. Se bo treba taktično lotit tega problema user posted image


maya, imaš kak recept? user posted image


(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: poroka 2008
28.3.2008 11:34:26   
Bubamaraa
punce jst sm pa čist brez energije in brez volje.....prov komi čakam, da grem domov......user posted image


maya natresk ima moja soseda...tko, da če ga ne doiš nikjer jo lahk jaz fehtam, če ga da malo za tvojo pupo....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: poroka 2008
28.3.2008 11:56:41   
NATAŠI
bubica še malo pa bo user posted image , a imaš ti še kje tiste vzorce tekstov za vabila user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: poroka 2008
28.3.2008 11:59:36   
Bubamaraa
mam doma......ko pridem domov ti pošljem....user posted image

drgač pa btw: na isti dan kot jaz...

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2607213&mpage=1&#2607223

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?