|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 19:59:07   
Naty*
darmar js mam to welleda olje, začneš pa baje po 34. tednu. Js sm se odločla, da mam ta teden predpriprave user posted image . Je pa res čudn filing, ko vidiš, kaj se tam dol dogaja user posted image , js reeeees upam, da bo šlo po porodu v normalo!!!!!!!!!

katy sej garantira res ne nobeden, da bo pomagalo. Ampak to je tko kot s kremo proti strijam. Škodi sigurno ne, pa tud tista, ki pravi, da ji ni pomagalo, se lahko vpraša, kolk bi bla šele raztrgana, če ne bi masirala user posted image . Eh bomo vidl, kako bo... js sm se odločla, da mam čas, pa bom probala.

Taula js bom vzela dva paketa vir80, pa ene 5 kom hlačk, če pa slučajno ne bi blo dost, bom pa še mojga v trgovino poslala.

valentina prespi, pa bo jutr bolš user posted image . Mislim, da pridejo dnevi, ko ma vsaka od nas kake probleme s svojim user posted image , ampak gre mimo...

Men so zaradi močnejše pigmentacije potemneli kolobarji, pa zdej sm opazla pegice po obrazu (ampak te niso tolk opazne, pa čist drobne so). Linea negra se mi pa ni naredila in morm rečt, da sm prav vesela, da ne user posted image .


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3426
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 20:04:10   
Taula
Še nekaj...če bodo zdravniki stavkali, kaj bo z nami.user posted image   Bodo G delali normalno po 18. aprilu bomo kar pogoste gostje tam.
Ker so rekli da bodo kao ljudje, ki rabijo pomoč, pomoč dobili. Kaj če G ne dela mi preostane le P, da grem tja težiti?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3427
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 20:22:19   
katy82
No ste me prepričale in se bom res začela masirat,sm glih zdej gruntala da tud če me prerežejo bom najbrž po porodu prej k seb pršla,če bom mela tamalo mal razgibanouser posted image

Zdej pa BB


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3428
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 20:23:07   
buccka
Verjetn bom res vzela ea, če bo le mogoče. Seveda bi raje brez, a bo po vsej verjetnosti potrebno vzet ea.

Mi pa smo kupili jogi kar 15cm debeline, upam, da bo prišel angelcare vseen prav, drugač ga bom dala na jogi.

_____________________________

moja princeska Lin je prijokala na svet dne 09.05.2008

http://trudy.moj-album.com/

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3429
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 20:24:15   
katy82
Aja še to a olivno al pa mandljevo olje je tud v redu?Sm mislila da je sam ono weledino olje primerno.

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3430
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 20:36:32   
barbaw
katy meni se je prvič zdelo tudi malo lanolina, samo ga je dovolj za tisti čas, dokler se bradavice utrdijo. Potem pa ga ne rabiš več. Na štartu so lahko bradavice boleče, ker niso vajene mokrote in sesanja (kolikor katere user posted image ).


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3431
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 21:11:04   
špelin@
Estrella*, za asistenco bom prosila kar Anitko in tebe, če se strinjata. Seveda pa računam na sodelovanje vseh aktivnih majčic - več glav več ve in več GSM-ov prejme več SMS-ov user posted image user posted image user posted image  Itak bom potrebovala tvoje inštrukcije pri organiziranju sezama, ker to itak že v nulo obvladaš user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: narava
spelin@: ze dolgo te obcudujem glede tvojega pozitivnega pogleda na zivljenje! user posted image  Od moje cimre mami ima multiplo in vem, kako to izgleda. Le da je pri njej ze v taki obliki, da cisto nic ne more narediti sama: hrani, oblaci, dviguje, v postelji obraca in vse ostale stvari, ki jih dela zdrav clovek (in ki so nam tako samoumevne?) za njo naredi njen moz (ki mu jest res dam "kapo dol") ter moja cimra..nestetokrat je v nedeljo zvecer v studenta prisla s podocnjaki in bolecino v krizu (ker je mami kar tezka). Seveda je ona cez vikend skrbela za njo, jo vsaki 2 urici obracala v postelji, da se ji ne naredijo zalezanine in jo dvigovala..res, kapo dol vsem, ki se spopadate z to zahrbtno boleznijo! user posted image  user posted image


Pri meni gre na gromozansko srečo za milo (benigno) obliko MS, ki izredno počasi napreduje in se jo da krasno krotiti z obvladovanjem stresa, pozitivno naravnanostjo, primerno prehrano in alternativo. Pa - kot je rekel moj nevrolog - morala bi biti ves čas po malem noseča user posted image  Očitno nosečnost name in na bolezen odlično vpliva user posted image  
No, hočem poudariti, da se zavedam, da imam srečo - nisem žalostna ali obremenjena zaradi MS, celo zelo vesela sem, da imam tako bolezen, s katero lahko živim. Pa ne me narobe razumeti - jasno, da je najlepše biti zdrav, ampak raje imam tole mojo milo MS kot kaj drugega. Ta kozarec je zame na pol poln in v tem resnično uživam user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: katy82
Jutr se na srečanju dobr mejte pa mislte še na nas k mormo bit domauser posted image


user posted image  Ko se ti bo jutri kolcalo, vedi, da te obiramo user posted image user posted image  Hec user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Par vprašanj...koliko hlačk boste imele za v P (enkratna raba), koliko vložkov VIR 80 boste imele v P? En paket?user posted image  Ali rabim za v Lj P jutranjo haljo?


Mrežaste hlačke: 0 - jih dobiš tam, če bi mi bilo premalo, bom pa tečnarila user posted image  Oz. mi jih lahko po potrebi priskrbi user posted image
Vir 80: 2 paketa.
Jutranja halja: ne. Sem jo imela prvič s sabo (se mi zdi, da drugič tudi user posted image ) in je nisem nti 1x oblekla, sem kar porodnišnične nosila user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006
Sem pa fulllll žalostna, k me je moj user posted image  dons tko razočaru. Si bi zasluže mal user posted image ... sam men to ne gre od rok user posted image , tko, da če kera koga pozna... user posted image


user posted image

No, za jutri torej velja - mene dopoldne ne bo več na RR, zato še zadnja kontrola user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3432
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 22:12:29   
jana81
TOOOOOOOO...HB JE ŠLA TA KOZA VEN IZ BB... ZDEJ BO ZIHER MANJ KREGARIJE.
 
Sicer pa so tile podložniki postali čedalje bolj čudni, kr neki se zmrdujejo.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3433
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 22:21:18   
kasso
Da se na hitrco javmi! Je moj user posted image menjal računalnik in dal gor Linux, jaz pa norim, ker nič ne vidim, vse poste je premaknilo nekam skrajno desno in ful težko berem.

tako, da en bom komentirala, ker nisem tudi veliko brala.Se pa opravičujem, ker nisem prej odgovorila glede jutrišnjega prevoza. Lahko gre še katera z meoj, ker sve same s Sesil (Gašper ne gre, ker spi pri svakinji in jutri gre z njo smučat).

Tamara, te pokličem jutri okrog 11:00! Sesil, tebe tudi!


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3434
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 22:28:31   
MARTINA25
OJ!!!

VALENTINA tud jst sem razmišljala o tem kok smo majčice same fejst punce. Sem mojmu rekla, da bom najbrž jutri precej poznauser posted image ...kako nas bodo spet gledali v piceriji, hehehe, same nosečke na kupu!!!!Komiii čakammmmm!!!
Lepo spančkajte!!!Nočko

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3435
   RE: Majčice '08 - 3.del
28.3.2008 22:34:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

TOOOOOOOO...HB JE ŠLA TA KOZA VEN IZ BB... ZDEJ BO ZIHER MANJ KREGARIJE.
 
Sicer pa so tile podložniki postali čedalje bolj čudni, kr neki se zmrdujejo.



Ja hvala bogu se je kura spokalaaaaa,

jahhh samo jaz še vedno ne vem na podlagi česa ja BB tako razsodil, mislim tedenska nalogauser posted image


(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 3436
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 6:59:54   
Aurea
Dobro jutro! user posted image

Danes ena malo večja doza (na voljo tudi v brezkofeinski različici user posted image ): 

user posted image

Ponujam pa seveda tudi navadno

user posted image

in

user posted image  user posted image

Danes bo očitno lepši dan - user posted image poskuša nekaj kukati izza oblakov user posted image

< Sporočilo je popravil Aurea -- 29.3.2008 7:07:09 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3437
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 7:06:09   
Aurea
Hm, še nobena zbujena user posted image

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3438
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 7:53:02   
Estrella*
Aurora: Jutro tudi tebi! Sem zbujena že od 6huser posted image . Se je kazal sonček, sedaj se je pa nekam skriluser posted image  Ma, sam, da snega ni.
 
Hvala za pestro izbiro kavice. Grem takoj eno požlampat in še malo popapcatuser posted image
 
MARTINA: moj mi je samo rekel, da me ne bo niti vprašal kdaj se vrnem. Sicer pa tudi njega ne bo doma.
No, se vidimo pol ob cca13.40h


(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3439
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 7:59:23   
Estrella*
MAJČICE 2008


27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 108cm, +14kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23  , user posted image :user posted image                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image , user posted image :user posted image      
user posted image  
medika1 , user posted image :user posted image  
user posted image  Tiana(77´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  Erazem, KR, (O: XXcm, +10kg)    
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:94 cm, +8kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), user posted image :user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image Ella , (O:XXcm, +12kg)
04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:118cm, +17Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , SG, (O:95 cm, 9,5kg)
user posted image  Tjaška28, 1.user posted image , user posted image :user posted image  
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image :user posted image
, KR (O:116cm, +12kg)  
user posted image  majčica24, user posted image :user posted image  
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +11Kg)

user posted image  zusi/Vrhnika/, 1.user posted image , user posted image :user posted image   ( XXcm, xxkg) 

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image , user posted image :user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:105 cm, +16 kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:94cm, +11kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image , user posted image :user posted image   
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image  Maša , (O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image Maja, (O:99cm, +15kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 93cm, +7kg )
user posted image   
buccka (85'), 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:97 cm, + 9 kg)
 
11.Maj 2008
user posted image Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:+31/101 cm; 11,5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05, user posted image :user posted image       

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg) 
  
user posted image   
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image ( o:xx cm, +4kg)   
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image  Emilija,  (O:XXcm, +11kg)

user posted image  KRISSTTINA, 1.user posted image , user posted image :user posted image

14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO, (O:101cm, +9,5kg) 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted imageuser posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +7kg) 
user posted image  Sashy (88´),  1.user posted image , user posted image :user posted image Anej
 
16.Maj 2008
user posted image  Suzi85, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:108cm, +11kg) 

user posted image  mixi,user posted image :user posted image Kaja, KP (O:XX cm, +10kg) 
 
17.Maj 2008
user posted image  m.g.k,1.user posted image , user posted image :user posted image , KR (O:XXcm, xxkg)

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza, user posted image :user posted image  

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , user posted image :user posted image ,(O:XX cm, kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image ,user posted image :user posted image (O:XX cm, +12kg)
user posted image  TULIPAN 13 (77´), 1.user posted image  , user posted image :user posted image Brina, LJ, (O: 97cm, +7kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), user posted image :user posted image Patricija/? , Ljubljana (O:100 cm, +9kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) user posted image :user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), user posted image :user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008 
user posted image
 Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:97cm, +11kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , Postojna, (O:104 cm,+10kg ) 

user posted image  ****(73´), 4.user posted image  , user posted imageuser posted image ,  Omar, LJ  
 
23.Maj 2008
user posted image  darmar(78´),2.user posted image , user posted imageuser posted image Zala? , KR (O:XX cm, +10kg) 
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image  Anja-Tia, (O:102cm, +11kg)

24.Maj 2008                              
user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo ,2.user posted image , user posted image :user posted image , KR

26.Maj 2008
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , user posted image : user posted image Tian, Sven, Maj/Alina, Tara , MS (O:95cm /+25cm/; +9kg )
user posted image  eole (78´)user posted image :user posted image    
user posted image
 sesil (77´), user posted image :user posted image Postojna, (O: XX cm, +9-10kg) 

27. Maj 2008   
user posted image  Žanai, 2.user posted image , user posted image :user posted image                         
user posted image  Valentina 2006, 2.user posted image , user posted imageuser posted image  Matevž            

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), user posted image :user posted image , (O:XXcm, +5kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted imageuser posted image  Jaka (O:112cm, 10 kg)  
user posted image  
Skye/Maribor/ (76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:102 cm /+35 cm/;+17 kg)  
user posted image  Tancho(82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , LJ

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image ,user posted image :user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +12kg)
  

user posted image  MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +12kg)
user posted image  Nataša 34 (73´),2.user posted image , user posted image :user posted image  Eva , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image user posted image :user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +10kg ) 
 
user posted image  Kaja08 (78´), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image    


SKUPAJ NAS JE 79 SREČK user posted image         


Imamo 13user posted image : user posted image user posted image    
 
 
, Neža81, mettyy ,pikicaa25,  ...Martina... Joob, BOJANC, Naja3 
user posted image  stumfek 
user posted image  aradej
user posted image  murva
user posted image  KAHLO
user posted image  maska 
user posted image Anonimnauser posted image
RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 18Xuser posted image ,user posted image : 20Xuser posted image  in user posted image : 41X user posted image

user posted image user posted image    PREGLEDI V APRILU 2008 user posted image user posted image
 
31.03.2008: Tancho (UZ)
01.04.2008: Pepita (GP), Anitka (UZ)
02.04.2008: narava (GP), Taula (GP), Sončnica Sandra (GP)
03.04.2008: Jana81(GP)
04.04.2008: Aurora28 (GP)
07.04.2008: Kasso (GP), Estrella*(UZ), MARTINA25 (GP)
08.04.2008: Katina (GP)
09.04.2008: CatJa (GP), Katy82 (GP)
10.04.2008: Suzy85 (GP), kodrana (UZ), Tamara (UZ)
11.04.2007: Tally (GP), **** (GP)
14.04.2008: darmar (GP), buccka (GP)
15.04.2008: Naty (UZ), Špelin@ (GP), Barbaw (GP)
16.04.2008: hijenca (GP)
17.04.2008: Anitka (GP) 
18.04.2008: edinaos (GP)
25.04.2008: 80Kaja (GP)
 
OBRAZCI ZA UREJANJE PORODNIŠKEGA DOPUSTA
 
 
KORISTNE POVEZAVE:
 
CSD MARIBOR
CSD LJ-Šiška

(odgovor članu Aurea)
Neposredna povezava do sporočila: 3440
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 8:37:19   
Anonimen
narava: Rabbi - Bog, jessir- olajšaj ( naredi lažje) , wa - in, la tuassir - ne naredi  slabše (ne otežuj ) TAMIN ( ne vem kaj je ampak kot praviš naj bi bilo končaj , ampak ne poznam te besede), bil hajr - z dobrim ( z dobroto).
Drugače pa je iz arabščine v slovenščino tudi meni zelo,zelo težko prevajat, veliko lažje mi je v angleščino. Seveda zato ker tudi sama vse razlage dobim v angleščini - moj dragi namreč ne obvlada tok slovenščine da bi lahko tekoče govori...
Ampak moje znanje angleščine se pa skrije proti tvojemu, zato se raje ne sramotim.user posted image user posted image user posted image
Ejo ki si jo citirala, pa poznam... V bistvu je zanimivo da mi je moj dragi včeraj citiral prav to ejo in potem na široko razlagal zakaj je morda dobro vse kar se mi dogaja.
In seveda sem danes čist cool, niti najmanj se ne sekiram.
Ogromna , ampak res ogromna prednost je če imaš partnerja,ki te pomiri, dopolnjuje.( Alhaamdoallah za vse ).

Tamara: O.K. Ampak poberi me tam kot zadnjič bo veliko lažje za ustavit. Saj veš pri kinu. Vas čakam 10 čez 13 in ko pridete, pridete.

Naty: mi je res žal da te ne bo. Ampak boste pa pred day D še kaj na Vrhniko prišle, standard ekipa v Mantovo?? A ne da.

Taula: Jaz bom imela mrežaste spodnjice sabo in en paket vložkov za vsak slučaj.Jutranjo haljo in splane srajce pa dobiš tam. Še za vložke nisem ziher da jih bom sabo vzela,ker vem da jih imajo dovolj. Med tem ko s tistimi mrežastimi gatami pa kar neki šparajo...

Darmar: imaš prav glede Keglovih vaj, jaz jih pridno delam kar skozi. Ne samo v nosečnosti in po njej, ampak kadar se spomnim. ( preventiva je boljša od kurative, moja mami ima namreč inkontinenco...)
Tako, da te podpišem, vaje vaje vaje...user posted image user posted image

drugače pa komaj čakam da se spet vidimo... hura. Sem kot en otrok, pa kaj čem če je tole srečanje majčic zame full avent, ko se mi nič ne dogaja drugače tukaj...

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 3441
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 8:46:31   
Naty*
Jutro!

Aurea hvala za jutranjo ponudbo user posted image , sm vidla, da te zanima glede vzmetnice s kokosovim jedrom. Sicer ne vem, kaka je, to bo že katera povedala, ampak sm ti hotla sam sporočit, da če se boš odločla za njo, je nimajo na zalogi. Midva jo čakava že pribl. mesec, pa sm včeri vprašala na sonček in dobila odgovor, da bojo čez cca. 14 dni. Sam tolk da veš...user posted image

**** na Vrhniko definitivno pridem! Sej pravim, sam da se mal pozdravim, sicer sm vam pa danes kr mal fouš, ker js ne morm zraven user posted image ...

Aja pa za tiste, ki vas skrbi glede AngelCare in vzmetnic - evo uraden odgovor:
Ali senzor zaznava otroško gibanje skozi vsako vrsto ležišča?Da. Senzor deluje pod vsako otroško standardno vzmetnico. Za optimalno delovanje, je priporočljiva debelina vzmetnice do 15 cm. Senzor zaznava dihanje tudi pri debelejših vzmetnicah, vendar je potrebno ležišče čim bolj fiksirati.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3442
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 8:48:09   
Anonimen
aja, še to: BB

Seveda sem gledala BB in sem kar zadovoljna da je šla Tamara ven ampak še bolj bi pa bila če bi šel tisti sebičnež - škrtuh Sandi. Da ga ni sram. Sploh ne morem pozabit kako je kompliciral zaradi ene boge salame. A meso se jim kvari... Po njegovem je bolje metata v koš kot dati revežom na drugi strani??
Sram naj ga bo...

Navijam pa za El Tayba.


In še tistim ki imate težave z mehurjem ali da smrdi urin. Pijem tisti čaj sedaj že 3 dni. Čaj  za sečila v nosečnosti od Gorenjskih lekaren in zelo pomaga.HB.
Skratka ledvica me ne bolijo več, in urin nima več vonja.
Toplo priporočam in hvala tisti,ki mi je to predlagala.

Me pa noga od tistega krča še vedno tok boli, da komaj hodim, pa masiram pa telovadim, pa nič ne pomaga. Kot da me krč še kar drži. ufff.
Kakšen nasvet?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3443
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 8:56:44   
Naty*
**** nobenga predloga glede noge...mogoče topla kopel? No ne vem...

Pa da še js komentiram BB. Js sm skoz navijala, da gre Tamara ven, ker mi je ful kura. Ampak, pol sm pa včeri naštudirala, da če bojo šli vsi konfliktni ven, kaj bomo pa pol gledal user posted image ? Če bojo en do druzga ful vredu pa prijazni, pa bojo živel tako dolgočasno življenje do konca, sploh ne bo zanimivo! Drgač ma pa men ElTyeb tud še najboljš karakter. Pa tud Jeanine se mi zdi, da je kr človeška.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3444
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 9:13:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

**** nobenga predloga glede noge...mogoče topla kopel? No ne vem...

Pa da še js komentiram BB. Js sm skoz navijala, da gre Tamara ven, ker mi je ful kura. Ampak, pol sm pa včeri naštudirala, da če bojo šli vsi konfliktni ven, kaj bomo pa pol gledal user posted image ? Če bojo en do druzga ful vredu pa prijazni, pa bojo živel tako dolgočasno življenje do konca, sploh ne bo zanimivo! Drgač ma pa men ElTyeb tud še najboljš karakter. Pa tud Jeanine se mi zdi, da je kr človeška.


Imaš popolnoma prav. To je tudi meni padlo na pamet. Bo dolgcajt pol. Pa glede punc je tudi meni Janine najboljša. Se mi zdi da edina nič ne skriva in je pač kar je.

Samo a si opazila? Niti en moški ne kadi in vse ženske kadijo?? Svašta - mislim men je to ogabno, pa naj mi ne zamerijo kadilke pls... user posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3445
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 9:23:16   
MARTINA25
DOBRO JUTRO!!!

Kakšen lep sonček je na gorenjskem!!!!NO...bil je že čas da se malo prikaže!!!
Estrella ko štartam iz Kranja te itak še pokličem!!!
PUNCE ne boste verjele-včeraj sem jedla lubenico!!!!Mljask, res je bila sladka, sploh nisem mogla verjet!!!Zdaj čakamo samo še na breskve!!!

No se vidimo v Šentjakobu!!! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3446
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 9:44:20   
valentina2006
user posted image  DOBRO JUTRO...

Res je prekrasen sonček... ti kr da energijo user posted image ... no vsaj men jo je, k sem že cel kup user posted image ... v kopalnic pa na veliko user posted image ... da bom lhk šla bol sproščena na srečanje, pa oprana seveda user posted image ... KUMI ČAKAM.

MARTINA25: Breskve mmmm, si mi pa nardila lušte. user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 3447
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 9:45:11   
Naty*
Ja glede kajenja sm pa glih zadnč brala, da so ženske, predvsem najstnice precej bolj nagnjene k odvisnosti od tobaka. In da zdej v Sloveniji kadi več žensk kot moških user posted image . Pa men je tud to grdo, tud brez zamere kadilke user posted image . Sploh pa če ženska hod po cesti, pa kadi zraven...bljek...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu MARTINA25)
Neposredna povezava do sporočila: 3448
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 10:07:29   
Estrella*
oJ!
 
A ste vse na sončku????
 
****: mene je kake  14 dni nazaj ponoč zagrabil hud krč v meča in me je bolelo dobre 4 dni, potem je bolećina odšla. Najbolj mi je pomagal gel TURBO GEL F23. Sicer rahlo peče in hladi.
 
MARTINA: mamo pa srečo z vremenom. Prejšnjo rundo je bil tud lep sonček, ko smo majčice se zbrale. Očitno nas ma raduser posted image  Drugače pa sem že nazaj iz KR. Sem spet mal zapravljalauser posted image user posted image user posted image
VALENTINA: Ko sem včeri na hitro prebrala tvoj post, sem rekla pa ne že spet ena k ne bo prišla. Šele pol sem vidla, da je pomota.
 
Jaz grem sedajs kolegico na kvico in se še malo pomartičkat na sonček.
Uživajte!!!!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3449
   RE: Majčice '08 - 3.del
29.3.2008 10:10:14   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Ja glede kajenja sm pa glih zadnč brala, da so ženske, predvsem najstnice precej bolj nagnjene k odvisnosti od tobaka. In da zdej v Sloveniji kadi več žensk kot moških user posted image . Pa men je tud to grdo, tud brez zamere kadilke user posted image . Sploh pa če ženska hod po cesti, pa kadi zraven...bljek...


Ja res ni lepo, še bolj grdo mi je pa gledat pijano žensko po cesti. Mislim, da je skrajno neokusno. Da ne bo pomote, moški niso pri tem nobene izjeme.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 3450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.