|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 11:59:07   
Estrella*
Nima smisla nekaj komplicirati, da zaradi zdravja ne morete, potem pa pišete, kako hodite po štacunah Pa oprostite moji direktnosti - itak že veste, da sem taka.


No Comment user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2976
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 12:00:56   
Estrella*
Punce, če se bojite prezgodnjega poroda, bo P v LJ zeloo bilzu in boste v dobrih rokah.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2977
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 12:04:31   
aurora28
IZVIRNO SPOROČILO: Špelin@

Nima smisla nekaj komplicirati, da zaradi zdravja ne morete, potem pa pišete, kako hodite po štacunah Pa oprostite moji direktnosti - itak že veste, da sem taka.


Špelin@ se strinjam s tvojo izjavo, ampak žal zame ne velja, ker še po štacunah več ne hodim, itak se komaj spravim, da grem po svež kruh v pekarno user posted image .

Ne moj pravi razlog zakaj se ne udeležim srečanja je, DA NIMAM KAJ ZA OBLEČT.
user posted image user posted image user posted image Hecam se.



_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2978
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 12:15:19   
Anonimen
No, če je bila že aurora iskrena bom še jaz povedala pravi razlog, ne udeležbe:

NI MI BILO VŠEČ, DA STA ME VČERAJ **** in NARAVA NAPADLE GLEDE VERE, IN STA REKLE DA SEM JAZ MUSLIMANKA SAM PO IMENU,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image KER VEM DA NISEMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jojjj hecam se.

Že od vikenda nisem OK, trebuh mi otrdeva, spim skoraj nič. In ko sem taka, res nisem za v družbouser posted image gledam samo, kaj bi se ulegla.

Ko bodo otročički že vzunaj, pa zihr pridemuser posted image

(odgovor članu aurora28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2979
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 12:15:47   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
edina, Naty, Aurora user posted image user posted image user posted image  no kaj je sedaj to. Res nobene ne bo? Pa Jana81, te imam na sumu, da nekaj kuhašuser posted image
 
No, jaz pridem, pa tudi če bom sama za mizouser posted image


Kuham ja....plan delam kje za vraga morem it dol iz avtoceste za Šentjakob oz Vič, če grem iz Celja.user posted image
Zdej sem sicer sama, pa sej bom pa mal še zavila v BTC al pa v Rudnik v šoping pred srečanjem.Mal me je sicer strah, ker mal težk vozim že, ma bo že.Če bo dragi dal ta fajn avto, pol bom kamot.
 
No kje morem it dol iz avtoceste...pred Rudnikom al kje?
 
aurora jst sem kupila 4 pare žabic v H&M, dvojne ki so kot oprijete legice z nogicami pa v Baby centru.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2980
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 12:17:29   
aurora28
Aha Edina a to je pravi razlog user posted image user posted image user posted image , pa zakaj že prej nisi tako rekla. Ja saj veš jaz bi tudi rada prišla, ampak v delovskih hlačah pa se res ne bom šetala po Ljubljani user posted image user posted image user posted image .

Špelin@ in Estrella* da ne bosta zamerili, malo se hecam.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2981
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 12:18:28   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
No, če je bila že aurora iskrena bom še jaz povedala pravi razlog, ne udeležbe:

NI MI BILO VŠEČ, DA STA ME VČERAJ **** in NARAVA NAPADLE GLEDE VERE, IN STA REKLE DA SEM JAZ MUSLIMANKA SAM PO IMENU,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image KER VEM DA NISEMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jojjj hecam se.

Že od vikenda nisem OK, trebuh mi otrdeva, spim skoraj nič. In ko sem taka, res nisem za v družbouser posted image gledam samo, kaj bi se ulegla.

Ko bodo otročički že vzunaj, pa zihr pridemuser posted image



čuj ti bivša blondinka, če se bom jst sama pripeljala iz Celja z vsemi tegobami vred, ni vrag da se še ti ne vsedeš kot kopilot v en avto. Čim manj komplicirat pa gre vse kot po maslu...ne smemo sam na to študirat kaj nas boli a ne?
Sej če me primejo popadki, me bo pa kera v P. peljalauser posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2982
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 12:20:23   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Aha Edina a to je pravi razlog user posted image user posted image user posted image , pa zakaj že prej nisi tako rekla. Ja saj veš jaz bi tudi rada prišla, ampak v delovskih hlačah pa se res ne bom šetala po Ljubljani user posted image user posted image user posted image .

Špelin@ in Estrella* da ne bosta zamerili, malo se hecam.



aurora sej ti posodim kako kiklco, štumfeke pa itak maš lepe. user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2983
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 12:24:09   
aurora28
aurora sej ti posodim kako kiklco, štumfeke pa itak maš lepe.


Jana user posted image , saj veš da ni razlog obleka, ampak nekak me je strah iti, pa mojga dragega tudi. Enostavno se ne počutim ok.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2984
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 12:27:43   
Estrella*
Punce jaz sem tudi povožena in zgledam kot strašilo beri: selitev, otroci, služba, pes...) Ponoči ne spim zaradi user posted image   tegobic in ker mali hodi na nočne sprehode k meni že 2 meseca.  Da o oblekah  ne govorim. Omara je prazna, ker je rita tolk zraslauser posted image  Trebuh je trd, krči so tu, ampak kaj čmo to so tegobe , ki jih moramo prežveti.
 
Vsaka ima svoje razloge, da se ne udeleži srečanja in jaz to  spoštujem. Sam mal vas pa moram podražit....saj ni tako hudo kot zgleda.user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2985
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 12:29:09   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
aurora sej ti posodim kako kiklco, štumfeke pa itak maš lepe.


Jana user posted image , saj veš da ni razlog obleka, ampak nekak me je strah iti, pa mojga dragega tudi. Enostavno se ne počutim ok.

sej te čist štekam, sej je mene tud strah da grem sama do Lj (ker ni tako blizu, pa še ta zmešana avtocesta)..Sam moj me ne more peljat,ker bomo meli delavce doma (rihtali nama bodo stopnice) in tako se lahko peljem sama.Nekak se nočem sama sebe omejevat, ker od brata punca se je še en dan pred porodom sama peljala k frizerju.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2986
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 12:31:49   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Punce jaz sem tudi povožena in zgledam kot strašilo beri: selitev, otroci, služba, pes...) Ponoči ne spim zaradi user posted image   tegobic in ker mali hodi na nočne sprehode k meni že 2 meseca.  Da o oblekah  ne govorim. Omara je prazna, ker je rita tolk zraslauser posted image  Trebuh je trd, krči so tu, ampak kaj čmo to so tegobe , ki jih moramo prežveti.
 
Vsaka ima svoje razloge, da se ne udeleži srečanja in jaz to  spoštujem. Sam mal vas pa moram podražit....saj ni tako hudo kot zgleda.user posted image


estrella mogoče nas mal bolj panika grabi ker smo prvič nosečke, pa midve z auroro sva več kot 14 dni pred vami.
Sam sej pravim nočem se omejevat, razen če res ne bo precej hudo in se ne bom sposobna usedit za volan. Lažje bi mi blo da me kdo pelje.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2987
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 12:47:16   
Estrella*
Jana: ne vem koliko ima biti prvič user posted image  pri takih odločitvah. Sama sem bila prvič še bolj brezbrižna in niti pomislila nisem, da bi lahko bilo kaj narobe. Poleg tega nisem imela pol ne toliko težav kot sedaj.
Vožnja res ni prijetna za visoko nosečo žensko, pa naj si bo dolga ali kratka relacija. Kot sem že napisala mislim, da so strahovi povsem odveč, ker nobena od nas ne ve kje in kdaj nas bo zagrabilo, pa naj ima rok na začetku ali pa koncu maja. S temi stvrmi se nima smisla obremenjevati.
Jana, odpustnice še nimaš tako, da ga ne seri!!!!!user posted image
 
Pa še to, sem opazila, da ima kar precej žensk(nenosečih) predvsem iz bolj odročnih krajev(ne leti to na majčice) probleme z daljšim relacijskim vožnjam , sploh po avtocestah in centru LJ. Vse sestre od mojega moža, dobijo živčnega, če se morajo zapeljati do LJ in po LJ. Pravijo: kamorkoli samo v LJ neuser posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2988
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 12:47:27   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
 
estrella mogoče nas mal bolj panika grabi ker smo prvič nosečke, pa midve z auroro sva več kot 14 dni pred vami.
Sam sej pravim nočem se omejevat, razen če res ne bo precej hudo in se ne bom sposobna usedit za volan. Lažje bi mi blo da me kdo pelje.

ja, saj če pogledaš na seznam udeleženk srečanja, smo večinoma že mamice, ki jih prav tako vse boli, da ne govorim o otrdevanju trebuha (meni otrdi in boli že po parih metrih), bolečinah vsepovsod, utrujenosti, ampak ne mi zamerit prvorodke...me smo že precej bolj utrjene in navajene migat tudi če ne moremo, ker so tu še otroci, ki nas kljub nosečnosti rabijo, pa pustimo še vse druge obveznosti, ki jih je precej več, ko je v družini kakšen član več.
Se pravi, da je le vprašanje volje in kakšna bo jutri, pojutrišnjem itak ne vemo user posted image

Poleg tega pa občudujem vaše drage, da tako lepo skrbijo za vas... moj si niti ne upa črhnit, da ne bi bilo dobro, da bi se odpeljala na pot, ker me pozna in ve, da nima pri tem prav nobene besede. je izključno moja odločitev al grem al ne! In če še vedno vozim v Trst in prekladam težke škatle, hodim po nakupih, skrbim za otroke, psico, gospodinjstvo, kljub vsem tegobam, se bom ja udeležila tudi srečanja. No, jaz mojim napadom slabe volje ne bom podlegla, se raje spravim s kakšno lepo stvarjo v dobro voljo in je dan takoj lepši user posted image
No, sem pa zatežila, ampak sem tudi jaz pri bolj ta direktnih kot špelina user posted image , pa brez zamer prosim user posted image , ker ste vse fajn punce user posted image




(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2989
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 12:52:33   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*


Pa še to, sem opazila, da ima kar precej žensk(nenosečih) predvsem iz bolj odročnih krajev(ne leti to na majčice) probleme z daljšim relacijskim vožnjam , sploh po avtocestah in centru LJ. Vse sestre od mojega moža, dobijo živčnega, če se morajo zapeljati do LJ in po LJ. Pravijo: kamorkoli samo v LJ neuser posted image

he he, naj grejo z avtom v Trst ali pa center Beograda.... user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2990
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 12:56:24   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*


Pa še to, sem opazila, da ima kar precej žensk(nenosečih) predvsem iz bolj odročnih krajev(ne leti to na majčice) probleme z daljšim relacijskim vožnjam , sploh po avtocestah in centru LJ. Vse sestre od mojega moža, dobijo živčnega, če se morajo zapeljati do LJ in po LJ. Pravijo: kamorkoli samo v LJ neuser posted image

he he, naj grejo z avtom v Trst ali pa center Beograda.... user posted image



al pa Firence user posted image  staaaaaaaari, tist je pa adrenalinsko! user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2991
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 12:57:04   
Estrella*
Špelinaaaaaa valjar na plano!!!!!! Že blebečeno neumnosti.
 
Pri nas na šithu smo v fazi selitve in sem šefa malo dražila, kdaj se bodo selili. Njegov odgovor je bil, da takoj ko se mene znebijouser posted image  Sem se ponudila, da me že jutri lahko ni, če mi dajo dodatni dopust, pa še slišat ni hotel. Tako, da mi ostaja še 7 delovnih dniuser posted image user posted image user posted image
narava, a bomo zdržale??????
 
Zanima me kako je sedaj z vašimi kilami, so se kaj umirile ali še vedno pridno rastejo??? Meni se zdi, da imam obdobja visokih skokov in obdobja mirovanja.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2992
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 12:59:19   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: narava

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*


Pa še to, sem opazila, da ima kar precej žensk(nenosečih) predvsem iz bolj odročnih krajev(ne leti to na majčice) probleme z daljšim relacijskim vožnjam , sploh po avtocestah in centru LJ. Vse sestre od mojega moža, dobijo živčnega, če se morajo zapeljati do LJ in po LJ. Pravijo: kamorkoli samo v LJ neuser posted image

he he, naj grejo z avtom v Trst ali pa center Beograda.... user posted image



al pa Firence user posted image  staaaaaaaari, tist je pa adrenalinsko! user posted image

mogoče bo **** pokomentirala še Kairo user posted image

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 2993
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 13:00:06   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*


Pa še to, sem opazila, da ima kar precej žensk(nenosečih) predvsem iz bolj odročnih krajev(ne leti to na majčice) probleme z daljšim relacijskim vožnjam , sploh po avtocestah in centru LJ. Vse sestre od mojega moža, dobijo živčnega, če se morajo zapeljati do LJ in po LJ. Pravijo: kamorkoli samo v LJ neuser posted image

he he, naj grejo z avtom v Trst ali pa center Beograda.... user posted image



Nedaj bože! Kolikor poznam svakinje, bi raje vrnile vozniško dovoljenje.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2994
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 13:03:10   
narava
evo, v mojem albumu bote nasle tudi slikovni prikaz cestnega rezima v Firencah user posted image  brez crt, brez smeri, brez dolocenega stevila vozil, ki lahko vkup vozijo..kdor prej pride, prej gre, al kako? v glavnem, kaos user posted image

uh, egipt?! po moje je pa to en veeeeeelik kaos.. user posted image

estrella: bomo ja zdrzale! sem se ze s sefico zmenila (mi je tako odobrila stvar! je ful cloveska, res ful fajn), tko da se poslihtam kar mam brzinsko in odmor.. user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2995
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 13:05:03   
barbaw
Estrella moje kile kljub večerjam, ki jih prej nisem jedla zdaj lepo počasi rastejo. Pred kakim mesecem in več si pa nisem upala jest večerje, ker se mi je vse gor obesilo. Tako, da zdaj malo več jem pozna pa se ne več toliko. Se mi pa zdi, da kakšen teden sploh ne obim niti grama gor.

Kar pa se tiče vožnje po Lj. mene sploh ne moti, ker sem bila včasih tam doma. Tudi v Trstu se dobro znajdem. Je še moj rekel, da če bomo kdaj šli, da bom jaz vozila. user posted image  Brez heca. Sem bila včasih, danes malo manj zelo energičen voznik. Danes pa zaradi v bistvu dveh otrok to ne počnem več. Vozim lepo normalno, včasih za 10-20 km prehitro, pa gre. Najbolj me pa motijo vozniki, ki se pri omejitvi 70 vozijo 40 ali 50. Mogoče pa ne vidijo table, da je omejitev večja. user posted image

Tak tetke, škrat je zaspal, jaz pa mu grem družbo delat, ker me v pljučih vedno bolj peče.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2996
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 13:05:11   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Zanima me kako je sedaj z vašimi kilami, so se kaj umirile ali še vedno pridno rastejo??? Meni se zdi, da imam obdobja visokih skokov in obdobja mirovanja.

Sem se tehtala pri tašči v nedeljo po velikonočnem zajtrku in me je skoraj kap, ker je kazala še +3,5 kg od zadnjega pregleda. Pa mi ni bilo jasno od kje, ker sploh ne pretiravam s hrano, otekam ne, v rit se zadnji mesec nisem nič zredila, le trebuh se je malo povečal, ampak ne za 3,5 kg. No in čez kako urco grem spet gor in je kazalo le + 1,5 kg... očitno ni bila prav naštimana user posted image , bom ostala kar pri ta nižji varianti user posted image
Pri meni lahko tako napišeš +9,5 kg od začetka nosečnosti.

< Sporočilo je popravil kasso -- 26.3.2008 13:08:18 >

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2997
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 13:08:59   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Zanima me kako je sedaj z vašimi kilami, so se kaj umirile ali še vedno pridno rastejo??? Meni se zdi, da imam obdobja visokih skokov in obdobja mirovanja.


ti povem v sredo, ko se stehtam pri G.user posted image Mislim, da bodo sle kar gor, sem dobila v rit, zatekam ful pa se trebuh mi je kar konkretno zrasel (me je ena vprasala ce sem ze za rodit?! jaaaaaa, cez 2 meseca?! da vam ne opisujem njenga frisa ob tem odgovoru user posted image  user posted image )

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2998
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 13:13:13   
Estrella*
narava: kar lepo prikazujejo cestni res, sploh ta druga slika. Nekako tako zgleda tudi v J Ameriki, Djerbi, Azija....skratka, mislim, da smo pri nas mahnjeni na CPPuser posted image  Voznik na Djerbi mi je rekel, da pri njih velja samo STOP  znak, ostali so brezpredmetniuser posted image  Vozi se prosto po Prešernu in velja zakon MOČNEJŠEGA.
 
BARBAW: jazb upam, da jih ne bom  pridelala kaj več kot 2-3 kg. Skupaj 12kg. Je pa res, da jem nekoliko več kot na začetku. Količine so sedaj manjše, ker ne spravim več toliko v želodec.
 
kasso: 9,5 Kg je kar znosna cifra. Sva na istem.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2999
   RE: Majčice '08 - 3.del
26.3.2008 13:14:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: narava

Zanima me kako je sedaj z vašimi kilami, so se kaj umirile ali še vedno pridno rastejo??? Meni se zdi, da imam obdobja visokih skokov in obdobja mirovanja.




Ja jaz sem tudi pridna, vse skupaj od začetka nosečnosti sem jih pridelala + 9kguser posted image
Pa tako sem bila pridna, zadnji mesec pa me čisto trgauser posted image , recmo da tudi moja piška miška pridno pridobiva na težiuser posted image

(odgovor članu narava)
  Neposredna povezava do sporočila: 3000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Ali spolni odnos res lahko pomaga sprožiti...
Mnogi verjamejo, da lahko spolni odnos v zadnjih dneh nosečnosti spodbudi začetek poroda. Ali to tudi v resnici drži?




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.