|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:25:13   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: darmar
Skyl no a sem dolgo rabila, da sem se oglasila. Vidim da si, ste dobro. Izbrala si zelo lepi imeni.


Sam da sta z tvojo user posted image OK, to je glavno user posted image user posted image

Hvala za pohvalo o izbranih imenihuser posted image Upam, da nas ne preseneti na koncu še kakšen lulekuser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2226
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:25:43   
Čmrlika

R
O
S
I
I
I
I
M
!?!

Kolk kil? 46?? upam, da nima prehranjevalnih motenj

_____________________________

Saj pravim, po moje jih ma! pol pa se po porodu obakrat vrgla v nejesti in fitnes in bla bla...med nosečnostjo pa ji je dragi ponoči po hamburgerje hodil...in to mi je vse sama povedala, pa če je ne bi vidla vporodnišnici, ne bi verjela poleg tega sem jo tako ali tako samo pozdravila kot se pač pozdravi, ko nekam vstopiš in ona meni, a ti mene nočeš poznat. user posted image  bi ji najraje rekla, če se je kaj v špegl pogledala pa če si je kaj podobna s tiso osebo, ki jo jat poznam?user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 2227
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:29:01   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Danes sem izvedela, da je moja nekoč bivša sodelavka, s katero nimam kontaktov in mi je druga sodelavka za njo povedala, da je ona prav tako noseča 34. tednov in se je do zdaj zredila za 28 kil. What ????????


eh to ni še nič, moja znanka se je v 1 nosečnosti za 45 v drugi za 46 kg!!!user posted image  Res pa obakrat je zdaj nazaj suha...ampak motnje v prehranjevanju ma po moje ziher- in to HUDE!!


user posted image user posted image user posted image user posted image
Kar ne morem verjeti.....mogoče je pa bila polna vode. Moja mama se je med nosečnostjo zredila za 25 kg, pa je samo z porodom izgubila 15, ker je bila baje polna vode.


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2228
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:30:41   
špelin@
Saj niti ne vem, kako naj napišem... Mi je ful hudo, ker sem dobila eno res skrajno nezaželjeno rojstnodnevno "darilo": na avtu cik-cak totalno spraskano streho in pokrov motorja user posted image user posted image  Zamesarjeno do gole kovine, skozi vse plasti barve, tako da kakšno poliranje ne pride v poštev.
 
Bom počakala, da pride iz službe user posted image  in bova skupaj poklicala policijo. Itak ne more nihče narediti nič, videl ni nihče nič, rabim pa zapisnik - HB je sklenjen kompletni kasko (tudi parkirišče).
 
Kako so izmečki od ljudi zlobni user posted image  Tolažim se edino s tem, da za vsako rit raste palca in da se vse enkrat vrne...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2229
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:32:29   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Danes sem izvedela, da je moja nekoč bivša sodelavka, s katero nimam kontaktov in mi je druga sodelavka za njo povedala, da je ona prav tako noseča 34. tednov in se je do zdaj zredila za 28 kil. What ????????

eh to ni še nič, moja znanka se je v 1 nosečnosti za 45 v drugi za 46 kg!!! Res pa obakrat je zdaj nazaj suha...ampak motnje v prehranjevanju ma po moje ziher- in to HUDE!!



Kar ne morem verjeti.....mogoče je pa bila polna vode. Moja mama se je med nosečnostjo zredila za 25 kg, pa je samo z porodom izgubila 15, ker je bila baje polna vode.


_____________________________


Ne ne, je kar samo papala, pa vode je tud blo nekaj valjda...ampak saj pravim, to je vse iz njenih ust priplo, nič baba čula baba rekla...

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 2230
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:34:09   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Saj niti ne vem, kako naj napišem... Mi je ful hudo, ker sem dobila eno res skrajno nezaželjeno rojstnodnevno "darilo": na avtu cik-cak totalno spraskano streho in pokrov motorja user posted image user posted image  Zamesarjeno do gole kovine, skozi vse plasti barve, tako da kakšno poliranje ne pride v poštev.
 
Bom počakala, da pride iz službe user posted image  in bova skupaj poklicala policijo. Itak ne more nihče narediti nič, videl ni nihče nič, rabim pa zapisnik - HB je sklenjen kompletni kasko (tudi parkirišče).
 
Kako so izmečki od ljudi zlobni user posted image  Tolažim se edino s tem, da za vsako rit raste palca in da se vse enkrat vrne...


to me pa user posted image !!

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2231
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:34:34   
Skye
Špelin@  user posted image user posted image ...določeni ljudje so res primitivciuser posted image .  Saj ne morem verjeti. Pohvarjenost in hudobija je na viškuuser posted image
Še dobro da imate kasko. Upam, da boste lahko vse uredili brez večjih težavuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2232
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:36:51   
Anonimen
Jaz sem vas hotla mal v dobro voljo spravit...imam druge tegobe, ki spremljajo nosečnost...user posted image user posted image

Aja poznam pa eno iz Bosne ki je rodila tumor... Vem ne razumete. Evo takole je bilo sicer že dolgo nazaj ampak, ženska je imela težave šla k zdravniku, ta ji je rekel da ima tumor na maternici..
Seveda so potem ugotovili da se je ta vaški doktor malo zmotil da je noseča bila pa je res stara že 45 let...
In potem kadar je kdo povprašal po tej gospe kako je, če je še živa, saj veste tumor - rak, vsi takoj mislijo da te bo hitro pobralo...
Pa so se vedno pošalili in rekli ma ona je super, rodila je tumor in oba sta zdrava...user posted image user posted image user posted image

Evo kaj vse se ne zgodi...user posted image

Darmar: Eh, pridejo dnevi ko tud mene mal zadepresira tale ločenost ampak... guram, rinem...Ne dam seuser posted image user posted image

Skye: Dober si se ti zmenila z svojima puncama, samo veš otroci ne ubogajo... Pa sem vesela da se dober počutiš...ker mi tok jamramo k imamo enga noter ti pa dva...pa ne jamraš...user posted image user posted image user posted image
Pa če tko pogledaš naši imajo tam od 1400 do 2000.... ti pa nosiš sedaj že skor 3kg...

(odgovor članu Čmrlika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2233
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:40:11   
Anonimen
Eh Špelin@... zloba in nevoščljivos ne poznata meja...user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 2234
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:41:01   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Saj niti ne vem, kako naj napišem... Mi je ful hudo, ker sem dobila eno res skrajno nezaželjeno rojstnodnevno "darilo": na avtu cik-cak totalno spraskano streho in pokrov motorja user posted image user posted image  Zamesarjeno do gole kovine, skozi vse plasti barve, tako da kakšno poliranje ne pride v poštev.
 
Bom počakala, da pride iz službe user posted image  in bova skupaj poklicala policijo. Itak ne more nihče narediti nič, videl ni nihče nič, rabim pa zapisnik - HB je sklenjen kompletni kasko (tudi parkirišče).
 
Kako so izmečki od ljudi zlobni user posted image  Tolažim se edino s tem, da za vsako rit raste palca in da se vse enkrat vrne...


špelin nama je to naredil nekdo pred blokom, ko sva še živela tam, pa to še ni bilo dovolj, komaj dam popravit škodo (po kasku), in čez mesec sem mela stolčeno havbo, ker so  zgornji sosedi renoviral stanovanje in jim je očitno padel kak kos na najin avto.user posted image user posted image
 
si se spoznala kaj iz opisa kako priti do ZD Celje.?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2235
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:42:12   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Aja poznam pa eno iz Bosne ki je rodila tumor... Vem ne razumete. Evo takole je bilo sicer že dolgo nazaj ampak, ženska je imela težave šla k zdravniku, ta ji je rekel da ima tumor na maternici..
Seveda so potem ugotovili da se je ta vaški doktor malo zmotil da je noseča bila pa je res stara že 45 let...
In potem kadar je kdo povprašal po tej gospe kako je, če je še živa, saj veste tumor - rak, vsi takoj mislijo da te bo hitro pobralo...
Pa so se vedno pošalili in rekli ma ona je super, rodila je tumor in oba sta zdrava...user posted image user posted image user posted image


Ta je pa res dobrauser posted image Tale vaški doktor, pa tud...le kje je opravil doktorat...na njiviuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: ****
Skye: Dober si se ti zmenila z svojima puncama, samo veš otroci ne ubogajo... Pa sem vesela da se dober počutiš...ker mi tok jamramo k imamo enga noter ti pa dva...pa ne jamraš...
Pa če tko pogledaš naši imajo tam od 1400 do 2000.... ti pa nosiš sedaj že skor 3kg...


Uh saj jamram...sam vprašajte mojega user posted image , kaj vse mora prestatiuser posted image





_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2236
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:50:25   
kasso
ojoj špelina, ta ti je pa res pokvaril RD...groza user posted image user posted image user posted image user posted image
Upam, da te bo tvoj user posted image kako razveselil, pa še ti njega zraven.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 2237
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:51:00   
špelin@
Sem se šla zjokat v WC user posted image  Itak vem, da ne morem nič pomagati in da je samo pleh (HB se ni kdo spravil rezat gume, še to mi manjka user posted image ), ampak vseeno boli, pa še ravno na RD user posted image  Danes po službi me je user posted image  hotel peljati na kavo, zdaj se bova pa jeuser posted image la naokrog zaradi tega sruser posted image nja.
 
Grem zdaj brat vaše današnje poste, moram malo raztresti misli.
 
Hvala še vsem ostalim za čestitke user posted image
 
jana81, te bom, ko bo treba, še enkrat vprašala za natančna navodila do ZD Celje - veliko piko moram tja peljati na rtg slikanje čeljusti.
 
narava, glede "prijemanja" vložkov je tako, kot je napisala kasso. Meni se tudi pri vseh 17 šivih ni nič prijelo na rano user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Skye
No jaz imam zdaj preglede že na 1 teden. Zadnji pregled ta torek je pokazal da sta moji princeski težki že cca. 1400 g. Uh kako sem vesela, da tko pridno pridobivata na kilogramih. No me je pa skoraj kap zadela, ko sem stopila na tehtnico.....kar ne morem verjeti, da sem se v 3. tednih zredila samo za 1 kg, glede na to da sem se prej na teden toliko. Samo da se je ustavilo, ker drugače bi bila na koncu na 40+user posted image
No tako da sem do zdaj pridobila 17 kg, obseg bušija je 102 cm, naslednji G. pregled imam pa 26.03.2008.


user posted image user posted image user posted image

Grem malo ležat, tako sem se zasekirala, da mi je slabo in se mi noro vrti user posted image  Še dobro, da se punci zdajle tako lepo igrata.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2238
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:56:26   
Anonimen
Veš kaj Skye saj taki se najdejo tudi v Sloveniji... jaz sem imela 13 let nazaj enega dr. Pavliča v ZD Vič / Ljubljana...

Pridem k njemu zaradi bolečin v spodnjem delu trebuha... pa mi da napotnico za sobo 32 na urgenci po njegovem imam spet vnetje. ( res da sem prej bila že 2x v bolnici zaradi vnetij)...
Na urgenci naredijo UZ in me vprašajo po zadnji M. seveda jim povem da nimam rednih ampak zadnja je bila pa 4 mesece nazaj...
Zdravnica se nasmeji in pravo no saj glih ene 4 mesece ste pa noseča...user posted image user posted image

Se pravi un bimbo me je ginekološko pogledal pa ni videl da sem noseča...
res no comment...

Da o tem da sem imela včasih kar naprej probleme tudi z izcedki pa je rekel da to se najbolje pozdravi če se usedeš nad vrelo kamilično vodo... Halooo?? A naj z tamalo inhaliram al kajuser posted image user posted image user posted image

Eh, to so bili časi... no danes imam hvala Bogu normalno G pa še bolj srečna sem da nimam nobenih težav...ne z vnetji ne z izcedki... upam da tako tudi ostane ( inshallah)

(odgovor članu Skye)
  Neposredna povezava do sporočila: 2239
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:57:08   
Skye
Špelin@ kljub tej slabi novički, ki verjamem da ti je pokvarila dan,  ti želim za tvoj RD vse naj naj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2240
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:58:52   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: ****
A naj z tamalo inhaliram al kajuser posted image user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

ok, ****, sedaj sem se pa dejansko do solz nasmejala!!

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2241
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:59:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Saj niti ne vem, kako naj napišem... Mi je ful hudo, ker sem dobila eno res skrajno nezaželjeno rojstnodnevno "darilo": na avtu cik-cak totalno spraskano streho in pokrov motorja user posted image user posted image  Zamesarjeno do gole kovine, skozi vse plasti barve, tako da kakšno poliranje ne pride v poštev.
 
Bom počakala, da pride iz službe user posted image  in bova skupaj poklicala policijo. Itak ne more nihče narediti nič, videl ni nihče nič, rabim pa zapisnik - HB je sklenjen kompletni kasko (tudi parkirišče).
 
Kako so izmečki od ljudi zlobni user posted image  Tolažim se edino s tem, da za vsako rit raste palca in da se vse enkrat vrne...


špelin nama je to naredil nekdo pred blokom, ko sva še živela tam, pa to še ni bilo dovolj, komaj dam popravit škodo (po kasku), in čez mesec sem mela stolčeno havbo, ker so  zgornji sosedi renoviral stanovanje in jim je očitno padel kak kos na najin avto.user posted image user posted image
 
si se spoznala kaj iz opisa kako priti do ZD Celje.?


Špelin@: saj ne moreš verjeti kako pokvarjeni so lahko ljudje, verjami mi tisti tam zgoraj (pa kdorkoli že je) vse vidi!!! Žal mi je zate, naj ti to ne pokvari dneva.

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 2242
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:59:47   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Da o tem da sem imela včasih kar naprej probleme tudi z izcedki pa je rekel da to se najbolje pozdravi če se usedeš nad vrelo kamilično vodo... Halooo?? A naj z tamalo inhaliram al kajuser posted image user posted image user posted image


user posted image Od kje jih jemlješuser posted image

Ja saj vem kako je to z temi našimi zdravniki in kako pomembno je izbrati pravega. Nažalost še sam naziv dr. med. nič ne pomeniuser posted image



_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2243
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 15:42:03   
aurora28
Da o tem da sem imela včasih kar naprej probleme tudi z izcedki pa je rekel da to se najbolje pozdravi če se usedeš nad vrelo kamilično vodo... Halooo?? A naj z tamalo inhaliram al kaj


**** ti pa jih stresaš user posted image user posted image , sem sem nasmejala do solz.

Špelin@ sploh ne najdem besed, človeška krutost ne pozna meja user posted image user posted image user posted image

Čmrlika 46 kil user posted image user posted image to pa je mal bolano.


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 2244
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 15:42:07   
darmar
skyl zavedati se moraš, da imaš ti kar dve pikici pod srecem. in ne morem verjet, a si ti mogoče skoraj do konca delala???

**** tebi se pa človek res nasmeji.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 2245
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 15:45:07   
sesil
vam moram povedat novico. na csd mi je zrihtala, da mi bo zadnja februarska bolniška šteta. je klicala našo user posted image  in jo kar nekaj časa prepričevala. una pa tumblala nasprotno. pa je le ratalo . en user posted image user posted image user posted image  za csd. 

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 2246
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 15:49:22   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: darmar
skyl zavedati se moraš, da imaš ti kar dve pikici pod srecem. in ne morem verjet, a si ti mogoče skoraj do konca delala???


Delala sem do 07.03.2008. Če ne bi imela težav z zatekanjem gležnjev bi delala verjetno še dalje. No pa še glede na to, da imam cel letošenj dopust za koristiti sem se odločila, da ga izkoristim.


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2247
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 15:51:26   
Taula
Špelin@ vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ljudje so pa res prasuser posted image .

Jana81: mene mala kar dol tišči, posebej ko hodim. Si ne predstavljam prehoditi par km. Prej crknem.user posted image
Skye: lepo da ste s princeskami končno doma.user posted image

Drugače sem pa danes sitna sami sebi. Zjutraj sem se komanj odvlekla iz postelje ker sem vsa zatečena, v šoli se je en otrok vame zaletel. Nenamerno, ampak me je ustrašil ko je priletel izza ovinka v moj trebuh.user posted image  Nekaj časa me je malo bolelo, potem je pa nehalo. Važno da čutim user posted image . Vagala sem se prej..me je kap. Upam da je to posledica zatekanja. user posted image  Čakam vikend in boljše čase.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu darmar)
Neposredna povezava do sporočila: 2248
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 15:52:09   
Taula
vam moram povedat novico. na csd mi je zrihtala, da mi bo zadnja februarska bolniška šteta


Zakaj ti jo pa niso hoteli šteti?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2249
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 15:55:12   
Taula
Darmar te tu prašam, če nama ne gre na ZS.user posted image
UZ..kontrola rasti. Si se naročila na tel 051 321 224? Si takoj dobila koga na mobo..kdo se to oglasi sploh?user posted image
Pač kar veš o tem UZju me zanima. Neki si omenjala slike...to dela na 3d, ali 2d. Ker se mi prepoceni za 3duser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 2250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  88 89 [90] 91 92   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.