|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 13:32:30   
jana81
narava in vse ki še delate...
 
a vas kej tišči dol user posted image  , ko sedite za mizo? mene včasih tko , da me začne vse bolet spodaj, in se sploh ne morem vstat.
Danes je spet tak dan. in spet pijem janežev čaj.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 2201
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 13:41:42   
aurora28
Pri nas pa spet full snežiiiiiiiiiiiii! user posted image user posted image

Narava user posted image , ne se sekirat za to, tako kot ti je napisala Kasso, se nič ne bo primlo gor.

Ti povem nekaj hecnega: moja sošolka  v OŠ je med ta prvimi dobila user posted image v četrtem razredu, vedela je zakaj služijo vložki, ampak ni vedela kako si ga mora naštimati in ona si ga je kontra obrnila in so se ji dlake na lepilo prilepile. user posted image user posted image user posted image To se nam ne bo zgodilo. user posted image

Hijenca ti pa se ne sekiraj zaradi poroda, še vse so pred nami rodile in bomo tudi me. Glavo gor. user posted image Itak ne bomo nič videle kako se spodaj razteguje in kri teče, brez panike. Jaz se tega sploh ne bojim, včasih sem še mal firbčna kako zgledajo te bolečine. Upam, da imam visok prag bolečine. user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 2202
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 13:44:19   
narava
jap. pol pa hodim k raca user posted image  user posted image  sam pol k ze nekaj casa hodim (do wc in nazaj) se zgleda zadeva "ulaufa" in me malo manj tisci..pa sramna kost me ful boli, ampak sem prebrala, da je to za moj teden cist ok in priporocljlivo; kao zdej mi gre na zivce in tezko prenasam vendar pa to bolecino kao povzroca nek hormon (ne pras kter, ker ne vemuser posted image ), ki kasneje pomaga, da se lazje in hitreje odpiras - al neki tacga. tko, da mam spet dan avtosugestij in se prepricujem, da sej bo user posted image

PS: tole je odgovor na janino vprasanje, ce me Poba kaj dol tisci. Pri majcicah mors bit extra hiter, da lahko odgovoris se preden kera druga kaj napise user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil narava -- 20.3.2008 13:45:57 >


_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2203
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 13:47:10   
Čmrlika
Je pa res, da hodim v bolnico v MŠ. Mislim, da bolj strašijo s temi video posnetki, kot pa koristijo. Grozno je izgledalo, vse tako veliko, pa krvavo.


Ja sem se mislila- midva sva hodla v vošnjakovo v zdravstveni dom, in nas niso stem mučili...user posted image
Povej mi prosim, ste si šli porodne sobe v živo pogledat? Saj si hodla v Mb bolnico, ne? Vidim, da si iz Maribora?

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2204
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 13:54:59   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

narava, lahko si brez skrbi, ker:
1. ti vložki npr. VIR 80 imajo mrežco čez, tako da vata direktno ne pride na rano in
2. ker krvaviš, je vložek takoj vlažen, tako, da se še navadna vata ne bi sprijela na šive.



kasso, hvala za odg. user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2205
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 13:55:08   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Pri nas pa spet full snežiiiiiiiiiiiii! user posted image user posted image  



pri nas pa hvala bogu še ne, upam da tud ne bo, ampak se je pa kr naenkrat stemnilo, sončka ni več user posted image
 
narava pr men se očitn ta hormon ne sprošča, ker me boli sam spodn del trebuha (isto ko pr menzi ko me je zvijal), medenične in sramna kost pa nič ne boli....ka zej za vraga to pomen, da bom tk tešk rodila, ko da slona rojevam??

< Sporočilo je popravil jana81 -- 20.3.2008 13:57:23 >


_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2206
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 13:57:30   
narava
v lj je sonce in kar toplo user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2207
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:01:37   
Estrella*
pPr nas v Medvodah tud ni več sončkauser posted image  Zgleda, da res začeo snežituser posted image
 
Aurora: Tud meni se je zgodilo tisto z vožki user posted image  Jaz sem jo dobila v 5 razredu in sem bila čist paf kaj se sedaj to. Sploh nisem hotla verjet, da je user posted image  res prišla.

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 2208
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:02:36   
Čmrlika
Čmrlika, jaz bi na tvojem mestu vseeno prej šla do sosedovih in jim povedala, da pes hudo cvili, ko njih ni, saj najbrž niti ne vedo, če jih ni doma....

Saj bom, zdaj sem se že malo pomirila, pa itak, več kot gobcat nazaj mi ne more...sem pa prepričana, da vejo kako je na stvari in da jim je že ena druga soseda nekaj rekla, pa parkrat ko so prihajali domov, je tako tulil, da so morali slišat user posted image , ker gluha ziher nista?user posted image  
Meni moja pikica tako danes dela v trebuhu, da je joj. njene roke in noge pa tudi rit so vsepovsod. kaj naj bi bilo s tem umirjanjem? Očitno je mene preskočilo.


ja mene je tud preskoooočloooooooooo!user posted image


Še vreme user posted image , pravkar nehalo snežiti in deževati hkrati...med soncem user posted image
Vam povem da je vreme popiz........user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2209
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:03:26   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Pri nas pa spet full snežiiiiiiiiiiiii! user posted image user posted image  



pri nas pa hvala bogu še ne, upam da tud ne bo, ampak se je pa kr naenkrat stemnilo, sončka ni več user posted image
 
narava pr men se očitn ta hormon ne sprošča, ker me boli sam spodn del trebuha (isto ko pr menzi ko me je zvijal), medenične in sramna kost pa nič ne boli....ka zej za vraga to pomen, da bom tk tešk rodila, ko da slona rojevam??


ma neeeeeee! v nadaljevanju tega opisa pise, da ce se vam to ne dogaja oziroma vas ne boli, le uzivajte v nosecnosti se naprej (pac ena tegoba manj hvala Bogu!), ker to, da se ta hormon sprosca NE ZAGOTAVLJA enostavnega oz. lazjega poroda. po moje je to isto kot z mazanjem proti strijam in masiranjem presredka. user posted image  sori, k sm te zamorila user posted image  to ni bil moj namen..sm sam hotla sama sebe prepricevat, da lazje zdrzim tut tole tegobico..sori user posted image

< Sporočilo je popravil narava -- 20.3.2008 14:04:27 >


_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2210
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:04:01   
Skye
Olja drage moje majčiceuser posted image

No jaz sem ponovno 100 % pri vasuser posted image

Sploh ne vem kje naj začnem, tko pridne ste z pisanjem.user posted image


Najprej moram izreči dobrodošlico na novo pridruženi majčici Darmar - moji soborki iz foruma Upajmo skupaj.....lepo da si se nam pridružila user posted image user posted image user posted image


Potem moram čestitati vsem za uspešno opravljene preglede....kako lepo je videti da naše user posted image tko pridno rastejouser posted image user posted image user posted image


No jaz imam zdaj preglede že na 1 teden. Zadnji pregled ta torek je pokazal da sta moji princeski težki že cca. 1400 g. Uh kako sem vesela, da tko pridno pridobivata na kilogramih. No me je pa skoraj kap zadela, ko sem stopila na tehtnico.....kar ne morem verjeti, da sem se v 3. tednih zredila samo za 1 kg, glede na to da sem se prej na teden toliko. Samo da se je ustavilo, ker drugače bi bila na koncu na 40+user posted image
No tako da sem do zdaj pridobila 17 kg, obseg bušija je 102 cm, naslednji G. pregled imam pa 26.03.2008.

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Pozdravljene!
Včeraj smo v Mš gledali porod. Sedaj pa mi je tako žal, da sem ga gledala. Saj dobro vem, da porod boli, da je krvavo,... Celo vožnjo domov, so mi tekle solze in sem trenutno v pravi krizi. Pa me zanima, kako naj sedaj iz te krize zlezem. Pa do včeraj sem bila že zelo dobro psihično pripravljena na porod, sedaj pa me je strah in to grozno. Sem danes ponoči 3 ure gledala TV, nato se mi je še moj  pridružil in sma noč preživela pred TV, ne pa s spanjem.


Hijenca tud jaz obiskujem MŠ v bolnici MB, tko da sva bile včeraj na istem predavanju....škoda da nisem vedela da jo obiskuje še ena majčica iz foruma, bi se lahko zmenile in kako rekleuser posted image


No mene sam porod ni šokiral, sem jih že kar nekaj gledala preko neta.....vem samo, da je bil šolski primer poroda, ker jaz si ne morem predstavljati, da bom tako mirno in z nasmehom na ustih rojevala. Mislim, da bom ena izmed tistih ki bom pele arijeuser posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Pri nas pa spet full snežiiiiiiiiiiiii! 


Aurora user posted image user posted image
Pri nas pa sonček sijeuser posted image user posted image
Pa naj kdo reče da je Slovenija majhnauser posted image


Čmrlika
kako se držiš? Le glej da nam prehitro ne pobegneš v Rimuser posted image Vsaj enkrat prej bi se še lahko dobile na kakšni dobri user posted image










_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 2211
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:07:04   
aurora28
No zdaj pa spet sije sonček user posted image user posted image , nevem kaj je s tem vremenom.

Danes sem izvedela, da je moja nekoč bivša sodelavka, s katero nimam kontaktov in mi je druga sodelavka za njo povedala, da je ona prav tako noseča 34. tednov in se je do zdaj zredila za 28 kil. What ????????

Ženske pa mi smo potem same manekenke. user posted image user posted image


_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2212
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:08:48   
kasso
Pri nas pa je še vedno lep sonček, malo pihlja in ne kaže še na sneg ali dež...je pa mrzlo, so me prav uhlji boleli, ko sem prišla s sprehoda.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2213
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:09:25   
Anonimen
Oooo Skye, kje si hodila? Le glej da nam ne uideš rodit brez odpustnice... Ker aprilčice so že začele...user posted image user posted image


Drugače pa punce, men nič ne otrdeva trebuh, nimam izcedka tud sramna kost me ne boli niti ne zatekam...user posted image user posted image  Kaj pa če sploh nisem noseča?user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Skye)
  Neposredna povezava do sporočila: 2214
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:11:45   
Čmrlika
Čmrlika kako se držiš? Le glej da nam prehitro ne pobegneš v Rim Vsaj enkrat prej bi se še lahko dobile na kakšni dobri


Hojla ti zgubljena!
Midve sva dobro več ali manj, pride kak dan, ko hoče user posted image ven past user posted image  pa vse boli, pa razpoloženje pade...potem pa pridejo spet tisti lušni dnevi, ko je vse kot user posted image , bom že preživeli, kot vse ostale, pa ta galama v bušiju, me na trenutke kar zaskrbi, ker tako dela, in povrhu še boli, ko šus, in pol ne vem, kak bi se sploh nardila user posted image , pa je to verjetno ok...

Nahrbtnik za v Rim pa je že spakiran,nekaj dni nazaj sem to nardila, ker me je nekaj preganjalo user posted image , ampak ne se bat, se še ne dava tako hitro user posted image

sem vesela, da ste tud ve tri vredu in za kavico se res še morava kako zmenit...povej kdaj boš kaj po mestu hodla?

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 2215
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:12:01   
aurora28
Ha ha ****, ti se kar tolaži user posted image user posted image . Mene pa sramne kosti in medenične kosti zelo bolijo, še posebej ko moram vstati iz postelje. 

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2216
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:12:54   
jana81
narava sploh ni panike, mal se hecam...si vedno govorim kakršen porod bo pač bo, pa tud če bo bolelo kot da rojevam slona...sej bo moj lubi zraven, mu bom pa roko utrgala če ne bo šlo drgač.user posted image
 
skye no glej da boš več z nami zdej...te držimo za besedo. baje da se po 33.tednu kile umirijo, je vrajt, me res zanima.
 
aurora 28 kil???????? pa ka si ja nor, men se zmeša, men je že teh 15 preveč. estrella stran glej, realen podatek dobiš iz pregleda.
 
 

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2217
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:13:21   
Skye
**** user posted image ..ne ne, jaz sem se dogovorila z svojima user posted image user posted image , da počakamo do maja, pol pa lahko pridetauser posted image

Se še spomnite ko sem vam govorila kako mi zatekajo gležnji...odkar sem doma so moji gležnji tko lepi (ponovno normalni), da si jih kar ne morem nagledati user posted image Zgleda da je bilo res krivo 8 urno dnevno sedenje za to moje zatekanjeuser posted image






_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2218
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:13:38   
Čmrlika
Danes sem izvedela, da je moja nekoč bivša sodelavka, s katero nimam kontaktov in mi je druga sodelavka za njo povedala, da je ona prav tako noseča 34. tednov in se je do zdaj zredila za 28 kil. What ????????


eh to ni še nič, moja znanka se je v 1 nosečnosti za 45 v drugi za 46 kg!!!user posted image  Res pa obakrat je zdaj nazaj suha...ampak motnje v prehranjevanju ma po moje ziher- in to HUDE!!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 2219
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:15:21   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika
sem vesela, da ste tud ve tri vredu in za kavico se res še morava kako zmenit...povej kdaj boš kaj po mestu hodla?


Jaz živim v mestu, tko da ti sam pokliči, pa sem že za akcijouser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2220
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:17:17   
Čmrlika
Jaz živim v mestu, tko da ti sam pokliči, pa sem že za akcijo

Ja saj to vem, pa sem mislila, kdaj boš kaj namensko lutala, da te glih ne zvlečem ven zarad mene user posted image
Naslednji teden bom v torek verjetno nekaj papirologije rihtala po občini, pa te pokličem, pa me mej v mislih, če boš doma?

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 2221
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:21:30   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Danes sem izvedela, da je moja nekoč bivša sodelavka, s katero nimam kontaktov in mi je druga sodelavka za njo povedala, da je ona prav tako noseča 34. tednov in se je do zdaj zredila za 28 kil. What ????????


eh to ni še nič, moja znanka se je v 1 nosečnosti za 45 v drugi za 46 kg!!!user posted image  Res pa obakrat je zdaj nazaj suha...ampak motnje v prehranjevanju ma po moje ziher- in to HUDE!!



P
R
O
S
I
I
I
I
M
!?!
 
Kolk kil? 46?? upam, da nima prehranjevalnih motenj user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2222
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:21:55   
darmar
Skyl no a sem dolgo rabila, da sem se oglasila. Vidim da si, ste dobro. Izbrala si zelo lepi imeni.
 
**** dobra si, da takole živiš, jaz sem še 13 km od doma nesrečna. Pa še sedaj ta čas, pride na porod tudi mož. Pa enega sinka nimaš s sabo. Ampak slišim, da si močna, širokega srca, ... same lepe rečei o tebi. Pa tudi znajdeš se dobro, glede majčke npr.

Punce šibam peški v vrtec po sina, malo sonca je še. Pa da se vsi trije malo nadihamo svežega zraka. Če že na nobeno telovadbo ne hodim, pa vsaj grem vsak dan na 3-5 km sprehod.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2223
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:22:35   
Skye
Čmrlika zmenjenouser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Drugače pa punce, men nič ne otrdeva trebuh, nimam izcedka tud sramna kost me ne boli niti ne zatekam...  Kaj pa če sploh nisem noseča?


Blagor tebiuser posted image   Men otrdeva trebuh vsake toliko časa....sam sem se že tko navadila na to, da niti več ne opazim. Izcedek me po malem spremlja tud že od samega začetka. No potem mi še te dve moji princeski pridno pritiskata na rebra...ena z glavico, druga z nogicami, tko da imam občutek da mj jih bosta polomile. Da ne govorim o spanju.......zbujam se 3-4 krat na noč, saj mi več noben položaj prav ne paše.




_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 2224
   RE: Majčice '08 - 3.del
20.3.2008 14:24:02   
narava
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Kaj pa če sploh nisem noseča?user posted image user posted image user posted image user posted image




ja, ja, **** user posted image

ena bivsa soseda je mela sestricno, ki je vsak mesec hodila k zobarju, pol ji je pa cez cca 8 mesecev trebuh do zob zrastu! seveda, starsi niso nic vedli, oz. so mislili, da je njihovi hceri urejenost ustne votline ocitno izredno pomembna? user posted image  user posted image



_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




So vaše menstruacije boleče?
пеперутка16

Zadnje čase imam tako boleče menstruacije, da se celo onesvestim..nujno je, da mi da injekcijo in to je to..In zdaj, ko se staram, ko se staram. Stara sem 29 let, še nisem rodila itd.