|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 13:20:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

estrella mogoče nas mal bolj panika grabi ker smo prvič nosečke


se strinjam z Jano, mislim da ste tiste, ki ste že drugič user posted image bolj pogumne od nas, ki nam je vse še fuul neznanouser posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 3001
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 13:28:22   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Pa še to, sem opazila, da ima kar precej žensk(nenosečih) predvsem iz bolj odročnih krajev(ne leti to na majčice) probleme z daljšim relacijskim vožnjam , sploh po avtocestah in centru LJ. Vse sestre od mojega moža, dobijo živčnega, če se morajo zapeljati do LJ in po LJ. Pravijo: kamorkoli samo v LJ neuser posted image

he he, naj grejo z avtom v Trst ali pa center Beograda.... user posted image


meni ni panika it v LJ, se velikrat peljem mal v šoping, res pa je da TRST pa sovražim, ker sva z mojim imela kreš ko sva šla v šopinguser posted image .

Pa ka mi bo katera povedla kater izvoz je to Šentjakob al Vič, pred ali za Rudnikom iz Celjske strani?
 
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Zanima me kako je sedaj z vašimi kilami, so se kaj umirile ali še vedno pridno rastejo??? Meni se zdi, da imam obdobja visokih skokov in obdobja mirovanja.


no pri meni še kr rastejo, nimam obdobja mirovanja na žalost. sem že na 73 kg.user posted image  se pravi obseg 105 cm, in plus 16kguser posted image

no estrella in kasso da vaju več ne slišim se pritoževat o kilah, ker drgač vaju bom pa res z valjarjem po glaviuser posted image

barbaw kaj je pa z vami iz štajerskega konca...a ve pridete na srečanje?


 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3002
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 13:33:20   
Estrella*
Pa ka mi bo katera povedla kater izvoz je to Šentjakob al Vič, pred ali za Rudnikom iz Celjske strani?


Če greš mimo Rudnika je Šentjakob izvoz kar precej pred tem, izvoz za Vič pa je po Rudniku in sicer 2 izvoz LJ ZAHOD. Vmes je še LJ- CENTER

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3003
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 13:40:04   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Pa ka mi bo katera povedla kater izvoz je to Šentjakob al Vič, pred ali za Rudnikom iz Celjske strani?


Če greš mimo Rudnika je Šentjakob izvoz kar precej pred tem, izvoz za Vič pa je po Rudniku in sicer 2 izvoz LJ ZAHOD. Vmes je še LJ- CENTER


ok thanks... bom fotra nafehtala za GPS, da ne bom kr cel dan v Rudniku prežvela.user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3004
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 13:42:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

No, če je bila že aurora iskrena bom še jaz povedala pravi razlog, ne udeležbe:

NI MI BILO VŠEČ, DA STA ME VČERAJ **** in NARAVA NAPADLE GLEDE VERE, IN STA REKLE DA SEM JAZ MUSLIMANKA SAM PO IMENU,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image KER VEM DA NISEMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jojjj hecam se.

Že od vikenda nisem OK, trebuh mi otrdeva, spim skoraj nič. In ko sem taka, res nisem za v družbouser posted image gledam samo, kaj bi se ulegla.

Ko bodo otročički že vzunaj, pa zihr pridemuser posted image



Ej edinaos to pa ni res!!!!Pa ne bi zdaj spet na to temo prišle... ampak to ti pa moram povedat, če bi se šlo po tistih pravilih tud meni veliko, veliko majka da bi bila " prava " muslimaka.
In sedaj sem full žalostna... ampak res, ker si mislim da morda je pa res zamerila...user posted image
In ti kar povem da sem sama tak čovek da še spat ne morem, če vem da je kdo jezen name...

Evo sedaj sem pa full žalostna in se sekiram... in  samo če prideš na kosilo - srečanje se bom pomirila drugače pa bom full žalostna. Prisežem pri Allahu!!!!user posted image user posted image user posted image

Že sedaj ko sva bile s Tamaro na tortici, sem bila žalostna ker nisi prišla... Evo sedaj pa še to...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3005
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 13:54:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: narava

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*


Pa še to, sem opazila, da ima kar precej žensk(nenosečih) predvsem iz bolj odročnih krajev(ne leti to na majčice) probleme z daljšim relacijskim vožnjam , sploh po avtocestah in centru LJ. Vse sestre od mojega moža, dobijo živčnega, če se morajo zapeljati do LJ in po LJ. Pravijo: kamorkoli samo v LJ neuser posted image

he he, naj grejo z avtom v Trst ali pa center Beograda.... user posted image



al pa Firence user posted image  staaaaaaaari, tist je pa adrenalinsko! user posted image

mogoče bo **** pokomentirala še Kairo user posted image



Joj ampak res no comment...Pa kakšen promet... sobota, ceste skor prazne...
Jaz sem tud direkten človek in vam kar povem... Jaz mislim da se enim ne da, enim je pa nerodno..
Veste kaj...
Če meni ni nerodno, k res nimam kaj oblečt razen če pridem v galabeji ( arabsko oblačilo) in pa ko imam že kile na trimestni cifri ... pa še ruto imam na glavi... Mejdunej kaj bo potem keri od vas nerodno...

Če se vam pa ne da... pol pa res tako kot je ena napisala a v štrcune pa pse na sprehod pa ne vem kam še vse pa lahko greste???
Ej tle boste pa sam sedele... pa fino se bomo imele...

UDELEŽBA OBVEZNA!!!Če ne vam sledijo sankcije in sicer ne boste dobile odpustnice za v P.
A je tako Špelin@?? user posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 3006
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 13:59:12   
jana81
kot bi rekla ena iz BB - SVAKA ČAST ****.
SE PODPIŠEM POD TOLE.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3007
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 13:59:23   
darmar
Estrella a si ti iz Medvod? Če ja, bi se jaz s tabo zmenila, da jo skupaj šibava prioti LJ.??!!

Pridobila sem 10 kg, in upam, da jih v dveh mesecih ne bo več kot še 4. V prvo sem se zredila za 17 kg, ampak sem pričela na 60 kg. Medtem ko je bil tokratni štart pri 68 kg. Ampak saj pravim, 2 kg mi nanese že naša dojenčica. Nekaj pa more ostati tudi za mamico. user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3008
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:05:58   
narava
men ni nerodno in tut oblect mam kaj, sem ze prvic prisla kljub temu, da nisem vedela, kaksne bodo reakcije na to, da nosim ruto (aja, sm prej pozabla povedat: una zdravnica vceraj v P mi je res poooooooooocasssiiiiiiiiii in zeloooooooo razloooooooooocnoooooooo govorila kaj in zakaj se je zgodilo, sem se pocutila kot en bebec. sem jo lepo na sredi zaustavila in rekla: veste gospa, jaz vas vse zastopim. sem se rodila v sloveniji in tukaj tudi dostudirala. to, da imam ruto na glavi se ne pomeni, da sem tujka.user posted image  pol je blo se mal smeha na to temo, ah sej ji ne zamerim predsodka, je bla fajn zdravnicauser posted image ) torej, off topic: sem naceloma za srecanje (ceprav za vic bi se se znasla, kje je pa sentjakob oz. ta zadevca tam pa res ne vemuser posted image user posted image ), vendar obstaja maaaaala moznost, da nekaj uleti, a bom probala ubranit vrata pred uletavanjem user posted image

edina, ce si res zamerila, potem se iskreno opravicujem. moj namen, kot sem ze rekla, ni bil da bi nekomu solila pamet kaj je in kaj ni, vsak to ve najbolje zase. si ena fajn punca, ki bo kmalu tudi fajn mamica svoji bebici in to je tisto, kar meni zadostuje. kaj ces z vero in hudimi verniki, ce pa je karakterno u nuli?? mas tut take primere..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3009
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:06:55   
Anonimen
Evo Kasso... moj komentar na promet je že v albumu...user posted image user posted image

Prosim da ne slišim več na temo promet...

kliknite moj album in imate tri fotke kako to izglead v Kairu!!!

Firence so milina.... Ljubljana pa  mesto mrtvih.

(odgovor članu darmar)
  Neposredna povezava do sporočila: 3010
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:08:52   
.muki.
Punce živijo,

dolgo časa je minilo, kar sem se nazadnje oglasila. Nekako ne znese priti do računalnika. Me daje neka čudna pomladankska utrujenostuser posted image .
Preberem vas tu pa tam, vsega ne sfolgam ker ste res čisto divje, kar se tiče pisanja postov. No da ne bom kotuser posted image okoli vrele kaše, me zanima nekaj.
Vem da je vsaj ena od vas šla na predavanje o EA v Postojno. Pa me nekaj zanima ali zraven povedo kaj o ultivi ali samo EA? Pa še to me zanima, kdo je predavatelj ( še vedno morda dr. Grmek?).
Pa še eno vprašanje, ali je potrebno v Postojni imeti svojo haljo in spalno srajco?


lp, muki

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 3011
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:15:18   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Evo Kasso... moj komentar na promet je že v albumu...user posted image user posted image

Prosim da ne slišim več na temo promet...

kliknite moj album in imate tri fotke kako to izglead v Kairu!!!

Firence so milina.... Ljubljana pa  mesto mrtvih.



staaaaaaaaari user posted image  

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3012
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:19:25   
narava
****: PROOOOOOOOOMEEEEEEEEEEET!! user posted image  user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3013
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:24:06   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: .muki.

Punce živijo,

dolgo časa je minilo, kar sem se nazadnje oglasila. Nekako ne znese priti do računalnika. Me daje neka čudna pomladankska utrujenostuser posted image .
Preberem vas tu pa tam, vsega ne sfolgam ker ste res čisto divje, kar se tiče pisanja postov. No da ne bom kotuser posted image okoli vrele kaše, me zanima nekaj.
Vem da je vsaj ena od vas šla na predavanje o EA v Postojno. Pa me nekaj zanima ali zraven povedo kaj o ultivi ali samo EA? Pa še to me zanima, kdo je predavatelj ( še vedno morda dr. Grmek?).
Pa še eno vprašanje, ali je potrebno v Postojni imeti svojo haljo in spalno srajco?


lp, muki

Vidim, da je Naty gor, tako da ti bo lahko kar ona odgovorila podrobneje o predavanju. Je bilo pa malo govora o ultivi in predaval je dr. Grmek.
V PO porodnišnici ti ni  treba imeti ne spalne srajce ne plašča, ker dobiš tam. Dajo ti tudi par mrežastih gat za enkratno uporabo in paket vložkov. Rabiš pa copate.

< Sporočilo je popravil kasso -- 26.3.2008 14:28:27 >

(odgovor članu .muki.)
Neposredna povezava do sporočila: 3014
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:25:20   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: narava

IZVIRNO SPOROČILO: ****

Evo Kasso... moj komentar na promet je že v albumu...user posted image user posted image

Prosim da ne slišim več na temo promet...

kliknite moj album in imate tri fotke kako to izglead v Kairu!!!

Firence so milina.... Ljubljana pa  mesto mrtvih.



staaaaaaaaari user posted image  

Sem si predstavljala nekaj takega ja, zato sem rekla da naj **** malo pokomentira promet v Kairu user posted image

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3015
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:25:31   
narava
samogovooooor user posted image

muki, mislim, da je Naty sla na predavanje o EA. Vec ti lahko pove ona. Kar se pa tice pripomockov v P, mislim da je ena napisala, da ni potrebno svojih pripomockov nosit v P v PO, ker baje imajo vsega na zalogi..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3016
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:26:15   
narava
no, vmes so ti ze odgovorile. eh, moj dober namen se zmeraj steje user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 3017
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:29:14   
Naty*
Ojla! Mene še zmer daje prehlad, tko da kr ležim user posted image ... Na hitr bom mal preletela, kaj ste napisale od včeri (sej ne da je spet tega fuuul user posted image )...

Najprej res vsem (ne bom navajala poimensko) hvala za lepe besede in user posted image . Čeprav so samo virtualni, je njihov namen vedno dosežen. Sej kot sem rekla, to je sedaj samo izkušnja, ki sem jo prebolela, je blo pa takrat res hudo. Vidim, da vas še nekaj pozna ljudi, ki so dali podobno skoz in pol veste, kako to zgleda. No moj namen je bil ta, da povem svoje mnenje, kaj je bistvo mamice. Ne to, da rodiš user posted image , ampak to, da ga vzgajaš, skrbiš za njega in ga maš rada...to kar bomo počele me user posted image .
špelin@ user posted image  za prijateljico aprilčico, res dobr, da je mela pupa že dost kilc, da je lepo ven prišla user posted image . Upam, da boste s staro mamo dobr uredil, ker mora bit res hudo za tvojo mami user posted image , težko je skrbet za nekoga še posebej če je tak user posted image ... Glede moje situacije, je bla pa N. res obveščena iz prve rokeuser posted image , tko da ve, kaj se je dogajalo (joj, sej jo morm kej poklicat!). Vedli so pa itak vsi... sej veš, mejhno mesto, pa se vse zve. In ne rabim povedat, da se še danes zgražajo...

katy82 super za avto!

aurora upam, da bojo tvoja zapestja kmal boljše, ne jih preveč utrujat...

kasso hvala za ponudbo za prevoz, ampak js še zmer mislim, da ne bom šlauser posted image . Zdej sploh, ko me še tale nos in grlo zafrkavata. Glede sušilca pa likanja je pa tko, da js še vseeno likam tisto kar je treba. Men je všeč zato, ker ni važno, kako je vreme pa maš cunje suhe, pa zato, ker pobere pasje dlake. Likanja pa tud men ni nikol nadomeščal. Mislim, da je res to stvar navade user posted image .

Katina a veš, da je moj user posted image  tud danes mal bolj živahen user posted image . Zgleda, da si včasih vzamejo mal time out-a, pa pol na polno naprej  user posted image . Pa res je tko kot si napisala. Verjamem, da ma palica vedno dva konca. Kar si nekdo zasluži, bo prej ali slej prišlo in nima nobenega pomena, da si mi želimo al pa se celo kej trudimo za to. Za mene je ta zgodba končana in ona ne obstaja. To je vse... A včasih je blo treba pa ležati, da so prišli popadki? No ta je tud dobra user posted image , ja res HB da živimo v današnjem času.

Anitka se bom dons res potrudla s seznamom, ampak sm gledala, da je moj že tolk men prilagojen, nimam pa več tistga osnovnegauser posted image . Pol sm šla probat poiskat še po drugem delu, ampak ne najdem. Če ne bo drugač, bomo pa Tamaro prosile, da ti pošlje ok? Aha vidm, da je že objavljeno user posted image .

Estrella* js tud pravim, da narava že ve, zakaj smo ženske noseče 9 mesecevuser posted image . Že zaradi psihične priprave na  user posted image  in ker se stanje tolk spreminja, da si nazadnje že želiš porod, pa kakršenkoli že bo. Če ne, bi nas blo vse preveč strah user posted image . Aja glede kil... men so zdej začele orng rastit user posted image , sorazmerno z apetitom...

narava še dobr, da je blo včeri vse vredu! Zdej si pa le hitro zrihtaj bolniško, ker ga že mal serješ s telim šihtom user posted image !

darmar user posted image  za Pušenjaka in dober pregled!

kodrana res škoda, zdej boš pa ti pršla, pa mene ne bo! Pa tolk dolgo se že menimo, da se mormo videt! No sej če ne prej, pa potem z našimi štrukeljčki user posted image .

Sončnica Sandra *** user posted image  za cuker test! Kolk je fajn, ko prinesete dobre novičke user posted image .

Tamara js upam, da bom kmal boljše, ker nočem še katero od vas in vaših user posted image  okužit user posted image . Sicer pa res upam, da bo zdej več takih sončnih dni in da bomo res lahko še kej kakavčkale pred majem user posted image . No zgodbo pa zdej poznaš... vsaj okvirno, so sicer tu še grde podrobnosti, ampak to je v glavnem to...

barbaw vidm, da naju obe zdravje neki pušča na cedilu. Sicer pa tud zate user posted image , očitno si tud ti imela več od drugih ljudi, kot od lastne mami. Mogoče je men zdej celo lažje, ker je ni v mojem življenju in sm lažje vse pustila za sabo, kot pa teb, ker zdej pričakuje, da boš ti zdej njej dajala, tist česar ona teb ni user posted image . Ampak tko kot si rekla, js tud sama guram dokler gre. Očitno je to nekaj kar ti ostane. Glavno, da mamo dober zgled, kake mame ne smemo bitiuser posted image !

.muki. ble smo na predavanju v Postojni, predava Grmek, al pa občasno ena zdravnica. Moj kratek komentar: zvedla nisem nič novega, povedal je tud nekaj o ultivi, ampak jo dost manj priporoča kot EA. V P pa ni treba met svoje srajce in halje.

No sm prišla do konca pa vidim, da se pogovarjate o razlogih za neudeležbo. Js zase lahk rečem, da ni razlog, da bi mi blo nerodno, ker sm že itak prvič bla, ni razlog ta da me user posted image  ne bi pustil (BTW to je blo bl v hecu rečeno) in še zdaleč ne ta, da mi ni za pridet. Js sm vedno za družbo in čvek, zato se temu odpovem samo takrat, ko se res slabo počutim. Tko evo, to je blo moje opravičilo od zdravnika.


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3018
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:31:15   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

ja, saj če pogledaš na seznam udeleženk srečanja, smo večinoma že mamice, ki jih prav tako vse boli, da ne govorim o otrdevanju trebuha (meni otrdi in boli že po parih metrih), bolečinah vsepovsod, utrujenosti, ampak ne mi zamerit prvorodke...me smo že precej bolj utrjene in navajene migat tudi če ne moremo, ker so tu še otroci, ki nas kljub nosečnosti rabijo, pa pustimo še vse druge obveznosti, ki jih je precej več, ko je v družini kakšen član več.
Se pravi, da je le vprašanje volje in kakšna bo jutri, pojutrišnjem itak ne vemo user posted image

Poleg tega pa občudujem vaše drage, da tako lepo skrbijo za vas... moj si niti ne upa črhnit, da ne bi bilo dobro, da bi se odpeljala na pot, ker me pozna in ve, da nima pri tem prav nobene besede. je izključno moja odločitev al grem al ne! In če še vedno vozim v Trst in prekladam težke škatle, hodim po nakupih, skrbim za otroke, psico, gospodinjstvo, kljub vsem tegobam, se bom ja udeležila tudi srečanja. No, jaz mojim napadom slabe volje ne bom podlegla, se raje spravim s kakšno lepo stvarjo v dobro voljo in je dan takoj lepši user posted image
No, sem pa zatežila, ampak sem tudi jaz pri bolj ta direktnih kot špelina user posted image , pa brez zamer prosim user posted image , ker ste vse fajn punce user posted image




.

ne morem si pomagat... ampak s tem se pa čist strinjam kassouser posted image . Pa Jana...bravouser posted image , da planiraš priti.

Aurora... nič bat, ne padejo tako hitro venuser posted image .


Sve se pa z **** lepo cukra napapcale in imam res poln vamp. pa naredile sve cel trening po Vrhniki in moram priznat, da mi je res pasalo. Najslabše se počutim, če moram sedet. Pa suuuper sonček je bil in prav lepo toplo. pa moj hladilnik je poln sladic za moje fante. No, če dovolj zgodaj pridetauser posted image user posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 3019
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:34:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

No, če je bila že aurora iskrena bom še jaz povedala pravi razlog, ne udeležbe:

NI MI BILO VŠEČ, DA STA ME VČERAJ **** in NARAVA NAPADLE GLEDE VERE, IN STA REKLE DA SEM JAZ MUSLIMANKA SAM PO IMENU,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image KER VEM DA NISEMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jojjj hecam se.

Že od vikenda nisem OK, trebuh mi otrdeva, spim skoraj nič. In ko sem taka, res nisem za v družbouser posted image gledam samo, kaj bi se ulegla.

Ko bodo otročički že vzunaj, pa zihr pridemuser posted image



Ej edinaos to pa ni res!!!!Pa ne bi zdaj spet na to temo prišle... ampak to ti pa moram povedat, če bi se šlo po tistih pravilih tud meni veliko, veliko majka da bi bila " prava " muslimaka.
In sedaj sem full žalostna... ampak res, ker si mislim da morda je pa res zamerila...user posted image
In ti kar povem da sem sama tak čovek da še spat ne morem, če vem da je kdo jezen name...

Evo sedaj sem pa full žalostna in se sekiram... in  samo če prideš na kosilo - srečanje se bom pomirila drugače pa bom full žalostna. Prisežem pri Allahu!!!!user posted image user posted image user posted image

Že sedaj ko sva bile s Tamaro na tortici, sem bila žalostna ker nisi prišla... Evo sedaj pa še to...user posted image user posted image


****, narava: prisežem, da sem se res samo šalila, ko je aurora fuul dober napisala tist, da ne gre zaradi cujn sem se še jaz malo pohecala z vama.

Res nisem niti malo huda, halllooooo zakaj žeee?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3020
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:36:00   
TamaraJ
Kasso... sem pozabila.. Če se ti vozi, me lahko pobereš v Logatcu in potem še **** na Vrhniki. Midve sve potrjene, kar se udeležbe tiče. Sicer pa lahko peljem tudi jaz in prideš magari do Unca čez kalič in te tam poberem. Ti samo povej, kako ti je OK. Meni še vedno ni panike vozit (sam, da ni predaleč.. do nonice v Tolmin se nekako ne morem več spravit. Je dolga pot in kar zoprna cesta. Do LJ pa ni panike)

A lokacije še vedno niuser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3021
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:39:02   
Anonimen
Edinaos:
Torej nimaš izgovora in imaš da prideš... če ne ne bo odpustnice. user posted image user posted image

Tamara: Ja,sedaj se saj ve od kje men kile....user posted image user posted image  Zraven mene se še mački in psi zredijo...user posted image user posted image
Kaj čem obožujem sladkoooo... Ups..spet imam slabo vest, dones ne smem mimo ogledala. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3022
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:40:20   
TamaraJ
Zdej grem pa po mojega lepega fantka. Se beremo

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3023
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:42:07   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Zraven mene se še mački in psi zredijo...user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ah, za hujšanje bo še čas. Uživajmo v nosečnosti in sem spada tudi najin obisk slaščičarneuser posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3024
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 14:43:46   
Naty*
Vidm da sta narava in kasso računale na moj odgovor glede predavanja za EA user posted image . No .muki., če te še kaj zanima vprašaj. Js sm bla res ful nezadovoljna, ker smo začeli 45 min prepozno, sedele smo tri na dveh stolih, ker je bla taka gužva, on je pa govoril ful na splošno.

Tko zdej grem pa res nazaj user posted image , ker me vse boli. Upam, da ne bo nazadnje še gripa tole...

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.