|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 10:24:01   
TamaraJ
barbaw... pozdravi se. Držim pesti.

Me pa kar stisne, ko berem vaše zgodbe, kar se mamic tiče. Moja je zlata in je moja res najboljša prijateljica. na morju skupaj pivo pijeve, vse se pomenive in tudi ustavi me s kakšno direktno, kadar je potrebno. In jo res cenim, ker je neprecenljiva in vredna naziva mama. Je pa pomembno, da ste in boste svojim otrokom srčne in tople mamice. Le tako se da presekat vse slabo iz preteklosti. Pomembno je živeti in delati dobro zdaj in za prihodnost. In zdaj, ko poznam na kratko zgodbo od Naty... lahko dam kapo dol, ker je ostala topla, nežna in izredno simpatična oseba. Ki bo najboljša mamica svojim otrokom.




_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2951
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 10:25:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

****, edinaos... Naty sem že pobarala... katera ima čas za kavo?? Men se res kar meša, tok sem vesela, da sem doma. In sem si ves čas želela kavico na dopoldanskem sončku... No, številko imate in sporočite.. pa pridrvimmmmuser posted image


Bolniško je treba pa takoj proslavit, pa Likarjevi nazdravit,  a ne?user posted image user posted image user posted image

Jaz sem za, povejte kdaj? Tiste, ki ste z časom bolj omejeneuser posted image , jaz imam vedno časuser posted image






A jojuser posted image .... Dones imam obisk napovedan..Jutri bom cel dan na Polikliniki. Petek mogoče?
Sobota se pa itak vidimo... mislim se dobimo a ne ?

No edino petek pride pri meni v poštev... če se vam bi dalo na Vrhniko do Mantove priti...bi bila jaz full vesela!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2952
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 10:25:23   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: ****
jana: ma nič mi niso napisali... samo da je UZ bp. Tema ti rečem...
A v Ljubljanski P so ti vse spisali??

ne v Celju.ko so me sprejeli zarad krvavitve, in sem po pošti dobla izvid domov, pa je vse pisalo gor, od krvi do teže otročka

bogica, zakaj si pa ti krvavela?


hmmm...pojma nimam, ko me je dragi pripeljal v P. ni bilo več krvavitve, so rekl da mogoče zarad suhe sluznice, al pa če sva user posted image ,ampak tisti dan nisva...ravn tolk je to omenla, da mojga čist prestrašla.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2953
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 10:25:27   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
Morem vam povedat, da sem danes ful vesela!!! Ta dolgi gulukozni test je OK. Sem klicala zjutraj mojo G. pa mi je sestra rekla, da je takoj zjutraj G. pogledala izvide in da so BP. Juhuuuu, fulll sem vesela, me je res že kar malce skrbelo.

user posted image user posted image user posted image

Mene spet muči zgaga user posted image  Pojedla sem čokoladen piškot in zdaj pečeeeeeeeeee user posted image  Polizala sem en Rennie, ampak nič ne pomaga user posted image  Donata mi je pa ravno zmanjkalo, moram nujno v trgovino!! Edino to mi v trenutku in učinkovito pomaga.
 
barbaw, pusti plane, glavno je, da se ti oz. vi vsi pozdravite user posted image user posted image user posted image
 
TamaraJ, zdaj pa uživaaaj user posted image user posted image
 
darmar, uf, tebi pa velja user posted image
 
Nastavila sem si dva tickerja - po obeh PDP-jih (4.6. - moj G po koledarčku, 26.5. - dr. Šelih po ciklusih in UZ-jih) in šele zdaj vidim, da je krepka razlika user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2954
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 10:27:53   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

****, edinaos... Naty sem že pobarala... katera ima čas za kavo?? Men se res kar meša, tok sem vesela, da sem doma. In sem si ves čas želela kavico na dopoldanskem sončku... No, številko imate in sporočite.. pa pridrvimmmmuser posted image


Bolniško je treba pa takoj proslavit, pa Likarjevi nazdravit,  a ne?user posted image user posted image user posted image

Jaz sem za, povejte kdaj? Tiste, ki ste z časom bolj omejeneuser posted image , jaz imam vedno časuser posted image







Jaz moram ob 15 po Timija. Do takrat imam danes čas. Kar pomeni, da imam čas zdaj za dopoldansko kavico. Seveda pa priletim tudi na tisto popoldansko, katere se nas lahko več udeleži.

V glavnem..dvigniti moram bolniški list (ker mi ga včeraj še ni dala, ker nisem vedela od katerega datuma naprej bi bilo najbolje, da kompenziram z dopustom).

edinaos... te pokličem. Od **** pa žal nimam nove cifre


kasso... čestitke za polnih 33 tednov. Res drvimouser posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2955
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 10:28:55   
jana81
špelin tole tko zgleda kot da boš 2x rodila, enega 11 dni po prvemuser posted image  kot če bi 2x zanosla v 11 dneh.
mal heca , brez zamere.

< Sporočilo je popravil jana81 -- 26.3.2008 10:29:04 >


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2956
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 10:29:49   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
špelin tole tko zgleda kot da boš 2x rodila, enega 11 dni po prvemuser posted image  kot če bi 2x zanosla v 11 dneh.
mal heca , brez zamere.


A dam "udarit" zlato sredino? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2957
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 10:30:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: ****
jana: ma nič mi niso napisali... samo da je UZ bp. Tema ti rečem...
A v Ljubljanski P so ti vse spisali??

ne v Celju.ko so me sprejeli zarad krvavitve, in sem po pošti dobla izvid domov, pa je vse pisalo gor, od krvi do teže otročka

bogica, zakaj si pa ti krvavela?


hmmm...pojma nimam, ko me je dragi pripeljal v P. ni bilo več krvavitve, so rekl da mogoče zarad suhe sluznice, al pa če sva user posted image ,ampak tisti dan nisva...ravn tolk je to omenla, da mojga čist prestrašla.


A zdaj pa razumem zakaj je tvojega strahuser posted image , dobro da je bilo samo to.


(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2958
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 10:31:04   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

****, edinaos... Naty sem že pobarala... katera ima čas za kavo?? Men se res kar meša, tok sem vesela, da sem doma. In sem si ves čas želela kavico na dopoldanskem sončku... No, številko imate in sporočite.. pa pridrvimmmmuser posted image


Bolniško je treba pa takoj proslavit, pa Likarjevi nazdravit,  a ne?user posted image user posted image user posted image

Jaz sem za, povejte kdaj? Tiste, ki ste z časom bolj omejeneuser posted image , jaz imam vedno časuser posted image






A jojuser posted image .... Dones imam obisk napovedan..Jutri bom cel dan na Polikliniki. Petek mogoče?
Sobota se pa itak vidimo... mislim se dobimo a ne ?

No edino petek pride pri meni v poštev... če se vam bi dalo na Vrhniko do Mantove priti...bi bila jaz full vesela!!!user posted image user posted image user posted image


Itak. Se bomo zmenile. Načeloma lahko dopoldne v petek. ****... pošlji mi prosim tvojo novo cifro na mobitel ali pa na ZS, da se zmenive za soboto.


No, zdaj pa grem v Logatec. Se beremo popoldne


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Mene spet muči zgaga  Pojedla sem čokoladen piškot in zdaj pečeeeeeeeeee  


mene tudi 3/4 dneva. pa samo ogromne količine Donata pomagajo... samo kaj, ko potem visim na školjki


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2959
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 10:42:12   
80kaja
živjo punce....
ker žal nimam časa vsega brati za nazaj ..bi bila ena prosim tako dobra in mi povedala še uro srečanja..kraj sem seveda našla :-)
vsem želim en lep sončen preostanek dneva....
kaja,ki rada ponagaja user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2960
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 10:43:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: TamaraJ

****, edinaos... Naty sem že pobarala... katera ima čas za kavo?? Men se res kar meša, tok sem vesela, da sem doma. In sem si ves čas želela kavico na dopoldanskem sončku... No, številko imate in sporočite.. pa pridrvimmmmuser posted image


Bolniško je treba pa takoj proslavit, pa Likarjevi nazdravit,  a ne?user posted image user posted image user posted image

Jaz sem za, povejte kdaj? Tiste, ki ste z časom bolj omejeneuser posted image , jaz imam vedno časuser posted image







Jaz moram ob 15 po Timija. Do takrat imam danes čas. Kar pomeni, da imam čas zdaj za dopoldansko kavico. Seveda pa priletim tudi na tisto popoldansko, katere se nas lahko več udeleži.

V glavnem..dvigniti moram bolniški list (ker mi ga včeraj še ni dala, ker nisem vedela od katerega datuma naprej bi bilo najbolje, da kompenziram z dopustom).

edinaos... te pokličem. Od **** pa žal nimam nove cifre


kasso... čestitke za polnih 33 tednov. Res drvimouser posted image user posted image user posted image user posted image





imaš cifro na ZS... Pa Edina pride s tabo in Naty? Daj jih hiter zbobnaj skupi...

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 2961
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 10:44:07   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: 80kaja

živjo punce....
ker žal nimam časa vsega brati za nazaj ..bi bila ena prosim tako dobra in mi povedala še uro srečanja..kraj sem seveda našla :-)
vsem želim en lep sončen preostanek dneva....
kaja,ki rada ponagaja user posted image


med 14 in 15 h

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu 80kaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2962
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 10:52:36   
80kaja
hvala jana81....močno upam,da se vidimo :-)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2963
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 10:59:13   
barbaw
kasso jaz sem na začetku vse likala iz sušilca, zdaj pa samo nekaj stvari. Kavbojske obvezno in kakšne majice, ostalo pa se mi ne zdi potrebno, ker se lepo zravnajo, ko jih zložim in so lepo ravne. Je pa likanje res stvar navade. Meni ga ni težko opravljat, se mi pa zdaj ko sem doma zdi nepotrebno, ker si vse lepo razvrstim. Ko pa bom šla v službo pa bom zopet likala.
user posted image user posted image  za 33 t.
Tamara user posted image user posted image  za 31t
 
Sončnica Sandra user posted image user posted image user posted image  za dobro opravljen test.
 
Bi rabila zdajle eno varuško, da mi škrata popazi in da se lahko vležem za pol ure. user posted image  Never gonna happen. Pa je že na meni in ne vem več kaj sem hotela napisat. A še katero oči mučijo. Jaz zdaj že dva tedna opažam, da se mi vid malo slabša. Zdaj pa ne vem ali je to od utrujenosti, ker se mi je to že lani zgodilo ali pa se mi res slabša.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2964
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 11:02:36   
Estrella*
Zdej grem pa v ŠK. Loko, Homan, na teraso čičat s prijateljico in piti kavico. Kok uživam.


Homannnn!! Še kakšno tortico al pa kremšnito namesto mene popacaj.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2965
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 11:03:53   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: ****

imaš cifro na ZS... Pa Edina pride s tabo in Naty? Daj jih hiter zbobnaj skupi...

Ko se boste dogovorile, mi prosim sporočite glede prevoza. Sem vam že večkrat ponudila, pa ni bilo nobene reakcije.

Vič ali Šentjakob???


< Sporočilo je popravil kasso -- 26.3.2008 11:08:15 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2966
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 11:14:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: ****

imaš cifro na ZS... Pa Edina pride s tabo in Naty? Daj jih hiter zbobnaj skupi...

Ko se boste dogovorile, mi prosim sporočite glede prevoza. Sem vam že večkrat ponudila, pa ni bilo nobene reakcije.

Vič ali Šentjakob???



Kasso. Jaz vidim tvoje ponudbe ampak jaz na to nimam vpliva. Nimam avta user posted image . Jaz sam da me ena pobere. To se moraš z Tamaro zmenit... katera bo vozila. Kje se dobimo pa nimam pojma...še ne vejo.

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 2967
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 11:14:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: ****

imaš cifro na ZS... Pa Edina pride s tabo in Naty? Daj jih hiter zbobnaj skupi...

Ko se boste dogovorile, mi prosim sporočite glede prevoza. Sem vam že večkrat ponudila, pa ni bilo nobene reakcije.

Vič ali Šentjakob???



kasso: sorry, ker ti nisem nič odgovorila, sem bila še malo v dilemi DA ali NE.
No ti pa sedaj sporočam, da jaz se žal srečanja tokrat ne bom udeležila.

A to zgoraj se menimo za današnji čvek, ne pa za sobotouser posted image

Grem likat kolikor bo šlouser posted image

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 2968
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 11:16:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: ****

imaš cifro na ZS... Pa Edina pride s tabo in Naty? Daj jih hiter zbobnaj skupi...

Ko se boste dogovorile, mi prosim sporočite glede prevoza. Sem vam že večkrat ponudila, pa ni bilo nobene reakcije.

Vič ali Šentjakob???



kasso: sorry, ker ti nisem nič odgovorila, sem bila še malo v dilemi DA ali NE.
No ti pa sedaj sporočam, da jaz se žal srečanja tokrat ne bom udeležila.

A to zgoraj se menimo za današnji čvek, ne pa za sobotouser posted image

Grem likat kolikor bo šlouser posted image



KAJ? user posted image  Zakaj pa ne??? user posted image  Edina.....jaz pa komaj čakam da vas vse vidim ti pa tkole...user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2969
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 11:29:34   
aurora28
TamaraJ čestitke za 31. tednov user posted image user posted image user posted image in Kasso za 33. tednov user posted image user posted image user posted image .
Mater kak čas beži. user posted image user posted image   Kasso jaz sem s sušilcem zelo zadovoljna in je že res, da nekatera oblačiola moram likati, ampak določena pa ne. Imaš pa prav jaz si tudi ne predstavljam, da bi otroka povila z zmečkanimi plenicami. user posted image

Sončica Sandra pa še zate user posted image user posted image user posted image , sam da je glukozni test ok. Bravo bejba. user posted image

Ko gledam vaše sezname za otroka ste vse napisale žabice, jaz jih pa nisem kupila user posted image A to so v bistvu kot hulahopke za otroka, sam da so debelejše???  In katero št. ste kupile oz. imate???


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2970
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 11:31:57   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


kasso: sorry, ker ti nisem nič odgovorila, sem bila še malo v dilemi DA ali NE.
No ti pa sedaj sporočam, da jaz se žal srečanja tokrat ne bom udeležila.



Ej no, veš koliko dela mene čaka čez vikend, pa si bom vseeno vzela čas soboto popoldne, ker bi rada spoznala še druge majčice, ki jih še nisem.
V soboto zjutraj bom pekla in pospravljala, vmes še kuhala.... upam, da mi bo moj kaj pomagal, popoldne pa v LJ.
V nedeljo pa zjutraj še kaj spucat, narest narezke in še kaj za popoldnasko zabavo moje tamale, ki bo praznovala dve leti. Povabili smo standardno zasedbo, ampak vseeno znese ful ljudi od starih mam, non , tet, stricev, prijateljev in otrok bo to 30-40 ljudi. In vse bom stlačila v kuhinjo in dnevno na 24 kvadratov user posted image . Sicer pa sem jaz proti takim praznovanjem, ampak je to tradicija v familiji in nimam kaj. jaz bi povabila le otroke, da se igrajo, pihajo svečke...., ampak kaj, ko so vsi majhni in rabijo spremstvo staršev.

Aja, pa še v soboto popoldne sta tamaldva povabljena na en RD, ampak bo šel očka z njima, ker gre mamam na srečanje majčic. Uf, koliko obveznosti user posted image


< Sporočilo je popravil kasso -- 26.3.2008 11:35:15 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2971
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 11:34:46   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28


Ko gledam vaše sezname za otroka ste vse napisale žabice, jaz jih pa nisem kupila user posted image A to so v bistvu kot hulahopke za otroka, sam da so debelejše???  In katero št. ste kupile oz. imate???



Žabice so v bistvu samo spodnji del pajaca. Lako so polišaste, frotiraste ali gladkega bombaža. Saj jih ni nujno imeti. Je pa lažje, če se otrok pobruha zgoraj in imaš pajaca, ga moraš celga zamenjat, če na pa samo body oz. benkico, žabice pa ostanejo.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2972
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 11:38:11   
Estrella*
edina, Naty, Aurora user posted image user posted image user posted image  no kaj je sedaj to. Res nobene ne bo? Pa Jana81, te imam na sumu, da nekaj kuhašuser posted image
 
No, jaz pridem, pa tudi če bom sama za mizouser posted image


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2973
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 11:40:55   
špelin@
Glede udeležbe na srečanju se popolnoma strinjam s kasso - bom fajn jezna, če boste iz brezveznih razlogov zatajile user posted image  K meni se je za soboto najavila tašča (in to po letu in pol!!!), ampak sem jo skenslala in "prenaročila" za nedeljo user posted image
 
aurora28, jaz imam za user posted image  navadne bombažne žabice (izgledajo kot pajacek brez rokavov) in take do pasu. Za user posted image  nimam klasičnih "žab", kot jih poznamo ženske - hulahopk, hlačnih nogavic, pač kakorkoli jim kdo reče.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2974
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 11:43:26   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
edina, Naty, Aurora user posted image user posted image user posted image  no kaj je sedaj to. Res nobene ne bo? Pa Jana81, te imam na sumu, da nekaj kuhašuser posted image
 
No, jaz pridem, pa tudi če bom sama za mizouser posted image


Ne boš sama, ne user posted image user posted image  
 
Drugače pa, drage moje: če vas user posted image  ne (s)pustijo samih, naj vas pač pripeljejo - tako kot bo verjetno moj mene. Potem bo šel s puincama malo naokrog in bo user posted image  
 
Nima smisla nekaj komplicirati, da zaradi zdravja ne morete, potem pa pišete, kako hodite po štacunah user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa oprostite moji direktnosti - itak že veste, da sem taka.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.